Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • TomGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Champi widzę, że nadal Cię piecze na samą myśl o GKM. Ujadaj, a GKM kolejny sezon w ekstralidze. Twoje jak to nazwałeś Wybrzeże (choć z Wejherowa ci na stadion daleko) widać ma problem z wygranymi nawet u siebie. Pieszczka za rok nie zobaczysz w barwach Wybrzeża :) Kup maść na ból.

 • TomGKM napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga - TYPER 2020 9 KOLEJKA

  ROW Rybnik-GKM Grudziądz 43-47
  Włókniarz Częstochowa-Falubaz Zielona Góra 49-41
  Stal Gorzów-Motor Lublin 43-47
  Sparta Wrocław-Unia Leszno HIT 43-47
  Wszystkim życzę wielu sportowych emocji, a zawodnikom kolejnych meczów bez kontuzji.

 • TomGKM napisał/a komentarz do PGG ROW Rybnik - MrGarden GKM Grudziądz

  @Champi: Nie zawodzisz mnie :) Każdy temat o GKM to od razu pojawia się Twoje ujadanie. Widać jak cię boli. I dobrze, ma boleć. O ile dasz radę dotrzeć na stadion w Gdańsku ze swojego Wejherowa to pewnie drżysz o zwycięstwo na własnym torze (już dwie porażki były), a tymczasem GKM kolejny sezon w ekstralidze :) Ujadaj dalej i nie zapomnij maści na ból pewnej części ciała :)

 • TomGKM napisał/a komentarz do Żużel. Oficjalnie: MrGarden GKM zakontraktował "gościa"! Krystian Pieszczek dołączył do grudziądzkiej drużyny

  @Champi: Ty to masz wielki ból dooopy jeżeli chodzi o GKM. Dorównujesz już w tym amonkowi z Gniezna. Boli? Ma boleć. GKM jakby cię doopa nie piekła kolejny rok jest w ekstralidze, a tobie pozostało ujadanie na forum i oglądanie kolejnych porażek na własnym torze. O ile ze swojego Wejherowa dotrzesz na stadion w Gdańsku.

 • TomGKM napisał/a komentarz do Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

  Hahaha :)

 • TomGKM napisał/a komentarz do Żużel. ROW - GKM. Najsłabsze ogniwa zamienione miejscami [SKŁADY]

  @Champi: już dojechałeś po meczu do Wejherowa? Zajmij się I ligą bo za bardzo nawet tam wam nie idzie :)

 • TomGKM lubi Komentarz

  Uuu gdzie gAmon i jego "wielki"start

 • TomGKM lubi Komentarz

  gdzie jest gAmoń

 • TomGKM lubi Komentarz

  Gdzie jest wiesniak amon i jego wiecznie 1 ligowe kaleki z gałą na czele hehe

 • TomGKM napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga - TYPER 2020 8 KOLEJKA

  Falubaz Zielona Góra-ROW Rybnik 61-29
  Unia Leszno-Stal Gorzów 55-35
  GKM Grudziądz-Włókniarz Częstochowa 47-43
  Motor Lublin-Sparta Wrocław HIT 50-40

 • TomGKM napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga - TYPER 2020 7 KOLEJKA

  Sparta Wrocław - ROW Rybnik 59-31 - Bez komentarza.
  Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 49-41 - Lublin - Lublin po wygranej w Częstochowie pewnie jedzie do Zielonej Góry po zwycięstwo. Namieszała nam liga niesamowicie i trzeba zmienić zdanie co nie co o poszczególnych drużynach. Falubaz wie o co jedzie w tym meczu i zwycięży na własnym torze.
  GKM Grudziądz - Stal Gorzów 50-40 - Obie drużyny wbrew wcześniejszym zapowiedziom jadą już tylko o utrzymanie. Obie na ten mecz uważam, że będą niesamowicie zmotywowane. Stali nigdy za bardzo nie szło na torze w Grudziądzu i liczę, że tym razem będzie podobnie.
  Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno HIT - 46-44 - Drugiej wpadki Włókniarz nie zaliczy i choć Unia jest w stanie wygrać wszędzie to uważam, że będzie to pierwsza porażka mistrzów.

