Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  "szanse są nierówne bo inne ligi rozsądnie dograły sezon do końca a my byliśmy debilami którzy odwołali rozgrywki (niby w trosce o zdrowie piłkarzy żeby się nie pozarażali grając w piłkę) a potem otworzyliśmy stadiony pod mecze więc piłkarze grają normalnie tylko o nic bo sezon odwołaliśmy, to wszystko wina całego świata tylko nie nasza" logika francuskiej federacji i france football

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  1 pkt ukradł mu Pedersen "defektem". Poza tym w 14 stać było Pawła na 2+1 zamiast 1.
  Po wejściu pod Dzika trzeba było go odholować szerzej, Paweł przylepił się wtedy kredy i Duńczyk zdołał go nakryć. Ale dobrze, że wrócił, nasz brakujący element.
  Starty gorsze od adeptów GKM, ale punkty zrobił w niezłym stylu. Szkoda, że nie jechał z Rybnikiem. Jak Łełek złapie rytm to będzie groźny jak przed rokiem

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  Jestem z Częstochowy. Po obejrzeniu powtórek kilkakrotnie stwierdzam tak samo jak podczas wczorajszego meczu, że wypadek był ewidentnie taktyczny. Bardzo lubię i kibicuję Pawłowi ale po tym wywiadzie widać, że mataczy. Wjechał w łuk szeroko i bez gazu jak powiedział Cegła. Nie było też żadnego defektu. Lać wode to może sobie niewidomym ekspertom, a nie starym kibicom. Upadek z troche lepszymi notami za styl niż Pana Rafała Sz. w 2013 ale jednak taktyczny. Powinna być czerwona i odpoczynek od żużla na meczu w Rybniku. Cieszę się, że wygrał Motor. Oliwa sprawiedliwa. Pozdrawiam, kibiców ale tylko obiektywnych, którzy widzą żużel nie tylko w barwach swojej drużyny. Nie znoszę kombinatorów. Szumina dostał wtedy takie polecenie od trenera i nie było Włókniarza w finale ligi…odechciewa mi się tego sportu bo nadaje się na wiejskie festyny z tymi wszystkimi pseudoekspertami.

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  A kogo niby Przedpelski miałby zaatakować? Bzdura,jakich mało... Przykre,ze taki zawodnik,tłumaczy nam w debilny sposób,zachowanie Pawełka... Kibice tez znają się na żużlu p.Dolomisiewicz

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  uznajmy, że Przedpełski to zdrowo myślący i inteligentny żużlowiec, dlatego proszę raz jeszcze obejrzeć powtórki i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego inteligentny zawodnik z wieloletnim doświadczeniem jadąc na ostatnim miejscu wjeżdza w łuk wyprostowanym motocyklem przez co wynosi się pod baloty? co chciał w ten sposób osiągnąć? kogo zaatakować? kogo wyprzedzić? przecież on nie miał żadnych szans na poprawę swojej pozycji w tym wyścigu! trzeba być impotenetem intelektualnym, aby uwierzyć w taki kardynalny błąd Przedpełskiego, tak może upaść chłopak po licencji, ale nie zawodnik, który jest jednym z liderów drużyny i jedzie na własnym, znanym, torze, na którym wczesniej przejechał już 4 wyścigi.

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  Jeżeli zawodnik nie jest atakowany przez nikogo i upada przy wyjątkowo niekorzystnym i praktycznie rozstrzygniętym wyniku licząc na powtórkę powinien zostać zdyskwalifikowany, zaś wynik biegu powinien zostać zaliczony. Skutkiem tego powinna być czerwona kartka i dyskwalifikacja zawodnika na dwa kolejne mecze.
  Proszę zwrócić uwagę na to, gdyby to gospodarze wygrali w tej sytuacji mecz. Afera byłaby na całą Polskę. Szanujmy się, please.

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  Nie ma co analizować - polecenie dla Madsena czy Przedpełskiego mogło być jasne - jak wynik niekorzystny kładziemy się. Tak jest zawsze - swego czasu Andriej też pogrążył Ostrów.:) Przedpełski to nie Nile Tuft żeby tak leżeć przypadkowo.

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  Ale kogo chciał Przedpełski atakować? Madsena? Dołomisiewicz widział w ogóle bieg, że takie bzdety plecie?

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  Czy upadł celowo czy nie to nieistotne . Od lat powinien byc prosty przepis , ze zalicza sie bieg po przejechaniu co najmniej 2 okrążeń lub jedziemy powtórkę .W ty przypadku 2 okrążenia oczywiście startując w takiej kolejności jaka była na torze i w podobnych odległościach .

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  Mam jeden komentarz do tego co dzieje się obecnie w niby Ekstralidze. Wypożyczenia pożary celowe upadki bez konsekwencji dla zawodnika bojący siękomentatorzy nazywać sprawy po imieniu - bardzo źle się dzieje w polskim speedwayu. Szkoda. Jeszcze kilka takich cyrkowych akcji i możecie zapomnieć o oglądalności tego pieknego sportu. Tyle ode mnie drodzy pseudo eksperci i niby fachowcy. Coraz metniejsza ta woda....

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  MISTRZEM TORU W CZEWIE NIE JEST MADSEN.... JEST NIM GRISZA ŁAGUTA !!!!!!!!!!!!

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  co bedzie w Zielonej tego nie wie nikt, jeszcze rz graaty dla Motoru i sie przenosimy

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  Wielki szacunku dla lublina

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  Skoro Stal nie potrafi zorganizować meczu w terminie to Sparta powinna dostać walkowera i tyle. Co nas obchodzi spalona rozdzielnia w Gorzowie!? WTS powinien twardo powiedzieć : chcemy jechać 19-go lipca i tyle, niby dlaczego mamy iść Stali na rękę?

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  Bez jaj,jestem z Gorzowa,ale to jakaś kpina żeby nie ogarnąć elektryki w tydzień, przecież nie zjarała się cała instalacja,Zmora był zły,no to jest ,,lepszy"Grzyb,słabo to widzę w kontekście całego klubu, niestety.

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  Gorzów nie potrafi zorganizować meczu. Gorzów nie potrafi załatwić zamiejscowego stadionu na mecz. Gorzów nie chce rozegrać meczu w wyznaczonym terminie, bo ... nie. Gorzów powienien przegrać mecz walkowerem. Pech pechem, a mataczenie mataczeniem.

 • Romanbarbarian otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  Brawo Motor!!!Brawo Pawelek,jednym wyscigiem zeszmaciles sie dla wielu do konca swojej jazdy!Warto?Watpie,tyle lat fajnej jazdy i Zachowania fair play w jednym momencie poszlo sie jeba#ć kiedy powalila Cie Madsenowa szpryca!No i eksperci,znaczy pseudo coś tam...Pan Łopaciński i super żużlowiec Świderski,mistrz świata i okolic-ŻENADA!!!

 • Romanbarbarian napisał/a komentarz do Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin

  Niby luka w.przepisach jak dla mnie i powinni w 13 zaliczyć 5:1 dla Motoru. W tym przypadku zadziałał jak papierek lakmusowy i wykrywacz pi....d. Pawełku masz wynik pozytywny.

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  Pawełek dawaj glebe

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  Doyle honorowy oddał to co ukradł Cieślak

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  brawo Motor, cwaniactwo nie popłaca!! PozdROWienia

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  Oliwa sprawiedliwa! Gratulacje Lublin. Jutro urlopy hehehehe :D

 • Romanbarbarian lubi Komentarz

  dac wagon lubelskiej Perly dla Cieslaka

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.