Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Plusy i minusy. W Częstochowie skoczy sprzedaż leków na nerwy. We Włókniarzu nikt jednak nie płacze

  @Godfather-Darth Vader: Oby Dariusz miał taki mózg jak Niebieski. Wbrew pozorom posty Niebieskiego to jedne z najlepszych i najmądrzejszych postów na tym zgniłym portalu.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Plusy i minusy. W Częstochowie skoczy sprzedaż leków na nerwy. We Włókniarzu nikt jednak nie płacze

  Ostafiński, wczoraj czytałem że w przyszłum roku spada ROW, więc to jest chyba największym wydarzeniem minionego weekendu proroku. Tak przy okazji, jak tam wyniki tegorocznego typowania, które miejsce zająłeś wszechwiedzący Dariuszu.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński z Hynkiem biorą się za łby. Ligę wygrywa się oknem transferowym. ROW zada kłam tej tezie?

  @Xing Zao Chan: Grzyb to ma ważniejsze sprawy jak Kasprzak. Przecież wesele u Woźniaka.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Kułakow i Ljung poradziliby sobie w PGE Ekstralidze. Czaja i Mroczka jadą na nazwisku (noty)

  Czosnyka, jak śmiesz oceniać żużlowców Unii Tarnów! Cały sezon srāłeś na swôj klub a teraz oceniasz? Bezczelność to za mało powiedziane.
  Już dawno pisałem że Kułakowem powinien się zainteresować Kępa. Wolę młodego jak Zagara.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński z Hynkiem biorą się za łby. Ligę wygrywa się oknem transferowym. ROW zada kłam tej tezie?

  @KATO-COFNIJCIE ZMIANY: Ja tam lubię sobie popieprzyć w niedzielę z rana, ale masz rację, w wykonaniu Ostafa to jest męczące

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński z Hynkiem biorą się za łby. Ligę wygrywa się oknem transferowym. ROW zada kłam tej tezie?

  @AndrzejWyścigówka: No widzisz. Fusów jeszcze nie ma o Ostaf wie. Trza być zdolnym, jak frustrat.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Falubaz może jeszcze zaskoczyć. Pytanie, jak odbiorą to kibice

  OStaf, ale błądzisz. Wstajesz rano i piszesz co ci się przyśniło. Nie chcą z tobą gadać, udzielać poufnych informacji, więc poziom frustracji już cię przerósł i klepiesz co ślina na język przyniesie. Przy tylu strzałach coś zapewne trafisz. Idź na grzyby i się wyluzuj. Szkoda już mi ciebie.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński z Hynkiem biorą się za łby. Ligę wygrywa się oknem transferowym. ROW zada kłam tej tezie?

  @waldzior: Też o tym pomyślałem, ale chciałem dosłownie przytoczyć przysłowie. Zresztą to i tak nie ma sensu bo ten zakompleksiony człenio i tak nic nie zrozumie.

 • pz0 lubi Komentarz

  "Ostafiński: Mnie również Motor nauczył pokory" - rozumiem że to taki żarcik na niedzielę :)

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński z Hynkiem biorą się za łby. Ligę wygrywa się oknem transferowym. ROW zada kłam tej tezie?

  Ostafiński, szacunek za zatwardziały łeb. Ostatni sezon nie nauczył cię pokory. Falubaz o złoto, Motor 0-14.
  "Zabetonujemy ligę na lata i za chwilę wszystkich znudzi to, że Unia zdobywa kolejne tytułu"
  Ostafiński, ty na lata zabetonowałeś SF, Niemal wszystkim już się znudził wasz hejt, a jedyne co robisz to z coraz większym samozaparciem ten hejt nasilasz, ronisz złą otoczkę dla żużla i ciągle się ośmieszasz. No cóż, to ścieżka którą obrałeś, w swoim zaślepieniu nie widzisz innej. Prorokuj dalej, już niemal nikt cię poważnie nie traktuje, coraz większe problemy z wywiadami, ze zdobyciem informacji. Wygląda na to że ktoś zatrzasnął ci drzwi w kuluarach. Skarżysz się że nikt nie chce puścić pary z gęby. Żyj dalej w zaślepieniu, a wylądujesz na dnie. Przysłowie na dziś: "kto sieje wiatr ten zbiera burzę".

