Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Zmiany w kalendarzu WTA na 2020 rok. Nie ma turnieju, który wygrała Magda Linette

  Czy już coś wiadomo o włączeniu turniejów w Bazylei i Halle do kalendarza Wielkich Szlemów ATP w kolejnych latach? Dziwne, że jeszcze takich ruchów nie wykonano. Podregulować się też powinno kalendarz na wiosnę, bo te śmieszne turnieje na mączce powinny w ogóle być wyłączone z terminarza. Na mączce to można sobie grać w czelendżerach ITF, a zawodowcy swoją prawdziwą wartość udowadniają tylko na trawie albo innych szybkich nawierzchniach.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do ATP Antwerpia: Pablo Cuevas kolejnym rywalem Andy'ego Murraya. Stan Wawrinka w ćwierćfinale

  Stan Wawrinka jest potrzebny. On ma ważną misję do wypełnienia. Musi strzec wyśrubowanych rekordów Rogera i w razie potrzeby jego zadaniem jest eliminować Djokovicia w turniejach wielkoszlemowych, tak jak to zrobił w Nowym Jorku w sierpniu. Pamiętamy finały: Australia 2014, Paryż 2015, Nowy Jork 2016. Wszędzie Stan zagrał dla Rogera i niech taką rolę przybocznego Maestra wypełnia on jak najdłużej.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do ATP Sztokholm: Grigor Dimitrow przegrał z Samem Querreyem. Odpadli również rozstawieni Taylor Fritz i Daniel Evans

  Trudno dziś uwierzyć, że ten słabowity Dimitrow wyeliminował Maestra w Nowym Jorku parę tygodni temu. Ale on wtedy zagrał mecz życia, a Rogera powstrzymała kontuzja pleców. Strasznie to smutne. Gdyby tylko nie ta kontuzja, to Maestro w finale nie dałby żadnych szans Nadalowi, byłoby gładkie 3:0 dla Szwajcara.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do ATP Moskwa: Karen Chaczanow obronił pięć meczboli i pokonał Philippa Kohlschreibera. O półfinał zagra z Andreasem Seppim

  Meczbole weryfikują wielkość tenisisty. Meczbol, piłka mistrzowska, próba nerwów - w takich sytuacjach chłodną głowę zachowują tylko najwybitniejsi. Dlatego Kohlschreiber jest przeciętniakiem, który nie ma szans dorównać arcymistrzowi piłek meczowych, Rogerowi Federerowi. Fedex potrafi wykorzystywać najważniejsze piłki z brutalną bezwzględnością. Zwłaszcza przy serwisie Maestra, szczególnie na szybkich nawierzchniach (np. na trawie) rywale Poety z Bazylei nie mają żadnych szans.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: Już nisko opuszcza głowa na zdjęciu potwierdza Twoje słowa, kosiarzu. Po 20 listopada dopiero klapnie Argentyńczyk. Sam na siebie napisał wyrok.
  Ale on nikogo nie obchodzi. Ośmieszył się rok temu w finale USopen.
  Ważne, że Maestro ma pełny bak dobrej energii a reszta jest milczeniem...

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Danił Miedwiediew potrzebuje odpoczynku. Nie zagra w Moskwie

  No patrzcie. Taki młody (23 lata), a już nie wytrzymuje tempa i dostaje zadyszki. Gdzie mu tam do żywotności, wytrzymałości i długowieczności Mistrza Rogera. Taka słabowitość tych wszystkich grajków udowadnia, że wyśrubowane rekordy Maestra z Bazylei przetrwają niepobite na wieki wieków. Fedex jest jedyny w swoim rodzaju. Najwybitniejszy i Najlepszy w historii.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Juan Martin del Potro przekłada plany powrotu na kort. Nie zagra w Sztokholmie i Wiedniu

