Tych, którzy próbują obrazić Małysza wypominając mu fach dekarza INFORMUJĘ, że Adam skończył potem szkołę średnia, zdał maturę i obronił dyplom na Politechnice Częstochowskiej. Oprócz tego zalicza się do kilkuosobowej zaledwie elity polskich -prawdziwych!- ekspertów od skoków narciarskich.
Ma więc wykształcenie oraz kompetencje znacznie wyższe i znacznie bogatsze niż taki np poseł Suski, który zanim wszedł do polityki był jedynie tapicerem. A ze szkołą łączy go tylko noszenie tablic.

autor: grolo | 2019-03-12, 13:54 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
grolo

Jest jeszcze inna różnica - w przeciwieństwie do Małysza poseł Suski nie zna żadnego języka obcego. Gdy sejm wysłał go na konferencję państw Europy Centralnej i Chin, całe przemówienie wygłosił po polsku. Nikt z kilkuset delegatów nic nie rozumiał. Tłumacza nie było, bo nikt wcześniej nie zgłosił, że Polskę reprezentować będzie ktoś, kto przemówienia w jęz. angielskim nie umie nawet przeczytać.
Najpierw wszyscy siedzieli skonsternowani, potem zaczęli szeptać, w końcu zignorowali to wystąpienie. Było śmiesznie i żenująco.
Takich to mamy teraz reprezentantów:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.