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Przegląd tygodnia oczami kibiców: Burza związana ze zwolnieniami lekarskimi zawodników wciąż trwa

  Jeszcze coś, na FB Zengiego:
  "Maksym Drabik, trzymaj się. Ja jestem z Tobą
  Ingerencja w życie prywatne jest nie na miejscu. Jeśli ktoś chce oceniać, to niech ocenia za wyniki... A tutaj nie ma się do czego przyczepić. Zamiast się cieszyć, że mamy taki talent, to podcinamy skrzydła chłopakowi. A zwolnienie? Tutaj się nie wypowiem. W mojej ocenie Maks miał duży powód skoro postawił na szali starty z najlepszymi... Może powodem był Złoty Kask z wiosny? Tego nie wiem."
  Mój komentarz: Może pismaki ze SF łaskawie zechcieli by się odjXbać od Maksa. Ten hejt na waszym portalu przyjął już patologiczne rozmiary.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Przegląd tygodnia oczami kibiców: Burza związana ze zwolnieniami lekarskimi zawodników wciąż trwa

  "Moja opinia: Uważam, że Marek Cieślak podjął słuszną decyzje"
  Moja opinia: Jolka, zastanów się czy to Cieślak podjął decyzję. O tym że nie chcą być w kadrze zadecydowali zawodnicy, sami zrezygnowali, a Cieślak tym niby wyrzuceniem tylko próbuje ratować twarz, że to niby on wyrzucił, a nie że zawodnicy zrezygnowali ze współpracy z Cieślakiem.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Rosjanie i tak zablokują Artioma Łagutę w polskiej reprezentacji? "Nie stać ich na stratę takiego zawodnika"

  "Ta informacja wywołała niemałe poruszenie w żużlowym środowisku"
  Hynek, nie wysuwał bym tak pochopnych opinii. Ta informacja wywołała poruszenie w żużlowym szmatławcu, czyli w waszej redakcji, bo kibice raczej nie widzą go w kadrze. Ot. po prostu łakniecie sensacji jak kania dżdżu. Artiom to owszem Słowianin, ale to nie jest mój rodak. Hynek, zajmij się jednak swoją pracą i układaj te buty na półkach, bo cię w końcu wyleją z roboty.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Czy Kasprzak wciąż gra na dwóch fortepianach? Motor milczy, Stal czeka

  @Vezyr: clickbity

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Nowy silnik GM-a. Iversen był gotów jechać na nim w finale Grand Prix

  Dariusz, widzę że podchwyciłeś temat który ci podsunąłem. Coś tam się tym zainteresowałeś. Temat nowego GM już jest od ponad roku może warto przybliżyć i wyjaśnić dlaczego ten silnik nie ma wielkich szans na opanowanie rynku.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Dlaczego Polacy nie kochają Leona Madsena? Dziwny przypadek duńskiej gwiazdy

  Galewski, ale odwaliłeś monstrum, a można to było napisać w jednym zdaniu. Bo SF go umiejętnie hejtują, a spora część kibiców to łyka.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: W głowach im się poprzewracało. Są nasyceni (felieton)

