Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Aroganckie zagranie Aleksandra Bublika. Kibice nie zostawili na nim suchej nitki (wideo)

  Ach, Rożer! Królu Nasz Złoty, dlaczego nie zagrałeś takiego serwisu w finale tamtego Wimbledonu? Przecież miałeś dwie piłki meczowe, tak samo jak podczas US Open 2010 i 2011, w których dałeś się ograć jak amator! Własny serwis, trawa, przeciwnik pod ścianą! Dlaczego tak frajersko przegrałeś ten kluczowy tytuł na rzecz tej czarnej owcy z Belgradu?? Przecież on jest antytalentem, przecież on w ogóle nie umie smeczować! Przecież Ty, Nadludzki Bazylejski Wirtuozie, jesteś najwspanialszym sportowcem w historii i najgenialniejszym tenisistą wszech czasów! Wszyscy to powtarzamy codziennie! Dlaczego masz ujemny bilans H2H z Nadalem i Djokoviciem? Dlaczego od 8 lat zawsze dostajesz srogie lanie od Serba w znaczących meczach? Wszędzie: na trawie, na mączce, na hardzie. Teraz nawet taki Pat Cash bezczelnie przyznaje, że zostałeś w tyle za Serbem i Hiszpanem i jesteś co najwyżej numerem 3 w pokoleniu graczy urodzonych w latach 80. Aż ryczeć się chce!!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. ATP Hamburg: Benoit Paire zagrał w turnieju, choć miał pozytywny wynik testu na koronawirusa

  Skoro Verdasco ma covida, to z turnieju koniecznie należy wykluczyć Nadala. Bo to też Hiszpan, który pewnie przywiezie do Paryża z Majorki jakieś świństwo. A Djokovicia należy badać cztery razy dziennie, dopóki test nie pokaże wyniku pozytywnego. Trzeba też zbadać całe otoczenie Serba: trenera, fizjoterapeutę, sparingpartnerów. Jeśli ktokolwiek z nich ma covida, to Djoković powinien natychmiast zostać wykluczony z turnieju.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Roland Garros: Fernando Verdasco usunięty z turnieju po teście na COVID-19. Hiszpan oburzony na organizatorów

  Uwaga, mam ważny apel do organizatorów Rolanda Garrosa! Badajcie Djokovicia i Nadala. Do skutku. Aż wyjdzie im wynik pozytywny. Jeśli test pokaże wynik niejednoznaczny, to śmiało można przyjąć, że wyszedł pozytywny. Macie nasze wsparcie. Macie wsparcie wszystkich prawdziwych kibiców tenisa, którym leży na sercu dobro tej dyscypliny!

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: allez Rożer.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: kosiarzu. Jeśli masz w domku szwajcarski, bajeczny paszport możesz zostać superwajzorem Fręch Open.
  A gdy zostaniesz superwajzorem i spotkasz Djokovicia, wtedy zachowaj się godnie jak nasz Motyka.
  Wiesz jak

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Nowe piłki na Rolanda Garrosa. Odbierają atut Rafaelowi Nadalowi i Dominikowi Thiemowi

  Ja do Paryża wysłałem zgłoszenie na stanowisko sędziego liniowego, bo chciałbym być przypisany do meczu Djokovicia. Umiem już wszystko, co najważniejsze: po trafieniu piłką umiem efektownie upadać na ziemię. Umiem pozorować duszenie się, umiem skutecznie wystawiać się na lecące piłki. Mam też plakietkę BLM, wspaniałego wspaniałego ruchu społecznego rodem z USA, krainy snów. Podczas meczu Djokovicia peRFekcyjnie dałbym radę upaść po uderzeniu piłką zagraną przez Serba. To pozwoliłoby wyeliminować go z turnieju przez dyskwalifikację. Dla dobra tenisa! Oraz ku chwale Nadludzkiego Kosmicznego Wirtuoza!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Roland Garros: Hubert Hurkacz znów spotka się z Tennysem Sandgrenem. Karen Chaczanow na drodze Kamila Majchrzaka

  To jest ogromny skandal, tradycyjnie Djoković w tzw. "losowaniu" dostał łatwą ścieżkę do finału. My, prawdziwi kibice tenisa, wszyscy trzymamy kciuki za dyskwalifikację czarnej owcy z Belgradu.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Roland Garros z ograniczoną liczbą osób. Na trybuny wejdzie 1000 widzów

