Z blogu do blogu

autor: Manhattan | 2014-05-30, 19:48 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Jest pełna treść decyzji Kaspera, z blogu pt. "Jadę do Pragi", która ukazała się w dniu wczorajszym.

Dzisiaj, wspólnie z moim teamem, podjąłem decyzję o starcie w zawodach Grand Prix Czech w Pradze. Jest mi bardzo miło, że właśnie taką radosną nowinę mogę wam przekazać. Wystartuję w Pradze na pewno i mam wielką nadzieję, że ten występ doda mi pewności siebie przed niedzielnymi derbami w Zielonej Górze.
Na Grand Prix Czech nastawiam się bardzo mocno i liczę, że to będzie dobre przetarcie przed derbami. Długo nie siedziałem na motocyklu, ale dzięki pomocy całego mojego sztabu medycznego, trenerów oraz lekarzy i fizjoterapeutów z Rehasport Clinic (nie sposób wymienić wszystkich z imienia i nazwiska, ale bardzo wam za to wszystkim dziękuję) czuję się na tyle silny, żeby podjąć rękawicę i rywalizować na markecie. Liczę też bardzo mocno na to, że jako kapitan gorzowskiego zespołu będę mógł też wrócić na okręt o nazwie Stal i wspólnie z kolegami postaramy się o korzystny rezultat w Zielonej Górze. Tymczasem raz jeszcze proszę was o wsparcie i oto, żebyście trzymali za mnie, za nas kciuki. Jak wiecie jest to dla mnie bardzo ważne i bardzo mi pomaga.
Tak jak mówiłem wcześniej wyjazd na poprzednią rundę Grand Prix w Tampere był trochę przedwczesny. Czas jednak leczy rany i z moją nogą jest już o wiele, wiele lepiej. Wtedy w Tampere moja jazda mogła być groźna nie tylko dla mnie, ale i dla rywali z toru. Dlatego wówczas podjęliśmy jedyną słuszną decyzję. Przebieg rehabilitacji tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że lepiej odczekać kilka dni więcej i wrócić mocniejszym.
Cel na Grand Prix pozostał niezmieniony. Nadal skupiam się na każdym pojedynczym wyścigu. Aktualna pozycja nie jest najistotniejsza, choć miło będzie wyjść na prezentację w Pradze z pozycji lidera cyklu.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Kaczor Falubaz

Witaj Jureczku cha cha z tą umytą furmanką to dobre daj spokój z tymi prezentami fajnie będzie jak się zobaczymy przed meczem zdzwonimy się pozdrawiam;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Witaj Arrian :), oczywiście. Zaraz jadę na myjnię umyć złomowisko, aby wstydu nie przynieść sobie, Elwirze i całemu lubuskiemu. Już mamy bilety, tym razem na sektor "B", bliżej WIP-ów hehe. Tak jak obiecałem...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Manhattan

Witaj Arrian :), oczywiście. Zaraz jadę na myjnię umyć złomowisko, aby wstydu nie przynieść sobie, Elwirze i całemu lubuskiemu. Już mamy bilety, tym razem na sektor "B", bliżej WIP-ów hehe. Tak jak obiecałem przy naszym spotkaniu, jutro idę po gadżet dla Ciebie i Mira. Mam tylko problem i nie bardzo wiem co wybrać :(. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (34|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Jurek rozumiem,że będziesz?;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.