Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mark36 napisał/a komentarz do Orlen Wisła Płock stara się o udział w Lidze Mistrzów. Dwie niewiadome w składzie

  @handWeeDball: wszyscy wiedzą że nie jesteś z kielc tylko z chęcin.

 • mark36 lubi Komentarz

  W Kielcach popłoch. Okazało się że można zorganizować konferencję prasową bez płaczu o problemy finansowe, żali że "wszyscy tylko rzucają kłody pod nogi" oraz gróźb że jak nie klub nie dostanie więcej pieniędzy to "obniży poziom sportowy". Patrzcie i uczcie się od urzędnika miejskiego jak się zarządza klubem:)

 • mark36 lubi Komentarz

  Złociutki, myślę że wyjątkowo już zostałeś skasowany i nie ma sensu brnąć dalej w dyskusje.

 • mark36 lubi Komentarz

  Oj Pan redaktor poruszył łechtaczki dziewczyn z kielc

 • mark36 lubi Komentarz

  Boguś już do reszty zaczął wariować. Gada bzdury, kasuje komentarze, piękny obraz frustracji :D
  Tylko patrzeć jak Wisła zostanie ukarana że nie odczuwa skutków epidemii :D

 • mark36 lubi Komentarz

  Serio muszę Ci to tłumaczyć? Czy tylko udajesz? Normalne? Co jest normalne? 3-4 miesiące wolnego u profesjonalnego zawodnika?

 • mark36 lubi Komentarz

  Vive dostało białej gorączki bo "myślało" że Czwartek będzie lamentował na wirusa i na cięcia kosztów:) A tu takie rozczarowanie. Ciężkie popołudnie dzisiaj w CK, nie ma się do czego przyczepić :) Liga Mistrzów dla Wisły to formalność, wspomnicie moje słowa :)

 • mark36 lubi Komentarz

  Złociutki, nawet dzieci i amatorzy teraz trenują. To, że u Was się wszyscy rozjechali świadczy tylko o $$$$$ Zaliczyłeś ogromne pudło. Treningi grupowe dla zawodnika, nawet w małych grupach to niezbędna konieczność i przywilej, ale pewnie Ty masz inny pogląd na całą sytuację.

 • mark36 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Vardar Skopje uratowany. Koniec ery Siergieja Samsonenki

  @handWeeDball: złoty bogdan pamięta te z przed roku, to dopiero gość.

 • mark36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Polecam wszystkim kibicom kiełc, jednak można robić transfery w czasach wirusa. To tylko gruby nie ma kasy, inni sobie radzą i to jak widać całkiem dobrze. Zresztą kto bogatemu zabroni.

 • mark36 lubi Komentarz

  Dopiero co pisałem że Karacić zaraz zatęskni za domem, szybko poszło hehe

 • mark36 lubi Komentarz

  Karacić miał być lepszy od Cindricia bo w przeciwieństwie do niego ma ponoć charakter. Jak widać kończy się hajs to kończą się sentymenty. Tu nikt nie zarabia kilka mln euro żeby jednym sezonem ustawić się na całe życie i wbijać w brak jednej czy drugiej wypłaty.
  Tyle lat nabijano się z Wisły że nie potrafi zatrzymać zawodników którzy dostali ofertę z bogatszych klubów, tyle było beczki gdy Bertus dla jaj podkupował Wiślaków, a tu proszę jak karma szybko wróciła.

 • mark36 lubi Komentarz

  @mark36 ukazał się dokładnie 3 kwietnia. Dobre są komentarze, które się pod nim ukazały. Czytając niektóre można dojść do wniosku, że niewiele w Kielcach potrzeba, żeby zostać
  kolejnym ,,,Scyzorykiem"" :):):)

 • mark36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na początku kwietnia artykuł Igor Karacić zadowolony z pobytu w Kielcach, początek maja artykuł Igor Karacić rozmawia z Vardarem. Szybko się zmienia cała ta sytuacja z tymi gwiazdami kieleckimi tylko Turek nie chce odejść.

 • mark36 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Ofensywa transferowa w wykonaniu Orlen Wisły Płock. Kolejny kołowy dołącza do zespołu

  @FanSzczypiorniaka: prezes to przynajmniej się wypowiada, a gdzie ten od fifuni? Ano schował się bo ludziom nie płacił i się boi pokazać.

 • mark36 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Ofensywa transferowa w wykonaniu Orlen Wisły Płock. Kolejny kołowy dołącza do zespołu

  @Arkady 241: pracownicy Orlenu to zarabiają grube pieniądze i nie muszą strajkować jak inni w branży odzieżowej.

 • mark36 lubi Komentarz

  @Z Tumskiego Wzgórza 2: Żaden Nahi nie przyjdzie do Vive , cudem będzie jak Tournat się namyśli i postanowi jednak zrealizować kontrakt. Vive już teraz ma opinię klubu niepoważnego który kręci wałki na pieniądzach dla własnych zawodników, kto normalny chciałby się ładować w taką popelinę? Przyjedziesz z Francji i nie dość że miesiącami nie dostaniesz pensji to jeszcze za moment przyjdzie prezes i "zaproponuje" obniżkę pensji której i tak nie dostajesz i powie jeszcze że liczy na twoją solidarność z klubem i kibicami:) KA-BA-RET!

 • mark36 lubi Komentarz

  Dla tych którzy tak się śmieją z tego transferu- Dylan Nahi czy super hiper wielki talent w lidze francuskiej średnia 0.87 bramki na mecz. Dziękuję za uwagę ;)

 • mark36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Złoty różnica taka że ty paliwo najprawdopodobniej nasze kupujesz a ja nie korzystam z sieci exluzywnej odzieży z kielc..

 • mark36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Złoty a ty dumny jesteś z tego że właściciel twojego klubiku kosztem godnego życia ludzi z sortowni bawi się w piłkę ręczną ku radości takich jak ty?

 • mark36 lubi Komentarz

  Nie widząc ani jednego meczu naczelne kieleckie durnie są w stanie ocenić przydatność zawodnika, zrobili już jego dokładną analizę na podstawie tabelek. Kompleks Wisły trwa w najlepsze, jeszcze dzisiaj Złoty 7 razy sprawdzi forum Wisły, czy aby nie pojawił się nowy komentarz, pozostała czwórka-piątka wyrobi dniówkę 30 komentarzy o Wiśle. Dobre statystyki w lidze hiszpańskiej, bardzo dobra skuteczność, od razu przypomina się "niechciany" Corrales :). Oczywiście, można robić też transfery typu Wolff, czy Karacić ale czy jest to warte późniejszych miesięcy bez wypłat dla reszty drużyny?

 • mark36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wisła kupuje zawodników w czasach kryzysu to w kilcach musi być śmiech i szydzenie bo co innego im zostało? Bida w klubie, CL zakończona na tym etapie co słaba Wisła, gruby nie ma kasy ludziom nie płaci, ludzie strajkują, sponsorów nie ma. Co ma zrobić kibic fifuni? Odwraca uwagę od swojego syfu i śmieje się że wszystkiego innego.

 • mark36 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Abel Serdio nowym zawodnikiem Orlen Wisły Płock

  @handWeeDball: jeżeli chodzi o SORT to jest taki klub który nie ma sobie równych pod względem sortowania.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.