  Dariuszu Ostafiński, przekażę ci jednak parę słów, prawdopodobnie wyjdzie sporo tekstu. To już jakiś koszmar co z siebie zrobiłeś. Totalnie się zagubiłeś. Przykro się robi jak się czyta twoje teksty. To jakieś zagubienie, samouwielbienie, zaślepienie? Może jakaś gigantyczna depresja? Nie wiem, nie znam się. Mam problemy z doczytaniem twoich tekstów do końca. Wcześniej miałem polewkę, teraz już normalnie po ludzku mi ciebie żal. Jak można tak nisko upaść? Jak można być tak oderwanym od świata? To wszystko dla pieniędzy? Ja po prostu tego nie rozumiem. Dla mnie kimś jest nie ten kto ma kasiorę, a ten kto jest człowiekiem. Ja dla pieniędzy się nie zeszmacę. Jakiegoś majątku nie zrobiłem i zapewne nie zrobię bo to nie jest celem mojego życia. Praktycznie całą kasę przeznaczam na realizację swoich i rodziny marzeń. Raptem kilka mieszkań, parę działek, niemal zero gotówki, dwudziestoletnie samochody to mój cały dorobek, ale jestem dumny, bo jestem człowiekiem! Będę mógł spojrzeć w oczy dzieciom czy wnukom. Nigdy nikogo celowo nie skrzywdziłem, nikt przeze mnie nie cierpiał. Tylko że ja zupełnie inaczej patrzę na świat. Dla mnie taki żul również jest człowiekiem, nie patrzę na niego z wyższością, nie gardzę nim. Kurcze, jakiś złodziej czy przestępca to też człowiek, wielokrotnie z nimi gadałem, potrafię to, dostrzegam wiele pozytywów. Oni żyją tak jak chcą, albo jak ich do tego życie zmusiło. To są najczęściej ludzie, z ludzkimi emocjami, niesamowicie przyjaźnie nastawieni, wręcz oddali by duszę. Do czego zmierzam? Ano do tego że ty do tej grupy ludzi się w moich oczach nie zaliczasz. Niestety w moich oczach człowiekiem nie jesteś. W moich oczach należysz do tej drugiej, znacznie mniejszej grupy. Do grupy zaślepionych skuXwieli. Słyszałeś może o takim gościu jak Rysiek Riedel? Nie, nie był moim znajomym, ot dwa czy trzy razy zamieniliśmy parę słów. Ale to był prawdziwy człowiek. Otóż od rana chodzi mi po łbie jego "Autsajder" i przydałoby się żebyś nad paroma fragmentami mocno się zastanowił.
  "Ale jedno wiem po latach
  Prawdę musisz znać i ty:
  Zawsze warto być człowiekiem,
  Choć tak łatwo zejść na psy!
  Kumpel zdradził mnie nie jeden
  I nie jeden przegnał, lecz
  Nie szukałem zemsty w niebie.
  Co kto robi jego rzecz."
  No dobra, teraz parę słów o felietonie, chociaż żeby to skomentować musiałbym walnąć monstrum ze trzy razy większe jak twój tekst.
  "Następny numer to Drabik i jego kolejne wpisy na fejsbukowym fanpage’u. Chłopak może nie przebił swojego występu z Gali PGE Ekstraligi (pozdrowienia dla syna-psa), ale próbuje kreować siebie na osobę pokrzywdzoną. Sugeruje, że druga strona (najpewniej chodzi o media) nie szanuje ludzi i przekracza zasady moralne" On nie próbuje się kreować na osobę pokrzywdzoną. On jest pokrzywdzony przez ciebie i twoich paziów. Walicie w Drabika bez opamiętania, to jest bezustanny atak bez próby zrozumienia. Jak pisałem, ja jestem otwarty, staram się zrozumieć każdego, czy to żul czy złodziej, staram się dostrzec pozytywy.
  "W zasadzie to wnoszących krytyczne uwagi nazywa hejterami" No bo trzeba nazwać to po imieniu. To co uprawiacie w redakcji w stosunku do Drabika to hejt w najczystszej postaci. Od dawna jesteście największymi hejterami, i wychowujecie sobie grono kibiców - hejterów. Wiesz że jak człowiek śmierdzi to ten co śmierdzi tego nie czuje. Właśnie od was śmierdzi i zdziwiłbym się gdybyście ten smród poczuli.
  "A ja się nie zgadzam na takie stawianie sprawy. Odwrócę sytuację. Niech Maksym sam zacznie szanować ludzi, a nie bawić się nimi (te jego wpisy to kreowanie sytuacji, której nie ma)" Możesz się nie zgadzać. Jak widać jesteś z gronem swoich klakierów jednym z nielicznych który się z tym nie zgadza. Co do kreowania sytuacji, to chyba w tym kreowaniu nikt nie przebije ciebie i tego waszego portalu. Jak pisałem wcześniej. Sam nie poczujesz jak śmierdzisz.
  "Dla Drabika mogę sobie być hejterem. Podejrzewam, że on nawet nie wie, co to znaczy" Z kolei ja podejrzewam że to ty nie wiesz co to znaczy. Na każdym kroku aż kipi od ciebie mowa nienawiści. Jesteś, po prostu jesteś hejterem. Zmień się jest to możliwe, ale trzeba spuścić z tonu i znacząco obniżyć nadmiernie rozbudowane własne ego. Nie mam jednak złudzeń co do twoich zmian. Niestety, siedzi w tobie jakaś samonakręcająca się sprężyna i pcha cię w coraz czarniejszą odchłań. Dla ciebie raczej już nie ma powrotu nie będziesz już raczej nigdy człowiekiem. Chociaż kto wie?
  Do moderatora. Przed usunięciem, przekaż ten tekst Ostafińskiemu.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Reprezentacja Polski poradzi sobie bez Łaguty, biznes GKM-u jest zrozumiały. Zyskaliby krajową armatę

