• mark36 lubi Komentarz

@Złoty Bogdan: jak widać finanse klubu są na tyle dobre, że można sobie na to pozwolić :)

@gargamell: Na pewno piękniejsze niż Kielce. Jak tam poszukiwania nowego sponsora, który pozwoli na przetrwanie?

• mark36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

gargamel ty nie długo będziesz jeździł na mecze do stolicy, Bertus już powoli zaczyna przeprowadzkę.

@Złoty Bogdan: ach ten Twój śmiech przez łzy :D

Przy przewadze 4 bramkami w pierwszej połowie zaczęło się gwiazdorzenie wnoszenie rąk itp. No i efekt taki a nie inny. Brawo Pogoń za walkę i za narobienie stracha co niektórym. Wesołych świąt dla wszystkich.

Rozegrać mecz z takim podejściem do przeciwnika, to tak jakby przyjść do pracy ostatniego dnia na bani.

• mark36 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. W lewoskrzydłowych siła. Orlen Wisła Płock nie dała szans Piotrkowianinowi Piotrków Trybunalski

Boguś - szorujesz to ty podłogę w sortowni ciuchów Bertusa.

Bombac, Strlek, Mamic, Cupara, Cindric i teraz Janc. Żadnego z tych zawodników nie udało się utrzymać w Vivie. Woleli grać w innych klubach.

Gargamel - cieszmy się z małych rzeczy to ty spiewasz pod prysznicem

Komentarz usunięty

To był mecz gdzie wystąpiło 6-7 wychowanków klubu kielczaki tego nie zrozumieją bo oni nawet nie wiedzą co to wychowanek klubu a już taka ilość to dla nich kosmos.

• mark36 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Orlen Wisła pokonała waleczne Zagłębie. Teraz Liga Mistrzów

Boguś ,pytałeś o frekfencję na meczu Wisły,właśnie jest mecz fifuni w tv a ludzi to może z 500? nie wiem czy mnie nie poniosło z tą liczbą .Sama gra ciężko ciężko ,Azoty cisną.

Bertus zamienił Lambo na Skodę i zadowoleni. Co tu więcej dodać... :)

Panowie sędziowie to co zrobiliście to jest po prostu szok. Brawo i jeszcze raz brawo. Nie ma to jak osłabiac pucharowicza bez żadnych konsekwencji dla przyjezdnych.
    Czapki z głów

""""Z Zagłębiem płocczanie zwyciężyli "tylko" sześcioma trafieniami, na co pozwoliła dobra pierwsza połowa. Wygrali ją 16 do 10. """
    """" W drugiej połowie Zagłębie postraszyło Wiślaków. W meczu nie prowadziło ani przez chwilę, ale nie pozwoliło płocczanom na demolkę."""""

To w końcu postraszyło, czy nie pozwoliło na demolkę??? Albo jedno albo drugie!

Wiślacy ze Szwajcarii wrócili wczoraj o godzinie 16-tej. Dzisiaj grali kolejny mecz. Wynik ustalili do przerwy. W drugiej połowie cały czas prowadzili 6 bramkami. Trzeba przyznać, że spora w tym zasługa bramkarza Zagłębia, który odbił bardzo dużo piłek.
    Martwi kontuzja Szity.

No kurcze znów wygrali i co teraz zrobią wszystkie trole kieleckie jak nie dostały pożywienia? Brawo Wisełka.

Vegard obudził się dopiero na koniec mistrzowskiego sezonu, wcześniej grał słabo.
    Mindegia gra kosmos, nie spodziewałem się że z niego będzie taki grajek. Niech kontuzjowani wracają bo jednym składem długo tak nie pociągniemy, zwłaszcza z takimi eksperymentami. Krajek przypomniał mi Żaka skrzydłowego Chrobrego który potrafił naprawdę dobrze grać z prawą ręką na prawym skrzydle.

Mindegia klasa światowa. Takiego środkowego Wisła jeszcze nie miała. Rewelacyjny transfer. Krajek od pewnego czasu przeżywa drugą młodość. Zresztą razem z Lovrem rządzą i dzielą. Dziadek Renato - stalowe płuca (kolejny mecz zap.... bez wytchnienia). Brawo.

• mark36 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Hit z Syprzakiem i Jureckim dla PSG

@handWeeDball: Weź się ogarnij,sprzedać Jureckiego i kupić jakiegoś turka to jest dopiero śmiech na sali .

Administratorzy, redaktorzy i inni czy nie widzicie do czego doprowadziliscie?
    Promując trolowanie spowodowaliscie, że nikt o zdrowych zmysłach nie chce nic tu pisać. Gratuluję.
    Mój przykład pokazuje to dobitnie. Dwa normalne wpisy kasujecie zostawiając wpisy ....... nie wiadomo kogo.

W kiecach chyba 500+, matka telefony doladowala.
    Gdzie ten strażnik Texasu, z forum syf robią

Susnja, Żabić i Mlakar wpisani tylko do protokołu, ale na boisku nie pojawił się żaden z nich. Na plus chyba najbardziej zaskoczył Krajek, który zdobywał bramki z prawego skrzydła. Do tego wymiatał w obronie na prawej stronie. Matulić grał na prawym rozegraniu, ale w obronie zmieniał się pozycjami z Krajkiem, który grał obok niego na skrzydle. Drużyna z Tarnowa sportowo wygląda fatalnie. Chyba jeszcze gorzej niż Arka w poprzednim sezonie. Momentami całkowicie bezradni.

Panie redaktorku prawda w oczy kole? Nie napisałem żadnego bluźnierstwa, nie napisałem nic co mogłoby kogoś obrazić i dwukrotnie kasujecie moje wpisy ?
    Na szczęście są ważniejsze osoby od pana a jeśli pan nie ma pojęcia o pisaniu artykułów i nie pisze pan prawdy czas zmienić zawód. Praca w zieleni miejskiej czeka

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.