Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • K-OT lubi Komentarz

  Co to za brednie? Cały sezon jechał z nożem na gardle(wyrok POLADY)a teraz naqle nie może?Pewnie dowiedział się, że w przyszłym sezonie nie ma dla niego miejsca w Sparcie, bo będzie zawieszony(oby nie na 2 lata, ale tak to widzę) a zastąpi go Łaguta i się wkur...Ciekawe też, jak można w ciągu roku nie wydać wyroku w tak oczywistej sprawie, czym też powinien się ktoś zainteresować, a Maks byłby już dawno po półrocznej dyskwalifikacji przy przyznaniu się i nie przeciąganiu sprawy.

 • K-OT lubi Komentarz

  Trzeba było się poddać karze a nie używać kruczków prawnych i już rok by minął kolejny i by było po karze a teraz jak dostanie 2 lata to już będzie po karierze.

 • K-OT lubi Komentarz

  Sam zawodnik przedłużał sprawę, bo do tego namawiał go ZAKŁAMANY klub, któremu było na rękę zwlekanie by odjechać sezon, a teraz ma kłopoty ze sprzętem i z główką - breslau to widzi i woli bewleya. BRZYDZI MNIE TAKIE PODEJŚCIE ZAKŁAMANEJ rusko!

 • K-OT lubi Komentarz

  jak by się przyznał, już by był po karze i stracił kadłubowy koronasezon. A tak straci pewnie 2 kolejne...

 • K-OT lubi Komentarz

  Najpierw Mrozek z Griszą myśleli, że wywalczą na swoją korzyść i się przeliczyli i stracił na tym zawodnik bo odpoczywał dwa lata, a teraz to samo będzie z Drabikiem.

 • K-OT lubi Komentarz

  Wydaje mi się, że to efekt jakichś rozgrywek kuluarowych Sparty. Cała ta sprawa od początku była bardzo śmierdząca. Niby chodziło o ratowanie Drabika, niby o dobro drużyny, a tak na prawdę prezesi ratowali sobie swoje dupy.
  Wiecie jaki będzie finał całej zabawy? Drabik dostanie 2-lata dyskwalifikacji, a Sparta się od niego odwróci i gość zostanie z ręką w nocniku. Jak wróci, to będzie mógł sobie pojeździć w Wilkach Krosno i tyle. Ominie go jeżdżenie jako u24 i będzie w dupie.
  Szkoda chłopaka. Pamiętam jak w Lublinie w jednym z biegów, jedną akcją z 3 miejsca wyszedł na 1 i zamiast 5:1 było 3:3 ... i to wszystko na ostatnich 15 metrach toru. Fajnie jeździ, ale dał się wmanewrować w jakieś chore układy i beknie za to.

 • K-OT lubi Komentarz

  Zagar w GKM za Łagutę...

 • K-OT lubi Komentarz

  Matej wielkie dzięki za ten sezon. Dostarczyłeś nam wiele radosnych chwil. Życzę powodzenia w GP oraz podpisania atrakcyjnego kontraktu na przyszły sezon. Zawsze będziesz mile widziany na Z5.

 • K-OT lubi Komentarz

  Naprawdę szkoda myślałem, że Matej po tym sezonie zostanie na dłużej. Matej dzięki. Nie wierzyłem w ciebie na początku a teraz mi przykro, że odchodzisz. Powodzenia Matej w nowym klubie.

 • K-OT lubi Komentarz

  Jedyna możliwość to do...Zielonej Góry za Vaculika!

 • K-OT lubi Komentarz

  Dzięki Matej za sezon, zapewne bez zmiany regulaminu mielibyśmy trio seniorów gotowe na 2021. Ciekawe czy MM zostaje? Jakby łyknąć Lambo, Kołodzieja i Cierniaka to byłaby fajna paka. Pozostaje wierzyć w nosa Kępy.

 • K-OT lubi Komentarz

  Bardzo zła decyzja, przykro to mówić ale Zagar jest zdecydowanie lepszy od MM.

 • K-OT lubi Komentarz

  Nie wiem co to za facet ten Skrzydlewski ale przynajmniej ma jakieś pojęcie o żużlu nie tak jak ci mądrzy inaczej co w tym sporcie decydują.

