Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Dobrze gadasz, każdy kto choć trochę interesuje się polską siatkówką wiedział co chce zrobić Vital Heynen. Tylko prezes PZPS udaj zdziwionego, to taki siusiumajtek, który jak nie będzie po jego myśli to jest w stanie rokosz odstawić i to jest druga natura Polaków, urażona duma prowadzi do wyjścia z nich całego egozimu skrywanego wcześniej. Nie patrzą na szerszy interes tylko na swoją urażoną dumę. Nie darmo Sienkiewicz wymyslił Zagłobę.
  Czas z tym skończyć i wysłać list otwarty do PZPS, my jako kibice, ja już wysłałem osobiście: "Ręce precz od Heynena!!!".

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Wystarczajaca ilosc osob wiedziala o wyjezdzie Heynena a najwazniejsze ze wiedzieli sami zawodnicy Kasprzyk albo byl wtedy nie osiagalny albo za malo sie interesuje zespolem, skoro o tym nie wiedzial. Kupienie biletu trenerowi to zasrany obowiazek PZPS

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Mamy medal, więc nie ma problemu. Należy tylko się cieszyć i gratulować. Wygranych się nie sądzi panie prezesie, chyba takie proste rzeczy jest pan w stanie zrozumieć.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Na tonącym okręcie, a ten okręt prze pełną parą do przodu, a właściwie cała armada okrętów. Admirał poleciał dozorować kolejny okręt pod nazwą Eliminacje Olimpijskie.
  On podbudowuje nie tylko zawodników, ale również kadrę trenerską, przecież zostawił Bednarukowi możliwość stanięcia w świetle jupiterów i odebranie medalu. Brawo Panie Selekcjonerze, jest Pan wielki.
  A ty Asser czasami nie jesteś Kadziewiczem, który tak samo pieprzy w studiu Polsatu lub jakimś zausznikiem Kasprzyka?

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Cała Polska wiedziała tylko nie prezes.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Heynen wiedział co robi, a kadra wygrała ten mecz. Jak można się go czerpać. Może właśnie tym że wyjechał zdjął presję z zawodników. Z drugiej strony, podwójne upokorzenie dla Brazylii, wygrały z nimi rezerwy, bez trenera.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Vital Heynen ma fantastyczny pomysł na wszystko co robi, na początku wydaje się to być nieskoordynowaną entropią, która po sukcesie daje odczucie, że temu człowiekowi po prostu się to udało. Tak było z reprezentacją Niemiec, klubem Noliko Maaseik, teraz z reprezentacją Polski. Tylko jak się człowiek głębiej zastanowi i przyjrzy temu pozornemu chaosowi to się nagle okazuje, że w ciągu dwóch sezonów człowiek ten otrzaskał w boju około 30 zawodników, którzy już nie będą sikać w majtki w najważniejszych meczach w razie gdy ktoś ulegnie kontuzji. Okazuje się, że daje poprowadzić do sukcesu kadrę w finałach VNL Jakubowi Bednarukowi, na Uniwersjadzie jest Paweł Woicki, no więc człowiek również otrzaskuje kadrę trenerską. Doświadczenie w ważnych meczach jest bezcenne i nie da się go zdobyć grzejąc ławę lub nie odpowiadając za drużynę. Vital przede wszystkim jest fantastycznym psychologiem, umiejącym wyciągnąć każdego z kłopotów vide Bartosz Kurek MVP MS 2018. Atmosfera w kadrze też jest fanastyczna, wg słów samych zawodników, więc entropia przeradza się w harmonię.
  A prezes Kasprzyk to stary zrzęda ze skostniałego układu związkowego.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Ciekawe czy Pan Obatel wiedział?

