Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Monter77 lubi Komentarz

  @Wielbuond: Już nie przesadzaj, nie takie rzeczy się oglądało:) Poza tym jesteś niepoprawny politycznie,o kobietach,margotach i murzynach nigdy źle,pamiętaj:)

 • Monter77 lubi Komentarz

  Oj p. Bożenko tak szybko prezenty...!!! ps. Piotrcovia na pewno w tym roku będzie groźna, ta drużyna z roku na rok jest mądrze wzmacniana.

 • Monter77 lubi Komentarz

  Pamiętacie tych kilku bobków miedziowych, którzy oznajmiali po transferach Zagłębia, że ich drużyna będzie przewodzić tabeli od początku sezonu do końca? jakoś cicho sza...mniejsza o to, ale po finale Pucharu Polski i wywiadach z ekspertkami dało się zauważyć uśmieszek na twarzy Gosi bum, bym - brakowało tylko zdania ,,TRANSFERY kosztują'' (w kontekście gry w Europie i ew. tworzenia kominów płacowych w zespole, co jak wiemy w Pań jest z goła inaczej odbierane niż u Panów)

 • Monter77 lubi Komentarz

  No i nie trzeba było czekać na odezwę Social Justice Warriors. Po pierwsze nikt nie broni Semenyi biegać. Może, tylko jak startuje w zawodach, to akceptuje regulamin tychże zawodów. Jeśli regulamin mówi, że maksymalny dozwolony poziom testosteronu wynosi tyle i tyle, to każda zawodniczka musi go spełniać. I nie ma znaczenia, czy jest biała, czarna, homo, hetero czy może czuje się helikopterem. To się właśnie nazywają równe szanse. Natomiast pozwolenie niektórym "zawodniczkom" (bo nie wiem, czy Semenya czy Wambui w ogóle są kobietami) na bieganie z 10-krotnie wyższym poziomem jest po prostu dyskryminacją innych zawodniczek, które norm muszą przestrzegać. Jest więc odwrotnie niż plują SJW i czarni. Poza tym widać jaką formę obrony stosują. Jak coś się nie podoba, to od razu grają tą samą kartą - rasizm i homofobizm. Zero argumentów czemu Semenya miałaby być traktowana po macoszemu.

 • Monter77 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Monter77 lubi Komentarz

  Drabik akurat dziś pokazała klasę, ale oby niebawem nie pluła sobie w brodę, że cóż ona najlepszego zrobiła... Chyba że nie ma nic przeciwko srebrnemu medalowi w kolekcji.

 • Monter77 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: thriller na otwarcie. Piotrcovia Piotrków Trybunalski zatrzymała MKS Zagłębie Lubin!

  @Pati Szon: Po byłych zawodniczkach jedziemy tylko , gdy na to zasługują, nie tolerujemy zdrady i głupoty. Dziś Vala i Syla pozdrawiane przez całą 10 i resztę hali. Piosenki na Bożenkę nie są obelżywe- cytuję: "Bożena co? 3:0", "Jak się masz, Bożeno, jak się masz, powiedz nam co zostało z Twoich marzeń, Jak się masz, Bożeno, jak się masz, powiedz nam czy ze srebrem Ci do twarzy?", "Bożeno, Bożenko, cóżeś Ty za trener, że masz jedno złoto, że masz jedno złoto i dwanaście sreber?" Po każdą piosenką podpisuję się osobiście i jeżeli wg Pati Szon lub kogokolwiek z otoczenia Bożenki, wyczerpują one znamiona czynu zabronionego pt. znieważenie (art. 216 k.k.) to z przyjemnością możemy się spotkać w sądzie

 • Monter77 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: thriller na otwarcie. Piotrcovia Piotrków Trybunalski zatrzymała MKS Zagłębie Lubin!

  Dzięki Bożenka!

 • Monter77 lubi Komentarz

  Przekaz jasny. "Zbudowaliśmy pakę, chcemy majstra." Parafrazując Trenera Łazarka. Z europejskimi pucharami jest jak z całowaniem w dooooooopę tygrysa. Ryzyko wielkie a i przyjemność niewielka. Za duże koszta, nieadekwatne do zysków. Ryzyko niepotrzebnych kontuzji. Gorzej jak misterny plan walki o majstra wyląduje w....iadomo gdzie ;)

 • Monter77 lubi Komentarz

  Egipcjanin jest szefem światowej federacji IHF, a europejskimi pucharami zarządza EHF pod kierownictwem Austriaka Michaela Wiederera.

