Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Fuszera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Poziom informacji żenujący... Kucera.... już mu zaplanował przyszłość i grafik mu ułożył. A sam Robert nie powiedział gdzie będzie JEŹDZIŁ I W JAKIM ZESPOLE.

 • Fuszera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przepraszam ale czy te oceny to... wymysł autora textu?
  Czy można zrobić ankietę i tabelkę redaktorów SF.
  Akurat koniec roku może jakieś głosowanie na top redaktor 2019?

 • Fuszera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kucera teraz będzie expertem od DTM.
  Tylko czy będzie od kogo odpisywać.....

 • Fuszera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To i tak złoto w porównaniu do kontraktów w Polonii Bydgoszcz która proponowała w 2018 r od 50€ - 150€ za punkt w zależności od zdobyczy.

 • Fuszera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kucera co to za brednie...
  Plastikowe krzesełka, Vaculik...
  Ty byłeś choć raz na żużlu w innym kraju niż Polska, Szwecja, czy Dania?
  Chyba nie... Nie wpisuj głupot bo tylko tak można to nazwać.
  Żużel trzeba propagować i obniżać koszty nie robić z tego moto GP.... Ile motocykli GM widziałeś jeżdżących na ulicy? (podpowiem GM to nie General Motors) tylko nie wspominaj o jawie.... trochę to daje do myślenia...
  Jeśli wspominasz Vaculika to chyba też jego historii i kariery nie znasz.
  Wyklepać artykuł włożyć dwie fotki na krzyż i udawać moto redaktora może przyszloroczny maturzysta.
  Ten portal czytali i czasem czytają ludzie co trochę na żużlu czy F1 się znają więc się troszkę postaraj. Albo daj to moderować komuś co wie o czym to ma być. • Fuszera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kucera a może zrób jakiś wywiad z Robertem.

 • Fuszera lubi Komentarz

  #2*: Panie Kuczera czy czasem nie przesadziłeś i jak to mówi młodzież, albo mój wnuczek - muchomorek - "nie przegiąłeś"? Twój artykuł jest pełen pomówień, sugerujących alkoholizm, narkomanie i niemoralne prowadzenie się Piotra Pawlickiego. Tego rodzaju insynuacje mogą, jeśli osoba pomawiana to zgłosi, skończyć się na sali sądowej. Wtedy nawet nie ochroni Cię prawo o wolności prasy (wolność druku, wolność mediów), gdyż narusza to interes osoby prywatnej i może ją narazić na straty moralne i finansowe. Panie Łukaszu proponuję na łamach prasowych przeprosić Pana Piotra Pawlickiego. Dziadek Wiesław. *(po następnym wykasowaniu postu, podam racje prawne).

 • Fuszera lubi Komentarz

  Artykuły na SF są coraz gorsze. Realnie patrząc na ostatni okres, to inne być nie mogą. Większość zawodników poobrażana w licznych artykułach. Reszta na wszelki wypadek też nic nie mówi bo może skończyć się podobnie. Poza tym są na wakacjach - zawsze to jakieś wytłumaczenie. To o czym mają pisać redaktorzy? Tylko zasłyszane w kuluarach (redakcyjnych) i własne przemyślenia. Wierszówka do wyrobienia jednak jest. Proponuję atakować działaczy PZM, GKSŻ, trenera kadry. Oni nie odmówią.

 • Fuszera lubi Komentarz

  Kuczera ... dno dna i jeszcze pukasz od spodu!

 • Fuszera lubi Komentarz

  założyłem konto specjalnie w związku z tym artykułem. czy Państwo zatrudniacie na tym portalu osobę, która jest odpowiedzialna za merytoryczny poziom treści??

  po pierwsze: źródło cytatu świadczy o osobie cytat przytaczającej. wiedzy o formule pierwszej żadnej. wystarczy film w telewizji i już wszyscy wszystko wiedzą. film z 2013. i jak się ma pojedynek wielokrotnych mistrzów F1 do żużla?
  po drugie: jak można tak oczerniać ludzi? co to za ton? co to za język? problemy wychowawcze piotra pawlickiego są faktem i miejmy nadzieję, że sobie z nimi poradzi ale miarkujmy się z takimi ocenami!
  po trzecie (a w zasadzie po pierwsze): kto choć trochę ogląda żużel ten wie, że peter pawlicki jest światową czołówką . imponuje charakterem. ma swój styl. jest odważny ale nie brawurowy. w swoich wypowiedziach pokazuje, że nie jest głupi a los klubu, w tym młodszych kolegów nie jest mu obojętny. można zarzucać mu wiele rzeczy. jestem przekonany, że w tej chwili widziałoby go w składzie jednak większość, jeśli nie wszystkie, ekstraligowe kluby. w tak wyrównanej stawce jest niesamowicie trudno utrzymać się w ścisłym topie. to olbrzymia presja, której wielu nie wytrzymuje. gołym okiem widać na co go stać więc jestem w 100% pewien, że dużo przed nim. za to jak jeździ i co osiągnął już należy mu się szacunek.

 • Fuszera lubi Komentarz

  Szpila Tygodnia... a może Agrafka Kwartału, to dzisiaj za łby nie będziecie się brać ??? powinniście zawieszać dział żużlowy na zimę, bo pismaki już nie mają o czym pisać...

 • Fuszera lubi Komentarz

  Kuczera to ten od F1 tutaj ??? Ten co nie zna nawet proste słowa po angielsku i tłumaczy że Max wyzwał Kubice mówiąc o nim " They" ??

