Janusz Złoty - lubi

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  Dla falubazu to bez roznicy bo czy wrocek czy unia to i tak wpie...l i tak

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  Ostaf jest zły bo mu Swiacik wygarnal w magazynie i to dobitnie. Wreszcie ktoś temu leszczowi pokazał miejsce w szyku

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  Czekałem kiedy w końcu ktoś o tym napisze,bo słuchanie nieobiektywnych komentatorów wypacza przyjemność oglądania gp. Co bieg te same stronnicze komentarze,gdy Madsen wygra bieg-bebe,przegra-ooo jak dobrze że nie odjechał naszemu Bartusiowi. Zamarzlik wygra bieg-och jak wspaniale,mistrzostwo w zasięgu ręki,mamy drugiego Golloba.Zmarzlik przegra-ojoj coś nie tak z naszym najlepszym zawodnikiem,oby tylko czołówka nie odjechała.Żenada te olkowicze i różne dziady. Uczcie się zawodu od komentatorów ze sky sport,super się ich słucha. Aha nie jestem z czewy.

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  PRZYPOMNĘ SŁOWA KOWALIKA :
  Madsen udaje kontuzję, bo w sumie jest to norma u "tego" symulanta, którego zawsze coś boli. Gada o swoich kontuzjach po to by robić wokół siebie szum i wzbudzać litość u innych zawodników.
  Mirek naśmiewał się w każdym komentarzem z Madsena, aż do momentu gdy Madsen zwrócił mu uwagę, żeby nie pi4#dolił głupot bo skąd może to wiedzieć.
  co z tego że Leon dostał 6 zastrzyków przeciwbólowych, skoro kowalik wie lepiej.

  Prywatna opinia ? kowalik - ty jesteś tam po to by komentować zawody, a nie jako małpa obrzucająca śmierdzącym gównem Madsena, mówiąc że do jest moje gówno i to jest moje prawo do rzucania . Na pewno nie zasługujesz na to by się z tobą zadawać, skoro tak nisko upadłeś.

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  Przez Kowalika przemawia zwykła zazdrość, Madsen to obecnie jeden z najlepszych żużlowców na świecie co po raz kolejny pokazał, jako jedyny zapewniał ciekawe akcje na trasie. A co do tego czy miał rację z tym bólem to się okaże po wyjściu ze szpitala dziś wieczorem, przyjął w ciągu meczu 6 zastrzyków także raczej nie jest to drobnostka. No ale wspaniały trener i ceniony ekspert Kowalik wie oczywiście lepiej. To gadanie o płakaniu Madsena było naprawdę żenujące.

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  No Kowalik wszystko wie najlepiej, dla niego to normalka wywózka pod płot, komentator powinien być obiektywny a nie naskakiwac na zawodnika , nagonka na Wlokniarz bo trener i prezes troche prawdy powiedzieli przed kamerami

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  Madsen nie jest moim ulubieńcem ale to typ , który lubi show wokół swojej osoby i przesadził w tej sytuacji.Jednak z tym , że Kowalik to doskonały trener to żeś nieźle popłynął.

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  A ja to widzę inaczej, a dlaczego już wyjaśniam.
  Oczywiście kibicuje Motorowi bo to moje rodzinne miasto, ale nie mam nic do Grudziądza bądź Torunia. Pod względem sportowym to niech wygra lepszy.
  Czytając większość komentarzy na wp.pl odnośnie Motoru największe docinki, a wręcz pomyje wyrzucane były ze strony Gorzowa i Zielonki do Lublina.
  Jakie? A choćby przykładowo - Lublin to Ukraina, to nie Polska itp...
  Abstrahując od tego że przesiedleńcy z poza Polski po wojnie osiadali ich miasteczka (Gorzów, Zielonka), to nie przypominam sobie nagonki ze strony Torunia bądź Grudziądza by to samo konsekwentnie powtarzali.
  Lepszy poziom nauczycieli historii mają w tych miastach? A może wyższy poziom kultury i inteligencji?
  Może jest to śmieszne i nie do końca poważne, ale bije po oczach mimo woli...

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  Panie Janiszewski, co to za tekst

  Rosjanin prawdopodobnie przekroczył dwoma kołami linię wewnętrzną, ale mimo to uniknął kary.

  podważasz zdanie sędziego? Zresztą oba piątkowe mecze, za sprawą sędziów były pełne kontrowersji. To była farsa sędziowania i wcale nie chodzi mi o wyniki, ale o to co się działo na stadionach. Ustawianie o centymetr co bieg, wykluczenia w 1 łuku, przerywanie biegów i warningi. To co dzieje się na polskich stadionach żużlowych za sprawa władz PZM i GKSŻ jest śmieszne i woła o pomstę do nieba.
  Panowie Stępniewski i Demski, zastanówcie się nad waszymi decyzjami. Prowadzą one tylko do upadku normalnego sportu żużlowego.

