Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Volley. lubi Komentarz

  Sonda powinna brzmieć: Czy Janczyk wytrzyma tydzień w nowym klubie?

 • Volley. lubi Komentarz

  Każdy w kryminale powinien zasuwać na swoje utrzymanie, nie masz ochoty do roboty to 200gram chleba i zupa z obierków raz dziennie i tyle... Szumina dodatkowo druga zmiana na rentę dla dziewczyny... Jednak każdy wie jak będzie, cztery latka i wyskoczy, niestety ale tak jest... Przykre:(

 • Volley. napisał/a komentarz do Pijany były żużlowiec zniszczył jej życie. Teraz zbiera na drogą rehabilitację

  @speedman: No tak, przecież trzeba bronić alkoholika, który po pijaku odebrał dziecku zdrową matkę!

 • Volley. lubi Komentarz

  Ech, Szumina, Szumina. Mogli być z ciebie ludzie, na takiego bowiem dobrego żużlowca się zapowiadałeś. A teraz co? Nico. Obyś za swoje leserstwo i cwaniakowanie zgnił za kratkami.

 • Volley. napisał/a komentarz do Żużel. #MagazynBezHamulcow. Pożar w rozdzielni, dymy na linii Gorzów - Częstochowa. Co z relacjami prezesów?

  @MyszPolski FZ: napisz po polsku, albo poproś rodziców o pomoc

 • Volley. napisał/a komentarz do Aleksiej Spiridonow został na lodzie. Olympiakos Pireus zrezygnował z podpisania kontraktu

  @obiektywny: najwyraźniej ciebie obchodzi co się z nim dzieje, skoro komentujesz pod każdym artykułem na temat Spiridonova.

 • Volley. lubi Komentarz

  pogra z lustrem szkoda że niektóre komentarze są w jego tonie.......

 • Volley. lubi Komentarz

  Ktoś zażartuje, że zanin się poznali, to to się poznali - na nim ;)

 • Volley. napisał/a komentarz do Aleksiej Spiridonow został na lodzie. Olympiakos Pireus zrezygnował z podpisania kontraktu

  Najwyraźniej doszli do wniosku, że mają wystarczająco dobry skład. Ciekawe tylko, czy Spirik nie zwróci się teraz do Katarczyków ze swoją ofertą. Tyle tylko, że tam nie będzie mógł sobie folgować tak jak w Europie.

 • Volley. lubi Komentarz

  brawo Grecy. Niech gra w Pakistanie-tyle jest dzis wart.

 • Volley. napisał/a komentarz do Żużel. Na pełnym gazie: Wszystkich nie zadowolimy. Zaliczmy wynik meczu w Gorzowie [FELIETON]

  @moderator: Zdarzenie losowe, zdaniem pana Krzystyniaka ;) no bo kto by się tego spodziewał?

 • Volley. lubi Komentarz

  P.S. Szanowny Panie Janie! Mecz Unia L. - XXX. Wynik po VIII biegu 23:25... rywal mądrze wykorzystał już wszelkie rezerwy. Nagle rozszczelnia się główna rura zasilająca w wodę powodując zalanie instalacji elektrycznej... ktoś dzwoni i informuje o podłożonym ładunku wybuchowym...ktoś zgłasza poważny wypadek i potrzebę wyjazdu wszystkich karetek, po czym sztucznie blokuje ich powrót.. itd, itp. Mecz przerwany - wynik zaliczony. Uczciwie? Zgodnie z duchem sportu?

 • Volley. lubi Komentarz

  Jak będzie powtórka tego meczu, a nie walkower dla Częstochowy to mamy wał jakich mało. Zwarcie instalacji nie powstaje samo z siebie. Coś jest źle podłączone, przegrzane itd.

 • Volley. lubi Komentarz

  @stalowy holender: chory to jesteś ty !!!!!!! Nie wpieprzaj ośle polityki do sportu.

 • Volley. lubi Komentarz

  Teraz Igła opowiada jakieś bzdety.Powinien wziąć na klatę porażkę i przyznać się , że też nie podołał zadaniu.Ściągnięcie Gruszki + jego koleszków z Katowic to był od początku marny pomysł.Większość składu to były spasione koty , które liczyły tylko pieniążki na koncie a nie , żeby 'umierać' za Resovie.

