HR_Sparta - lubi

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  O jak mnie irytują takie wypowiedzi. Jestem szefem PZMot więc wiem lepiej od kibiców... Tak więc po kolei:
  1) "Rzeczywiście dziwny zbieg okoliczności z tymi zwolnieniami. Moim zdaniem, jeśli ktoś nie chce startować z orzełkiem na piersi. to chyba nie najlepiej o nim świadczy. Kadra to przeogromny zaszczyt i największe docenienie zawodnika w jego karierze. "
  Oczywiście panu prezesowi nie przyszło do głowy skomentować fakt, że zawody były kilkukrotnie przekładane, żeby ostateczny termin był po sezonie, kiedy zawodnicy mogli mieć inne plany. Nie przyszło też do głowy, że jadą w takich zawodach za paliwo na dojazd. I proszę się nie bronić "orzełkiem na piersi", ponieważ w ogóle nie o to chodzi.
  2) "Szczerze mówiąc, to sytuacja, w której zwycięzca zawodów wywozi mniej punktów niż drugi zawodnik zawsze była dla mnie dziwna. Tłumaczyłem sobie, że taka jest specyfika sportu żużlowego. "
  Pan właśnie przyznał między wierszami, że żużel jest mu obcy.
  3) "Dajmy jednak szansę tej zmianie punktacji, którą właśnie wprowadzono. Oceńmy to po sezonie. "
  Przecież już teraz wiemy, że ostatecznie na czole byłaby tylko jedna zmiana (Madsen mistrzem, Bartek ze srebrem). Kibice w ogromnej większości są przeciwko tej zmianie.
  4) "Niestety nie jest to wyłącznie problem żużla. Tak dzieje się także w innych dyscyplinach, jak chociażby w enduro."
  Co nas w ogóle Enduro obchodzi?
  5) "Pomysł na pewno jest ciekawy i mógłby pomóc w kilku kwestiach. "
  Sparcie na pewno by pomógł.
  6) "Mam tylko wrażenie, że pomysł ten był zaproponowany zbyt późno. Na pewno trzeba będzie go omówić na forum ponownie powołanego zespołu ekspertów, co nastąpi już wkrótce."
  Ta wypowiedź w mojej ocenie zupełnie przekreśla tego pana. Zbyt późno???? No tak, trzeby było zaproponować od razu jak tylko wprowadzono obowiązek szkolenia polskich juniorów.....
  7) "W każdym sporcie, nawet w Formule 1, wprowadzane są pewnego rodzaju ograniczenia mające na celu cięcie kosztów i uatrakcyjnienie widowiska."
  Czy koszty w F1 zostały ucięte?
  Ja podpowiem co zrobić. Wprowadzić obowiązek stosowania silników dwuzaworowych w II lidze. Aaaa sorry... pan prezes pewnie nie wie, że jest coś takiego jak II liga...

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Powodzenia dla tej pani w polskiej lidze,

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  "Maksym Drabik zalogował się do życia." Pan, Panie Dariuszu, nigdy się nie zaloguje. Do końca będzie Pan chodził kanałami. Za dużo osób Pan próbował obrazić, by obejrzeć żużel na stadionie. Może się Pan tylko bunkrować w kanałach. Przykre, ale Pan na to zapracował.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Panie O. to ja Panu odpowiem, że Krzysiek bardzo dobrze zrobił walcząc o swoje, nie dało się po ludzku to musiał chłop po bandzie pojechać i nie mam mu za złe bo kawał serducha, zdrowia i lat zostawił na Jancarzu i ja mu to wszystko pamiętam i mu za to dziękuję i cieszę się że został i w głębokim poważaniu mam opinie Pana Redaktora i jego świty oraz tutejszych trolli. Dobranoc i udanego i obfitego w nowe tematy tygodnia życzę.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Negocjowanie kontraktu to biznesowa część tego sportu, więc trzeba umieć zadbać o to, by wywalczyć sobie jak najlepsze warunki. KK to zrobił w iście pokerowym stylu. Wielu pewnie by chciało tak podbijać stawkę starając się o podwyżkę w pracy. Ps. Schowajmy w końcu między bajki jakieś dyrdymały o wierności klubom, listach intencyjnych, obietnicach itd. Ten sport jest tak kontuzjogenny i nieprzewidywalny, że nie dziwię się zawodnikom, iż starają się kuć żelazo póki gorące.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Nie śmiejcie się z niego. Jest chory... Na szczęście są odpowiednie leki, tylko pan "redaktor" musi się przemóc i udać wreszcie do specjalisty od bólu d...y.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Przecież tą burzę przede wszystkim WY prowadzicie (czyli redakcja, żeby była jasność )

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Jak tak dalej pójdzie, kadra może się rozlecieć :)
  Jakieś podchody, niedogadania, złośliwości.
  Dojść może do tego, że bycie w kadrze będzie uwarunkowane sprawami pozasportowymi.
  Co się dzieje?

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Zrzuta na bilet dla Ostafa na Dominikanę. Będziemy mieli po 17cie artykułów dziennie z pierwszej ręki. Łącznie z informacją ile wypili i ile wysikali.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  A jeszcze kilka tygodni temu ta k... pisała o mowie nienawiści jaka spadła na pewnych zawodników i pana senatora T. Jaki wtedy był kryształowy.
  A teraz brakło tematów to nap.... z linczem .
  To tobie psełdo dziennikarzyno się w głowie poprzewracało a nie zawodnikom.