 • Andrzej Jankowski otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  prezes nie wie co się dzieje to może powinien się interesować udowodnił że jest do WYMIANY!!!!!!! Vital Heynen wie co robi

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  No, no, no. Oby nie było odwrotnie. Prezes nie wiedział!? Słaby preses albo brak zaufania do prezesa przez członków reszty zarządu - skoro mu nie powiedzieli. Jak prezes będzie taka maruda to Vital może "spakować manatki" i może (nie musi) powiedzieć: ciao prezesiunio. Co wtedy? Na brak pracy nie będzie narzekał - prezes ze względu na brak trenera....

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Wywalić z funkcji prezesa oraz jego zastępce pisiora Czarneckiego. Chyba za mało zarabia w Europarlamencie.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  No i mamy cały "ogromny problem" naszych komentatorów i prezesów związku:
  Belgijski trener ośmielił się pominąć "nad-procedurę" przy podejmowaniu decyzji.
  W pięknym stylu zbudował morale młodych siatkarzy, dodał więcej pewności siebie trenerowi Bednarukowi, wszelkie decyzje konsultował ze sztabem i zawodnikami.
  Ale zapomniał o Hegemonie...

  Szkoda, że nawet w związku siatkarskim, który osiąga tak wielkie sukcesy(dzięki systemowi szkolenia i zagranicznym trenerom głównie), nadal tkwi beton i nasze piekiełko...

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Czy wyobrażacie sobie trener nasz BELG śpiewa z nami razem Hymn po polsku ! NIESAMOWITA HISTORIA !

 • Andrzej Jankowski napisał/a komentarz do Final Six Ligi Narodów. Sensacyjna wygrana Polski z Brazylią!

  Dla dziennikarzy WP kazdy sukces polskich sportowców jest niespodzianką i sensacją.Gdzie oni żyją?

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  To tak jakby Real Madryt wystawił rezerwowy skład i ograł FC Barcelonę w ważnym meczu o punkty. Polska jest Mistrzem Świata, ale w swoim najsilniejszym zestawieniu. Do Chicago wysłaliśmy rezerwy i one pozamiatały Brazylię. Szacun! Gratulacje dla zawodników i trenerów!

 • Andrzej Jankowski napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Austrii. Robert Kubica kierowcą dnia z powodu "problemów technicznych". Jest reakcja Formuły 1

  A może to było głosowanie na najbardziej "stabilnego" kierowcę F1?Wtedy Kubicy taki tytuł z pewnością się należy.

 • Andrzej Jankowski napisał/a komentarz do Siatkówka. Bartosz Kurek nie zagra w kwalifikacjach olimpijskich

  Nie tylko sportowcy doznają urazów kręgosłupa.Kurkowi życzę dużo zdrowia nawet gdyby nie miał wrócić do siatkówki.Jest mnóstwo możliwości aby odnosić sukcesy z pożytkiem dla dla wszystkich.

 • Andrzej Jankowski napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Austrii. Sędziowie bezlitośni dla George'a Russella. Kara dla kierowcy Williamsa

  "Oznacza to, że w niedzielę Robert Kubica ustawi się na lepszym polu startowym niż jego zespołowy kolega."[cytat].Dla wyniku Kubicy w tych wyścigach nie ma to żadnego znaczenia.

 • Andrzej Jankowski

  Kubica to chyba najbardziej stabilny kierowca F1.Od początku sezonu na tym samym "zaszczytnym" miejscu.

 • Andrzej Jankowski

  Coraz częściej w mediach pojawiają się wieści o oskarżeniach zagrożonych wysoką karą więzienia.Kolejka do "odsiadki" wydłuża się.Ciekawy jestem która kolejka jest dłuższa Czy ta do "odsiadki" czy ta do leczenia u specjalisty lub do leczenia szpitalnego?

 • Andrzej Jankowski

  Włosi,mając zapewniony awans,nie musieli się wysilać i ozczedzali siły na mecz z Polską.

 • Andrzej Jankowski

  Jaka to sensacja?Najwyższy czas aby dziennikarze sportowi oswoili się ze zwycięstwami polskich sportowców i zaczęli traktować je jako coś normalnego.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Brawo

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.