Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Jankowski napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarzy. Estonia - Polska: pierwsze odrdzewianie kadry. Sprawdź oceny Biało-Czerwonych

  Takie wymęczone zwycięstwo nie cieszy. Estończycy zagrali na przyzwoitym poziomie a Polacy poniżej tego poziomu.

 • Andrzej Jankowski

  Brzęczek jst jak polityk PiS.nigdy nie poddaje się nawet po największej kompromitacji.

 • Andrzej Jankowski

  "Szeroka wiedza tego prokuratora na temat postępowania uzasadnia jego udział w przesłuchaniu biegłej, które ma na celu kompleksowo "wyjaśnić okoliczności zdarzenia" - zakończył rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa - Praga w Warszawie."Widzę w oświadczeniu prokuratury pewne przejęzyczenie.Zamiast "wyjaśnić okoliczności zdarzenia" powinno być :uniemożliwić wyjaśnienie okoliczności zdarzenia".Wtedy byłoby zgodnie z prawdziwymi intencjami prokuratury.

 • Andrzej Jankowski

  Taka podejrzana śmierć więźnia w roku wyborczym to nie lada gratka dla opozycji i problem dla Zjednoczonej Preawicy,która zrobi wszystko aby prawda o tym wydarzeniu nigdy nie została ujawniona.To by oznaczało kleskę w wyborach.A krętactwo w "wyjasnianiu"tej sprawy każe myśleć,że to parszywa sprawa.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Pewnie ze tak może czas zejść na ziemie i uzmysłowić sobie ze jesteśmy dziadowska liga i powalczenie jak równy z równym z drużynami z takich krajów to jest sukces

 • Andrzej Jankowski

  Dlaczego mój komentarz napisany przed chwilą zniknął ze strony?Komu się nie spodobał?

 • Andrzej Jankowski napisał/a komentarz do Boks. Zeznania Kosteckiego pogrążały groźnego bandytę

  Na te pytania nie uzyskamy odpowiedzi dopóki nie zmienimy władzy w Polsce.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Ktoś się boi utraty władzy i trzeba "posprzątać" ? Kwiecień, Kostecki , ...... i co ? kto następny ?,.... a może Falenta?

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  PISIORY ponoszą pełną odpowiedzialnośc za śmierć tego człowieka , a głównym rozdającym w prokuraturze sądach i służbie jest miniztser zero

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Osobie, która wysłała Kosteckiego do więzienia w Białołęce powinna przyjrzeć się prokuratura. Na kogo zlecenie wykonano przeniesienie? Z kim ta osoba ma powiązania?

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Jak kto nie zależny sędziowie i prokuratura która od zawsze bierze w łape kto siedział ten wie peło wie więcej na ten temat ,dziekuję do widzenia.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Tak ja świstak siedzi i zawija w sreberka kto chciał wymiany sędziów, na pewno nie peło sędziowie za czasów peło i komuny nadal rządzą i Pis nic do tego niema .

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  a kto brał małolatki w Rzeszowie?:D Pisiorek

 • Andrzej Jankowski napisał/a komentarz do Boks. Zeznania Kosteckiego pogrążały groźnego bandytę

  "To właśnie jego zeznania miały pogrążyć Tomasza G., który przebywał w tym samym areszcie co były bokser. Służba więzienna utrzymuje jednak, że nie było szans na kontakt pomiędzy oboma mężczyznami."[cytat].Opinia słuzby więziennej jest mało wiarygodna.Tomasz G. nie musiał osobiście zadusić Kosteckiego.Miał w więzieniu dość kumpli zaintersowanych likwidacją Kosteckiego.Służba wiwzienna,która nie potrafi zapewnić więźniowi bezpieczeństwa jest gó.. warta.

 • Andrzej Jankowski

  Ten Kostecki to niezwykły cwaniak.Najpierw powiesił się na prześcieradle a potem wygodnie ułożył się na pryczy i nakrył kocem.To rekord godny księgi Guinnesa.Ciekawe kto nauczył go takich sztuczek?