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  Nie tez byłaby farsa. Każdy tytuł który zdobywa się 1 biegiem to farsa.

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  Gp masz 10 rund XD.W jednej tracisz w drugiej zyskujesz...

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  Nie gdyz dla mnie IMP jest farsą od 2013. Ze Zmarzlikem to nie ma nic wspólnego. Podobnie farsą jest IMME które Zmarzlik wygrał.

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  no właśnie sam sobie zaprzeczasz, bo formuła GP jest o wiele bardziej sprawiedliwa własnie przez to że jest tam wiele rund.....

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  Formuła ta pokazuje,że są to mistrzowie ale przypadkowi. Żaden z nich nie był najlepszym zawodnikiem IMP 2015,2018 i 2019. Tak jak powiedziałem IMP to farsa o czym świadczy 9 tys. ludzi na trybunach. Już nikt prawie tego nie chce oglądać. W latach 80-tych,90-tych czy początku tego wieku było IMP czyli 20 biegów i wygra najlepszy.

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  Formuła powoduję że IMP to farsa.

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  Janowski powinien mieć 2 ostrzeżenie i zarazem wykluczenie!

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  Tu chodzi o jeszcze coś innego. W Polsce kibice żużla traktują ten sport jak religię, jak coś najważniejszego, coś co biorą strasznie serio i daliby się za to pokroić. Więc każde niepowodzenie swoich idoli odbierają osobiście.
  Na zachodzie ten niszowy sport jest, dokładnie - sportem piknikowym, tam się ścigają a ja jem kiełbaskę i popijam piwem a gadam z kolegami zerkając czasem na rywalizację na torze.
  Sędziowie podchodzą do tego podobnie i właściwie nie wiem, czy nie jest to słuszne. Czołga się, to niech się czołga na starcie, ukradł start? Oj tam, może się wstrzelił. Nikt go nie rozlicza, jak w polskiej lidze z 0,10 czy 0,15 sekundy, czego przykładem wielominutowe rozważania i wyjaśnienia pana Demskiego w magazynie Ekstraligi. Należy też popatrzeć, że to co się dzieje u nas na torach, to woła o pomstę do nieba: komisarze torowi, betonowe tory, kary, stawianie zawodników pod taśmą co do milimetra, rozbudowywanie regulaminów itd. itp. Poprzez takie działania, żużel zaczyna się robić drętwy, mało interesujący a czasem nudny jak flaki z olejem, gdy program wypełniamy w połowie pierwszego łuku.

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  jeszcze ich boli ta porażka u nas w Czewie no trudno taki skład a medalu nie będzie Trudno hahahaha

 • Janusz Złoty lubi Komentarz

  Panowie redaktorzy, panowie sędziowie, władze żużlowe odpowiedzialne za tworzenie regulaminu. Może ktoś mi wyjaśnić w jaki sposób można stwierdzić czy atak był celowy czy nie? Jakie są kryteria? Proszę o wyjaśnienie, bo moim zdaniem ten atak Griszy na Woffindena w 1 biegu właśnie takim był. Już przed wejściem w ten feralny łuk Grigorij oglądał się szukając Woffindena przy wyjściu zwyczajnie wpakował go w bandę. Spokojnie mógł jechać po wewnętrznej, gdzie pierwotnie tak planował jechać, aby blokować Brytyjczyka, ale gdy zorientował się, że Tai jedzie po szerokiej Łaguta postanowił bardzo mocno zmienić kierunek swojej jazdy zahaczając o koło partnera klubowego, a w konsekwencji tak zablokował Woffindena, że chamsko wpakował go w bandę co wyeliminowało rywala do końca meczu jak i na przynajmniej najbliższy miesiąc z jazdy. Wykluczenie z tego jednego biegu to farsa i śmiech z regulaminów jak i decyzji sędziowskich. To był brutalny i planowany atak na Woffindena przez Grigorija Łagutę i karą powinno być wykluczenie co najmniej do końca meczu. Czy musi się coś tragicznego stać, aby władze i sędziowie zaczęli tępić takie zachowanie? P.S. Jak się nie ma wspomagaczy w postaci meldonium czy innego nitro to pozostaje chamska jazda. Jednak od tego jest właśnie sędzia, aby reagować na takie zachowania.