mglexar - lubi

 • mglexar lubi Komentarz

  o jak boli Jack Holder CKM auuuuuuuuucccc !!!

 • mglexar lubi Komentarz

  Uj z widowiskiem jak się ma nóż na gardle. Widzę, że najwięcej do napisania mają kibice z Wrocławia. Może wy w końcu zróbcie jakiś fajny tor. Przecież ani złoto ani spadek wam nie grożą.

 • mglexar lubi Komentarz

  @Nyctereutes: no ale jest przepis który pozwala korzystać z tego przywileju to korzystają a ci zakontraktowani co słabo jada to ławę grzeją.. Proste jak kabanos

 • mglexar lubi Komentarz

  Gdyby nie Holder i gdyby nie Holder, narzygać tylko na was troliska :))
  Jest on w Gorzowie robi punkty i drużyna wygrywa i bardzo dobrze, tak ma być a troliska po maść na ból tyłka niech lecą do apteki :))

 • mglexar lubi Komentarz

  Ten chłopak wie co robi brawo Bartek
  Cudowne dziecko polskiego speedway-a

 • mglexar lubi Komentarz

  @Ross Halfin: zawsze odpali wtedy, kiedy trzeba

 • mglexar lubi Komentarz

  @SŁOWO WÓJTA: O Stali czy o Sparcie piszesz???

 • mglexar lubi Komentarz

  No, Maslance sie nie dziwie, bo jako czestochowianin kibicuje swoim. Ale te dwie zielonogorskie pipki? Animozje im przeslaniaja zdrowy rozsadek?

 • mglexar lubi Komentarz

  Gratulacje dla Gorzowa. Wyszli z bardzo głębokiego dołka. My niestety dopiero musimy z niego wyjść. Nie potrafimy wygrać już od 4 meczy a szykuje się kolejna porażka na własnym torze. Ale to mój ukochany klub i będę w niego wierzył do końca. Trzymam kciuki w następnych meczach.

 • mglexar lubi Komentarz

  Lament na Jacka Holdera czas zaczac;)

 • mglexar lubi Komentarz

  @Skullsplitter: Nie wiesz jak dziękują :) dziękują tak że możecie przez to beczeć w przyszłym sezonie :)

 • mglexar lubi Komentarz

  @Tyghlon: Dotacje publiczne były wczoraj i dziś. Wkrótce się skończą. Takie Leszno nie będzie mieć z tym problemu. Jadą za siano z prywatnej kieszeni udziałowców.

 • mglexar lubi Komentarz

  Aż boję się pomyśleć, gdzie byłaby Stal, gdyby nie było w niej Bartka. W wieku 25-u lat, przebija już (na scenie międzynarodowej) Jancarza, Plecha, Śwista, Nowaka i Rembasa razem wziętych. Teraz kolej na tytuły IMP i dalsze złota w GP.

 • mglexar lubi Komentarz

  @Kurt Kobajn: Po pierwsze tak dla przypomnienia to Bartek ma już wszystkie medale DMP że Stalą w tym 3 złote, po drugie klub któremu kibicujesz też nic nie znaczy, pochwal się ile ma medali :/

 • mglexar lubi Komentarz

  @mglexar: Zawsze pisze to co myślę. Czy po meczu czy przed meczem życzę tego samego. Druga sprawa mam kilku znajomych z Gorzowa . Szanuję wszystkich którzy szanują przedewszysrkim siebie ! Człowiek szanujący siebie szanuje innych ludzi ! Czasami bywają przypadki! Ale co z taki świat! Jak każdy byłby normalny to by było za mało na tym świecie trzymaj się powodzonka!

 • mglexar lubi Komentarz

  No to Redaktor popłynął z fantazją i to nieźle :P Kawa chyba za mocno weszła, dziękuję w imieniu Stali za optymizm ale bez przesady z rytmem, jedynym gwarantem punktów na poziomie 10+ jest Bartek, Anders i Jack "chwała Toruniowi za wypożyczenie" Holder są w miarę solidni i mega waleczni ale to jednak nie jest nic pewnego bo mecz może nie wyjść, reszta składu jest ultra chimeryczna żeby uniknąć stwierdzenia słaba i pomimo problemów jakie ma Włókniarz nie podoba mi się stawianie nas w roli faworyta a tym bardziej snucie bajek o zwycięstwie ponad stan, która zapewni nam bonus.

 • mglexar lubi Komentarz

  Myślę a jestem tego pewien ze Bartek jeszcze nie raz zdobędzie tytuł Mistrza Świata ! Jeżeli chodzi o klub Gorzowski to od jakichś 3 , 4 lat Bartek zrobił wiele dla swojego klubu . Prawdziwy wychowanek i każdemu klubowi życzę takiego wychowanka ! Również myślę że nawet w przypadku spadku Stali do niższej ligi (Oczywiście czego absolutnie nie życzę Stali) Bartek pozostanie w Gorzowie a to dla tego ze ten Człowiek ma nie tylko w oczach Stal ,ale przedewszystkim w sercu . Życzę Bartkowi samych trójek bezkolizyjnej jazdy i wiele radości z jazdy ! To co pokazał w czoraj w pełni utwierdza wszystkich kibiców jakim jest Kapitanem a przedewszysrkim człowiekiem dla swojego macierzystego klubu . Czapki z głów koledzy . Raz jeszcze życzę Kibicom z Gorzowa wielu chwil radości i satysfakcji. Powodzenia !

 • mglexar lubi Komentarz

  Przestańcie ubliżać Panu Komarnickiemu bo wielu z was napewno nawet z powodu wieku powinno mieć szacunek do niego. Jego opinia odnośnie jazdy dzisiejszej jest trafna, chodzi o bezpieczeństwo zawodników. Jak byście mieli okazję bywać z zawodnikami po upadkach w szpitalu inaczej byście mówili. A jeżeli chodzi o Griszę to niestety to taki malutki kombinator jeszcze za czasów pierwszej ligi, później doping i nadal jego fury są ciekawe. Gość nadal jeździ do dziś na starych furach jako jedyny, puki jest nie zabronione choć tuner y już ich nie robią. Taki to mały cwaniak, różniący się od swego brata Artioma.

 • mglexar lubi Komentarz

  Motor ładnie się zaprezentował. Stal ważne 2 pkt w walce o utrzymanie a Motor cenny bonus w walce o playoff. Wilk syty i owca cała. Tylko się ludzie nie pozabijajcie kto lepszy kto gorszy bo to sport i zawsze ktoś wygrać musi i ktoś przegrać.

 • mglexar lubi Komentarz

  Wielki Motor okazal swoja litosc i podarowal Staleczce wygrana. Oczywiscie w dwumeczu, jak zwykle, pobil ja zdecydowanie. Gratulacje dla obu ekip! ;))