Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mglexar napisał/a komentarz do PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno

  @Saddam: Nikt z Unią w tym roku nie wygra i jeszcze Lidsey spadł z niebios.. Szacunek Byki.

 • mglexar lubi Komentarz

  @kibickibic: wydaje mi się że nie może być zz za ivera bo już jeden mecz pojechał i jest klasyfikowany a z tego co pamiętam może się mylę ale zz było można jechać za najlepszego zawodnika

 • mglexar lubi Komentarz

  Panie redaktorze, zgodnie z literą prawa, zdarzenie z rozdzielnią miało charakter losowy, czyli siła wyższa. Odjechano minimum osiem (dokładnie dziesięć) biegów i zgodnie z regulaminem wynik powinien zostać zaliczony. Zgodne to jest nawet z duchem sportu. Reszta to niepotrzebne dywagacje.
  Pytanie postawione na końcu artykułu jest bez sensu, ponieważ każdą odpowiedź można interpretować na wiele sposobów. W przypadku pytań zamkniętych należy je formułować w sposób jasny. A nie typu: czy przestał już Pan bić własną żonę?

 • mglexar lubi Komentarz

  @zbyszko64: skoro masz zamiar zrobić wszystko to spróbuj zrobić przewodniczacemu GKSŻ loda...może się uda.

 • mglexar lubi Komentarz

  Panie redaktorze, pożar to też siła wyższa, proszę sobie zajrzeć do swojej polisy ubezpieczeniowej albo jakiegokolwiek OWU.
  Czym jest siła wyższa?
  W nauce prawa przyjmuje się, że jest to przypadkowe, niezależne od naszej woli zdarzenie zewnętrzne, któremu nie możemy zaradzić czy przeciwdziałać – nie możemy nad nim zapanować. Za takie zdarzenie zewnętrzne najczęściej uchodzi działanie sił przyrody
  ( np. powódź, pożar, huragan, mrozy) zakłócenia życia społecznego ( zamieszki, wojna, masowe strajki) czy nawet działanie władzy ( wywłaszczenie).

  Pojęcie siły wyższej ma istotne znaczenie na gruncie prawa cywilnego.
  Odpowiedzialność za nienależyte wykonanie lub niewykonanie umowy w ogóle, będzie wyłączona jeżeli jest skutkiem działania siły wyższej (np. nie dostarczyłem towaru, który zobowiązałem się dostarczyć, z powodu jego zniszczenia w pożarze).
  Ponadto jeżeli do dochodzenia jakiegoś prawa przysługiwał nam określony termin, to w skutek działania siły wyższej jego bieg się nie rozpoczyna, a już rozpoczęty ulega zawieszeniu na czas trwania przeszkody.

  Natomiast jeżeli chodzi o odpowiedzialność z tytułu czynu niedozwolonego, będzie ona wyłączona gdy między zdarzeniem mającym cechy siły wyższej a powstaniem szkody, zajdzie bezpośredni związek przyczynowy, a sama szkoda powstanie w momencie działania siły wyższej. Nasza odpowiedzialność nie zostanie jednak wyłączona wtedy, gdy szkoda powstanie przez nieusunięcie skutków działania siły wyższej zagrażających bezpieczeństwu.

  Przykłady działania siły wyższej:

  Pożar
  Niskie temperatury
  Huragan
  Powódź
  Masowe strajki
  Utrudnienia w ruchu drogowym

 • mglexar lubi Komentarz

  Z całością artykułu w zasadzie się zgadza, mam jednak cały czas wątpliwości co do definicji słowa zdarzenie losowe. Dlaczego za takowe uznawany jest wyłącznie deszcz, grad, burza...itp, a nie jak w tym wypadku ogień? Czy gdyby na stadion w momencie trwania meczu spadł, jak to mówił pan Leszek w magazynie żużlowym samolot to też należy się walkower dla przeciwnika? Ten sposób myślenia powoduje tylko mnożenie absurdów, bo punkt myślenia jak zawsze zależy od punktu siedzenia. Nie dociera też do mnie argumentacja w stylu Cieślaka, że jeżeli komisja zaliczy wynik to od jutra wszyscy będą wyłączać światło na stadionie albo wykręcać wentylki z band. Bzdura. Wszystko można udowodnić i jeżeli ktoś posunie się do takich czynów to zostanie b surowo ukarany i tyle w temacie. Regulamin jest na tyle nieprecyzyjny, że sytuacja staje się kuriozalna. Na forach hejt, bo sytuacja nie dotyczy ich klubów a każdy liczy na wielkie fajerwerki. Opinie fachowców też są rozbieżne, bo jak pisałem powyżej, sytuacja nie dotyczy ich klubów. W duchu sportu najlepiej byłoby zaliczyć wynik z korzyścią dla klubów, zawodników i samego żużla.

