Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  ...w końcu zrobili z tym chłopem i jemu podobnym porządek, niech jeszcze medale oddają...

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Podpatrzeć do którego WC chodzi I bedzie wszystko jasne

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Mam pewne wątpliwości czy to w ogóle jest kobieta. To coś ma żonę i dziecko, urodzone przez jego żonę. Prywatnie chodzi w garniturach i czesze się jak mężczyzna. Ja wiem że pierwsi kobieta nie musi mieć ale to coś nie ma ich w ogóle. Przecież to brojler hodowany od małego, po to aby przywoził medale. Takie osoby nie powinny startować z kobietami, powinny startować z mężczyznami, bo fizycznie im odpowiadają. Żadna kobieta nie miałaby z nią najmniejszych nawet szans. Zresztą Semenya nie jest jedyna.

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  przecie to coś to chłop, nie baba jest. Wbicie kolczyka do ucha nie robi z tego baby

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Bardzo dobrze. Porównanie się do Jezusa świadczy o tym że ma coś z głową. Sportowców nierzadko można równać do oszustów, kombinatorów i złodziejów

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Nareszcie ta baba chłop znajdzie swoje miejsce w szeregu . Powinni jej odebrać wszystkie medale i tytuły które zdobyła .

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Jak chłop może startować z kobietami? kiedyś nasza Stanisława Walasiewicz też była babo-chłopem ale to stwierdzono dopiero po jej śmierci

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Po niej od razu widać, że pochodzi od małpy.

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  skoro ta kobieta jest chora to moze dac ja na paraolimpiade aby mogla uczciwie starrtowac?

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Sąd sądem, a decydujący może być kategoryczny sprzeciw żony Castera - Violety Raseboya, która nie życzy sobie by jej mąż po biegu chodził z kobietami pod prysznic.

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Ale o co chodzi przeciez ten orangutan czuje sie kobieta tak jak margot? To wystarczy

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Jaki ona ma problem, jak chce być kobietą (sądząc po posiadanej żonie i podobno biologicznym dziecku, to nie), to niech usunie te jądra wewnątrz jamy brzusznej i będzie po kłopocie a dodatkowo zapobiegnie ich nowotworowi, jak to często się zdążą u ludzi z takimi problemami.

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  czarna Łajza z Deklem na opak

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Boniek wyborem Brzęczka całkowicie zaprzedał się kolesiostwu. Tak uważam bo nie miał prawa eksperymentować - stawiać na takim stanowisku tak niesprawdzonego, niedoświadczonego, bez osiągnięć, bez dobrego stylu, po prostu słabego trenera. Ale widać Boniek miał kibiców gdzieś, liczyły się układy. Dwa lata diabły wzięły. Prawdopodobnie pierwszy lepszy trener z ekstraklasy byłby już od Brzęczka lepszy, nie mówiąc już o trenerach zagranicznych bo jakoś nasza myśl szkoleniowa na zachodzie furory nie robi.

