Karolek ZG - lubi - strona 2

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Niech magia Świąt Bożego Narodzenia,wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni.A blask gwiazd przypomina,że czasem wystarczy wypowiedzieć życzenie....Spełnienia wszystkich świątecznych marzeń..Tobie i całej Twojej Rodzinie życzy Asia z rodzinką..:)

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Hm..srebra...:)Jak dumnie to brzmi.Dla mnie rezygnacja z meczu,opuszczenie stadionu ,a co za tym idzie..walkower nie był by żadnym powodem do zadowolenia.I piszę to jako kibic,a nie znawca regulaminu.Jestem kibicem i oczekuję od swojej drużyny jazdy do końca.Ale nie tylko swojej.Oczekuję tego również od innych drużyn.Dla mnie..kibica..tego typu zachowanie jest zwykłym poddaniem się,wywieszeniem białej flagi.Tłumaczenie typu..Tomek nie jechał,nie mieliśmy kim jechać ,jest tłumaczeniem całkiem nie na miejscu.Ten medal ..srebrny medal i tak byście otrzymali.Było wiadomą rzeczą,że przegracie ten mecz.Ale dla mnie dla kibica,ważniejsza jest walka fer..jazda do końca.Miałam oglądać ten mecz w telewizji,a kiedy już okazało się,że jednak mecz się nie odbędzie ,najpierw poczułam zdziwienie..potem był szok i śmiech...Tak..śmiech.A potem ..potem doszłam do wniosku,że jako kibic zostałam oszukana..przez klub z Torunia,przez prezesa,przez sponsora,który łoży ogromne pieniądze na ten sport i nie powinien się w ten sposób zachować.Także przez zawodników..I podejrzewam,że nie tylko ja się czułam oszukana.Współczuję kibicom, którzy jechali za swoim klubem tyle kilometrów ,tylko po to ,aby zobaczyć w jaki sposób łatwo i przyjemnie można "wywalczyć"srebro.Zobaczyli mecz oddany walkowerem.To nie jest fajne,to nie jest w porządku.Oni tam pojechali aby zobaczyć jak Waszym zawodnikom wiesza się srebrne medale.Chcieli się cieszyć razem z klubem..być blisko.A zobaczyli co zobaczyli..nic..:(Już dzieci w szkole podstawowej uczone są zachowania sportowego.Walki do końca ,bez poddawania się.Jak to się mówi..jak polec,to tylko w walce.
  Ale to prawda..nikt nie podważa Waszego srebrnego medalu.Ale ..no właśnie....zawsze będzie jakieś ale...Pozdrawiam z Gorzowa.

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Bo tam nie ma Dowhana :P

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Karolek ZG lubi W Warszawie rozmawiano o czarnym sporcie. Echa debaty "Miejsce żużla na sportowej mapie Polski"

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Zgadzam sie w 100%,niestety my jestesmy za male pionki,w tej calej grze,gdzie mozemy sie jedynie domyslac,o co tak naprawde poszlo.

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Zwykły polak by nie wiedział kto to Gollob w 1998 -musiałby być zainteresowany tą dyscypliną. Gdyby 15 lat temu był tylko Tomuś -to nie byłoby polskiej ligi -Przyjacielu. Tomkowi należy się szacunek, szacunek należy się każdemu zawodnikowi, który jeździł 15 lat temu w lidze. Cofając się do czasu który Wspominasz; otóż zmieniły się -na nasze (kibiców) nieszczęście- priorytety tych uwielbianych przez nas Zawodników. Kiedyś sportowa rywalizacja - dziś dobrze płatna praca zawodowa. Tomek jeszcze nie umiera!!! Chudy jeszcze kariery nie kończy!!! Tomek rezygnował z GP -bo mu się to po prostu nie kalkuluje! To nie jest sportowe podejście- podobnie jak ostatnie lata i rezygnacja TG ze startów w IMP. Nie ukrywam że BSI, również nie jest dla mnie strukturą charytatywną -mającą na celu wyłonić najlepszego na świecie dla idei! Ma na celu wyssać jak najwięcej monet, płacąc jak najmniej tym co ryzykują na torze!!
  Sumując; każdy w tym sporcie od zawodnika do organizatora robi to dla pieniędzy, bo bez nich nie uciągnie. Zostało jeszcze kilku zapatrzonych i porąbanych (hihi) Kibiców -którzy przyłażą na stadion, płacą i mają złudną nadzieję że może... "piniondze to nie fszystko" :). To MY!! :(
  "Świat schodzi na psy -my razem z nim...."
  Pozdrawiam.

