• RaFanatyk lubi Komentarz

Komentarz usunięty

• RaFanatyk napisał/a komentarz do Tenis. US Open: morderczy finał. Rafael Nadal po ponad 4,5 godzinach walki pokonał Daniła Miedwiediewa

Tak też myślałem, to jednak wygrany tytuł WS w danym roku. Od 2011 wygrał 4 :)

Święta prawda, tyle że wygrał ich 5 ! i co najlepsze, wygrał 3 z tych 5 tylko dlatego bo Novak był poza tourem i wracał po kontuzji.

Rafa jest kozakiem.
    Graty i pozdrawiam wszystkich fanów ;)
    Vamos!!!

W piątym secie miałam moment zwątpienia. On ciągle gonił... Oczywiście, że Fabio mi przychodził do głowy!!!
    Mecz mi odebrał co najmniej miesiąc życia. Ale na serce raczej nie zejdę, bo trening kardio mamy z tym naszym idolem w pakiecie.
    Vamos prawdziwi kibice! Vamos Rafa!

Nie miałaś czasem po przegranym czwartym secie dejavu i mecz z Fabio Fognini? tam też było 2:0 z przełamaniem w trzecim secie. Miałem już czarne myśli i cały piąty set oglądałem na stojąco robiąc vamoski po każdym jego wygranym punkcie :)
    Piękny to był mecz, ale jakże wykańczający psychicznie mnie i wszystkich prawdziwych fanów.

Rafa szczęśliwy ?
    Nie słyszeliście, jak w Kato tąpnęło ?
    To był kosmos :***)
    Rafa jesteś wielki :))
    Daniłł .... Ty zaczynasz być wielki :))

• RaFanatyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

Brawo nasz mistrzu! Pełne gacie miałem przez Ciebie. Mecz kosmos do zapamiętania na wieki.
    Idealny prezent ślubny sobie strzelił:-)
    Vamos !

• RaFanatyk napisał/a komentarz do Danił Miedwiediew - Rafael Nadal

Ja myślę że AO będzie Novaka bez dwóch zdań, na pewno będzie zdrów na początek sezonu

Ogólnie rzecz biorąc nie grał jakoś nadzwyczajnie w tym turnieju, w finale też zagrał na jakieś 80% ,doświadczenie wygrało

Tak niesamowity nie żałuję,że obejrzałem go do końca,choć już po 3....Gratuluję,chociaż przyznam szczerze bardziej dopingowałem Medwiediewa,chyba wyrasta nam zawodnik ,który lada moment zastąpi wielką 3

Dawno nie miałem tak pełnych gaci:-)

Jest!!! Aż łezka się zakręciła. Co to był za mecz, kosmos

Mamy to, Rafcio dajesz do końca

Mamy to ! Kluczowy set, Vamos Rafcio

Jupi jeaaaaa i co gruba rok poczeka az jej federacja znowu szlema pod nia zrobi? Czy zajmie sie w końcu córką bo rekordu nie wyrówna ani nie pobije

Cudowne zwieńczenie wieczoru, gruba pozamiatana :-)
    Brawo Bianca!

To musi byc teraz Bianca

To już koniec grubej prawie, serce zaczyna się radować:-)

Darcie mordy czas zacząć. Gruba zaczyna swoje przedstawienie.
    Bianca jedziesz z koksiarą !

Do kosiarza.trawnikow i fanki Rożera:

