grolo - lubi

 • grolo lubi Komentarz

  Szkoda, choć pewnie Collins była tak wykończona że niewiele by ugrały.

 • grolo lubi Komentarz

  Raf1! Czy nie pomyślałaś, że to może być pracowniczka tego portalu?

 • grolo lubi Komentarz

  @Raf1: też zgłaszam, zablokowali mi zgłaszanie...... musze rano znowu zobaczyć

 • grolo lubi Komentarz

  No do kuźwy nędzy czy ktoś w końcu zrobi porządek z tą karolinką i tym towarzyskim maglem??????? Ile razy to można zgłaszać???? Krew mnie zalewa co to za redakcja, co normalne, merytoryczne posty usuwa, a takie u-boty toleruje.

 • grolo lubi Komentarz

  Proszę... po ce himalaje zachwytu??? Carla, aczkolwiek bardzo ją lubię i szanuję (bardzo symatyczna osoba) to już mocno spadająca gwiazda ...

 • grolo lubi Komentarz

  @Cheers: "Wydaje się, że nie wykorzystała szansy jaką była współpraca z Navratilową, która widziała braki, o których mówię i widać było na korcie, że chciała to zmienić. Nie wiem dlaczego współpraca została zerwana, ale ta decyzja była gwoździem do trumny" Navratilova widziala jak jej tenis siega dna i nie bala sie o tym mowic,Aga nie znosila krytyki,Wiktorowski nosil czapke,siedzial cicho,znosil wszystko,dlatego wytrwal z nia do konca jako kapitan tego tonacego statku

 • grolo lubi Komentarz

  Porównanie Bencic i Radwańskiej mało trafione pod względem siły fizycznej. Uważam, że Radwańska mogła wygrać kilka razy turniej wielkiego szlema ale zabrakło jej właśnie siły fizycznej i agresji w grze. Pod względem fizycznym przypominała przez całą karierę juniorkę, tą małą Isię. Lata leciały a to ciągle była Isia. Szkoda, bo talent miała ogromny. Wydaje się, że nie wykorzystała szansy jaką była współpraca z Navratilową, która widziała braki, o których mówię i widać było na korcie, że chciała to zmienić. Nie wiem dlaczego współpraca została zerwana, ale ta decyzja była gwoździem do trumny, jeżeli chodzi o możliwość wygrania jeszcze czegoś wielkiego. Od tego momentu kariera praktycznie zaczęła się kończyć.

 • grolo lubi Komentarz

  Dzięki Karolina za wszystko!!! Legenda. :)

 • grolo lubi Komentarz

  Piękna, zawsze uśmiechnięta dziewczyna, wspaniała kariera i bardzo wzruszające pożegnanie. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :)))

 • grolo lubi Komentarz

  @PiSB: Oczywiście że w UE byly wypadki o jakie pytasz... tylko dlaczego ktoś ci ma je podawać. Udajesz inteligenta to bądź nim i wyszukaj je sam.

 • grolo lubi Komentarz

  @yes: A może kolega dorzuci swoją cegiełkę do ratowania Patryka?!

 • grolo lubi Komentarz

  @Der Ler: Pytasz co to dla A.Lewandowskiej - a ja się zapytam Ciebie: gdzie jest nasze państwo? Miliardy dla TVP? miliony dla KK? miliony dla Fundacji Narodowej? - a kiedy dla chorych dzieci, naszych Polskich dzieci dla których nie ma leczenia w Polsce. Wstyd PISiory

 • grolo lubi Komentarz

  @Der Ler: a ty dołożyłeś się ? Czy tylko w komentarzach ?

 • grolo lubi Komentarz

  Zajebista Fota!!!

 • grolo lubi Komentarz

  Boczek tak wygladal w 1998 roku.

 • grolo lubi Komentarz

  Nie dlugo na tym portalu w komentarz ach bedzie tylko Karolinka..

 • grolo lubi Komentarz

  @Marek Groth: albo mądry inaczej kozietulski

 • grolo lubi Komentarz

  Mamy rok 2020. Od wielu lat ubiegłego stulecia nasi zachodni sąsiedzi nie używają pewnych słów. Jednym takim słowem jest słowo „Gastarbeiter”. O fakcie tym informuje niemiecki słownik DUDEN. Są niestety internauci o „zwichrownym systemie myślenia” i wypisują rzeczy, których powstydziłby się niejeden Polski Dzieciak. Niestety osoby te mieszkają nie na terenie Polski i wydaje jej się że „pozjadały wszystkie rozumy”. Równoczenie z uporem maniaka powtarzany jest przymiotnik „głupi-doof” w kombinacji z nazwiskiem Lewandowskiego. Określenie takowe faktycznie pokazało się w brukowcu BILD w roku 2011 – przypominam, że mamy 2020 rok. W międzyczasie /w obecnym sezonie/ używano określenia takie jak: LewanTORski czy LewanGOALski /TOR=bramka/. Niestety do osobników ograniczonych umysłowo ten fakt nie dociera. No, jeżeli mają w tym przyjemność, radość w popisywaniu się swoją głupotą – czemu nie. Dziekuję za uwagę – miłego popłudnia.

 • grolo lubi Komentarz

  Może dyrektorzy oddziałów NFZ też się dorzucą?
  I ci spece z rady decydującej o tym, który lek jest refundowany, a który nie?
  Gdybym był w takiej sytuacji, to co najmniej kilkanaście osób pożegnałoby się z tym światem zaraz po moim dziecku. Bo mi byłoby już wszystko jedno.
  (Może to jest sposób na naprawę biurokratycznych debilizmów?)

 • grolo lubi Komentarz

  No to nadredaktor Igor K. uzyskał zamierzony efekt. "Wyskrobał" gów....y artykuł o
  niczym i podpuścił żużlową brać (o co nie jest trudno) na Kowalczyka! A owa "żużlowa brać", której mózg w większości jest zlasowany przez kręcenie łb.., głową w jedną stronę, ochoczo podjęła wyzwanie i "huzia na Józia" (Kowalczyka) o co naredaktorowi chodziło (kliknięcia)! Takiej też reakcji żużlowych "kiboli" oczekiwał Kowalczyk wypisując, jak by nie patrzeć brednie! I nie zawiódł się! "Ciemna masa to chwyta"!