Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Remigiusz Zdanuczyk lubi Komentarz

  Jakim sposobem można grać o najwyższe cele jeśli co pół roku zmienia się skład drużyny. Dziennikarskie ględzenie o celach i kryzysach drużyny można sobie darować. Faktu,że Kulesza jest handlarzem zawodnikami ukryć się nie da i pisanie raz o rakietach,a raz o pługach jest bez sensu.

 • Remigiusz Zdanuczyk lubi Komentarz

  Jeżeli odchodzi Kelemen i Novikowas, to potrzeba nam 5 zawodników nie trzech, Bramkarza, dwóch skrzydłowych i dwóch napastników, a tych kontuzjowanych serbo/słoweńców pognać, zagrali jeden mecz i się połamali i cały sezon trzeba im płacić

 • Remigiusz Zdanuczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cracovia już powoli zbroi siè a Jaga stoi w miejscu .wywalić Mamrota i kilku piłkarzy i brać się do roboty panie Prezesie z tego chłamu co został nic nie wyjdzie..i tyle

 • Remigiusz Zdanuczyk lubi Komentarz

  Aby oczyścić sytuację w Jadze trzeba wywalić gwiazdorków tj.: Novikowasa (chyba że przedłuży kontrakt) i przede wszystkim Imaza. Potrzeba 3 skrzydłowych i napastnika - najlepiej jakby Bezjak wrócił bo lepszego i tak nie znajdziemy. Dla mnie cała 3 Serbów też jest do odstrzału plus niewypał Kostal. Wielka niewiadoma to Mitrovic (kontuzja czy sodówka) ale na pewno do Lecha bym go nie puścił.

 • Remigiusz Zdanuczyk lubi Komentarz

  Niech mamrocze w innym mieście

 • Remigiusz Zdanuczyk lubi Komentarz

  Mamrot nie jest trenerem dla drużyn z czołówki. Na miejscu Kuleszy zatrudnił bym młodego z trzymającym się kupy warsztatem i wizją zespołu. Nie ma większej różnicy dla całości czy drużyna zajmie 5 czy 8 miejsce w Ekstraklasie.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.