Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • -STAN- lubi Komentarz

  W środowisku zuzlowym mówiono o Madsenie, i ponoć stąd zjazd "formy" Bo dowiedział się że mają go spróbować nakryć. W parkingu jednak coś tam widać

 • -STAN- lubi Komentarz

  O ile pamięc mnie nie myli G.Łaguta miał podobny silnik - petardę gdzieś na początku ubieglego sezonu, w jednym czy dwu meczach. Kiedy zaczęła się medialna dyskusja nt kapsułek do paliwa i zaostrzono kontrolę - forma Griszy nie była juz tak znakomita. Kolejny przypadek?

 • -STAN- lubi Komentarz

  rusek to jest cwana bestia .we wrocku to chyba bylo i rok temu to jego motocykl zasuwal a jakie dziwnymi płomieniami szczelal. i jak zrobiło się głośno to zaczął cieniować dziwne

 • -STAN- lubi Komentarz

  Grisza to jest hiper przekręt. Powinien dostać dyskwalifikację dożywotnią, za to nitro. Meldonium nic go nie nauczyło, nadal cwaniakuje. Tacy ludzie mają to we krwi. Swój ciągnie do swojego, Lubelacy to takie przekręty, więc Griszunie przytulili do siebie. Lubelacy to to są ludzie o mentalności pawlakowo-kargulowej.

 • -STAN- lubi Komentarz

  Nic do Griszy nie mam,ale wcześniej czy później na czymś go złapią,a wtedy Motor zamiast w finale może wylądować tam gdzie wylądował 2 lata temu jego poprzedni klub.

 • -STAN- lubi Komentarz

  Jeden mówi o nowinkach z F1, inny nagle dostał sraczki , a jeszcze ten co mu motor się palił się na niebiesko... co ich łaczy ?

 • -STAN- lubi Komentarz

  @Tlokston: Na czym Drabik został złapany???

 • -STAN- lubi Komentarz

  I znowu afera i znowu Grisza w głównej roli :) Chłopak ciągle stąpa po kruchym lodzie :)

 • -STAN- lubi Komentarz

  Dziwne... ZNOWU Grisza Łaguta....

 • -STAN- napisał/a komentarz do Żużel. Najgorszy sezon w karierze Przemysława Pawlickiego. Regres na wszelkich polach

  Przecież GKM biorąc Przemysława Pawlickiego z gorzowskiej Stali wiedział, że nie był on "orłem" wysokich lotów i często zdarzało mu się zawodzić swą jazdą w najważniejszych momentach.

 • -STAN- napisał/a komentarz do Żużel. Peter Kildemand z dużą pokorą po komplecie punktów. "Pochylam głowę i pracuję dalej"

  Widać, ze ostatnie sukcesy nie zawróciły w głowie Petera. On rozumie, że stać go na więcej, ale tylko przy ciężkiej pracy nad sobą.Wypada mu tylko życzyć jazdy bez kontuzji, a wyniki będą.

 • -STAN- napisał/a komentarz do Żużel. Jack Holder czerpie od Bartosza Zmarzlika. Dzięki niemu stał się lepszym zawodnikiem

  Co pozostało drużynie gorzowskiej w tym sezonie. Wywalczyć utrzymanie się w Ekstralidze. By w przyszłym sezonie nie było jeszcze gorzej trzeba pożegnać połowę składu seniorów. Z tymi zawodnikami nie można liczyć na jakieś większe sukcesy.

 • -STAN- lubi Komentarz

  MM miał żal o brak powołania do SGP po ME w zeszłym roku. Ma chłop okazję wywalczyć teraz awans na przyszły rok bo w stawce ma dwóch mocnych (teoretycznie) rywali (Grisza i Zagar) a trzech dostaje bezpośredni awans... Tylko czy mu forma wróci na czas... bo z tym co teraz jedzie to go KK, Lahti czy ktoś a'la "forma sezonu" zaskoczy i pewnie skończy jako 4. lub 5. w stawce... Szkoda by było takiej szansy.

 • -STAN- lubi Komentarz

  Dla wlasnego dobra i dla dobra Polski, lepiej zeby DJ 507 zrezygnowal z tego startu...

