Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kriss5 lubi Komentarz

  A ja naiwny myślałem że nasi politycy są mądrzejsi i sytuacja z wirusem sprawi że chociaż na czas epidemii nie będzie wojenek na górze. Jak widać każda z stron tylko czeka żeby dowalić konkurencji, na szczecie koronawirus wybiera wszystkich bez znaczenia na barwy i poglądy, prawych, lewych, tęczowych czy czarnych.

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Widzę, że we wszystkim jest polityka, dramat. Dno, dna

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Tłusty spasiony kot, sekretarz PZPR, wyniesiony do senatu głosami kibiców !
  Zamilcz waść !
  Bawić wnuki komuchu, a nie brać talary w Senacie, za NIC!

 • Kriss5 lubi Komentarz

  "Rząd podjął dobre działania w związku z koronawirusem? (Komarnicki) Zacznę od tego, że lepiej późno niż wcale." A czy nie było tak, że Szanowny Pan nie widział problemu i chciał jechać sparingi, ligę itd? A teraz szkoda, że tak późno wprowadzono ograniczenia?

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Towarzyszu STAL GORZ : Wiesz jak jest różnica między nami "pisiorami" a wami KODomickimi lemingami że naszą flaga ma kolor BIAŁO CZERWONY i sami się nazywamy POLAKAMI a wy macie flagę Niebieską z żółtymi gwiazdkami i sami się nazywacie "europejczykami" jak pewnie zauważyłeś jest to konflikt kulturowy który pozostał w naszym społeczeństwie po 3 zaborach i 50 latach komuny i 25 latach tak zwanej 3 RP vel PRL bis !

 • Kriss5 lubi Komentarz

  towarzyszu Kung Lao ja wiem że wy macie własnych "bohaterów" takich jak towarzysze Sthury i Jandy przy nich nasz Zenek to tytan INTELEKTU :)

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Pewnie że drugich Włoch nie będzie bo rządzi PiS. Gdyby rządziła partia Komarnickiego to żużla w Polsce nie byłoby już nigdy.

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Czerwony Władziu z PO, wiadomo, że musi Prezydentowi pojechać. Mały piesek głośno szczeka.

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Ale tu sie gów.no zrobiło. Już nie wiem co mam pisać bo zaraz niewygodny wpis jest usuwany.

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Usuńcie politykę z tego portalu! Komarnicki to polityk i redakcja nie powinna dopuszczać takich jego wypowiedzi. Chce porozmawiać o żużlu, proszę bardzo, ale jak zaczyna pitolić o polityce, to niech spada na Zawarcie.

 • Kriss5 lubi Komentarz

  W obecnej dobie szerzącego się koronawirusa, również w naszym kraju, nasuwa się na język pytanie:)) Gdzie zabłąkał się Owsiak z zebranymi milionami przeznaczonymi rzekomo na szpitale ?.

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Panie Januszu... proszę na rzęsach stanąć by trenera i skład zatrzymać na przyszly sezon...to nie tylko moja opinia ale większości kibiców Stelmetu...i proszę by nie dać się wpuścić w maliny z pucharami dla ubogich...ani LM ani inne rozgrywki...tam niech się blaznia inni i do tego dopłacają...tylko VTB.... zobaczyć CSKA w najmocniejszym składzie na parkiecie to jest coś czego w w tym kraju się nie ogląda

 • Kriss5 lubi Komentarz

  @DB Magpie: Bo to jest taka facjata, że wszędzie chce swoje 5 groszy wrzucić. Od czasu, gdy został odsunięty od Stali przy-kolegował się do Stilonu i cały czas bruździ na naszym podwórku. Widocznie cały czas jest za mało i dołączył z swoimi dwoma groszami do Falubazu. Taka natura burzyciela i nic na to nie poradzisz.

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Pan Synowiec niech sie zajmnie swoim Gorzowskim b...u...rdelem

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Bez środkowych nie da sie wygrywać meczów Stysiak atakowała tylko jak była w 1 linii a większość piłek dostawała Smarzek na którą czekał dobrze ustawiony blok,bo tureckie środkowe odpuszczały środek a jak była Mędrzy w 1 lini to wiadomo że tylko Smarzek dostanie piłkę.Alagierska Spike: 2,97 m,,Kąkolewska 3,09,Wołosz Spike 3.03,Smarzek Spike 3,18.

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Nie wykorzystać pięć piłek meczowych!!Ręce opadły... Widać jak na dłoni brak w kadrze siatkarek takiego damskiego Leona który która wykańczałaby i dobijałaby rywalki wtedy kiedy trzeba.A,kiedy?Wczoraj na ten przykład.Szkoda...

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Dziewczyny były bardzo blisko ale mając pięc piłek mecziwych w górze i nie potrafić skończyć żadnej to na tym poziomie raczej się nie zdarza więc nie ma co płakać

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Ale na Mistrzostwach Europy ta kadra zajęła 4. miejsce.
  Powiedzcie mi kiedy polscy piłkarze nożni (lub piłkarki) ostatnio odnieśli taki sukces?
  Kiedy Lewandowski zdobył medal Mistrzostw Świata lub Europy?
  Może chociaż został królem strzelców na jednej z tych imprez? Z tego co ja pamiętam wystąpił raptem ... dwa razy i strzelił 2 gole.

 • Kriss5 napisał/a komentarz do Kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020. Polska - Turcja. Krajobraz po bitwie: żal, smutek i łzy

  @krytyk65: Proponuję chwycić za ster i obrać prawidłowy kierunek.

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Bardzo mi żal naszych Dziewczyn, robiły wszystko co mogły, żeby wygrać z vicemistrzyniami Europy napewno nie były gorsze, ale ktoś musi przegrać, zabrakło odrobiny szczęścia. Trzymajcie się się DZIEWCZYNY i nie róbcie sobie nic z tego co piszą zawodowi hejterzy bo oni są nienawiścią przesiąknięci.

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Więc jeszcze raz: Gratulacje dla Zastalu - rozstrzelaliście nas do przerwy trójkami bo 11 celnych do przerwy to trochę więcej nie w całym meczu ostatnio rzucił ... albo ... A Thomasson to wobec nas zachował się po prostu niemoralnie ;))) - i kogo tu moderatorze drogi obraziłem ???

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Świetne wszystkie trzy kwarty w wykonaniu BC Stelmetu tylko ta IV kw. do wymazania z pamięci jak najszybciej. Kiedy było juz tylko 6 pkt różnicy i Lublinianie mieli piłkę to przypomniał mi się mecz Anwilu z Radomiem. Ale dali radę i za to brawa. Szkoda tych fauli Toniego bo miał facet dziś oko z dystansu i gdyby nie zejście z parkietu to może nasi by się tak nie rozkojarzyli. No i ta trójeczka Thomasona z połowy boiska - miodzio!!. Brawa dla Startu, który ma dobrych zawodników, dobrego trenera i zaprezentowali się bardzo dobrze. Mimo iż nasi Zielonogórzanie metodycznie powiększali przewagę to miało sie wrażenie, że Start ciągle jest za plecami.

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Wygra lepszy i nie wiem po co wogole te śmieszne artykuły poprostu śmiechu warte

 • Kriss5 lubi Komentarz

  Ale ten Ostaf się ostatnio czepił tego Falubazu.. Tylko krytykuje I nic więcej.. masakra . Jako kibic tego klubu Panie Darku proszę.. odpierdziel się pan od tego Falubazu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.