Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gregbyd napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co najmniej dziwne, że autor nie wymienił Lyagera...

 • gregbyd lubi Komentarz

  Dzięki....Niby pięknie trudne i czasem wręcz nieuchwytne,a może banalnie łatwe gdyż po ludzku "Człowieka"godne.P.S brakuje tutaj jakości takich charakterów jak Twój Pablo.Wszystkiego Dobrego...Szczerze:)

 • gregbyd lubi Komentarz

  Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku . Pozdrawiam

 • gregbyd lubi Komentarz

  Piękny blog Paweł.
  W 2020 obowiązkowo trzeba spotkać się na sportowym szlaku:)

 • gregbyd lubi Komentarz

  Pablo....Twoje blogi to odbiera "mowę"
  Pięknie to wszystko ująłeś, jesteś Bohaterem!
  Szczęść Boże!

 • gregbyd lubi Komentarz

  Tobie też Pabluś:D

 • gregbyd napisał/a komentarz do Blog numer 100 musi być wyjątkowy...

  Wielka szkoda, że obwodnicę Czewy dokończono i będzie mniej okazji do ewentualnych spotkań ;)
  Piękne życzenia Pablo. Wszystkiego NAJ w Nowym Roku!!!

 • gregbyd lubi Komentarz

  Darek, MISTRZA nie tylko taksówkarze w stolicy znają, ale przede wszystkim w Bydgoszczy:)))

 • gregbyd lubi Komentarz

  Teraz koniecznie u siebie trzeba wygrać ze Spójnią i jest „bezpiecznie” jakiś czas.

 • gregbyd napisał/a komentarz do Energa Basket Liga. Enea Astoria wypunktowała słabą Polpharmę

  @Nie chcę islamskich imigrantów w Polsce:
  " Nie chcę islamskich imigrantów w Polsce 23-11 22:40Zgłoś
  Bydgoszcz głównym kandydatem do spadku."
  Szybko zmieniasz zdanie.

 • gregbyd lubi Komentarz

  @gregbyd: No to będzie czym się pasjonować w tej długiej przerwie bez metanolu w powietrzu.... ;)

 • gregbyd napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Walton po odstawieniu na ławkę w 2 kwarcie wreszcie coś zaprezentował. Może to jest recepta na Jego lepszą grę? W końcu AJ w Bydgoszczy zobowiązuje ;)
  Clyburn genialnie. Kontuzja Michała chyba mu służy. Wygrał zespół. Szacunek dla trenera i całej drużyny. Taką Astę, która "gryzie parkiet" chce się oglądać :)

 • gregbyd lubi Komentarz

  I ten transfer, obok Lyagera, podoba mi się najbardziej. Inwestycja w przyszłość, a Bartoch, mimo nie najlepszej średniej, pokazał, że papiery na jazdę ma. Jestem głęboko przekonany, że ten chłopak będzie się właściwie rozwijał. Teraz jeszcze tylko wypożyczyć Tondera i można zaczynać sezon :)

 • gregbyd lubi Komentarz

  W końcu jest ta bomba zapowiadana przez Kanclerza ;D

 • gregbyd lubi Komentarz

  Ale wtopa. To przecież wychowanek Don Vita o którym jak mówił miało być głośno a jego nazwisko zapamiętane. Cóż nie udało się i już nie uda. Z Jagłą mógłby toczyć fajne pojedynki na treningach niczym Francis Gusts(tyle, że to 16 latek..jednak z potencjałem z dobrego łotweskiego "chowu") podczas ostatnich zawodów o MMB :)

 • gregbyd lubi Komentarz

  No to mamy prawdziwą "bombę" transferową:))

 • gregbyd lubi Komentarz

  Nie szło Przemku znaleźć jakiegoś bardziej wyjściowego zdjęcia z naszym zawodnikiem?
  Po co tu jeszcze wizerunek grubasa z Torunia? Pzdr!

 • gregbyd lubi Komentarz

  Greg to już odcinanie kuponu wspaniałej kariery. Jego kontrakt na dziś to wielkie ryzyko [kto nie ryzykuje ten nie ma] Rok w 2 lidze,drugi rok nie startował,problemy rodzinne. Życzę Rybnikowi najlepiej,ale to czas nam pokaże.