 • mglexar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  MarekGorzów@ - Z tak wybujałym ego jak Ty się tu mieścisz bidulku?? Wciąź i wciąź szukasz rozumu i nic - taki niby Marek niewiadomo skąd - ale rozumny inaczej.. Proponuję znaleźć gąskę do towarzystwa.

 • mglexar lubi Komentarz

  Witam
  Mam pytanie do wszystkich kibiców którzy twierdzą ze powinien być walkower gdyż winny jest organizator.
  Czy pożar w rozdzielni był podpaleniem odpowiedz brzmi nie.
  Czy Stal była przygotowana na brak prądu odpowiedz tak posiadała niezbędny sprzęt który niestety wyniku pożaru był bez użyteczny.
  Czy zawinił człowiek ze nie można było dokończyć meczu nie.
  W zeszłym roku mecz Sparty ze Stala był przełożony organizator meczu gdyż we Wrocławiu nikt nie rozłożył plandeki na tor(nie było to obowiązkowe) czy zawinił w tam tym przypadku człowiek odpowiedz tak czy był walkower odpowiedz nie.
  Do wszystkich którzy szukają teorii spiskowych ze Stal zrobiła to celowo bo się bała.
  Stal po 10 biegach prowadziła 4 pkt.
  W 11 biegu mieli jechać ze strony wlokniarza Przetepelski i Doyle ze strony Stali Zmarzlik i Woźniak kto z was jest taki odważny i w 100 % powie ze Wlokniarz ten bieg wygra.
  W 12 biegu mieli jechać Holta ze Swidnickim przeciwko Kasprzakowi i Karczmarzowi faworytem tego biegu tez był Wlokniarz?
  W 13 mieli jechać Madsen i Lindgren przeciwko Thomsenowi i Holderowi tez pewne zwycięstwo biegowe Wlokniarza patrząc z perspektywy meczu? Nie sadze.
  Śmiem twierdzić ze przerwanie meczu bardziej było na rękę Wlokniarza niż Stali patrząc na rozpiskę biegów które zostały do rozegrania gdyż prędzej to Stal by powiększyła przewagę niż Wlokniarz ja zniwelował.
  Reasumując Stal posiadała wszystko co było potrzebne do rozegrania meczu jednak wypadek losowy w postaci pożaru uniemożliwił to. Tak jak nikt nie ma wpływu na pogardę tak nikt nie miał wpływu tu na pożar. Bo chyba nikt o zdrowych zmysłach noe powie ze to Stal zrobiła celowo bojąc się o wynik i pozbawiła się stadionu na min trzy tygodnie nie mając gdzie trenować i rozgrywać mecze.

 • mglexar lubi Komentarz

  Medaliki weźcie już przestańcie płakać.Wynik meczu zaliczyć i koniec kropka.Wszystkie kluby mają deficyt w budżecie a medaliki chcą jeździć drugi raz a nie liczą się z wydatkami chociaż sami cienko pierdzą.Pozar jest tak samo żywiołem jak i woda a gdyby w stadion trafił meteoryt to co medaliki też by chcieli powtórzenia meczu.

 • mglexar lubi Komentarz

  Podszkolenie refleksu i to za darmo czyli na chorągiewki we Wrocku to Pan Pikuś przy tym pożarze.A,Byki to już znają to jak pacierz.Że,to jeszcze nikt nie wpadł na to aby wątek czy dwa temu poświęcić.Się odniosę:)

 • mglexar lubi Komentarz

  Straż pożarna mówi zdarenie losowe, administrator obiektu mówi zdarzenie losowe, inżynierowie oglądający rozdielnie mówią zdarzenie losowe, prezes Ekstraligi sugeruje, że to zdarzenie losowe, sędzia przerywa mecz na podstawie paragrafu mówiącego o zdarzeniu losowym. Straty szacowane na kilkanaście tysięcy złotych + koszty odjechania spotkania raz jeszcze.
  Kontra paru oszołomów na Sportowych Faktach, którzy w zdecydowanej większości nigdy do stadionu w Gorzowie, a co dopiero rozdzielni się nie zbliżyli, którzy wiedzę o regulaminie czerpią z komentarzy podobnych oszołomów, a których znajomość technologii w rozdzielniach ogranicza się w najlepszym wypadku do technikum elektrycznego, mówi skandal/ustawka/kombinatorstwo/niedopatrzenie.
  No po prostu dwie równorzędne strony mamy w tym konflikcie.

