Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mglexar lubi Komentarz

  Stawiam na Drabola. W tym roku nie wyszlo ale prezio nie odpuszcza rodzinie.

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. Po sezonie 2020 Stal Gorzów zapoluje na gwiazdę. Prezes zapowiada bombę transferową

  @Maciej Falubaz: Vaculik.

 • mglexar lubi Komentarz

  Współczuję kibicom awansu do finalu 2021!Jak Grzyb nie obieca im tanich biletów na to wydarzenie będzie płacz znowu!

 • mglexar lubi Komentarz

  Dla nas ta współpraca to tylko plusy, przede wszystkim juniorzy z Gorzowa i większe zainteresowanie żużlem w Poznaniu dzięki ekstraligowej "otoczce". Wiadomo, że budżet musimy sobie sami zorganizować tak jak do tej pory.

 • mglexar lubi Komentarz

  @yes: Tak po prawdzie twoja rodzina to twoja mama tata twoje dzieci itd. Twoja żona to już jest spoza twojej rodziny a co mówić narzeczona...

 • mglexar lubi Komentarz

  @stalowy holender: A mi się wydaje, że Drabik to ma dopiero sraczkę jak dotarło do niego, że nie jest tak fajnie jak obiecywało mu trzech kolegów.
  Dał się wkręcić małolat. Ale akurat do niego mam najmniej pretensji bo to małolat.

 • mglexar lubi Komentarz

  Zmarzlik - Pawlicki najlepsza para na SoN. Kiedyś się przypomnę z tym komentarzem.

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. Bartosz Zmarzlik i Maksym Drabik na czerwonym dywanie w Monako. Gala FIM już wieczorem

  Bartek, tam wyżej jak wejdziesz i zaliczysz kilka maszyn - to można na pamiątkę zabrać kubełki z monetami /czerwony i zielony przynosi szczęście/ i tego Ci życzę!!

 • mglexar lubi Komentarz

  @stary_trener: Karczmarz jest na kontrakcie półzawodowym, posiada sprzęt klubowy, obsługujący mechanicy klubowi. W ubiegłym roku otrzymał nowy kompletny motor.
  Chcąc być na kontrakcie zawodowym musiałby sam utrzymywać całą logistykę. Przy zdobyczy 65 pkt. z bonusami w tym sezonie na co byłoby stać Karczmarza, do tego dziewucha niby menago. Przypętała się dzierlatka, która namieszała chłopakowi w głowie i przez to kończy się kariera w myśl przysłowia " nie jednego głupka zjadła doopka".

 • mglexar lubi Komentarz

  Chłopak podjął decyzję i kropka.Może trzeba go namawiać do pływania synchronicznego,albo warcabów.Dajcie już mu święty spokój,psychologa to potrzebują ci,którzy namawiąją go do zmiany decyzji.

 • mglexar lubi Komentarz

  rany boskie, co to za bełkot ? kolejne granice żenady przekraczacie na tym portalu, wyluzujcie pseudo redaktorzy bo tego bełkotu się czytać nie da

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. Miss PGE Ekstraligi nie do poznania. Nadal zachwyca, lecz w innym kolorze

  'Nie to ładne co ładne, ale to co się komu podoba'.. Plastycznie 'odnowiona' Klaudia? -
  śliczna dziewczyna.

 • mglexar lubi Komentarz

  Nie do poznania?Nic mi nie wiadomo aby ta piękność miała ścigać się w Poznaniu w tej nowej hybrydzie.Hmmm....nic,a nic nie chwytam bazy....

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera. Szpila tygodnia: Piotr Pawlicki nie jest i oby nie był Jamesem Huntem (komentarz)

  @Nightmare: ..Teraz koncentrował będę się wyłącznie na sporcie.. /słowa Piotra/.
  Miło wspominam Bartka i Piotra z Melbourne /2016/ - jak potrafili się zrozumieć bez słów i zbędnej zwłoki.. Oby jak najszybciej wrócił taki Piotr. Potem to było demonstrowanie zawziętości, tak to osobiście odebrało sporo kibiców na tym forum ja też.
  Reasumując chyba logicznej konstrukcji tu się nie utworzy.

