Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • borba napisał/a komentarz do Robert Lewandowski nie jest zawodnikiem klasy światowej. Tak twierdzi Bastian Schweinsteiger

  @Miglanc667: pamiętasz kto strzelił 4 realowi i na którym miejscu jest jako strzelec w LM? Pewnie wielu „ światowej klasy” napastników jest ciut niżej niż wspomniany Bobek

 • borba napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Odezwał się ten, którego zwycięstwa w LM zostały podarowane przez sędziów np. W dwóch meczach ze wspomnianym Bayernem, podarowana bramka w meczu z AM. Można by tu wymieniać i wymieść.
  No po prostu „klasa światowa „

 • borba napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Życzę Lewandowskiemu jak najlepiej ale jak wskazuje praktyka końcówki sezonów miał Zwykle słabe. Już raz przegrał króla strzelców.
  Ostatni mecz, przy odrobinie szczęścia 4, została 1.
  Może nie być fajnie.

 • borba napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Świetnie, powinien tylko wiedzieć, że co jakiś czas powinien dać psu przejąć piłkę. To jest ta nagroda w zabawie ze zwierzakiem.

 • borba

  To nie var asędziowie są problemem piłki nożnej.Im więcej zostanie im pola do interpretacji,tym więcej jest problemów Pchniecie w plecy za polem karnym kończy się rzutem wolnym, w polu karnym”za lekko pchał”,”w mało znaczący sposób przeszkodził”.Ręka w polu karnym jestkolejnym polem do manipulacji.Nie ma innejdrogi jak zdanie się na ślepylos i każde dotknięcie oznacza karnego sędzia a może potwierdzić dotknięcie.Pretensje będą tylko do braku szczęścia,nie do wątpliwej wiedzy lub oceny sędziego.

 • borba otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • borba lubi Komentarz

  Pier.....lubański z zazdrości. Bo dziś nikt już nie mówi co by było gdyby nie kontuzja Lubańskiego? Lewy to drugi piłkarz po Bońku którego zna cały świat. Można go lubić, nie lubić ale taka jest prawda.

 • borba napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wielcy piłkarze grają w wielkich klubach a przeciętni w przeciętnych, cieniasy w b klasie a ortopedzi wcale nie grają. Panie Lubański, trzeba zadać sobie pytanie czy cienias lub ortopeda byłby wielkim piłkarzem grając w wielkim klubie?
  To gra zespołowa i wielki piłkarz może pokazać swoją wielkość mając wsparcie, mając obok siebie przeciętność, niczego nie dokona. Czy ktoś ma wątpliwość, że gdyby zamiast Vidala strzelał karnego Lewandowski/ kontuzja/ wynik starcia z Realem byłby inny, raczej nie. Panie kochany czy zna pan innego gościa, który strzela RM na tym poziomie rozgrywek LM 4 bramki... pewnie jakiś cienias. Lewandowski grał już w słabszych klubach i najwyraźniej jakoś sobie radził skoro trafił do BM.

 • borba napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Głos zabiera ten, który 3 razy wygrał LM dzięki
  „ pomyłkom sędziowskim” ...tak to działa.

 • borba lubi Komentarz

  Nie zrozumieliśmy się ostrość faulu NIE MA ZNACZENIA PRZY KARNYM. Ma znaczenie dla kartki i ewentualnie koloru. Idąc Twoim tokiem rozumowania to sędzia nie gwiżdze rzutu wolnego bo jest lekki faul. KAŻDY FAUL POWINIEN BYĆ ODGWIZDANY BEZ WZGLĘDU OSTRY CZY NIE.

 • borba napisał/a komentarz do Puchar Niemiec. Werder - Bayern. Piłkarze z Bremy wściekli po karnym Lewandowskiego

  tylko są niestety sytuacje var , w których to sędziowie dalej mają możliwość interpretacji i tak trwa ta zabawa.

 • borba napisał/a komentarz do Puchar Niemiec. Werder - Bayern. Piłkarze z Bremy wściekli po karnym Lewandowskiego

  i dlatego juve było w finale LM dwa lata temu a BM dwa razy wyleciał po drukowanych przegranych z RM.

 • borba lubi Komentarz

  Co to znaczy ostry faul albo faul nie zasługiwał na karnego. Nie ma takiego rozróżnienia, faul w polu karnym to rzut karny. Może być tylko brutalny i czy kartka i jakiego koloru.

 • borba lubi Komentarz

  No to nie dyktujmy karnych po lekkich faulach, ani nie uznawajmy bramek po lekkich strzałach. Lekka ręka to tez nie problem, to juz pokazał boski Diego:)
  W ogóle niech przepisy tworzy Ziobro, a ducha gry ocenia Gowin. Wsztstkich sędziów wyrzucmy, będzie sędziował europoseł Czarnecki:) zna się przecież

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.