  Ps. Też wole Dominikane czy inne Dominiki od świąt niepodległości czy spotkań opłatkowych i ch... wam do tego.
  Sport to rozrywka a nie bóg, honor, ojczyzna, i koniec tematu. Do zobaczenie na wiosnę pudelku, bo teraz szkoda tu wchodzić.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Cieślak nich powoła Pawełka , Madsena , Miedziaka i Bartka.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  "Gdyby okazało się, że wykręcił się z kadry chorobą, a w tym czasie wybrał się na wczasy, to byłoby to jawne lekceważenie obowiązków kadrowicza" Ostafiński ty się człowieku dowiedz z czym wiąże się oszukiwanie lub też wyłudzenie zwolnienia lekarskiego. Obowiązki kadrowicza to tutaj mały pikuś i nic nieistotny motyw. Jesteś człowieku żałosny.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Piszecie o gwiazdeczkach i sodówkach bo rzeczywiście wiecie jak to jest mieć takie życie... Oprócz PZMłotu i tej pożal się ekstralipy Ci Panowie maja swoje życie, swoje cele, swoich sponsorów. Cały sezon dy mają dla tych śmiesznych ludzi w garniakach (tu rób to, tu tamto, tu sponsor taki, tu kurła owaki), a przychodzi mecz o damski c**** po sezonie!!!! I stare ubeki dalej będą pokazywać jacy są zacofani.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Panie redaktorzyno ! Gdyby Pan choć raz odczuł stres jak się stoi pod taśma , poczuł ból dupy po uślizgu o większych kraksach nie wspomnę .Gdyby Pan przespał tyle nocy w busie jadąc na zawody .Gdyby Pan był chociaż raz na zawodach żużlowych .To by Pan nigdy nie napisał takich bredni , tylko z szacunkiem i zrozumieniem wyrażał się o rajderach .Jeżeli dla Pana to są gwiazdeczki co im się w głowach poprzewracalo , to nie zasługuje Pan na miano redaktora SF , bo to Panu się chyba w głowie przewróciło :) Z poważaniem hejter z Lublina :)))

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Chłopaki mogli załatwić sprawę inaczej, zadzwonić i powiedzieć "Mareczku, nie denerwuj się, ale mamy inne plany. Daj szansę innym zawodnikom". Zachowali się inaczej, więc albo mają wywalone, albo mają konflikt z Mareczkiem. Tak czy inaczej obrzucanie ich błotem przez kilka dni z rzędu za to, że nie chcieli jechać w towarzyskim meczu jest żałosne. Jaki skład miała "reszta świata" ? Jaki był sens, żeby jechała nasza czołówka? Przecież taki mecz to najlepsza okazja, żeby jechali Ci, którzy nie startują w GP. Na co tam komu była ta czwórka? Kibicom? Wolne żarte. Zawodnicy nie są więźniami. Czy to był jakiś oficjalny mecz FIMu? Czy może jakiś kaprys działaczy z GKSŻ, którzy chcieli sobie zrobić tanim kosztem meczyk z najlepszymi polskimi żużlowcami, którzy jeszcze mieli dopłacić do imprezy? Ja im się nie dziwię. Ja ich popieram.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  wyrzuceni bez kadry i meczy z Resztą Świata też sobie poradzą :)

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Nazywanie tych gości Resztą Świata to mega nadinterpretacja. Może resztą z resztek było by bardziej na miejscu !

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Maciej Janowski cała Polska z Tobą! Pozdro z Leszna

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Czy zawodnicy to jacyś niewolnicy którzy muszą jechać bo pzm tak powie? Każdy powinien mieć wolność wyboru. Inna by była kwestia gdyby pzm zatrudniał żużlowców i im płacił. Ale oni nie są pracownikami pzm więc nie można ich zmusić do jazdy to jest absurd. Do tego ale wielka strata nie wystąpili w dzisiejszych zawodach. Bo ryzykowanie zdrowia czy też nawet życia w zawodach o pietruszkę ma sens. Jakoś nikt też nie mówi że obcokrajowcy też olali ten turniej i wystawili znacznie gorszy skład nawet. Tylko pzm zatrzymał się w czasie komuny gdzie obywatela można było pałować jak się zachowuje nie tak jak chce władza. Kolejna sprawa tak ludzie narzekają, że nie chcieli jechać, a ciekawe kto z pzm by wsparł zawodnika który by doznał kontuzji w takim meczu. Hampel stracił dwa lata przez to i pzm jakoś się tym wgl nie przejął.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Bardzo rzadko piszę tu komentarze, ale miarka się przebrała. Naliczyłem 10 artykułów skupiających się wokoło ostatnich zwolnień lekarskich, wszystkie autorstwa Panów Ostafińskiego i Kuczery. Czekam, aż zawodnicy pozwą ww. autorów o zniesławienie, gdyż te nie mające podstaw insynuacje wpływają na ich wizerunek. Jak Panowie redaktorzy będą musieli z własnych kieszeni wpłacić zadośćuczynienie, choćby wspierając wskazane przez zawodników instytucje charytatywne, to może w końcu skończą się tego typu nagonki na SF.