 • TomGKM napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga - TYPER 2020 6 KOLEJKA

  Witam,
  ROW Rybnik - Włókniarz Częstochowa - 35-55 - Wszystko wiadomo i nadziei nie ma.
  Motor Lublin - GKM Grudziądz - 54-36 - bez punktujących juniorów i kulejącą drugą linią innego wyniku nie przewiduję z rozpędzającym się Motorem. Powtórzę raz jeszcze - w GKM potrzebne są zmiany od samej góry.
  Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra HIT - 51-39 - Unia jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.
  Stal Gorzów - Sparta Wrocław - 43-47 - Jedna i druga drużyna potrzebują zwycięstwa. Wrocław jednak jest pewniejszą drużyną.

 • TomGKM napisał/a komentarz do Żużel. Motor - GKM: Grudziądzanie potrzebują cudu. Inaczej o play-offach będą mogli zapomnieć [ZAPOWIEDŹ]

  @FeciuStartGN: Przypomnij jak to Start awansował na kredyt i następnie spadł z hukiem czego konsekwencją był upadek klubu :)

 • TomGKM lubi Komentarz

  @Wybrzeże_klatki_schodowej: to nie jest wogule sprawidliwe bo :

  -Stal może zrobić tor jaki chce i jak włókniarz się dopasuje to będzie 15 bieg i stal wygra bez problemu.

  -Zawodnicy którzy jechali słabo wezmą sobie nowy sprzęt i pojadą po same 3

  Albo walkower albo mecz od nowa

 • TomGKM napisał/a komentarz do Żużel. W piątek wyrok KOL w sprawie meczu Stal - Włókniarz. Nie każdy wyrok zostanie zaakceptowany przez kluby.

  @Wybrzeże_klatki_schodowej: Takie rozwiązanie będzie bardzo niesprawiedliwe dla Włókniarza. Dlaczego? Dlatego, że zawodnicy jakby zaczynali mecz od nowa i znowu mogłoby zająć kilka biegów na dopasowanie się przyjezdnym do warunków torowych, a pozostało raptem 5 biegów więc zanim by się połapali co jest grane z torem to mecz by się zakończył. Walkower dla Włókniarza lub rozegranie meczu od początku.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Czy można uznać za sukces fakt, że cargwarantkapimeblebudexstart zdobył więcej punktów niż ma liter w nazwie?

 • TomGKM napisał/a komentarz do Żużel. Apator - Start. Pokaz mocy Aniołów. Oliver Berntzon ratował honor gości [RELACJA]

  @AMON: Anonku ty na głowę upadłeś czy za dużo leków bierzesz? Wynik 55-35 i to w dużej mierze podarowany przez sędziego ty mówisz, że z podniesioną głową wyjeżdżacie? Przypominam, że tylko jeden zawodnik Startu podjął walkę!!! Anonku odstaw to co bierzesz i spójrz trzeźwo na fakty, a być może ci się poprawi :)

 • TomGKM napisał/a komentarz do Żużel. Apator - Start. Pokaz mocy Aniołów. Oliver Berntzon ratował honor gości [RELACJA]

  @Champi: Coś ty się tak wszędzie czepiasz młodzieży? Lubisz chłopców czy o co ci chodzi? Jak tam samopoczucie po falstarcie na inaugurację u siebie? Rozpaczasz w Wejherowie? Żupińskiego za rok już nie będzie w Gdańsku :)

 • TomGKM lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • TomGKM lubi Komentarz

  ROW - Unia Najsłabsza i najmocniejsza drużyna ligi. Stawiam na wysokie zwycięstwo gości, przy odrobinie pecha Leszno może nawet zakręcić się w okolicach 60


  Sparta-GKM Na papierze nieco łatwiejszy mecz niż z Falubazem, pogromu nie powinno być, chyba, że wyciągnęliśmy wnioski z ostatnich meczów


  Włókniarz-Motor pewne zwycięstwo gospodarzy, mocniejszy skład i atut własnego toru, +20 pkt