 • Monter77 lubi Komentarz

  @GD-SP: Bańka.Co Ty,z kosmosu jesteś?Autorytatywne sądy wydajesz,a podstaw nie znasz?

 • Monter77 lubi Komentarz

  @Mistrz z Lublina: Tylko pewnie jeszcze dużo wody w Odrze upłynie, zanim w Lubinie zrozumieją, że ich główną przeszkodą na drodze do złota wcale nie jest brak doborowego składu, tylko... wiadomo co.

 • Monter77 lubi Komentarz

  Decyzja kontrowersyjna, ale wcześniej zaproponowana formuła dokończenia eliminacji w formie kilkudniowego turnieju też nie była do końca sprawiedliwa, skoro część meczów rewanżowych musiałaby odbyć się ponownie w tym samym kraju lub na neutralnym terenie. Gdyby taki turniej odbył się na Ukrainie, obronić 1-bramkową przewagę byłoby znacznie trudniej, zwłaszcza bez Achruk.
  To już właściwie trzecie z rzędu mistrzostwa Europy z tym samym zestawem uczestników - za dwa lata powtórki nie będzie, bo Macedonia jest zakwalifikowana na ME 2022 jako współgospodarz.

 • Monter77 lubi Komentarz

  No to wygląda na to, że Aśka zrobi z gęby cholewę. Po co było gadać to co się gadało dwa lata temu, okraszając to rzewnymi łzami?

 • Monter77 lubi Komentarz

  Transfer Drabik to niemiłe zaskoczenie przede wszystkim dlatego, że z zagranicy wraca już po dwóch latach, a tak naprawdę z powodu kontuzji pograła zaledwie półtora sezonu (choć w zdobycie Pucharu EHF też miała pewien wkład). Jeśli już chciała zmienić otoczenie, to czemu nie wybrała klubu, w którym wciąż będzie mogła konfrontować się z najlepszymi zespołami co tydzień, a nie co kilka miesięcy (zwłaszcza jeśli pucharowa przygoda Zagłębia w roli wicelidera potrwa równie długo, co w ostatnich latach).

 • Monter77 lubi Komentarz

  @Wielbuond: może z tą propozycją walkowera to kieruj do Zagłębia

 • Monter77 lubi Komentarz

  Jaka 3 porażka?? Po co pisać bzdury??Kolejny mecz w osłabieniu na tle mocnego przeciwnika.
  A artykułu o meczu z KPRem brak..

 • Monter77 lubi Komentarz

  Dziewczyny pokazały charakter, w tak wąskim i mało doświadczonym składzie zagrały bardzo ambitne i dobrze.Niemal przez cały mecz grały jak równy z równym. Nikt normalny nie oczekiwał zwycięstwa. Super doping z naszej strony,najlepszy w tym sezonie i świetna atmosfera na trybunach. Polak, Węgier dwa bratanki... Pozdrawiam z Budapesztu.

 • Monter77 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Szczęście koszalinianek było blisko. Młyny Stoisław znów słabsze w rzutach karnych

  Bożenko, dziękujemy

 • Monter77 lubi Komentarz

  Wspaniała impreza, świetny poziom, wielkie emocje, możliwość oglądania za darmo na kanale IHF na youtubie, a tu dopiero pierwsza wzmianka. Po prostu wstyd kochana redakcjo.

 • Monter77 lubi Komentarz

  Byłem ciekaw kiedy SF napiszą pierwszy artykuł o trwających od 30.11.19 MŚ w Japonii. Brawo za refleks!!! Tak się promuje Piłkę Ręczną w Polsce!!!

