Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Just one more thing napisał/a komentarz do Koronawirus. Siatkarze VERVY Warszawa Orlen Paliwa przebadani. "Wszyscy są zdrowi"

  @MyszPolski FZ: Mam wrażenie w ostatnim czasie, że jakieś 60-70 % ludzi - przynajmniej tych w internecie - martwi się tym, że ludzie masowo na koronowirusa nie umierają. Chociaż jakieś poważne powikłania by się przydały, problemy z oddychaniem, narządami, a nie tylko gorączka i już jeden z drugim jest zdrowy. Prawda?
  Czy naprawdę tak ciężko ubrać tą maseczkę w autobusie, czy sklepie? Korona z głowy spadnie jednemu, czy drugiemu?
  Może i covid nie jest tak groźny jak się na początku zdawało, ale nadal dla części społeczeństwa jest poważnym zagrożeniem. Należy pamiętać też, że jest to nowy wirus, więc może się okazać, że nawet wśród osób przechodzących bezobjawowo chorobę jakieś powikłania wyjdą np. za kilka lat.
  Ludzie co z wami jest nie tak, naprawdę uważacie, że cały świat postanowił rozwalać sobie gospodarkę kompletnie bez powodu?
  Na koniec odpowiadając na pytanie, czy znam kogoś kto chorował odpowiadam twierdząco - lekarz rodzinny z mojej miejscowości, który od początku pandemii miał bardzo luźne podejście, twierdząc, że to wirus jak każdy inny, że na grypę też umierają ludzie itp. Optyka mu się diametralnie zmieniła gdy zachorował i mimo, że jest to osoba sprawna fizyczna, przed 50 rokiem życia, bez żadnych dodatkowych przypadłości, to akurat on chorobę przeszedł ciężko z koniecznością hospitalizacji, więc nie ma tu żadnej reguły, a jak przyjdzie okres jesienno-zimowy, to znowu przebieg choroby dla większej liczby ludzi będzie poważny. Ciekawe, co wtedy powiedzą ci wszyscy negacjoniści, jak zarazi się mama/tato. babcia/dziadek i nie będą mieć tyle szczęścia, aby przejść chorobę bezobjawowo lub jedynie z niewielkimi objawami.

 • Just one more thing lubi Komentarz

  "Szyszkowski zwyciężył konkurs"?? Kolejny analfabeta - anonim (PS) :p Naprawdę w WPSF nie ma nikogo znającego gramatykę j. polskiego na poziomie IV klasy podstawówki??

 • Just one more thing lubi Komentarz

  I znowu to samo. Ten sam błąd niewyuczanych analfabetów z redakcji SF: "… Jakub Szyszkowski zwyciężył konkurs pchnięcia kulą w Lublinie....". ZWYCIĘŻYŁ W KONKURSIE a nie ZWYCIĘŻYŁ KONKURS. Konkurs nie jest przeciwnikiem, którego się pokonuje czy zwycięża, w konkursie bierze się udział, w konkursie się zwycięża. Wiadomości z zakresu szkoły podstawowej powinny być obowiązujące nawet dla pseudodziennikarzy z tego portalu.

 • Just one more thing lubi Komentarz

  Panie Adamie, zdrowka Panu zycze.. A hejterow olac grubym sikiem ze skoczni w Vikersund!!!

 • Just one more thing lubi Komentarz

  @Louis von Cyphre Jakie ty masz osiągnięcia wiejski głupku? Pochwal nam się. Ty nawet pisowni języka ojczystego nie opanowałeś ... ;)))

 • Just one more thing lubi Komentarz

  Normalny wywiad z normalnym człowiekiem :-) Szkoda, że w naszym kraju tak mało jest... normalności! Zdrowa dla Pana Adama i wszystkich rodaków!

 • Just one more thing lubi Komentarz

  Przecież edycję Memoriału są co roku. Więc najbliższa edycja nie została przełożona, tylko po prostu odwołana.

 • Just one more thing lubi Komentarz

  No cóż, ma pięć tytułów wyjechanych najszybszym bolidem Mercedesa i to przy pomocy pomagiera, za wyjątkiem sezonu kiedy Rosberg pokazał mu gdzie jest jego miejsce w szeregu. Nigdy nie musiał walczyć z innymi kierowcami, jak równy z równym. Pycha i buta wychodzi mu uszami. Nie ma się zatem co dziwić, że uzurpuje sobie prawo do pouczania innych. Biedak nie zdaje sobie jednak sprawy z tego że tylko szkodzi innym ludziom i przede wszystkim sobie, takim głupim gadaniem i wymuszaniem na innych słusznych według jego światopoglądu zachowań. Jak jest takim kozakiem, to niech przekaże cały swój majątek na biednych ludzi, niezależnie od koloru skóry.

 • Just one more thing lubi Komentarz

  To zwykly ciapaty narcyz i egoista. Cale to pieprzenie o czarnych to tylko populizm i tyle.

 • Just one more thing lubi Komentarz

  I znowu tradycyjny schemat. Jak nie wiadomo gdzie wepchnąć jakiś temat, to wciskamy go do działu LEKKA ATLETYKA. Przestańcie robić z KRÓLOWEJ SPORTU śmietnisko. Może skoro Ministrem Sportu jest Danuta Dmowska-Andrzejuk, to artykuł powinien być w dziale SZERMIERKA. Wtedy można byłoby się w tym dopatrzeć chociaż cienia jakiejś LOGIKI. Albo jeszcze lepiej - zróbcie dział POLITYKA W SPORCIE i tam wciskajcie te wszystkie polityczne knoty, których ostatnio na waszych łamach zatrzęsienie.

