Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  Dziennikarze TVP zazwyczaj są błyskotliwi. Ich jedyną wymaganą kwalifikacją jest usłużność w stosunku do partii rządzącej

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  może wybitny gnom się zainteresował,jak to 25 wybitnych,obatel ma problem,jak gnomowi to wyjaśnić

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  Dziennikarze TVP celują w zadawaniu durnych pytań, ale uczciwie trzeba stwierdzić, że jest jest to bolączka całego polskiego tzw. "dziennikarstwa"np. w jednym z wywiadów z matką Leona padło pytanie, czy już od dzieciństwa wiedziała, że jej syn będzie siatkarzem i czy jest dumna z niego.

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  Trenerze Pan uwaza bo ta mloda osobka bedzie sie juz od teraz mscila na Panu przy kazdej nadarzajacej sie okazji bo to przeciez tez jest takie nasze Polskie!

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  Kochany Trenerze, nie zazdroszczę Panu tego wyboru. Mamy 26 wspaniałych i walecznych chłopaków i prawdziwego trenera, a zarazem super gościa:))). Tyle radości, której nam dajecie:)))))

 • Gregorek Gregorek napisał/a komentarz do Tokio 2020. Kwalifikacje do igrzysk. Vital Heynen: Myślicie, że Francuzi ułożyliby turniej pod Polaków?

  Brawo trenerze, też bym ustawił tak kalendarz, jeszcze raz, BRAWO !

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  Panom komentatorom z TVP i Polsatu oraz niestety też włodarzom Związku, radziłbym troszkę refleksji, czy robieniem na antenie afery wokół polskiej Kadry pomagają jej, czy wręcz przeciwnie.
  Vital Heynen moim zdaniem osiągnął przynajmniej dwie ważne rzeczy:
  1. Zbudował morale młodych, w większości chłopaków, którzy dzięki jego decyzjom, własnymi rękami osiągnęli wielki sukces. Kłos podkreślił, że nawet w ostatnim meczu palce maczał Belg, prowadząc odprawę.
  2. Buduje trenera Bednaruka, który kto wie czy w przyszłości nie wyrośnie na następcę Heynena. Taki mecz z wielką Brazylią, poprowadzony samodzielnie, może być nieocenionym doświadczeniem.
  Wydaje mi się, że najważniejsze jest to co trener ma ustalone, przegadane z chłopakami w Chicago, tymi w Zakopanem i ze sztabem trenerskim. Jeżeli tu wszystko gra, to można być spokojnym. Trener ma mieć jasny, klarowny kontakt z Kadrą i to jest najważniejsze.
  Zdaje się, że nasi Siatkarze wykazują więcej dojrzałości i elastyczności niż prezesi.
  (to najlepszy komentarz)

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  Wienio ekspertem?? Chyba od koksu i alkocholu, przecież to zwyrodniały patol który ma takie pojęcie o sporcie jak Gołota o polityce....Śmieszny menel i nic więcej

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  Heynen ma priorytety i przy 4 miejscu w Lidze Narodów wszyscy przeszli by do porządku dziennego, ale już przy braku kwalifikacji olimpijskich zacznie się nagonka na trenera i rozliczanie , dlatego wie co robi !!! Taki Prezes powinien najpierw sprawę wyjaśnić ze swoimi współpracownikami, a nie jątrzyć na antenie Polsatu, i wciągać w to paru mało kumatych i szybko zmieniających zdanie komentatorów !!! Najpierw przeszkadzał im impulsywny charakter Heynena, potem zbyt duża ilość powołań a teraz na koniec to, że turniej kwalifikacyjny jest dla niego na pierwszym miejscu zamiast Ligii Narodów. Są jeszcze personalne docinki, jak paru komentatorów doceniło rozgrywającego Komende to oczywiście W. Drzyzga całkowicie to zbagatelizował, a każdy wie dlaczego bo podobnie kiedyś było z Łomaczem dopóki został drugim z wyboru.

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  Kolejna burza w szklance wody i temat zastępczy.
  Trenera rozliczać trzeba przede wszystkim z wyników więc proponowałbym nie szukać dziury w całym.

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  Jeszcze raz. Dla Vitala 100 % podwyżki. Prowadzi 2 zespoły. 2 Polskie kadry. Za medal w lidze narodów należy mu się dużą premia. Pozdrawiam Vitala i Polskich reprezentantów.

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  Jednak Polskie piekiełko istnieje, zamiast trenerowi dziękowac za to dotychczas zbudował jest nagonka .Niech juz zaczynają szukać następcy poniewaz trener wyjezdza do Włoch.

 • Gregorek Gregorek otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  Gość jest fachowcem do tego z barwną bajerą . Co tu problemów szukać na siłę ?

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  Witamy w Polandii. Że co? Że w siatkówce polskiej nie ma problemów? No to zaraz zrobimy problem! Ogólnopolski!!! Czy wyobrażacie sobie co by się działo gdyby każda dyscyplina - no powiedzmy 30% dyscyplin, miało takie problemy??? CHAOS w ministerstwie sportu, pikiety, protesty, demonstracje. Co teraz? Czekam na kolejne propozycje "panów dziennikarzy". Panowie "ratujcie"!!! Wskażcie drogę - oby tylko nie prowadziła do nikąt... miłego i SPOKOJNEGO dnia.

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  Eksperci od siedmiu boleści. To takie polskie. Przypieprzyć się byle zaistnieć. Chore. W d... mam prezesów i Kadziewiczów. Panie trenerze pan robi swoje.

 • Gregorek Gregorek napisał/a komentarz do Final Six Ligi Narodów. Kibice mają jasne stanowisko wobec Vitala Heynena

  Zaczynają się gierki, polityka ? Myślę, że trochę tak. Czarnecki wiceprezesem, polityka ?W Brukseli nie idzie to może w siatkówce ?

 • Gregorek Gregorek lubi Komentarz

  To prawda. Rząd woli dać pieniądze młodym, zdrowym ludziom. To daje głosy wyborcze. Kiedy zaś mowa o leczeniu chorób onkologicznych, czy innych przewlekłych, okazuje się nagle, że rząd pieniędzy nie ma. Ja się dziwię przede wszystkim, że sami Polacy to akceptują.

 • Gregorek Gregorek napisał/a komentarz do Kibice Widzewa Łódź proponują zakład Zbigniewowi Bońkowi. Jest odpowiedź prezesa PZPN

  Takich i większych stadionów jak Widzew jest w kraju wiele. Dlaczego wyróżniać jeden stadion ?

 • Gregorek Gregorek napisał/a komentarz do Nie żyje Damian Drewnowski. Przegrał walkę z chorobą

  Przykre, że taki młody człowiek umiera. Minister a właściwie Kaczyński nie chce się zgodzić na sprowadzanie leków na raka z Niemiec. Zagłuszają to 500 + a naród umiera na raka. Wstyd i hańba. Jak można nie godzić się na sprowadzanie leków !!! Ciemnogród woli 500 + i emeryci 3 zł na dzień !!! Chore państwo ? Myślę, że bardo chore !

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.