  SoN - Speedway of Nations. Sama nazwa wskazuje. Paszport a narodowość to dwie różne rzeczy więc jakim cudem Łaguta w SoN jako Polak?
  Tak samo Ostafiński mieszka na Ziemi, co nie oznacza że ten kosmita jest ziemianinem czy też człowiekiem.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Aleksandr Łoktajew zakończył sezon z przytupem. Po dwóch latach odwiedzi dom rodzinny

  Pismaki ze SF, coś się zagapiliście, już prawie ósma a wy jeszcze nie hejtujecie Drabika. No, do roboty, błaźnijcie się dalej.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Kary powinny być dotkliwe. Jazda w kadrze to największy zaszczyt (felieton)

  Łeee, słabo. Krzystyniak, postaraj się. Liczyłem na palenie na stosie, a przynajmniej na publiczne biczowanie za zabieg zaraz po sezonie żeby jak najwięcej czasu pozostało na przygotowanie do następnego. Przecież najważniejszy jest mecz bez znaczenia przeciwko dziesiątym rezerwom zawodników zagranicznych.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Jak Andrzej Gołota załatwił Maksymowi Drabikowi silniki u najlepszego tunera na świecie

  @SpartyFan: O dziwo już nie tak wielu. Jest tu trochę kibiców zmulonych, trochę na garnuszku Dariusza, a trochę rzeczywiście daje się zmanipulować.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Jak Andrzej Gołota załatwił Maksymowi Drabikowi silniki u najlepszego tunera na świecie

  Modek, kole w oczy jak wytknąłem wszemu naczelnemu jakąś psychozę? Naprawdę byłoby najlepiej dla wszystkich jakby Ostafiński udał się do specjalisty. Może są jeszcze jakieś szanse na leczenie. To co robi niestety normalne nie jest. W swoim zaślepieniu o dziwo działa na korzyść Drabika, a siebie samego z wielkim samozaparciem ośmiesza. Coraz więcej kibiców ma polewkę z tekstów Dariusza. Jestem pewien że prędzej czy później te jego psychopatyczne ataki skończą się pozwem, ktoś ze środowiska żużlowego w końcu nie wytrzyma. Dziwicie się że macie coraz większe problemy z wywiadami. Jest takie powiedzenie: zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Powiedz Ostafowi niech w końcu przemyśli swoje zachowanie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.