Czytam Wasze komentarze od dłuższego czasu bo jestem wielkim fanem tenisa, oglądam i sam gram odkąd pamiętam. Ręce mi opadają gdy patrze na Wasze wypociny, Wy nie jesteście kibicami ani sympatykami Rogera, tylko zawistnymi, sfrustrowanymi i niezadowolonymi ludźmi. Prawie niemożliwe aby ktoś Rogera wyprzedził w liczbie szlemów ? Chłopie Rafa jutro może mieć 19 tytuł, czy Ty jesteś aż tak oderwany od świata ? Żyjesz na księżycu czy możesz masz problemy z odbieraniem racjonalnych sygnałów i przesłanek z kuli ziemskiej ? Tenis przegrał i to smutne dla sportu bo Roger nie ma więcej triumfów ? Zastanów się nad terapią, abstrahując już od tenisa, bo naprawdę widzę że coś jest nie tak... Fanka Rogera to również absolutnie Ciebie dotyczy, Roger miałby 40 szlemów ? To czemu ich nie ma ? Wy macie po 10 lat czy co jest z Wami ? Takiego przedszkola i teatru jaki Wy odstawiacie jeszcze nie widziałem. Każdy kto choć odrobinę interesuję się tenisem wie że Roger to największy talent tej dyscypliny ostatnich dekad, potwierdzało to wielu tenisistów wielokrotnie z Rafą na czele, Tonim i resztą jego sztabu, więc nie wiem czemu tak płaczecie ? Przecież to oczywista oczywistość jak mawia klasyk :DDD Takiego sportowca jak Rafael Nadal nie było, nie ma i nie będzie w tenisie już nigdy. Szacunek do sportu, rywalizacji, rywala - klasa sama w sobie. Nie widziałem nigdy przez jego karierę aby rzucił rakietą, Nadal to legenda i wzór do naśladowania, sportowiec o którym będą pamiętać potomni za jego sukcesy ale tak samo za klasę której Wam już zawsze będzie brakować. Poza tym Roger i Rafa są naprawdę bardzo dobrymi kumplami, nie wiem czy to przyjaźń bo tylko oni mogą sami to powiedzieć ale na 100% mają wspaniałe relacje i SZANUJĄ się jak nikt w turze. Rogerowi nie dorastacie do pięt i na pewno Maestro z Bazylei wstydzi się kibiców takich jak Wy. To mój jedyny komentarz do Was, więcej nie zniżę się do poziomu dna, rynsztoku i mułu który prezentujecie. Pozdrawiam wszystkich fanów tenisa, Was to nie dotyczy bo nie macie bladego pojęcia czym jest bycie kibicem, szczerze współczuje bo to mega uczucie. Vamos Rafa !!! ! 19 szlem jest blisko !!!

STRACONE SZANSE ? Panowie macie naprawdę krótką pamięć wspominając wyłącznie o porażkach Rogera w 5 setowych pojedynkach. Rafael Nadal przegrał w 5 setach następujące finały: z Federerem Wimbledon 2007, AO 2017, z Djokoviciem w AO 2012 po 6 godzinach wojny na korcie. Federer był lepszy od Novaka w Wimbledonie 2019r. ale sprawiedliwości stało się zadość ponieważ Roger wygrywał ostatnio dwa razy AO po 5 setach. Roger ma największy talent, ale bardziej cenię Nadal i Novaka bo Rogerowi wszystko przychodziło łatwiej, a Rafa i Novak musieli ciężko pracować na swój sukces. Poza tym wielu ekspertów tenisa w tym Wilander i Connors wspominali, że Roger miał ogromne szczęście, gdyż urodził się w 1981r. i nie miał godnych siebie rywali wśród sowich rówieśników ( Nalbandian, Safin, Roddick czy Hewitt) Dzięki temu Roger w cuglach w latach 2003-2007 WYGRAŁ AŻ 12 SZLEMÓW ! Nadal co prawda wygrywał już wtedy French Open, ale był nastolatkiem, nieukształtowanym jeszcze tenisistą, nie wspominając o Novaku. Gdyby Nadal i Novak byli w rym samym wieku co Roger to uwierzcie mi, że Roger ze swoją słabą psychiką miałby najwyżej 10 szlemów na koncie. Roger to wielki szczęściarz, że przyszło mu grać w latach, gdzie nie miał godnych rywali.Spójrzcie, że od 2008 r. Roger (miał wtedy 27 lat) wygrał zaledwie 8 szlemów ! Pozdrawiam fanów Maestro.