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Kark, Sukces, Unibax :)

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Idę piernąć do łazienki.
  Jeszcze usłyszą i bedzie wstyd :(

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  oczywiście że tak

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Na chwilę obecną tylko dwa lubuskie kluby złożyły wnioski licencyjne, to cieszy :)

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Tomasz nie badz unibax...nie uciekaj z pola walki

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Franczyszyn:)

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Szczyt obłudy i zakłamania na tym forum osobnik nie był ani miły ani przyjemny za to arogancki i szczerze go nie trawiłem tak jak większosc ludzi z forum teraz piszących poematy i cierpiacych z bólu.Jakie to obłudne i nieszczere,wielokrotnie sami go wyzywaliscie ba nawet niektórzy chcieli sie ustawiac na solo a teraz łkają.Niedawno na skutek tajfunu Haiyan zgineło kilkanascie tysięcy ludzi czy którys z was łkających wysłało choc złotówke by pomóc???Szczerze współczuje rodzinie i bliskim "Małego" Niech spoczywa w pokoju.

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  no proszę jak mało potrzeba aby zawiązało się "kółko różańcowe" ponad podziałami klubowymi...wystarczy kilka wpisów które odbiegają od stereotypu, a raczej kanonu śmierci w naszym "katolickim" kraju...prawda jest zakazana, a wszechobecny jast powiew patosu przeplatanego z fałszywym żalem i absurdalnym gloryfikowaniem zmarłego...a prawda jest jedna, współczuć można bliskim bo to ono cierpią, a zmarłego należy oceniać po tym jakim się go znało...bolesne ale prawdziwe...

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  żyjemy w jednym określonym celu...aby umrzeć...śmierć to jedyna rzecz która tak naprawdę łączy wszystkie istoty ludzkie na tym świecie...i to jest przykre bo pokazuje jak ułomnymi istotami jesteśmy...ułomnymi i zakłamanymi, bo i ten żal jest zakłamany i wymuszony stereotypem postępowania w takiej sytuacji...czemu mam pisać o żalu jak kogoś nie lubiłem? bo tak wypada? bo o zmarłych zle się nie pisze?...odszedł człowiek który na tym forum wielokrotnie obrażał innych, który wielokrotnie pisał bzdury godzące w dobre imię innych ludzi, a dziś czytamy "laurki" na jego temat tylko dlatego że umarł...każdego z nas to czeka... śmierć nie powinna tworzyć automatycznie z ludzi "bohaterów" i tak samo nie powinna automatycznie wymazywać tego co negatywne...nie znałem osoby osobiście, nie zgadzałem się z poglądami...kondolencje dla rodziny...
  ten tekst wygenerował tyle negatywnych uczuć, a czemu?...bo jako jedyny jest na tym forum prawdziwy...

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Chyba nieuważnie czytałeś więc powtórzę po raz n-ty.
  Wyjazd na godzinę przed meczem był skandalem i oględnie mówiąc nie przynosi klubowi chluby. Jak w obliczu braku zgody na przełożenie chcieli dać walkowera, to powinni to zrobić rano. Zanim kibice przybyli na stadion, a inni przed TV. A tak odstawili żenadę.

 • Karolek ZG lubi Komentarz

  Po raz pierwszy muszę się z Tobą zgodzić i stwierdzić że w Toruniu jest tak samo same CPN-y i markety, barów jest jedynie więcej ze względu an starówkę i studentów. Wszędzie ta sama stara bida :p