 • Just one more thing napisał/a komentarz do Siatkówka. Aleksandra Wójcik zakażona koronawirusem. ŁKS Commercecon w kwarantannie

  Na pewno nie jest tak groźny jak się na początku wydawało, ale pisanie, że nie istnieje jest na takim samym poziomie intelektualnym jak wiara w płaską ziemię.

 • Just one more thing lubi Komentarz

  Natury nie oszukasz, biologii nie zmienisz. Może by tak męska kadrę PL wprowadzić w rywalizacje Pań? Za kilka lat z cała pewnością nikogo to już nie zdziwi. Świat się kończy..

 • Just one more thing napisał/a komentarz do Wybory prezydenckie 2020. Szymon Ziółkowski: Szczepionka na COVID-19 powinna być obowiązkowa

  Droga redakcjo, nie zamierzałem w tych wyborach oddawać ważnego głosu, przez moment nawet przyszła mi do głowy myśl zagłosowania na Trzaskowskiego żeby pokazać swój zawód jaki spotkał mnie ze strony Pis-u i Dudy, ale kolejne artykuły, kolejne "gwiazdki" show-biznesu uderzające w bardzo wysokie tony, choć ich wiedza polityczna jest bardzo wątpliwa, przekonały mnie - aby mając taki, a nie inny wybór - oddać głos na Andrzeja Dudę. Nie dlatego, że będzie jakoś wyraźnie lepszym prezydentem, ale żeby móc oglądać podobne obrazki jak rozdziawiona twarz Andrzeja Wajdy i innych celebrytów 5 lat temu. Dziękuje, że pomogliście podjąć mi wybór.

 • Just one more thing lubi Komentarz

  WIRTUALNA - był Boniek, Lubański, Lato....wy aPOlityczni...hahaha...

 • Just one more thing lubi Komentarz

  Widzę, że WP przepuściło ostateczny szturm. Mam nadzieję, że w niedzielny wieczór POlegniecie z kretesem, i tego wam życzę z całego serca :)

 • Just one more thing lubi Komentarz

  Piszecie o polityce w sporcie jednocześnie sami codziennie wplątujecie ją na tym portalu!

 • Just one more thing lubi Komentarz

  A może na początek wykopmy politykę ze SF?

 • Just one more thing lubi Komentarz

  Wykopmy politykę że stadionów a wstawiacie co chwilę polityczny felieton. Kompromitacja.

 • Just one more thing lubi Komentarz

  To właśnie pocałunek śmierci dla Trzaskowskiego :P

 • Just one more thing napisał/a komentarz do Koronawirus. Lewis Hamilton doszukuje się rasizmu. Czemu szczepionka jest testowana na Afrykańczykach?

  Doszukiwanie się rasizmu akurat w RPA to wyjątkowo nieśmieszny żart. W kraju w którym od lat biali są prześladowani przez rząd, zabiera im się majątki, a czarna społeczność dosłownie wyżyna całe rodziny białych farmerów w atakach na ich gospodarstwa - mówienie o rasizmie w stosunku do czarnych przekracza wszelkie granice dobrego smaku.

 • Just one more thing napisał/a komentarz do Siatkówka. Wojciech Włodarczyk wraca do Włoch

  Wojtek Włodarczyk jest idealnym przykładem, że wywyższanie pod niebiosa poziomu ligi włoskiej jest mocno przesadzone, bo po bardzo dobrym sezonie we Włoszech w Polsce grał bardzo przeciętnie i choć Polacy są na wagę złota dla naszych klubów, to wielkiego zainteresowania na naszym rynku nie wzbudzał.

 • Just one more thing napisał/a komentarz do Zaskakująca decyzja PLS. Rekordowa liczba drużyn powalczy o awans do PlusLigi!

  @Volley.: Quarto: Masz rację, zapomniałem, że 1 ligę mężczyzn też sponsoruje Tauron i tylko pobieżnie rzucając okiem na artykuł zacząłem pisać komentarz. Mea culpa.

 • Just one more thing napisał/a komentarz do Zaskakująca decyzja PLS. Rekordowa liczba drużyn powalczy o awans do PlusLigi!

  Primo: Nie do Plusligi, bo Plus jest sponsorem rozgrywek męskich, a żeńska liga to TauronLiga.
  Secundo: Nie będzie żadnych 15 zespołów, bo już wiadomo, że do rozgrywek nie przystąpią KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Spójnia Stargard, a zdegradowana Wisła Warszawa zamierza grać nadal w ...ekstraklasie i jedynie do niej złożyła papiery poprzedzone odwołaniem się od decyzji o degradacji do sądu cywilnego.

 • Just one more thing napisał/a komentarz do PlusLiga: skandaliczne doniesienia z Katowic. Mamy głos właściciela klubu

  Panie Redaktorze, cały wywiad Pan Wiceprezydent posługuje się jedną, wyuczoną formułką o potrzebach cięć w trudnych czasach i niezrozumieniu tego przez część zawodników. Aż prosiło się aby w którymś miejscu wspomnieć o tym, że zawodnicy z którymi zerwano umowy czy trener Daszkiewicz zgodzili się na blisko 20 % obniżkę kontraktów, a sprawa dotyczyła premii, która wedle zapewnień trenera Daszkiewicza tylko z nazwy była premią, a faktycznie miała być normalną częścią wynagrodzenia, jedną z wypłat, która wypłacona w ten sposób miała być korzystniejsza dla klubu. Nie wspomnienie o tej kwestii w wywiadzie czyni go tylko kolejnym politycznym bełkotem.

 • Just one more thing lubi Komentarz

  Kszczot jeszcze 2 dni temu narzekał na rząd że nie ma demokracji, że on nie ma gdzie biegać a teraz takie rzeczy? Dla mnie jest nikim.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.