 • Monter77 napisał/a komentarz do Młodzież na stałe w kadrze. Arne Senstad ogłosił skład na zgrupowanie reprezentacji

  A czy dla lepszego zgrania poza zgrupowaniem nie wypadałoby zagrać w grudniu meczu z Czeszkami czy Chorwatkami - drużyny na pewno lepsze niż Litwa czy Ukraina

 • Monter77 lubi Komentarz

  @Złoty Bogdan: Jak by nie było, oglądalność ręcznej ogromnie wzrosła. Wśród znajomych w pracy co najmniej 3 osoby, które nigdy ręcznej nie oglądały zagadują do mnie, czy mi się mecz podobał i czy byłem bo oglądali w TV. Zaczynam żałować, że LM też nie trafiła do TVP. Muszę też przyznać, że bardziej podoba mi się komentarz w TVP, oraz eksperci w studiu (jak słyszę naszą etatową "ekspertko-komentatorkę" w C+ to mnie krew zalewa) . Co prawda realizacja dalej daleka od ideału i C+ tutaj rządzi, ale w praktycznie każdym innym aspekcie TVP radzi sobie bardzo przyzwoicie. Trzeba się cieszyć, że coś drgnęło.

 • Monter77 lubi Komentarz

  @BartekS: W punktach Ci streszczę ,,why?":
  1-Promocja piłki ręcznej wśród ,,kibiców" co na ręczną chodzą raz na 5 lat.
  2-Możliwość zobaczenia w akcji na żywo takich gwiazd jak Neagu, Sen, Polman.
  3-Rywalizacja z zespołami z europejskiego topu-,,bardzo dobra grupa".
  4-Przy innym losowaniu można byłoby pokusić się o jedno lub dwa zwycięstwa w grupie, więc nie bylibyśmy ostatnim zespołem w tej edycji LM, więc odbiór mógłby być zupełnie inny.
  5-Danie siebie wszystko z Rostowem, gdzie porażki nie były zbyt dotkliwe.
  6-Bardzo dobra pierwsza połowa w meczu w Lublinie z Dunkami.
  7-Sygnał do działaczy, aby wzmacniać zespół, bo z tym składem ligę ,,wciągamy nosem", ale na LM to jesteśmy ,,lokalnym kolosem na glinianych nogach".
  8-A co do kontuzji-piłka ręczna to kontaktowy sport, więc bez gry w LM też mogłoby się przytrafić.
  9-A finanse klubu-na tą chwilę są stabilne. Kiedyś KSS Kielce upadł bo za dużo pieniędzy poszło na grę w CC(hotele, dojazd), ale moim zdaniem nam to nie grozi.
  10-Moim zdaniem trzeba szukać wzmocnień na Bałkanach. Sposób wytrenowania Serbek i Czarnogórek zachęca, aby próbować prowadzić tam bardziej rozbudowany skauting, bo wzmocnienia zawodniczkami zagranicznymi są chyba nieuniknione jak marzy się o grze w LM z sukcesem sportowym. Mamy najlepsze zawodniczki w kraju, ale brak moim zdaniem 2-3 zawodniczek zagranicznych, które dałyby wskoczyć zespołowi na trochę wyższy poziom.
  11-Moim zdaniem gdyby udało nam się wygrać mecz w Lublinie z Dunkami to prasa, kibice, którzy nie do końca nie są w stanie zrozumieć, że z całym szacunkiem wymienione 3 gwiazdy europejskiej piłki ręcznej są na wyższym poziomie niż dajmy na to Marta Gęga czy Gosia Stasiak. Anna Sen wciągnęłaby naszą ,,ligę nosem" jakby u nas grała, chociaż reprezentantkom Polski jeszcze za kadencji Kima R. udawało się zatrzymać ją i jej koleżanki z kadry.
  12-Pomysły co czytałem na innym forum, abyśmy grali w CC w następnym sezonie uznaję za kiepski żart.
  To tak na szybko.

 • Monter77 lubi Komentarz

  Kasa. Ktoś na tej "rewolucji" zarobi a męczyć będą sie zawodnicy. Lata grałem używając kleju i nigdy nie miałem problemów zdrowotnych. Szczególnie teraz gdy technologia poszła do przodu. Aktualnie są płyny do mycia dłoni, parkietów itp. Lata temu ręce myło się pastą BHP, od razu peeling był zrobiony. Pan Mustafa, skończ waść.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.