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Redaktor od rusyfikacji ( "oczka" zamiast punktów) nie liznoł nawet siatkówki. Leon odstawał i to wyraźnie (najsłabszy w polskiej drużynie -patrz statystyki) .koloryt jaki miała nasza drużyna przycmiła gra "na Leona" a on nie czuje jeszcze naszej siatki.Sprawdzać go (ogranie) w meczach towarzyskich a nie w tak ważnych kwalifikacjach.Obyśmy się z Leonem nie przejechali w Gdańsku.Bo skład bez niego w memoriale Wagnera prezentował się barwniej i z polotem ( Kwolek). Obym się mylił!!!

 • Andrzej Jankowski

  Moim zdaniem najważniejszy jest wynik sportowy a nie urażona ambicja prezesa.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Dobrze gadasz, każdy kto choć trochę interesuje się polską siatkówką wiedział co chce zrobić Vital Heynen. Tylko prezes PZPS udaj zdziwionego, to taki siusiumajtek, który jak nie będzie po jego myśli to jest w stanie rokosz odstawić i to jest druga natura Polaków, urażona duma prowadzi do wyjścia z nich całego egozimu skrywanego wcześniej. Nie patrzą na szerszy interes tylko na swoją urażoną dumę. Nie darmo Sienkiewicz wymyslił Zagłobę.
  Czas z tym skończyć i wysłać list otwarty do PZPS, my jako kibice, ja już wysłałem osobiście: "Ręce precz od Heynena!!!".

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Wystarczajaca ilosc osob wiedziala o wyjezdzie Heynena a najwazniejsze ze wiedzieli sami zawodnicy Kasprzyk albo byl wtedy nie osiagalny albo za malo sie interesuje zespolem, skoro o tym nie wiedzial. Kupienie biletu trenerowi to zasrany obowiazek PZPS

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Mamy medal, więc nie ma problemu. Należy tylko się cieszyć i gratulować. Wygranych się nie sądzi panie prezesie, chyba takie proste rzeczy jest pan w stanie zrozumieć.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Na tonącym okręcie, a ten okręt prze pełną parą do przodu, a właściwie cała armada okrętów. Admirał poleciał dozorować kolejny okręt pod nazwą Eliminacje Olimpijskie.
  On podbudowuje nie tylko zawodników, ale również kadrę trenerską, przecież zostawił Bednarukowi możliwość stanięcia w świetle jupiterów i odebranie medalu. Brawo Panie Selekcjonerze, jest Pan wielki.
  A ty Asser czasami nie jesteś Kadziewiczem, który tak samo pieprzy w studiu Polsatu lub jakimś zausznikiem Kasprzyka?

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Cała Polska wiedziała tylko nie prezes.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Heynen wiedział co robi, a kadra wygrała ten mecz. Jak można się go czerpać. Może właśnie tym że wyjechał zdjął presję z zawodników. Z drugiej strony, podwójne upokorzenie dla Brazylii, wygrały z nimi rezerwy, bez trenera.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Vital Heynen ma fantastyczny pomysł na wszystko co robi, na początku wydaje się to być nieskoordynowaną entropią, która po sukcesie daje odczucie, że temu człowiekowi po prostu się to udało. Tak było z reprezentacją Niemiec, klubem Noliko Maaseik, teraz z reprezentacją Polski. Tylko jak się człowiek głębiej zastanowi i przyjrzy temu pozornemu chaosowi to się nagle okazuje, że w ciągu dwóch sezonów człowiek ten otrzaskał w boju około 30 zawodników, którzy już nie będą sikać w majtki w najważniejszych meczach w razie gdy ktoś ulegnie kontuzji. Okazuje się, że daje poprowadzić do sukcesu kadrę w finałach VNL Jakubowi Bednarukowi, na Uniwersjadzie jest Paweł Woicki, no więc człowiek również otrzaskuje kadrę trenerską. Doświadczenie w ważnych meczach jest bezcenne i nie da się go zdobyć grzejąc ławę lub nie odpowiadając za drużynę. Vital przede wszystkim jest fantastycznym psychologiem, umiejącym wyciągnąć każdego z kłopotów vide Bartosz Kurek MVP MS 2018. Atmosfera w kadrze też jest fanastyczna, wg słów samych zawodników, więc entropia przeradza się w harmonię.
  A prezes Kasprzyk to stary zrzęda ze skostniałego układu związkowego.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Ciekawe czy Pan Obatel wiedział?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.