Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Slawka_P lubi Komentarz

  Będą to kluczowe dni dla Williamsa. Muszą znaleźć możliwie jak najbardziej optymalne ustawienia i podkręcić tempo jak chcą walczyć na równi z innymi.Pracy jest dużo a czasu mało... Treningi przed GP Australii to tak naprawdę tylko "kosmetyka" tego co zbudowali w fabryce i sprawdzili na testach w Barcelonie.

 • Slawka_P lubi Komentarz

  Zespół w tym dniu ma limit 100 km, do tego mogą pojechać tylko na specjalnej mieszance opon, bez czujników do testowania. Te dni są przeznaczone głownie na promocję danego zespołu, dla sponsorów itp. Co prawda w tym dniu nie mogą nic testować, ale kierowcy mogą sobie nabić trochę km i sprawdzić co nieco systemy.

 • Slawka_P został fanem tagów: Formuła 1, Robert Kubica

 • Slawka_P

  Wyjazd na F1

  F1 ma wielu fanów w Polsce. W tym roku, w związku z powrotem do Formuły Roberta Kubicy, zainteresowanie wzrosło. Wiele osób zapewne rozważa wyjazd na choć jeden wyścig. Nie każdy wie, że poaza ofertą hoteli, hosteli czy prywatnych apartamentów dostępne również kempingi. Można na nie pojechać kamperem, samochodem osobowym/motocyklem z własnym namiotem lub wynająć w pełni wyposażony namiot na miejscu. Więcej szczegółów, wraz z linkami do kempingów, a także kalendarzem F1 na 2019 znajduje się w artykule Więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.