Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mateusz Chojnacki napisał/a komentarz do Żużel. Taktyka Polonii Bydgoszcz. Beniaminek może mieć tajną broń. Najpierw trzeba przekonać do niej Andreasa Lyagera

  @Paweł96: wymień zawodników którym Kanclerz coś obiecał ale słowa nie dotrzymał tylko bez Studzińskiego i jego gorzkich żali że nie dostał tego co miał dostać bo silnik na ligę zużył na srebrne i brązowe kaski

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  Dawaj Brzoza same konplety :)

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  Brzóżka niech zdobywa od 7-9 punktów w meczu,a będzie dobrze.

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  Kapitanie.Bydgoscy kibic sa z toba.

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  Myślę, że gdy Polonia Bydgoszcz w przyszłości wjedzie do Ekstraligi to Emil tam wróci, bo Emil mieszka w Bydgoszczy i myślę, że jest bardzo związany z Bydgoskim klubem, bo to on dał mu szansę i można powiedzieć, że jest wychowankiem Bydgoskiego klubu i ten sentyment myślę, że przeważy.

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  Najgorsza trybuna wybudowania w XXI wieku w Polsce i to zarówno wśród stadionów żużlowych ale tez licząc piłkarskie.Jedyna bez zadaszenia i to nawet w planach!!!kpina z kibiców i to za22mln co oznacza 8tys za miejsce!więcej jak za metr mieszkania. Do tego to największa trybuna na Polonii a ma 2,5,tyś miejsc.łatwo więc policzyć ile stadion będzie miał w całości...i pomyśleć że Lublin musi budować większy stadion bo obecny ma niecale 10tys....zatem jeśli Polonia kiedyś awansuje do ekstraligi to stadion trzeba będzie ponownie budować.Czysty debilizm i brak myślenia władz Bydgoszczy....

 • Mateusz Chojnacki napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brakuje Emila Sajfutdinowa

 • Mateusz Chojnacki napisał/a komentarz do Żużel. Na Polonii praca pełną parą. Nowa trybuna będzie otwarta wiosną

  @AMON: każdy kibic już to czuję że apator to są ... Koniec można sobie dodać wedle uznania

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  Pewnie komentarz "powisi" kilka minut, ale co tam- mamy coraz wyższy poziom na SF.... Zatrudniają już jakiś Półgęsków, półgłówków... Brak jaj powiadasz chłopcze? To już wiem dlaczego pominąłeś akcję Sajtfudinowa- gdyby on nadział się na wystający krawężnik, to mogłaby to być ostatnia akcja w jego karierze. Wymagamy od czołówki jazdy na najwyższym poziomie, wymagamy wielkiego show, więc oni wymagają przygotowania toru na tip-top. Nie ma w tym niczego dziwnego. Tak trudno zakryć krawężnik? Jeżeli klub nie ma kasy na takie coś, to niech da sobie spokój z żużlem. Przecież na tym samym stadionie można robić prezentacje gołębi pocztowych- te mają jaja i potrafią wystąpić na tak słabo przygotowanym stadionie.

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  Mecz w Poznaniu się posypał na samym początku a potem to już było coraz gorzej, natomiast ostatni bieg w Bydzi to była masakra chyba dla każdego kibica Polonii aż do mety.

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  Remont to porażka, zostanie to na długie lata. Zamiast w dzisiejszych czasach zrobić coś na miarę sąsiadów to robią coś co mogło być świetnością w czasach PRL-u. Wstyd dla władz miasta za wydanie zgody na coś takiego.

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  Niestety nowa trybuna i dalsze plany nowego stadionu to parodia. Pierwszy fakt to planowana pojemność 12tys...W mieście 355tysięcznym ....porównamy to z Lublinem który ma nawet niewiele mniej mieszkańców ale planuje stadion na 17tys. Drugi fakt. ..trybuny będą bez jakiegokolwiek zadaszenia....zatem będzie to jedyny stadion w Polsce zbudowany w XXI wieku że ststandardami z połowy wieku XX... jednym słowem kompromitacja..