  Ciężkie jest życie zwyczajnych tenisistów. Widzą bajeczne zagrania Rogera, obserwują jego unikalną grację w meczach towarzyskich. I dopada ich depresja, myślą sobie: "nigdy nie będę taki jak MAESTRO, on jest Geniuszem, jego talent leży poza naszym zasięgiem, zasięgiem zwykłych śmiertelników". To często kończy się tak, jak w przypadku Juana Martina, którego Król przez całe lata niemiłosiernie ogrywał na wszystkich nawierzchniach. Roger odprawiał go z kwitkiem na Wimbledonie, w Melbourne, w Paryżu, w Bazylei, w Dubaju. Wszędzie. Dlatego teraz tak widocznie ujawnia się strach Argentyńczyka. Strach przed Dominatorem z Bazylei. Przed pomazańcem bogów tenisowych. Przed Wielkim Rogerem.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  "...organizatorzy turnieju olimpijskiego w Tokio będą musieli wydać zgodę na jego start. Biorąc pod uwagę sukcesy Szwajcara na światowych kortach, nie powinno to być problemem."
  Przecież zostało to już ustalone w 2004 roku między najważniejszymi mediami, że "Rożer ma mieć większe przywileje niż inni zawodnicy".

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: Czuję całą piersią, kosiarzu. że nasz Rożer przywiezie 3 złote medale z Tokio! Mikscik, Debelik i chociaż jest żonaty, będzie złoty singielik. mmmm....

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Roger Federer podjął decyzję. Zagra na igrzyskach olimpijskich w Tokio

  Serce Rogera zdecydowało. ZAGRA. Przepełnia mnie słodycz.
  Piszecie, że "organizatorzy muszą wydać zgodę" na start Najwybitniejszego? ZGODĘ??? Oni powinni Maestra po jego boskich rękach całować z wdzięczności, że będzie gotów zaszczycić swoją obecnością Tokio. Przecież bez Mistrza ten turniej byłby zawodami rangi zwykłego czelendżera ITF.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do ATP Szanghaj: Stefanos Tsitsipas bez sposobu na Daniła Miedwiediewa. Szósty z rzędu finał Rosjanina

  W sezonie 2020 będziemy trzymać kciuki, aby Miedwiediew w losowaniach za każdym razem trafiał do połówki drabinki Djokovicia. A kiedy Serb skończy karierę (co stanie się pewnie już w zimie, albo wczesną wiosną), to zawsze chętnie ujrzymy Rosjanina w drabince Nadala. Tak będzie najlepiej dla tenisa i dla wszystkich kibiców.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do ATP Szanghaj. Emocje wzięły górę nad Rogerem Federerem. "Zawsze wychodzę na idiotę"