 • -STAN- lubi Komentarz

  Ty Krzysiu zacznij jeździć w Polsce i tutaj rób punkty dla drużyny, która Cię karmi tyle lat.

 • -STAN- lubi Komentarz

  Tylko z 3 zawodników może coś powalczyć za rok w GP. Reszta jak wejdzie tak szybko wyleci z cyklu.

 • -STAN- lubi Komentarz

  Wytłumacz się z porażki z Tarnowem. Na oficjalnej stronie Startu ani słowa o meczu z Tarnowem.

 • -STAN- lubi Komentarz

  No jeżeli Rafael mówi, że marzy o tym by zastąpił go prawdziwy znawca to kandydat jest tylko jeden….
  AMON NA MENADŻERA!!!

 • -STAN- lubi Komentarz

  E-L w głównej mierze od lat jedzie na publicznym sianie.Bez wsparcia miasta, spółki skarbu państwa nie ma szans. Tu wchodzą już miliony w grę. Żaden prywaciarz nie wykłada takich pieniędzy z swojej kieszeni na żużel. Leszno? Owszem. Mają czterech głównych udziałowców co zasypują dziurę w budżecie, ale to jest wyjątek w skali kraju i zważywszy na frekwencję na kilku stówach pewnie dofinansowania się kończy. Czyli miasto, spółki podlegające miastu, spółki SP, bilety i prawa z TV. Reszta to drobni darczyńcy na poziomie kilkudziesięciu tyś zł.

 • -STAN- lubi Komentarz

  Tragedia z tymi startami jest sędzia za coś takiego powinien ponosić jakaś karę bo to już nie pierwszy raz jak przez taki błąd wypacza się wynik meczu

 • -STAN- napisał/a komentarz do Żużel. Sędzia Piotr Lis popełnił poważny błąd. Eltrox Włókniarz mógł wygrać w Grudziądzu! [RANKING]

  Mnie tylko zastanawia, dlaczego te pomyłki sędziów to dające dodatkowe punkty na dobro GKM. Czy ci sędziowie wiedzą, że ominie ich kara bo klub ten ma przedstawiciela w GKSŻ. Jak do tej pory to żaden sędzia nie został ukarany. Czas by kluby występowały o wyrównanie szkód poniesione przez stronnicze pracę sędziów żużlowych.

 • -STAN- lubi Komentarz

  Paradoks Panie Dębski, jak można ocenić sędziego dając mu notę 4+ za tak poważny błąd. DO SZEFA SZEFÓW - skończyć trzeba z tymi startami . To jest chore . Rozważa się mikro ruchy , zawodowstwo sędziowania zeszły na psy. Panie Dębski niech sobie Pan przypomni lata 90 -te , kwintesencją tej dyscypliny był start , kto cwańszy ten pierwszy ani jakieś chore powtórki , przerywane biegi , mikro ruchy . ZABIJECIE TĄ DYSCYPLINĘ
  4 minuty temu | Ocena: (0)
  | skomentuj (0)

 • -STAN- lubi Komentarz

  Niższa ocena pracy,(w drastycznym przypadku odsunięcie od sędziowania na kilka spotkań) to jedyna kara która może czekać arbitra po złych decyzjach.A co z tego ma pokrzywdzony?
  Ano nic,poza stratami punktów,pieniędzy......

 • -STAN- lubi Komentarz

  Chłop wykluczył nie tego zawodnika którego powinien ... bierze kasiore , wali takie byki i ocena 4+ ??? W prywatnej firmie dostałby ocenę maks 3!!

 • -STAN- lubi Komentarz

  Bracia lubili od zawsze być w kręgu zainteresowań. Co do Przemysława to uważam że on potrafi jechać bardzo dobrze. Są dwie opcje. Albo mu się nie chce albo ma problem z przygotowaniem maszyny bo z tego co pamiętam to on ciągle szuka. Jak w Gorzowie startował to przestał być pewnym punktem drużyny. Warunki torowe nie mają na to wpływu bo każdy ma takie same. Jego stać jest na to aby wozic po 10pkt w meczu. Jest to dobry zawodnik lecz od kilku lat obniżył loty. Złośliwie lotów nie obniżył bo ile zdobędzie punktów tyle zarobi więc przyczyna może być całkkem inna. On wie najlepiej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.