TomGKM - lubi

 • TomGKM lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • TomGKM lubi Komentarz

  Brawo prezes Stali. Doić z tej Sparty. Może w końcu zabirą się za szkolenie. Rusko jak zawsze chciałby za darmo zawodnika

 • TomGKM lubi Komentarz

  No i prawidłowo. Dla Rusko wszystko powinno być 30% droższe. Heh

 • TomGKM lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • TomGKM lubi Komentarz

  ,,,AMON,, Piszesz STEREOTYPY ktor sie utarly o Robercie Kempinskim.A Ty je powtarzasz.Kompletnie nie znasz jego zachowan w DRUZYNIE jako trenera/menago.Zero wiedzy z Twojej strony,,::::((((moge Cie zapewnic ze Niki bedzie spokojnie wykonywal polecenia Roberta..Jak bedzie trzeba.Zawsze do Niego w meczach i poza nimi nalezy ostatni ,,,glos...PS..Najstarszy Trener w EE i chyba w zuzlu w CIAGLOSCI pracy w jednym Klubie.I jakos Robert prowadzi Nas od kilkunastu lat przez Ligi az do EE//szosty rok nieprzerwanie//.PS...Jak tam Twoj STARCIK????..Po skladzie widze ze znowu beda NICI z awansu do EE,,,:)..

 • TomGKM lubi Komentarz

  Tym niby transferem Emila SAJFUDINOWA to ośmieszono Sportowe Fakty. Dziennikarze na innych forach wyśmiewali się jak zostały "załatwione" Sportowe Fakty. Panowie, niby dziennikarze. To jest poruta w biały dzień. Wstyd.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Ech, to byla jedyna druzyna, ktora nie spadla i nigdy nie miala spasc z ligi. Tak przynajmniej pisali kibice z Torunia.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Jak zwykle to od pięciu lat życzą nam spadku a my robimy swoje i na dziś kolejny raz jesteśmy piątą potęgą światowego żużla .

 • TomGKM lubi Komentarz

  Junior zagraniczny to zbyt ogólne pojęcia. Lepiej wprowadzić przepis, aby jeden junior musiał być z Rosji, bo akurat takiego mają we Wrocławiu.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Tak podsumowując te wszystkie chore pomysły emerytowanych, czyli nie mających nic do powiedzenia działaczy i wszystkich, którzy próbują forsować rozwiązania dopasowane do swojej sytuacji!
  Unia Leszno zasłużyła sobie na obecną pozycję przede wszystkim szkoleniem młodzieży!
  Jak każdy inny klub, kiedyś, kogoś zakontraktowali.
  Silna formacja juniorska to wyłącznie zasługa ich zaangażowania w te kwestie.
  Tymczasem "zaświatało" kilku "mądrym" w głowie jak by tu zrobić żeby nam było lepiej...?
  Wstyd! Wstyd, że Witkowski majaczy coś o naszej misji dla świata, skandynawii!
  To jest herezja na ostrym wspomaganiu!
  Inaczej nie jestem w stanie tego zrozumieć!
  A może działka w Sztokholmie? W Kopenhadze?
  A może po prostu działka za dużo...

 • TomGKM lubi Komentarz

  Super pomysl aby szkolenie i dostep do zuzla mlodych poszlo jak krew w piach . Prosze tylko nie plakac za kilka lat ,ze nikt nie garnie sie do tego sportu .Ograniczenie liczby polskich juniorow to samoboj , ktory doprowadzi do katastrofy i tak mizernego szkolenia . Dla zaspokojenia chorych ambicji jednego prezesa znowu bedzie wprowadzony nowy przepis . Czy ten sport bedzie kiedys funkcjonowal na normalnych zasadach ? Mam apel do wlodarzy Uni Leszno . ODPUSCIE SOBIE W NASTEPNYM SEZONIE DMP , pozwolcie zalozyc na szyje p.Rusko zloty medal !!! W innym wypadku Polski Zuzel przestanie istniec !

 • TomGKM lubi Komentarz

  Jak zwykle prywatny interes bierze góre nad rozsadkiem.Po co w takim razie obowiązek szkolenia?Wymogi licencyjne dla młodzieżowców?A gdzie Cieślak legenda w szkoleniu młodzieży?Ograniczenie liczby do 6 szesciu w kogo uderza? Tylko w Leszno a o to chodzi wszystkim.A Rusko pierwszy do tego szuja i kombinator.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Bez sensu. Ale nie ma się co dziwić, Rusko w swoim stylu. Maks skończył wiek juniuora, nikogo nie ma, to potrzebna jest nagła zmiana regulaminu, żeby na juniorce mógł jeździć Gleb...

 • TomGKM lubi Komentarz

  Kloc rusko i beton Witkowski. zaraz znowu szkolenie w Polsce padnie bo Kloc ma pomysł żeby jeździli juniorzy zagraniczni

 • TomGKM lubi Komentarz

  Znowu ten dziad Witkowski miesza się do żużla? Po to został wprowadzony zapis o 2 polskich juniorach, żeby szkolić nasi mieli gdzie się rozwijać, a teraz znowu mamy w lidze utrzymywać obcokrajowców? Co za chory człowiek

 • TomGKM lubi Komentarz

  Gdy w tekście zobaczyłem nazwisko Rusko od razu skojarzyłem o co chodzi.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Szwedzki czy brytyjski żużel to raczej nie nasz problem. Niech tamtejsze federacje główkują, jak postawić na nogi dyscyplinę w swoich krajach.
  Oczywiście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i akurat mnie się taka zmiana nie podoba bo zabiera Lublinowi spory atut w nadchodzącym sezonie. Jeśli chcą coś takiego wprowadzać, to niech to robią w sensownych ramach czasowych tak, żeby każdy mógł się na spokojnie do tego przygotować, a nie piszą na kolanie żeby komuś tyłek ratować.

 • TomGKM lubi Komentarz

  To skandal !!! To zabije rozwój polskich juniorów !!!
  Chcą ratować Spartę aby jako junior jeździł Czugunov.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Ten mecz ma z cala pewnoscia drugie dno. Jak to mozliwe aby motocykle poznaniakow nie reagowaly na zadne ustawienia?

 • TomGKM lubi Komentarz

  A mnie to śmierdzi. Ale jedni korzystają, a inni nie.