  Roger - Oaza Spokoju. Kwiat lotosu na tafli jeziora. Nigdy nie traci nerwów. Roger - Dżentelmen. Posiadacz nieskończonego zapasu szacunku wobec rywali. Zawsze docenia ich klasę, gdy na to zasługują. I ten Ideał spotykają takie nieprzyjemności! Okrutne! Sędzia zapomina o prostych sprawach, ale dlaczego wskutek tego krzywdzi Maestra? To prawda, że Rożer bywa rozczarowany drobnymi niedoskonałościami w swojej niemal peRFekcyjnej grze, bo chciałby być doskonały. On to robi nie dla siebie. On to robi dla nas, dla dobra innych ludzi. I co Go wtedy spotyka? Kara utraty punktu! Spotkania Rodżera powinni sędziować tylko ci, którzy rozumieją kunszt Najjaśniejszego, a nie jacyś ignoranci nieznający elementarnych przepisów. Ja bym nawet poszedł krok dalej: Roger, który jako omnibus tenisowy rozległością swojej tenisowej wiedzy zjada wszystkich sędziów świata na śniadanie, powinien sam sędziować swoje mecze. Pomysł odważny, ale trafiony. Dla Rogera zawsze priorytetem jest sprawiedliwość, uczciwość i obiektywność. Więc mecze bez sędziego na stołku, sędziowane przez Maestra, byłyby zawsze w 100% uczciwe.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: Tomasz Tomaszewski. Cudowny komentator!!! To chodząca Encyklopedia Wiedzy o Tenisie!!! Wzór do naśladowania dla wszystkich młodych adeptów, którzy w przyszłości marzą zostać komentatorem sportowym.
  Nikt tak trafnie, jak Szanowny Pan Tomasz Tomaszewski nie potrafi tak, zwięźle opisać tego, co dzieje się na korcie z udziałem Maestro, jednym magicznym "tak, Rodżer"( czasem Pan Tomasz używa dialektu z kantonu francuskiego, aksamitnym głosem, pełnym emocji, na cześć Helweta rzecze -"tak, Rożer"). Prawda? Jakie my mamy szczęście, kosiarzu!!! Doceniajmy te chwile!.Nie dość, że możemy podziwiać Prawdziwego Geniusza, Wirtuoza Kortów, Maga Kortów, Artystę Kortów, Ambasadora Tenisa i Dżentelmena Kortów, naszego ukochanego, bajecznego Rożera Fedexa Federera, Maestro objuczonego niebiańskimi przydomkami, które zostały nadane Mu spontanicznie, w trakcie Jego koncertów przez kibiców całego Świata, to w darze możemy posłuchać komentarzy Genialnego Tomasza Tomaszewskiego, żywej Legendy.
  Przypomniałeś mi prawdziwą anegdotę z udziałem tego cudownego komentatora!
  Kilka lat temu, kiedy wyjątkowo Pan Tomasz relacjonował mecz Andy Murray a z Lucasem Pouille'm, a Pouill był już od kilku sezonów zawodnikiem w rankingu ATP top 40, Pan Tomasz Tomaszewski ( doprawdy kopalnia wiedzy!) oznajmił srebrzystym głosem na antenie, że "myślę, że ja, tak jak państwo, dziś po raz pierwszy zobaczę, jak wygląda gra nieznanego szerzejnLucasa Pouilla"
  Naprawdę wtedy się wzruszyłam. Patrzyłam oczami Pana Tomasza na Francuza, jakby pierwszy raz w życiu.
  Przyznam Ci się, że dzięki Tomaszewskiemu Juniorowi jeszcze lepiej poczułam, czym jest bajeczny tenis naszego Maestro.
  I czuję, że wielu młodych Redaktorów, dzięki Panu Tomkowi, słuchając go, także poznało, jaka różnica klas, jaka dysproporcja dzieli naszego GOAT SPORTU, TENISA I TAJBREJKÓW od reszty cyrku tenisowego.
  Jak rozróżnić dżentelmena, Artystę od Wyrobnika i Rzemieślnika, grającego siłowo.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Widzicie znowu RÓŻNICĘ W NAGŁÓWKACH opisujących mecze serbskiego Rzemieślnika a Maestro? Djokovicia "ODPRAWIŁ" Cziczipas i nie było tam ŻADNEGO WIDOWISKA, ZERO EMOCJI, ZERO ŚWIETNYCH AKCJI, a mecze z udziałem Maestro to zawsze ŚWIETNY POZIOM, ZWROTY AKCJI, EMOCJE!!!!, WIDOWISKO.
  Powiedzmy sobie szczerze: wszystkie mecze z udziałem Serbskiego Ozdrowieńca to nuuuda i jeszcze raz nuuuda.
  Poza tym, ROŻER TO NIE TYLKO GOAT SPORTU I TENISA, ALE GOAT TAJBREJKÓW!!!!
  Trzy mecze Maestro i trzy taje wygrane nieprzypadkowo!!!!
  A Djoković? 10 ostatnich meczów i zero tajów!!!! hihihi
  CZĘSTE TAJE ŚWIADCZĄ O OLBRZYMICH MOŻLIWOŚCIACH RETURN UJĄCYCH!
  A brak tajów świadczy, że na korcie wieje nuuudą. Zawodnik przełamuje drugiego, tak jak w kobiecym WTA!
  Najważniejsze, że bak Rożera jest pełen dobrej energii, Djoković stracił pozycję numer 1, a my, Federianie, co ja gadam w tych emocjach - Ja jadę do ukochanej Bazylei!!!! Miasta, które stało się sławne dzięki Maestro!!!! Tata zabukował dla mnie bilet z udziałem Maestro aż po sam finał!
  Będzie się działo. Będzie zabawa. Będą emocje. Będzie widowisko, będą świetne akcje Maestro. O wszystkim wam opowiem.

  Wt tym roku stawiam na powtórkę finału zeszłorocznego Rożer - Marius Ho Hop Copila, cudownego meczu pełnego emocji, przedniego widowiska, świetnych akcji i oczywiście uwieńczonego....TAJBREJKIEM WYGRANYM PRZEZ KRÓLA TAJBREJKÓW PO WIELKICH EMOCJACH I ŚWIETNYCH AKCJACH.
  Alezz Rogi. Bazylea na 400% jest nasza!!!!

