Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• Podstoli napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy U-21. Hiszpania - Polska: Biało-Czerwoni rozbici w meczu o wszystko

Nie mam do losu pretensji, nie jestem wcale zaskoczony. Wyłączyłem po 20 minutach nie chcąc się denerwować. Obstawiałem 0-4 i o mały włos nie wygrałem. Niektórzy powiedzą że to polska myśl szkoleniowa lub trenerzy do bani. Nic bardziej mylnego. Powód jest powodem wszystkich naszych piłkarskich mizerii. To jest technika, sztuka opanowania piłki którą tylko i wyłącznie sami zawodnicy mogą wytrenować. Trenować od małego i dzień w dzień. Polscy piłkarze tego nie robią gdyż po prostu im się nie chce bo to ciężka praca. No ale bez pracy nie ma kołaczy. Tak jest i z piłkarzami. Takiego niedoszkolenia żaden trener nie nadrobi ponieważ jest to z powodu niechęci polskiego piłkarza do żmudnej samotnej pracy. Taka to smutna prawda. Lubimy piłkę, ktoś musi tą naszą kadrę reprezentować ale później piłkarze są zwykłymi pracownikami których nie musimy ani podziwiać ani im dopingować. Jeżeli będą słabi to tylko ich prywatna sprawa. Można ich po prostu olać jak zły produkt w sklepie. Tak powinniśmy do tego podchodzić.

• Podstoli napisał/a komentarz do Liga Narodów Kobiet. Japonia - Polska: blisko, coraz bliżej Final Six! Polki lepsze od rywalek w czterech setach

Świetnie że wygrały ale dużo jeszcze brakuje. Mam mieszane uczucia co do gry Kąkolewskiej. Z chęcią zobaczył bym wyniki jej udanych akcji i ataków z ostatnich meczów i porównał do niewymuszonych błędów i głupich przegranych piłek. Jeżeli intuicja mnie nie myli może okazać się że zawodniczka ta dla kadry jest bezużyteczna jeżeli nawet nie szkodliwa.

• Podstoli napisał/a komentarz do Liga Narodów Kobiet. Zobacz miejsce Polek w tabeli po meczu z Japonią

Świetnie że wygrały mecz zJaponkami ale dużo jeszcze brakuje. Mam mieszane uczucia co do gry Kąkolewskiej. Z chęcią zobaczył bym wyniki jej udanych akcji i ataków z ostatnich meczów i porównał do niewymuszonych błędów i głupich przegranych piłek. Jeżeli intuicja mnie nie myli może okazać się że zawodniczka ta dla kadry jest bezużyteczna jeżeli nawet nie szkodliwa.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.