 • mglexar lubi Komentarz

  Znawcy tematu i Dariuszu O.- warsztat to dość spore pomieszczenie w którym są kolejne drzwi do rozdzielni. Tak było od wielu lat, przechodził obiekt wiele kontroli z energetyki i straży pożarnej , które akceptowały ten stan rzeczy. Instalacja była regularnie sprawdzana , więc w czym zawiniła Stal ? Jakie niedopatrzenie ?
  A może człowiek , który wyciągał motocykle jest winny, a może strażak ,który mu pomagał ?
  Polacy to jednak w większości hieny cieszące się jak można komuś dowalić.

 • mglexar lubi Komentarz

  Proponuję wysłać na ekspertyzę strażaków z Zielonki :) Będzie bardziej obiektywnie :)

 • mglexar lubi Komentarz

  @mglexar: To niestety nie satyra lecz chlodna obserwacja faktow . Zycze Tobie , a przede wszystkim klubowi Stali Gorzow wszystkiego co najlepsze i oby wyszedl na prosta . Dosc mam czytania o jednym z najbardziej utytulowanych klubow zuzlowych , ze ma ciagle jakies klopoty . Stal Gorzow powinna byc wzorem do nasladowania przez inne osrodki .Z powazaniem skromny kibic WM z Lublina :}

 • mglexar lubi Komentarz

  @mglexar: Nie chce byc jak to napisales druid/szaman :}}} Ale za 2 tygodnie moze byc jeszcze wieksze "halo":} Myslisz , ze p.Rusko tak wspanialomyslnie zgodzi sie na zamiane miejsca waszego meczu ze Sparta ? 3 pewne punkty piechota nie chodza :}}}

 • mglexar lubi Komentarz

  Wszystkie plagi egipskie na ta Staleczkę.....zły okres trzeba przetrwać powodzenia wam życzę. Nie chcę być złośliwy ale ten Adrian co to był u was.....

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. Dyrektor OSiR-u: Nie było podpalenia na Stali. Stadion będzie wyłączony na 3 tygodnie

  @simon68: chyba nie wiem co Ci odpisać Simon, to nie czas i miejsce na popis życiowej dzielności, pzdr

 • mglexar lubi Komentarz

  Trzymajcie się Staleczka. Chociaż Wasz prezio trochę odleciał. Włókniarz chce powtórki a on na chama 2 punktów. Życie.

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. Dyrektor OSiR-u: Nie było podpalenia na Stali. Stadion będzie wyłączony na 3 tygodnie

  @Kung Lao: otworzył szczelnie zamkniętą glinianą puszkę Pandory, pzdro Marcin.

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. Dyrektor OSiR-u: Nie było podpalenia na Stali. Stadion będzie wyłączony na 3 tygodnie

  Simon68 - Każde dobre słowo jest nam teraz potrzebne. Dziękujemy. Kibice Stali liczą na to, że Zarząd Klubu zmierzy się skutecznie z rozwiązaniem problemów, a nie tylko z modłami aby się rozwiązały.., pzdr

 • mglexar lubi Komentarz

  Naprawdę ciężko skomentować niektóre wypowiedzi użytkowników. Zaskakujące jest to, że nie ma żadnego punktu zaczepienia, a wiele osób mimo to próbuje siać zamęt. Nie wiem co z tego macie, ale wasze prawo.
  Sytuacja jest banalnie prosta. Doszło do pożaru w rozdzielni. Rozdzielnia miała wszystkie niezbędne atesty i badania. Klub był zabezpieczony na wypadek awarii prądu ponieważ posiadał agregaty, jednak ze względu na charakter awarii były bezużyteczne. Już, albo za chwilę oficjalnie wykluczona zostanie ingerencja osób trzecich. Od strony technicznej - sprawa jest bardziej niż solidna. Zaniedbań nie było. Zrozumiałbym, gdyby brakowało atestów, badań, gdyby sprzęt był przestarzały, gdyby regulamin BHP był złamany, ale nawet pan Stępniewski potwierdza, że od tej strony wszystko grało.
  Od strony sportowej? Jak czytam te komentarze, że Włókniarz był w natarciu, to ręce opadają. Stal prowadziła w meczu. Różnica punktowa balansowała wokół 4 punktów. Ten argument z celowym wywołaniem awarii brzmi absurdalnie. Rozumiem, że takie chore koncepcje mogłyby zrodzić się w głowach co mniej bystrych szajbusów w przypadku, gdyby Stał przegrywała 20-oma punktami, albo szybko traciła bardzo wysokie prowadzenie, tzn. nie przegrała 1 na ostatnie 4 biegi, ale przegrywała bieg za biegiem. Naprawdę nie ma o co się zaczepić w wypisywaniu tych bzdur.
  Jestem w głębokim szoku, że tak wiele osób zupełnie odrzuca logikę i zdrowy rozsądek i wymienia je na ślepy fanatyzm.
  I powiem wam tyle: z wami zgadza się pan O. Przeciwko wam jest pan Stępniewski. Sami się zastanówcie w jakim świetle to was stawia.
  Szkoda, naprawdę szkoda, że czasy, kiedy łatwiej było trafić na sensowną dyskusję niż na oszołoma odeszły, wydaje się, że na zawsze.