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  Coś ruszyło że stadionem wreszcie ale jak to w Bydgoszczy wszystko najtaniej. Trybuna nowa ale bez zadaszenia które chroniłoby kibiców przed ulewą, siąpiącym deszczem przez całe zawody, upałem czy okoliczne budynki przed hałasem, robiąc za ekran dźwiękochłonny. Samo zadaszenie chroni też samą trybunę przed zalegającym śniegiem czy deszczem, który z czasem spowoduje przecieki do pomieszczeń pod trybuną.Za 21 mln można było zaprojektować chociaż z lekkiej konstrukci dach. Niestety prezydent nie słucha mieszkańców i kibiców. Podobnie było z lodowiskiem gdzie zafundowano trybunki jak w salce gimnastycznej przy szkole i z basenem olimpijskim za 100 mln gdzie na trybunach ledwo zmieszczą się tylko rodziny pływaków. W ogóle modernizację stadionu Polonii powinno zacząć się od łuków które są bardzo oddalone od toru, lecz też prezydent nie posłuchał... kibiców. Fajnie że coś ruszyło a kibice z pewnością podziękują machając parasolkami z nowej trybuny w stronę prezydenta, który wygodnie będzie sobie siedział na trybunie głównej pod daszkiem.

 • Mateusz Chojnacki napisał/a komentarz do Żużel. Te daty warto zapamiętać. Co czeka kibiców w roku 2020?

  @kibicujmy kulturalnie: właśnie chodzi o to że ma być jak najmniej rund w Polsce a więcej na różnych stronach globu żeby promować żużel i zachęcać do interesowania się nim stąd ma wrócić GP Australii mają także pojawić się w Argentynie i RPA

 • Mateusz Chojnacki napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A dwa lata wcześniej ta sama Polonia rozwaliła gdańszczan 72:18 na wyjeździe

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  Jarek Pabijan to wytrawny i wybredny obserwator. Skoro zakręcił się koło tego kolesia, to na pewno jest szansa na sukces i zadowolenie. Pzdr!

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  Byłem na tym treningu i widziałem młodzieńca ;) radził sobie w kratkę jednego razu pokonywał Orwata Jagłe i Jędrzejewskiego drugiego przejeżdżał za nimi(na tym treningu nawet Jagła przed 1 i 1/4 okrążenia prowadził przed nimi wszystkimi ostatecznie bieg na dystanie 2 okrążeń zakończył na 3 miejscu przed jak to na niego zaczęliśmy mówić Marginesem), jednak sylwetka na motocyklu, bardzo dynamiczna jazda wybieranie różnych ścieżek jazdy pokazała że z niego coś może być. Pamiętam kiedy w 2006 roku przychodził do nas Emil Sajfutdinow razem z Krzychem Jabłońskim. Wtedy powiedziałem no Jabłoński może się przydać w składzie Klecha pójdzie na 8 i mamy fajny skład, ale ten Rusek po co nam... Szybko zostałem sprowadzony na ziemię kiedy Emil okazał się taką petardą a Jabłoński tak czy siak poszedł do 2 ligowego Gdańska. Tak więc nie skreślam chłopaka i życzę mu jak najlepszej jazdy. Wynik z ostatnich zawodów w Australii o niczym nie świadczy, przecież nie kładzie on jego całej kariery jaka na niego czeka. Z utęsknieniem wyczekuje początku nowego sezonu aby chłopaków zobaczyć już na przedsezonowych treningach :)

 • Mateusz Chojnacki napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Półgęsek nie chce pana martwić, ale Bydgoszcz leży nad Brdą, a nie nad Wisłą

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  finał Toruń Bydgoszcz

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  za godzinke kończy siem 2 zmiana na spawalni wienc siem zlecom ... kibole z trolunia

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  @Snake w Nice: Ty się tak nie pucuj, bo póki co to Polonia ma o wiele medali więcej od Twojego apatorka

 • Mateusz Chojnacki napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Składy drużyn - Nice 1. Liga Żużlowa 2020

  @Snake w Nice: chwila moment i zagościcie w 2LŻ

 • Mateusz Chojnacki napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Polonia Bydgoszcz z nowym juniorem. Wcześniej reprezentował Start

  @kibicujmy kulturalnie: A Gollob ? A Woźniak? A umiesz czytać ze zrozumieniem?

 • Mateusz Chojnacki lubi Komentarz

  wzmocnieniami formacji juniorskiej to będą Tonder i Bartoch - i oby te transfery doszły do skutku, bo w ten sposób będziemy mieli jedną z najsilniejszych par juniorów w 1. lidze.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.