 • Volley. lubi Komentarz

  Ignaczak przestań pird.... głupoty to ty ściągnąłeś tego pajaca gruszkę i razem z nim budowałeś ten "dream team" złożony z dziadków i kolegów niestety marny z ciebie był prezes

 • Volley. napisał/a komentarz do Krzysztof Ignaczak o fatalnym sezonie Asseco Resovii Rzeszów. "Nie czułem stuprocentowego zaufania ze strony prezesa"

  Nie ma żadnego tłumaczenia. Jeżeli chce się rządzić taką firmą jak Resovia to trzeba mieć cojones i albo robić wszystko po swojemu i brać za to pełną odpowiedzialność, albo nie brać się wcale. Igła pokazał, że nei nadaje się na prezesa, a zwalanie winy na prezesa Górskiego czy Gruszkę, którego sam zatrudnił, jest żenujące. Można było wziąść trenera z nazwiskiem i twardą ręką, wtedy nie byłoby problemów, że ktoś ma focha. A skoro się wzięło niby trenera i na niego stawiało, to trzeba umieć się do tego przyznać.

 • Volley. napisał/a komentarz do Spiridonow o transferze do Grecji: W Rosji trenerzy boją się mnie zatrudnić, a w Polsce jestem wrogiem nr 1

  Facet nie jest ani głupi, ani "zły" na jakiego się próbuje kreować. Nie rozumiem po co ta szopka medialna. W socjal mediach specjalnie nie jest gwiazdą czyli zysku mu to nie nadaje. Wręcz przeciwnie. Jak ktoś się interesuje siatkówką to wie, że koleś ma gest i się tym nie chwali. Dla rodziny również jest spoko. Kompletnie nie rozumiem tej pozy.

 • Volley. lubi Komentarz

  @lukaszmi2: a przepis mówi ze gospodarz ma 30 minut żeby naprawić usterkę bo jak nie to walkower

 • Volley. lubi Komentarz

  Grzyb chce zaliczyć mecz po 10 biegach śmieszny jest ten koleś Madsen się już przełożył to Grzyb już miał pełno w gaciach ze znowu będą bez punktów jak są niby lepsi to niech udowodnią w sportowej walce bo 5 biegów do konica to mogło się wszystko zdarzyć niech gruby zje na śniadanie kilo kiełbachy bo zaczął gwiazdorzyć

 • Volley. lubi Komentarz

  Do pomyslu pana Grzyba pasuje wypowiedz trenera Chomskiego z przedmeczowej pogawedki...ktos tu z kogos chce zrobic idiote haha
  Wina lezy po stonie organizatora.Konserwacja rozdzileni pewnie byla dawno temu.Niech sie cieszy ze Świacik nie chce walkowera.Ale jak widac grunt sie pali pod nogami bo 4 wtopa i kolejne w drodze,wiec pasowalo by wygrac....ale nie na torze.

 • Volley. lubi Komentarz

  Jeżeli wynik zostanie zaliczony to takich pożarów należy spodziewać się więcej w przyszłości.

 • Volley. lubi Komentarz

  Niby dlaczego miałby być zaliczony wynik. Włókniarz podpalił rozdzielnie? Piorun w nią walnął? Była ulewa w czasie meczu? Najuczciwszym byłoby albo wznowić mecz lub odjechać go od początku. A jeżeli "cieniasy" z Koszofa burzą się WALKOWER !!!!

 • Volley. lubi Komentarz

  Gdyby Pan Grzyb miał odrobinę ambicji i honoru sam by zaproponował dokończenie lub ponowne rozegranie meczu. Ale pan prezes widzi jedyną szansę na wygraną w tym sezonie,bo podobno byli lepsi.

 • Volley. lubi Komentarz

  Jak dla mnie sytuacja jest oczywista. Najbardziej sprawiedliwym rozwiązaniem byłoby dokończenie tego meczu, ewentualnie odjechanie go od początku. Z zaliczeniem wyniku Grzyb zdrowo popłynął...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.