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera. Szpila tygodnia: Piotr Pawlicki nie jest i oby nie był Jamesem Huntem (komentarz)

  Trzeba by udowodnić, że komentarze nie łamią regulaminu, także czy naruszenie wolności słowa ma wydźwięk społeczny /znaczenie społeczne/. To jest chyba portal prywatny..
  Opinie na forach internetowych nie podlegają wartościowaniu tylko fakty.
  Chyba, że znieważają /to trzeba udowodnić/.
  W praktyce taki pozew najpewniej skazany będzie na odrzucenie. To nie jest odpowiedni
  kaliber.. Tak w skrócie.

 • mglexar lubi Komentarz

  Niech się dzieje co chce. Niech mnie zwinie ABW, ale złamie tajemnice państwową i mimo wszystko napiszę.
  Kuczera jestes durniem

 • mglexar lubi Komentarz

  Piter znajdź sobie babę i zrób potomka jak Przemek to ochłoniesz w końcu i może się ustabilizujesz ;)

 • mglexar lubi Komentarz

  @Pan Jot: Czlowieku ! Psycholog to nie pediatra! Musi byc kontakt na linii lekarz-pacjent. Moze akurat nie potrafi Julia dotrzec do chlopaka , niech sprobuje z innym... A moze zwyczajnie nie ma juz checi jezdzic, mecza Go ciagle podroze, brak wolnego czasu z rowiesnikami???

 • mglexar lubi Komentarz

  @Waldemar Kowalski: Motor Lublin wrócił do żużla dopiero 3 lata temu. Chyba trzeba trochę czasu na wychowanków.

 • mglexar lubi Komentarz

  Tak patrze na te komentarze i mam pytanie. W Lesznie jest burza czy zwieracze tak trzaskają? ;)

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. Truly.work Stal postawi jeszcze mocniej na Duńczyków. Mają już trzech, a szukają kolejnych

  @Mat.UL.: To trochę żałosne i desperackie. Zwykłe ludzkie zoo..

 • mglexar lubi Komentarz

  Świetne wyjście z taśmy i przykrencanie manetki z gazem. Różne ludzie mają lęki i strachy mam nadzieję, że Karczmarz się ze swoim upora. Na to potrzeba czasu. Znajdzie się pewnie kilku deb...i którzy go będą hejtować ale rozumny człowiek tak nie postąpi. Wracaj szybko do formy Rafał.

 • mglexar lubi Komentarz

  Różnica jest taka że zmarzlik skupił się na pracy i treningach a Pawlicki na gwiazdorzeniu. Stąd taka różnica na przestrzeni tych lat.

 • mglexar lubi Komentarz

  Moim zdaniem nie ma co drążyć tematu. Piotrek nie przepada za Bartkiem i tyle, nie zmusimy go do tego żeby go nagle pokochał, jedyne co to niepotrzebnie okazuje tą niechęć do Niego przez co tarci na swoim wizerunku. Bartek jest mistrzem świata, jest naszym rodakiem i za to że dumnie reprezentuje nasz kraj należy mu się szacunek a jak ktoś za nim nie przepada nie musi tego wszędzie demonstrować i tyle w temacie

 • mglexar lubi Komentarz

  Panie Ostafiński - czy Panu to sprawia przyjemność? Niech Pan te swoje pseudoanalizy zachowa dla siebie. Piotr nie lubi Bartka, zdarza się. Bartek jest w tej chwili lepszym żużlowcem, takie są fakty. Co będzie w przyszłości, tego nikt nie wie. Ja myślę, że dla dobra żużla lepiej nie podgrzewać atmosfery. Żużel potrzebuje Bartka i Piotra. Niech pan nikogo nie obraża, bo to nie pana rola. Może i Piotr ma problem z Bartkiem, ale pan ma moim zdaniem większy problem ze swoimi emocjami. Piotrek to ogromny talent, ale też rogata natura. Jako wierny kibic U.L. bardzo go cenię. Myślę, że przyjdzie czas, że chłopaki podadzą sobie ręce. Pana "mediacje" nie są nikomu potrzebne. Pozdrawiam i sugeruję przeprosić się myśleniem. Może odwrócić kolejność? Najpierw myślimy, potem piszemy. Na początku będzie trudno, ale może kiedyś się uda? Czego Panu serdecznie życzę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.