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. Dyrektor OSiR-u: Nie było podpalenia na Stali. Stadion będzie wyłączony na 3 tygodnie

  Simon68@ - Twoja satyra Simon ma zwyczajnie krótkie gacie.. Nie bój żaby. Może damy radę.
  Wycisz się trochę. Dobrze Ci życzę. Nie zachowuj się jak współczesny druid/szaman, który wszystko wie w przeciwieństwie do tych, którzy nic albo mało wiedzą. Jak zapewne Wiesz w dawnych czasach latem palono ich na stosach, a zimą spławiano pod lodem.. pzdr

 • mglexar lubi Komentarz

  Koniec tej dramy. Stal nie stadionu na 3 tygodnie, to terminarz im się zmieni i kolejne trzy spotkania odjadą na wyjeździe a mecz z Częstochową po prostu dokończą. Włókniarz wpadnie na 5 wyścigów i już. Kibice zachowają możliwość wejścia na mecz na starych biletach, Świącik nie będzie musiał płacić podwójnie za jeden wyjazd a Stal będzie mogła zamknąć usta krytykom i dowieźć zwycięstwo do końca.

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. Dyrektor OSiR-u: Nie było podpalenia na Stali. Stadion będzie wyłączony na 3 tygodnie

  Poznaniak z Gorzowa@ - dodam jeszcze, że Włodziu to nie tylko mistrz Europy w karate ale także trener kadry i sędzia międzynarodowy. Kto więc jeszcze tu napisze, że szef administrator może kręcić..??

 • mglexar lubi Komentarz

  W końcu arcyredaktor dowiedział się, że w rozdzielni nie było złotych motocykli i jak działa generator prądu. Samozwańczym ekspertom i domorosłym elektrykom za komentarze dziękujemy. Proszę zająć się tym na czym się znacie, ewentualnie hodowlą jedwabników

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

mglexar

Mało tam kibiców, których warto poczytać i powiem Ci szczerze trochę nudno, ale cieszę się, źe Wy jesteście tutaj. Teź mam nerwa na tą redakcję, ale.. na 'po bandzie'??. Szkoda, źe PS nie ma komentarzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Hej MG, zajrzyj na Po bandzie, tam jest normalnie i tematycznie. Odezwe sie, pozdrawiam!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mglexar

Ok, chyba niepotrzebnie to zacząłem. Nie chodziło o wyzłośliwianie się na siłę czy doszukiwanie czegoś tam. Źycie jak to źycie potrafi być dość drenujące zawodowo, wchodzisz tu źeby odpocząc, zmienić otoczenie na bardziej na luzie- i zetknięcie z wkurzającą arogancją i podstępną manipulacją, a niby sport winien być rozrywką z pozytywnymi emocjami.., pzdro beejay

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
beejay

Napiszę tutaj bo nie chce mi się zaglądać do starego, spadającego wątku.
@mglexar: ????????????? Ja pier....., o co chodzi? To już się obrażamy o jakieś lajkowania?? I Ty mnie posądzasz o brak dystansu??? No klękajcie narody... Tłumacząc już na poważnie.
Jak zapewne zauważyłeś, odciąłem się już w większości od komentowania na tym portalu, nie odpowiadają mi publikowane treści i w większości komentarze ameb nie potrafiących sklecić zdania w ojczystym języku więc zamiast się wk...ać, wolę sobie w spokoju zajrzeć "dla beki", pośmiać z czegoś, co w danej chwili wydaje się zabawne bądź zabawnie napisane. Bez żadnych szczególnych sympatii, czy antypatii klubowych bo takowych (antypatii) nie mam. Ten sport jest taki, że dziś bijemy się o miejsce w tabeli,a jutro możemy sobie "chcący", czy niechcący pomóc więc nie widzę powodu żeby kruszyć o takie pierdoły kopie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kung Lao

Widzisz podszywaczy jest teraz na każdym forum bez liku, ale czemu to robią nie mam bladego pojęcia. Jedno co pozostaje a długo do tego dochodziłem to zachować dystans do treści pisanych tutaj. Od dłuższego czasu ten portal traktuję jak pudelka i tobie radzę to samo:) Wpadnij do Lublina na meczyk. Ugościmy Cię świeżą Perełką i pogadamy o starych żużlowcach:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)

ostatnia odpowiedź: 4 lutego 2020 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.