Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • martens54 napisał/a komentarz do Premier League. Ważą się losy Bartosza Kapustki. Do Polski na pewno nie wróci

  Ciekaw jestem jak się czują butni faceci, którzy dla naszej pierwszoligowej, rodzimej kopaniny wymyslili nazwę "Ekstraklasa"(?)

 • martens54 napisał/a komentarz do "La Gazzetta dello Sport" nie daje żadnych szans Piątkowi. "Będzie ofiarą numer 1"

  Lechia Dzierżoniów czeka! Alternatywy - nie widać!

 • martens54 lubi Komentarz

  Znakomity wywiad. :)

 • martens54 lubi Komentarz

  Dobrze się czytało.Wielki szacunek dla Kowalczyk za całokształt.

 • martens54 lubi Komentarz

  Widzieliśmy tylko medale ale nie zdawaliśmy sobie do końca sprawy ze składników jakie zawiera taki krążek. Niech Pani robi swoje, i nie da się zwariować- znajdzie czas dla siebie i ludzi, którzy Pani dobrze życzą. Kariera naukowa też jak w bajce, doktorat, profesura z biegów narciarskich. Życie przed Panią-czego serdecznie życzę.

 • martens54 lubi Komentarz

  Bo to mądra kobieta jest. Duuuużo zdrowia i szacunek za całokształt.

 • martens54 lubi Komentarz

  Dużo zdrowia pani Justyno, dziękuję za niezapomniane chwile przed ekranem ;-)

 • martens54 lubi Komentarz

  Pani Justyna to świetny sportowiec, ale przede wszystkim wspaniały człowiek, piękna kobieta, mogę życzyć tylko dalszych sukcesów i wszystkiego najlepszego

 • martens54 lubi Komentarz

  z panią Ireną Szewińską stanowia chyba parę najwybitniejszych polskich sportsmenek , wiele lat wyrzeczeń harówki , dzięki Pani Justyno i wiele radości i miłosci zyczę

 • martens54 lubi Komentarz

  Nie było i długo nie będzie tak utalentowanej osoby biegającej! Tyle co nam szczęścia przysporzyła to chyba nikt więcej nie zdołał. Ewentualnie Kamil i Adam - skoczkowie. Dla Polski, dla Polaków. Takich ludzi nie ma wielu. Dziwię się depresji, bo ta kobieta, wie ile osiągnęła w życiu. JEST MEGA i nadal będzie MEGA, za 25 lat, nadal się będzie o niej mówiło. Kto za 20 lat wspomni takiego szaraczka jak ja? NIKT... No i też dobrze;D

 • martens54 lubi Komentarz

  Dziękujemy Pani Justyno. Sport to ciężki kawałek chleba. Wielu z nas widzi często tylko pieniądze z tego płynące, rzadko wyrzeczenia i ciężkie treningi bez względu na pogodę i niepogodę, czy nawet gorsze samopoczucie. Człowiek tylko doszedł do pewnego poziomu i dziwi się skąd kiedyś brał tyle siły i ochoty na to wszystko. Podziwiam bliską mi osobę za ten upór przez lata w dążeniu do celu. Kiedy jak mówi chciała by od tak gdzieś pojechać, a trzeba trenować czasem i dwa razy dziennie. Jedno jest pewne. Sportowiec musi mieć mocną psychikę, a chwil zwątpienia nie brakuje. Dziękujemy.

 • martens54 lubi Komentarz

  Gratulacje - Justyno

 • martens54 lubi Komentarz

  Ale kogoś widzę cieszy minusowanie tutaj tych co pozytywnie piszą. Minusuj człowieku. Bo co ty innego w życiu możesz robić? Co za ludzie..

 • martens54 lubi Komentarz

  świetna baba z klasą . Na głupie pytanie odpowiedziałem nie bo w Polsce było wielu wybitnych sportowców a Pani Justyna jest jednym z nich. Wybitnych 20 mogę wymienić w środku nocy w chwilę po obudzenia.Trzymam kciuki za Panią Justynę i oby takich sportowców urodziło się nam ze 20 bo w system ,że ich wyszuka wychowa i ukształtuje nie wierzę

 • martens54 lubi Komentarz

  Pani Justyno długo myślałem co do Pani napisać. Do głowy natychmiast ciśnie się tylko jedno slowo: LEGENDA. Jest Pani Legendą za życia A to udało się tylko kilku sportowcom w historii Polski. GRATULUJE i DZIĘKUJĘ. Jest Pani jedyna i niepowtarzalna.

 • martens54 lubi Komentarz

  Pani Justyno wielki Szacun dla Pani odwagę mówić o TYM problemie. To choroba 21 wieku ,zbiera olbrzymie żniwo .Trzeba mówić bardzo głośno, uczulić wszystkich, odrzucić wstyd i zrozumieć że morzna z TYM walczyć. Życzę Pani dalszej odwagi, spokoju i dużo dużo miłości, zasługuje Pani na to za te lata dostarczajacych nam wszystkim dumy i zachwytu że jesteśmy Polakami. I przede wszystkim ZDROWIA fizycznego i tego w sercu. Proszę nie zwracać uwagi na TYCH z jadem, goryczą, nienawiscią to są ludzie nieszczęśliwi którzy nie zaznali miłości, dobroci a może nie chcą i dlateg tacy są .Gorąco pozdrawiam I jeszcze wesołych świąt Bożego Narodzenia i Nowego roku 2020.

 • martens54 lubi Komentarz

  DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁE SŁOWA. PODNOSIŁEM SIĘ W ŻYCIU AŻ, DO MOMENTU kiedy PRZYSZEDŁ MÓJ TURYN A POTEM LIBEREC. Pani Justyno dziękuję za wszystko a przede wszystkim za "rozbieganie" Polak ów na nartach
  Jakuszyce za 1 1/2 roku będa gotowe na przyjęcie "Naszej Królowej Nart".

 • martens54 napisał/a komentarz do Największy nieobecny jedenastki wszech czasów. Jan Tomaszewski wyszedł z gali 100-lecia PZPN

  @Piotr Piotrowski: Podaj nazwisko twojego giganta na prawej obronie. Zanim to zrobisz ...poskrob sie trochę po głowie. Obudzisz (być może) w ten sposób szare komórki, o ile posiadasz. Do dzieła...chłopie.

 • martens54 lubi Komentarz

  8 miejsce dla takiego sredniaka jest ok

 • martens54 lubi Komentarz

  Messi wygrał, bo któryś z nich zwyczajnie musiał, za to Lewy jedno miejsc wyżej mógł być, ale najwyżej jedno.

 • martens54 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • martens54 napisał/a komentarz do Złota Piłka 2019: triumf Leo Messiego! 8. Robert Lewandowski

  Prawdziwym zwycięzcą jest Juergen Klopp!!!! Aż czterech piłkarzy przez niego trenowanych jest w pierwszej "10" świata!!!! Nagroda dla Messiego - BEZDYSKUSYJNA! Lewandowski ...między Mane a Salahem.

 • martens54 lubi Komentarz

  Sami nakręciliście ten BALON a teraz lament. Ósme miejce adekwatnie do poziomu Lewego.

 • martens54 napisał/a komentarz do Złota Piłka. Robert Lewandowski wysłał jasny sygnał. "Zasłużył na miejsce na podium"

  Na podium TAK! Miejsce trzecie. Messiemu nie dorówna NIGDY!

 • martens54

  Cieszę się z tego losowania.Wyniki meczów - mam nadzieję- uwalą w końcu butnego, leniwego Bońka i protegowanego przez niego....ignoranta Brzęczka.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.