• HR_Sparta

  Gratulacje dla Rybnika! Greg wniesie sporo doświadczenia do drużyny. Mniej będzie zabawy z nietrafionymi przełożeniami. Jeżeli podpisał kontrakt, znaczy, że z żoną też jest lepiej! Świetna wiadomość!

 • HR_Sparta

  Może Izraelczycy i przywykli do gry pod ostrzałem rakietowym ale inne reprezentacje z Europy raczej nie. Tu chodzi o życie życie zawodników. Może dla kadrowiczów z Izraela umrzeć za swój kraj na boisku to zaszczyt ale dla naszych umrzeć na boisku w w kraju ogarniętym wojną to zbędne ryzyko. Ciekawe co na powie ubezpieczyciel zawodników. Zazwyczaj w ubezpieczeniach jest klauzula o wyłączeniu odpowiedzialności w trakcie pobytu w rejonie działań wojennych.

 • HR_Sparta

  Powodzenia Kuba! Dziękuję za świetne występy w barwach Sparty!

 • HR_Sparta

  Przestańcie jechać na chłopaka. Jak tacy jesteście mądrzy to sami wsiądźcie na motocykl i na tor! Rafał, tylko nie rób żadnych głupstw!
  Istnieje też życie pozażużlowe! Powodzenia!

 • HR_Sparta

  Widocznie trenejro i GKSŻ mocno zaleźli zawodnikom za skórę. Pewnie tylko Bartek nie odmówi bo jest za grzeczny.
  Przypominam, że do tej paczki należy jeszcze Patryk, Gomóła, Zengota (on akurat jest kontuzjowany poważnie), no i Greg Hancock. Nie zdziwiłbym się gdyby Partyk też zachorował.

 • HR_Sparta

  Jednak wprowadził ROW do PGE EL. Jest bez wątpienia jednym z ojców tego sukcesu. Powinniście go wspierać, żeby sezon 2020 nie zakończył się spadkiem.

  Gratulacje dla ROW i Pana Prezesa za awans!

 • HR_Sparta

  Dziwi mnie, że kibice z Rybnika narzekają na własnego Prezesa. Faktem jest, że to nietuzinkowy człowiek. Czasami nazbyt impulsywny, ale za to z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Czasami może trochę naiwny, ale często ta naiwność była wymuszona sytuacja. Czy ktokolwiek z Was zrobiłby to lepiej? Pamiętajcie, że Prezesa Mrozka też obowiązują regulaminy i nie może oficjalnie poza nie się wychylać - to taka uwaga do sytuacji z Gigorijem.

 • HR_Sparta

  Umowy z dotychczasowym klubem to można podpisywać już teraz. Chyba, że Łaguta czeka, aż będzie mógł mieć oficjalne oferty z innych klubów i urządzić licytację. Na to wygląda, niestety.

 • HR_Sparta

  Tor był przyczepny i tyle tej kombinacji było. Nie zawsze musi być beton. Dziur ani kolein nie było. A, że niektórzy zawodnicy odzwyczaili się od jazdy na przyczepnym torze to inna sprawa. Na przyczepnym torze zawsze korzystniejszy do jazdy jest krawężnik.

 • HR_Sparta

  Powodzenia życzę. Byleby nowy prezes nie wieszał za dużo w parku maszyn, bo się skończy jak w Toruniu. W parku maszyn powinien rządzić trener i nikt poza nim.