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Taktyka Brzęczka? Idźcie i grajcie. Sukcesem nazywamy odniesienie zwycięstwa nad rezerwami Bośni i Hercegowiny. Holendrzy bez trenera, którym nie chciało się nawet biegać, robili z tą kadrą co chcieli. Brzęczek nie wie nawet jak wygląda prawdziwa struktura klubowa, no bo gdzie miał to zobaczyć? W Wiśle Płock? Tak naprawdę, od początku wiedziałem że to beznadziejny wybór, nie miałem nigdy okazji z nim współpracować, jednak po jego nominacji, obejrzałem kilka meczów drużyn prowadzonych przez niego, to była tragedia, kompletna kopanina. Człowiek który został selekcjonerem kadry narodowej, tylko dlatego że to znajomy Bońka. Gdyby Beenhakker (z tym akurat miałem okazję bardzo krótki okres współpracować gdy był dyrektorem technicznym w Feyenoordzie) miał dostępnych takich piłkarzy jakich ma Brzęczek, ta kadra byłaby zawsze typowana do tego że znajdzie się w 1/8 turnieju. On potrafił nawet z przeciętniaków wycisnąć więcej niż trenerzy klubowi. Nam potrzebny jest trener a nie znajomy. Potrzebny jest cały sztab fachowców, bo też sam selekcjoner niewiele zrobi. Brzęczek nie potrafi wycisnąć wszystkiego z tych piłkarzy. Zieliński w kadrze nie zagrał nigdy na swojej nominalnej pozycji, Krychowiak mota się na boisku, tak jakby nie do końca rozumiał taktykę a to piłkarz który grał w dużych klubach i się tam sprawdzał. Zastanawiam się czy Brzęczek ma w ogóle plan na mecz, ma jakąś taktykę czy raczej "idźcie i pokopcie sobie piłkę"? Zawodnik musi być ustawiony optymalnie, musi mieć dookoła siebie zawodników z którymi rozumie się najlepiej, taktyka musi być jasna dla wszystkich, nie może być samolubstwa, nie może być tak że ktoś jest osamotniony. Kadra to 11 piłkarzy, oni muszą być jak jeden organizm. Nawet Nawałka potrafił wykorzystać potencjał Lewego. Brzęczek tego nie potrafi. Brzęczek nie potrafi uruchomić Milika, o ile szanuję Kubę jako człowieka i piłkarza to "wuja" powoływał go chyba tylko dla samego faktu powołania, bo formy nie miał w ogóle. Po tym Euro, na następnym turnieju, już niewielu piłkarzy nam zostanie do wykorzystania. Te Euro to ostatnia szansa na jakikolwiek sukces. Brzęczek nie jest gwarantem tego sukcesu. Zaprzepaścił ostatnią szansę. Ktoś kto porównuje go do Górskiego, jest niespełna rozumu.

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Dopiero teraz takie wnioski , to powinno się zmienić przed liga narodow , Pan Brzeczek może sobie prowadzić, ale klub w polskiej nawet nie ekstraklasie

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Ci co typują na Lyon to chyba meczu Bayernu z Barcą nie oglądali oraz nie znają wyników Bayernu po wznowieniu sezonu w każdym meczu dusili rywala i wygrywali efektownie.

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  To, że raz im się fartnęło nic nie zmienia. L1 dalej będzie nudnym i słabym zaściankiem, w który inwestują araby... Przelicznik 1,5.

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Ja wiem, że piłkarze nie grzeszą inteligencją, ale żeby aż tak? Mamy dziwny sezon, gdzie poza Bayernem będącym w wysokiej formie, ciężko przewidzieć kto jak zagra, a ci już się podniecają, że dwie drużyny z Francji doszły do półfinałów. Kiedy ostatni raz była taka sytuacja, żeby teraz mówić o sile tej ligi? Niech powtórzą to za rok, to wtedy będzie można zacząć brać na poważnie ligę francuską. Obecnie PSG jest najdroższym zespołem w historii piłki nożnej, a zachwycają się, że w końcu udało się dostać do półfinału LM. Należy dodać, że szczęśliwie udało się dostać, bo byli o krok od odpadnięcia z Atalantą, gdzie wszyscy piłkarze razem wzięci, są mniej warci niż jeden w PSG

 • Przemysław Ostrowski

  I co Panie Mila. Boli i to bardzo.

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Ale w czym problem? Tak się wydzierają aktywiści i ideolodzy LGBT, że mamy 56 płci. To proszę bardzo. Niech zakładają własne ligi i drużyny. Dlaczego to hetero mają się zastanawiać jak rozwiązywać ich problemy?

 • Przemysław Ostrowski otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Ciekawe, dlaczego nigdy nie ma takiego problemu w drugą stronę... Chodzi mi o to, że nie słyszałem nigdy, żeby kobieta, która stała się mężczyzną chce występować w męskiej reprezentacji... Tutaj według mnie nie chodzi o żadne równouprawnienie ale o najzwyklejszą nieuczciwości... Jeśli już ma to tak wyglądać, to moim zdaniem w każdej reprezentacji powinien grać transseksualista... wtedy szansę będą równe...

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  Astmatycy wspomagani medycznie których wydolność oddechowa jest ponad przeciętną, mężczyźni startujący jako kobiety w konkurencjach atletycznych. Dlaczego w szachach nie ma problemu biorących lek na astmę? Czy w brydżu sportowym nie przeszkadza nadmierny poziom testosteronu?

 • Przemysław Ostrowski lubi Komentarz

  To jest nienormalne, wyobraźcie sobie faceta boksera, który zmienia płeć i jest dopuszczony do rywalizacji z kobietami? Totalny pogrom! Porażka!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.