 • Fuszera lubi Komentarz

  Jeżeli internauci ,chcą mieć wpływ na tego pisma , to niech zgłaszają problemy na adres :
  administracja@sportowefakty.pl . Pozdrawiam.

 • Fuszera lubi Komentarz

  Za takie artykuły powinni dyscyplinarnie cie zwolnić brak słów dla dziennikarza kuczery ciekawe czy ty pisząc to nie byłeś pijany lub nacpany

 • Fuszera lubi Komentarz

  Nie toleruje Pawlickiego od kilku .Talent przegrał z głową. a zazdrość i złośliwości wobec Zmarzlika to jeszcze pogłebiły ,, ale.. te wypociny i gnębienie Pawlickiego to już nabrało jakiejś nagonki.Chłop dostał swoje , jak zrozumiał to ok , jak nie to trudno. Szkoda tylko że Janowski taki zapatrzony w kolegę że podąża jego sladem.

 • Fuszera otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Fuszera lubi Komentarz

  W SPRAWIE NIEKOMPETENCJI i KŁAMLIWEGO TEKSTU kuczery - ZAPRASZAM DO ZGLASZANIA SWOICH UWAG BEZPOŚREDNIO DO REDAKCJI =KTOŚ NAS KIEDYŚ WYSŁUCHA..

 • Fuszera lubi Komentarz

  Do redakcji :
  Uprzejmie proszę zająć się ostatnią publikacją kuczery na temat Piotra Pawlickiego. Ten tekst jest daleko odbiegający od prawdy. Jest też ubliżaniem Piotrowi Pawlickiemu porównując go do osoby, która się stoczyła.. -Tym samym jako redakcja narażacie się na odzew ze strony kibiców nie koniecznie z Leszna = zniesmaczonych brakiem obiektywizmu ze strony tego (zażartuję) 'redaktora' - czytaj osobę niekompetentną! Jako redakcji i osobie biorącej odpowiedzialność za 'wypuszczenie' tego tekstu powinno najbardziej zależeć na tym by wasz portal był rzeczowy i obiektywny - tymczasem ZATRACILIŚCIE SIĘ W WARTOŚCIACH DZIENNIKARSKICH!
  Apeluję o wycofanie tej tekstowej nieprawdy i przywołanie do skruchy - winnego - zanim zaczną się pozwy...

 • Fuszera lubi Komentarz

  @ken UNIA LESZNO: niestety, ale na mój poniższy apel wystosowany o 16:32 30 listopada 2019 do pana Kuczery spotkał się z brakiem odzewu a nawet z hejtem, ze strony redakcji, gdyż został usunięty. Mój wpis: "Panie Kuczera Twój artykuł jest pełen pomówień, sugerujących alkoholizm, narkomanię i niemoralne prowadzenie się Piotra Pawlickiego. Tego rodzaju insynuacje mogą, jeśli osoba pomawiana to zgłosi, skończyć się na sali sądowej. Wtedy nawet nie ochroni Cię prawo o wolności prasy (wolność druku, wolność mediów), gdyż narusza to interes osoby prywatnej i może ją narazić na straty moralne i finansowe. Panie Łukaszu proponuję na łamach prasowych przeprosić Pana Piotra Pawlickiego." Jednak przypuszczam, że jest to przysłowiowe "rzucanie grochem o ścianę" i zostaniemy zignorowani przez redakcje Sportowych Faktów.

 • Fuszera lubi Komentarz

  Gdzie wychowano Kuczerę.? A Nigdzie. B . Bylejak . C. W SF pod okiem Ostafa ?

 • Fuszera napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera. Szpila tygodnia: Piotr Pawlicki nie jest i oby nie był Jamesem Huntem (komentarz)

  @siber: dokładnie wszędzie bzdury wypisuje.
  Przepisuje to co usłyszy w tv albo przeczyta w necie. Nie mówiąc o tym że często nawet to nie potrafi dokładnie przepisać. Byle tylko odklepac artykuł.
  To jest zasmiecanie a nie dziennikarstwo.
  Jeżeli WP to toleruje to znaczy że ten portal zszedł na bardzo niski poziom.
  Raczej gdyby ilość zmieniła się na jakość również redaktorów nie tylko informacji.

 • Fuszera lubi Komentarz

  Przesłałem pismo do redakcji WPSF odnośnie red. Ł. Kuczery. Oto jego treść .
  Do administracji WPSF.
  Temat : Redaktor Łukasz Kuczera.
  2 dni temu napisałem do redakcji pismo na temat zachowań i kasowania kometarzy przez redaktorka Kuczerę.Prosiłem także o monitorowanie jego artykułów a w szczególności komentarzy internautów ,które mocno krytykują poczynania redaktora.
  Dziś ponawiam tą prośbę ,by dokładnie przyjrzeć się temu pismakowi ( inaczej nie można go nazwać) . Proszę sobie poczytać artykuł redaktora p.t.
  ""Żużel . Łukasz Kuczera. Szpil tygodnia . Piotr Pawlicki nie jest i obynie był Jamesem Huntem. (komentarz)."" Szczególnie proszę przejrzeć komentarze internatów (ponad 30), które nie pozostawiają złudzeń co do " zdrowia" pismaka.
  Redakcja toleruje takiego człowieka ,który robi wstyd ,żenadę temu portalowi .
  Jak długo ,to będzie trwało,by redakcja zainterweniowała w sprawie tego redaktora ?. To się robi żenujące .
  Pozdrawiam.

 • Fuszera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mnie już chyba nic nie zdziwi na tym portalu.
  Kucera i te jego wypociny o RK będzie cicho to do żużla się udziela. Tyle że wszędzie to wciąż żenada.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.