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @Manacor: A Pacman z Majorki nie może już nawet ruszyć ręką i nie ma od 8 lat kolan. Jedyny z niego pożytek, to to, że zrzuci serbskiego Rzemieślnika z jedynki. A potem Fed wróci na pozycję numer 1 i będzie królował tyle ile będzie chciał. Krok po kroku idziemy.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Cuudowna informacja!!!!. Podana szybko i peRFekcyjnie.m Tak dłuuugo na to czekaliśmy wszyscy tutejsi kibice SF.
  Rekord Rożera obroniliśmy!!!!!!!!!!!!
  Alezz Rogi. Dziesiąta Bazylea jest na 400% nasza.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @Zartanxxx: Sam jesteś bez formy. Czytasz, co napisał redaktor o Maestro?"Szwajcar najpierw genialnymi akcjami obronił trzy meczbole..."
  GENIALNYMI!!!!
  TO, ŻE PRZEGRAŁ ten nieistotny mecz RÓŻNICĄ 20 PUNKTÓW świadczy tylko o Jego GENIUSZU i Bajecznej strategii Maestro!
  Djoković po nuuudnym, stojącym na niskim poziomie meczu przegrał różnicą 2 punktów.
  Ale nie oczekujmy od serbskiego Rzemieślnika planu na mecz. To Automat, który ma pusty bak, bez dobrej energii.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Słuszna taktyka. Jak przegrywa serbski Rzemieślnik, trzeba pisać dużo o nim. Na razie trzeci "artykuł" -:)))

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Roger Federer pod wrażeniem postawy Alexandra Zvereva. "Pokazał wspaniały charakter"