 • gregbyd lubi Komentarz

  Potwierdzam, że Aarnio jest od dawna dogadany z PSŻ. Tematu Woelberta w Poznaniu nie było.

 • gregbyd lubi Komentarz

  Aż dziwne,że Darek O. nie wiedział co się mówi w kuluarach:)))

 • gregbyd lubi Komentarz

  Do brak_zawodnika: a Ty co, masz licencje na przyznawanie polskości? Zawsze Ci się coś w Polonii nie podoba...

 • gregbyd lubi Komentarz

  Bellego i Lyager - bardzo dobry wybór. Z dotacją 1,5 mln od miasta Bydgoszcz spokojnie się utrzyma. Siopek szuka pracy w II lidze i do Poznania też dzwonił.

 • gregbyd lubi Komentarz

  @SpartyFan: Spartaninie, chyba nie jesteś na bieżąco z sprawami bydgoskimi :-) Aktualnie jedynym Gollobem będącym przy klubie jest Tomek (jako Dyrektor Sportowy) ale jest to raczej funkcja fakultatywna i grzecznościowa niż realne sprawowanie obowiązków - taki dobry duch na Sportowej 2. Władek, odwalił czarną robotę, przeprowadził Nas bezpiecznie przez największy zakręt w historii tego klubu i usunął się w cień. Jacek ma swoje prywatne sprawy i problemy, a Oskar chyba zaginął w Dubaju bo ostatnie nie wrzuca nic ciekawego na YT :-) Wiktorii na terenie klubu nie widziano od wielu, wielu lat. A Brydzia siedzi na kasie w markecie będącym daleko od stadionu (jeżeli Ją nadal traktujemy jako eks-członkinię klanu ;-)

 • gregbyd lubi Komentarz

  @AMON: Ciekawy z Ciebie egzemplarz. Gdzie tylko pojawia się słowo o Polonii tam wyskakujesz Ty. To jakiś kompleks? Próbowałeś to leczyć. Zwykle nie masz nic ciekawego do powiedzenia prócz "gwardii" i "milicji". Czasami okrasisz to jeszcze jakąś wróżbą tyle, że zwyczajowo u Ciebie nietrafioną. Nie przyszło Ci do głowy, że taki lekko obciachowy jesteś? Polonię założoną przed wojną zawłaszczyła sobie komuna natomiast Start Gniezno komuna sobie wymyśliła i zrealizowała. Nie czujesz się jako idiotycznie z tymi faktami? Kibic czystej krwi komuszej idei próbuje napiąć się na klub przez komunę spacyfikowany. To jakiś paradoks nie sądzisz? Taki gnieźnieński Prok. Piotrowicz z Ciebie;). Ja rozumiem, że jesteś tak a nie inaczej uposażony w intelekt przez naturę ale nie musisz dawać dowodów swojej małości non-stop. Nie masz nic do powiedzenia to nie mów. Uwierz, że świat (mimo Twoich przekonań i wewnętrznych głosów) nie oczekuje Twoich objawień. Może Ty fajny gość jesteś w rzeczywistości? Może nawet by Cię ktoś tutaj polubił? Wystarczy, że zamilkniesz a już zaskarbisz sobie sympatię a nie tylko politowanie tutejszych kibiców;). Nie idąc Twoim śladem, życzę Ci abyśmy jeszcze w tym wieku mogli podsumować "menadżerskie" dokonania gnieźnieńskiego klubu w Ekstralidze. Bez względu na to ile razy zmieni nazwę, KRS, władzę, strukturę czy nawet siedzibę (lubią to robić i potrafią;). Serio tego Ci życzę i chociaż ze dwóch kolegów - o to będzie trudniej ;). Niech żużel będzie z Tobą - jednak tylko jako sport a nie wypełnienie czaszki. Baj;)

 • gregbyd lubi Komentarz

  Łukasz od lat oddany bydgoskiej Polonii, którą starał się wraz z Jurkiem Kanclerzem wyprowadzić z kryzysu. Miał wiele wspaniałych planów i pomysłów na przyszłość, których niestety nie zdążył zrealizować. Odszedł nagle do niebiańskiej drużyny Polonii, która potrzebowała dobrego menadżera i działacza.
  Cześć Jego Pamięci [*]

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.