  Falubaz-Stal wszystko możliwe, jak już wcześniej pisałem w derbach, szczególnie w ZG bywa różnie, faworytem na pewno Falubaz ale zobaczymy jak pojedzie Stal bo z Częstochową ostatnio już coś zaskoczyło

 • TomGKM napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga - TYPER 2020 5 KOLEJKA

  ROW Rybnik - Unia Leszno 34-56 - Leszno to Leszno. Drużyna kompletna i bezproblemowo takie mecze powinna wygrywać. Szkoda mi kibiców z Rybnika i życzę im choćby dużo walki i emocji w każdym meczu bo radości z punktów drużyny za dużo w tym sezonie nie będą mieli.
  Sparta Wrocław - GKM Grudziądz 51-39 - Wiadomo, że całym sercem jestem za GKM, ale nie oszukujmy się. Dopóki nie zmieni się polityka w klubie i nie nastąpią zmiany od samej góry to nic się nie zmieni. Może być w drużynie i pięciu Pedersenów, ale bez juniorów walczących również z seniorami do play off się nie wchodzi. Sparta ma swoje problemy w tym sezonie, ale na obecną formę drużyny z Grudziądza spokojnie wystarczy to co jest. Pytań jest wiele i z jednej i z drugiej strony. W GKM podstawowe pytanie czy Artiom weźmie wreszcie swój najlepszy silnik i będzie punktował jak na początku sezonu czy też odstawił go już na Grand Prix. To jest główne pytanie w kontekście czy mecz dostarczy choć trochę emocji?
  Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 53-37 - Częstochowa w tym sezonie to walec porównywalny do Unii Leszno. Lublin jeżeli dobije w tym meczu do 40 to będzie wielki sukces.
  Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów HIT 49-41 - Stal jest słaba w tym sezonie, ale Falubaz na własnym torze jest również słaby. Stawiam, że Bartek swoje zrobi, a pozostali powalczą co przełoży się na w miarę wyrównany wynik.

 • TomGKM napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga - TYPER 2020 4 KOLEJKA

  No to zaczynamy czwartą kolejkę. Coraz bardziej klaruje się poziom jaki prezentują poszczególni zawodnicy i całe drużyny.
  Motor Lublin-ROW Rybnik 58-32 - Niestety mecze wyjazdowe Rybniczan będą na podobnym poziomie.
  Stal Gorzów-Włókniarz Częstochowa HIT 41-49 - Już przed rozpoczęciem sezonu uważałem, że Stal w tym sezonie nie będzie silną drużyną co dotychczas pokazali. Mecz z silnym Włókniarzem to potwierdzi.
  Sparta Wrocław-Falubaz Zielona Góra 53-37 - Podobnie jak Stal Gorzów tak i Falubaz uważam zwyczajnie za słabe drużyny. We Wrocławiu będzie ostre lanie gości.
  GKM Grudziądz-Unia Leszno 47-43 - Wszyscy wiedzą jaką drużyną jest Unia. Są w stanie wygrać wszystkie mecze czego za całokształt budowania drużyny i szkolenia młodzieży im życzę jednak z powodu patriotyzmu i wiary w drużynę, której kibicuję od lat stawiam w tym meczu na GKM.
  Oby tym razem udało się odjechać całą kolejkę bez przekładania meczów. Zawodnikom życzę jak zwykle bezkolizyjnej jazdy, a kibicom wielu sportowych emocji.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Nawet ten wyśmiewany przez wielu Tudzież ma lepszą średnią od Trofimowa.

 • TomGKM napisał/a komentarz do Żużel. Fakty i liczby. 45 wyścigów i żadnej takiej wpadki Włókniarza. Hampel ma już w dorobku 350 meczów w karierze

  @jotefiks: Cała prawda o rzetelności tego portalu :)

 • TomGKM lubi Komentarz

  "kolega klubowy Dudka - Nicki Pedersen."
  Pobudka autorze, mamy 2020 rok.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

bart82gkm

Bardzo dużo prezentów,
mało w życiu zakrętów,
dużo bąbelków w szampanie,
kogoś kto zrobi śniadanie,
a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.