  Czuję się zobowiązany napisać tutaj kilka ciepłych słów dla Pana Tomasza Tomaszewskiego, wspaniałego komentatora tenisowego, który w telewizji relacjonował na żywo ćwierćfinałowy mecz turnieju w Szanghaju przeciwko Zweriewowi. Naprawdę, byłem pod ogromnym wrażeniem jakości jego pracy. Tak ogromnym, że aż pisemnie zarejestrowałem jego wypowiedzi. Pan Tomaszewski prezentuje wyśmienity warsztat oraz niedościgniony poziom obiektywności. Oglądanie meczów tenisowych z towarzyszeniem jego głosu to jest poezja, szczególnie gdy Pan Tomaszewski komentuje mecze Maestra. Dziś był jeden z takich meczów, warto więc potraktować ten zapis jako wzorcowy skrypt, który każdemu szanującemu się komentatorowi powinien służyć jako ideał. Oto, co następowało po kolei mniej więcej począwszy od DRUGIEGO SETA.
  punkt Federera (Tomaszewski: "Wspaniały bekhend! Fenomenalna gra!");
  punkt rywala (cisza przy mikrofonie);
  punkt rywala (cisza przy mikrofonie);
  [w tle wyraźnie słychać, że ktoś krzyczy na trybunach "COME ON ROGER!!!"];
  punkt Federera (Tomaszewski: "TAK! Cudowna gra, cudowna gra Rogera Federera!");
  [przebitka na kibiców z rozwiniętą wielką flagą "GO ROGER"];
  Federer przełamuje rywala (Tomaszewski: "Piękny mecz! Wymiana zakończona spektakularnym dropszotem Rogera.");
  Federer trafia w siatkę (cisza przy mikrofonie);
  Federer traci punkt po niewymuszonym błędzie (Tomaszewski opowiada o Dubaju);
  Federer traci punkt po efektownym zagraniu rywala (Tomaszewski opowiada o Miami i Halle);
  niewymuszony błąd rywala, metrowy aut (Tomaszewski: "Tak, Roger teraz dominuje w wymianach!");
  [widzimy dziewczynę na trybunach trzymającą wymalowany ręcznie baner z napisem "peRFection"];
  punkt rywala (cisza przy mikrofonie);
  punkt Federera (Tomaszewski: "Cóż za koordynacja!");
  rywal uderza piłkę ramą (Tomaszewski: "Błyskotliwe zagranie Rogera.");
  niewymuszony błąd Federera (Tomaszewski: "Ach, jakaż szkoda! Roger wyrzuca tę piłkę, robi się niebezpiecznie.");
  [na trybunach słychać chóralne skandowanie "ROGER! ROGER! ROGER!"];
  [rywal ma piłki meczowe, słychać gwizdy i buczenie na trybunach];
  [do kamery macha dziewczyna w czapce z literami RF z wymalowanymi policzkami z napisem RF];
  punkt Federera (Tomaszewski: "Świetny wolej Rogera, trudny wolej.");
  meczbol rywala (cisza przy mikrofonie);
  meczbol rywala (cisza przy mikrofonie);
  meczbol rywala (cisza przy mikrofonie);
  Federer doprowadza do równowagi (Tomaszewski: "Trzy nadzwyczajne punkty, ale mecz! Tenisowa uczta!");
  Federer przełamuje (Tomaszewski: "Tak, Roger sięgnął głęboko do swojego SKARBCA NADZWYCZAJNYCH ZAGRAŃ, cóż za klasa! TAK! Nagle pojawił się Geniusz!");
  as rywala (cisza przy mikrofonie);
  kolejny as rywala (cisza przy mikrofonie);
  rywal w łatwej sytuacji psuje woleja (Tomaszewski: "Znakomity return Rogera!");
  punkt Federera (Tomaszewski: "Wspaniała gra Rogera, wspaniała!");
  punkt Federera (Tomaszewski: "Ach, i znowu cudowna odpowiedź Rogera, serw i wolej, wygrany!");
  Federer wygrywa seta (Tomaszewski: "A więc gem, set! ROGER FEDER! Coś fenomenalnego!", a chwilę później: "Widać charyzmę Szwajcara.");
  [eksplozja radości na trybunach, kibic z kartonową tabliczką i naklejonym na niej pokaźnym zdjęciem Federera wiwatuje, przeżywa najwspanialsze chwile swojego życia];
  w decydującym secie Federer szybko traci podanie (nastaje głucha cisza, po czym Tomaszewski zaczyna przypominać zwycięskie turnieje Federera sprzed 10-15 lat);
  rywal utrzymuje swoje kolejne podania (cisza przy mikrofonie);
  Federer wygrywa wymianę przy siatce (Tomaszewski: "Tak, cudowny teraz ten półwolej.");
  rozpoczyna się decydujący gem, w którym rywal serwuje po wygraną w meczu (Tomaszewski: "Ale przypomnijmy poprzedni set, zadziałała wtedy MAGIA FEDERERA!");
  Federer wyrzuca w kluczowym momencie piłkę na dwumetrowy aut (cisza przy mikrofonie);
  rywal jest poirytowany błędem sędziego (Tomaszewski: "Tak, wyraźnie widać, jak cały napięty jest rywal Szwajcara.");
  rywal wygrywa mecz (cisza przy mikrofonie);
  KONIEC MECZU
  Pan Tomaszewski to jest klasa. Słuchajcie go i uczcie się od niego. Ten przypisywany Federerowi "SKARBIEC NADZWYCZAJNYCH ZAGRAŃ" autorstwa Tomasza Tomaszewskiego jest tak czarujący, że niniejszym włączam go do swojego słownika!

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @Bardzo Zły Realista: Nie martw się o Maestro. Świętujmy porażkę serbskiego rzemieślnika i utraconą przez niego pozycję numeru jeden. Nie ważne, że na korzyść Nadala. Nadal nie odbierze i tak rekordu 310 tygodni naszego GOAT Maestro.
  Bałam się, jak nie wiem co, że Serb pobije rekord Fedexa.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do ATP Szanghaj: Stefanos Tsitsipas wyeliminował broniącego tytułu Novaka Djokovicia. Danił Miedwiediew gra dalej