 • K-OT lubi Komentarz

  żużel nie zniknie dopóki będą się ścigać a inni to oglądać ale rozgrywki i to całe PGE jak najbardziej mogą już zniknąć za rok.

 • K-OT lubi Komentarz

  Zastępstwo zawodnika do kosza, zawodnik do lat 24 do kosza, gość do kosza. Żadnych KSM i jokerów. Zawodnik rezerwowy do lat 23 do kosza, niech każdy może być rezerwowym. Ewentualnie na innych zasadach. Dwóch Polaków w składzie do kosza. To już teraz jest fikcją z powodu rezerwowego. Jeden w zupełności wystarczy, a myślę, że tego nie trzeba regulować przepisami. Dwóch polskich juniorów można zostawić.

 • K-OT lubi Komentarz

  8 osobowy skład, 1-6 ( 4 seniorów i 2 juniorów ) min 2 seniorzy to Polacy juniorzy tylko Polacy. Pod nr 7 i 8 rezerwowi ( jeden junior tylko Polak drugi rezerwowy wiek i narodowość obojętne) żadnych KSMów, gości, i innych wynalazków. Ten przepis o zawodniku do 24 lat wymyślił chyba jakiś niedorozwój... a dlaczego nie do 25 lat... żenada. Kto ma się wybić to się wybije.

 • K-OT lubi Komentarz

  Pan Witold ma rację, więc albo kluby założą swoją federację, działającą na normalnych zasadach, albo postkomunistyczny PZM rozwali ten sport.

 • K-OT lubi Komentarz

  Pan Skrzydlewski ma rację te wszystkie nowinki wprowadzane przez działaczomatołki doprowadzi do upadku tej dyscypliny !!!

 • K-OT lubi Komentarz

  Ciezko sie z nim nie zgodzic,wszystkie te uregukowania zazwyczaj sa pod j2d3n ,dwa kluby ktore aktualnie maja najwieksza sile przebicia,i co by nie ladnie mowic,nie maja nic z oromocja/ratowaniem speedwaya.

 • K-OT lubi Komentarz

  Żużel po prostu zaczyna być przekombinowany . Najlepszym przykładem jest procedura startowa , wielokrotne powtarzanie startu , może zanudzić czytaj zniechęcić do oglądania żużla najwytrwalszych ! Budowanie drużyny niedługo będzie wymagało zatrudnienia informatyków ! Przepis o polskich juniorach jest przykładem na to że wprowadzane przepisy przynoszą odwrotny skutek od oczekiwanego . Młody człowiek ma pewne miejsce w składzie i gwiazdorzy , bo dlaczego nie ! Gdyby musiał walczyć o miejsce w składzie , pewnie by się bardziej przykładał do sportowego rozwoju ! Największym złem polskiego żużla na tą chwilę jest pan Stępniewski !

 • K-OT lubi Komentarz

  I tak się stanie. Nic, tylko uzbietać na swoją własną żużlówkę, żeby stała w garażu i tylko żużel amatorski i zagraniczny. Olać ten prywatny folwark.

 • K-OT lubi Komentarz

  Tak się zastanawiam... kto i z kim konsultuje zmiany regulaminowe? To chyba jednak sprawa b. wąskiej grupy osób bo co czytam/słyszę opinie uznanych fachowców (byłych i obecnych trenerów, zawodników, prezesów) to są to wypowiedzi krytyczne i bardzo krytyczne. No to jak to jest? Kwiatek do butonierki, czy buitonierka do kwiatka?

 • K-OT lubi Komentarz

  Jak nie wiadomo o co w zmianach przepisów chodzi tzn. że Sparta Wrocław musi mieć w tym zysk.

 • K-OT lubi Komentarz

  Pytanie, ile Castagna i koledzy z FIM wzięli pod stołem że tak promują anlasa ?

 • K-OT lubi Komentarz

  A FIMowi nie przeszkadza dominacja GM w żużlu? Co za hipokryzja... ale wiadomo że Castagna rodakom nie zaszkodzi prawda?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.