  To było nieuniknione, drodzy kibice. Podczas gdy Roger ma pełny bak, to u Djokovicia bak już jest niemal kompletnie opróżniony. U Serba wszystkie możliwe kontrolki się świecą. Czerwona dioda z napisem "ŁOKIEĆ" pulsuje rytmicznie. Wskazówka przy skali wytrzymałości lewego barku pokazuje poziom pomiędzy 0% a 5%. Coraz intensywniej błyska jasnopomarańczowy napis z napisem "KONIEC KARIERY". Nie oszukujmy się, takie są realia. Jugosławianin przeholował i nie jest już w stanie stawić czoła kosmicznemu poziomowi narzuconemu przez Boskiego Rogera, nawet nie daje rady młodszej falandze rywali, których Maestro w ważnych turniejach błyskawicznie odprawia do domu. Wątpię, by ktokolwiek miał jeszcze wątpliwości przy wskazywaniu Najlepszego Tenisisty w Historii Tenisa. Żaden Nadal, żaden Djoković. Odpowiedź jest jedna: ROGER.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  A nie pisałam wam wczoraj, że musi przegrać??? Nie rzucam słów na wiatr! Trzymałam kciuki za Greka i opłacało się. Głosowałam 19 razy na wygraną Tsitsipasa.
  Hahaha. "Mistrzowska forma Djokovica" Hahaha. A dziś "Cziczipas odprawił Serbskiego Rzemieślnika".
  To koniec Serba. Ostateczny. Numer 1 wszech czasów 310 tygodni Maestro obroniony przez Cziczipasa. Hahaha. Nadal nawet jest niepotrzebny.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  "Szwajcar z kolejnymi rekordowymi osiągnięciami"
  Jak Rożer to Tajbrejk! Król tajbrejków!!! Kolejny rekord wszech czasów!!! czyli następny taj wygrany przez Maestro!!!. Bawił się Maestro w taju z ramosem a dziś z Goffinem.
  Nie wiem dlaczego o tym rekordzie wszech czasów nie piszemy. Przecież Isner i Karlovic kilkaset tajów rozegrali mniej.
  Jakże miło czyta się takie zdania. Widzicie? Każdy artykuł poświęcony Maestro już w NAGŁÓWKU, TYTULE KRZYCZY "KOLEJNE REKORDY MAESTRO". Djoković i o Pacmanie z Majorki NIGDY NIE PISZĄ, że biją jakieś rekordy. Bo WSZYSTKIE REKORDY NALEŻAŁY I OD ZAWSZE DO MAESTRO!!!! I BĘDĄ NALEŻEĆ ZAWSZE!
  j bym napisała jeszcze, ż Maestro pobił rekord najstarszego zawodnika w historii Szanghaju!!! Nikt w wieku Maestro jeszcze nie grał w ćwierćfinale tego turnieju!!!!!
  Ale pamiętajmy co powiedział nasz Rożer o sobie: "MAM BAK PEŁEN DOBREJ ENERGII."
  i BAK TEN NA KONIEC SEZONU JEST ZNOWU PEŁEN.
  Geniusz. Nadczłowiek. Goffin nie wytrzymał kondycyjnie. Maestro zgniótł go siłą w drugim secie.
  To samo czeka wszystkich Jego rywali!
  Powrót na pozycję numer 1 po dziesięciu latach przerwy coraz bardziej realny.
  Czekam. Czekam już na kolejny z rzędu NAGŁÓWEK KRZYCZĄCY "KOLEJNY REKORD FEDERERA"
  Jak dobrze, że żyjemy w ERACH FEDERER...ACH, ACH, ACH, ACH....

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @ TACI49 NAPISAŁ: "Początek tie break'a w jego wykonaniu był fatalny, w tej fazie już nie ma miejsca na błędy".
  Co Ty farmazonisz? Maestro z Ramosem przegrywał 4-1 w taju i wygrał gładko 7-5, a dziś z Goffinem przegrywał 5 -2 a potem 6-5 przy serwisie Goffina i co??? WYGRAŁ!!!
  Czy wiesz, że królem tajbrejków jest Rożer a nie Isner, czy Querrey? Wiesz dlaczego Maestro rozgrywa najczęściej tajbrejki? Bo jest geniuszem techniki!!!
  Dlatego Serbski Rzemieślnik i Packman z Majorki tak mało rozgrywają tajów, bo zamęczają rywali, a Roż gra zawsze bajecznie. I dlatego tak kibicują mu fachowcy medialni i my, Armia Federian.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Zagłosowałam parę razy oczywiście na wygraną tenisisty GOAT, który ma "Bak pełen dobrej energii" i Cziczipasa.
  Czekam spokojna na tradycyjny tajbrejk Maestro i KOLEJNY REKORD WSZECH CZASÓW.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.