  I tak by więcej nie przyszło. Kiedy na korcie nie gra Nadludzki Kosmiczny Wirtuoz Rożer, to nie ma czego oglądać. Mało kogo interesują przebijacze pokroju Nadala i Djokovicia. Prawdziwych kibiców interesuje tylko tenisowa poezja, a jest tylko jeden tenisista na świecie grający fantazyjnie, bajecznie, z klasą, z kunsztem oraz z wrodzonym nadludzkim talentem. Mowa oczywiście o Rożerze Federerze.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Roland Garros: Magdalena Fręch odpadła po godzinie. Turniej główny nie dla Polki

  Fręch nie zagra we Fręch Open? Dziwne.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: Wierzę, że znowu zdyskwalifikują prewencyjnie Djocovida, który nie przypadkiem został spontanicznie nazwany czarną owcą tenisa (sorry BlackLivesMatter)

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Roland Garros: Katarzyna Kawa zakażona koronawirusem. Nie zagra w eliminacjach!

  A ja się pytam: czy przetestowano Nadala i Djokovicia? Bo istnieje prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że oni są nosicielami tej strasznej choroby. Apeluję o prewencyjne wykluczenie tej dwójki z French Open.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Koronawirus na Roland Garros. Pięciu tenisistów wykluczonych z eliminacji

  Moim skromnym zdaniem Roland Garros powinien być czym prędzej odwołany, a cały ten paryski obiekt powinno się zamknąć na cztery spusty i nie otwierać przez najbliższe 10 lat. To jest siedlisko śmiertelnie groźnego koronawirusa. Poza tym od dawna wiadomo, że prawdziwy tenis jest rozgrywany na trawie, na przykład w Bazylei oraz Halle. Na mączce grają tylko bezmyślni siłacze pokroju Nadala czy Djokovicia. Wszyscy doskonale wiemy, że piękno tenisa kryje się jedynie w grze Rożera Federera, największego w historii Geniusza, Eleganta i Wirtuoza. Reszta to tylko marne podróby i imitacje.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. ATP Rzym: rekordzista Novak Djoković najlepszy na Foro Italico. Serb pokonał w finale Diego Schwartzmana

  @Fishman: "Tak czytam te komentarze i zastanawiam się czy to nie dom dla obłąkanych" 100% racji. Mnie też często nachodzi taka refleksja. Wzdrygam się, kiedy widzę tych obłąkanych kibiców Djokovicia i Nadala. To jest czyste szaleństwo zachwycać się takim rzemieślnictwem z drewna ciosanym. Każdy prawdziwy kibic tenisa zachwycać się może tylko i wyłącznie poezją, maestrią, wirtuozerią, geniuszem, elegancją, bajecznością oraz nadludzkością zagrań Boskiego Pomazańca Rożera Federera Sportowca Wszech Czasów.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Ale szkoda Casperka. Tych dwóch z rzędu piłek setowych przy serwisie Ruuda. Djokovic wykorzystał brak doświadczenia młodszego o 12 lat rywal.
  Gdyby po drugiej stronie siatki stał Maestro, byłaby to czysta egzekucja na Djokoviciu.
  Rożer gdy ma dwie z rzędu piłki setowe lub meczowe przy swoim podaniu, kończy Djokovicia z precyzją szwajcarskiego zegarka Rolexa.
  Szczególnie gdy gra w turniejach wielkoszlemowych.
  Serb czeka juz tylko na wyrok, gdy Rożer ma dwie z rzędu piłki meczowe.
  Bo Rożer to klasa sama w sobie, Geniusz, no i wielkie doświadczenie
  Myślę, że kosiarz trawników też tak uważa.
  A wtedy Jest nas już czterech. Ja, kosiarz, Marcin Motyka i Pomagier Rafał.
  Musimy jeszcze tylko Michała Pola mieć po naszej stronie. .

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: Masz rację kosiarzu. Rożer tylko gdyby tylko zechciał wygrać Wimbledon, wygrałby z Serbuchem jak z dzieckiem.
  Nie wiem dlaczego znów mu pozwolił wygrać 3 finał Wimbledonu. Ale kto zrozumie, kto przeniknie umysł geniusza z Bazyeli.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. ATP Rzym: rekordzista Novak Djoković najlepszy na Foro Italico. Serb pokonał w finale Diego Schwartzmana

  Widzieliście?? Przecież Djoković powinien zostać zdyskwalifikowany za skandaliczne przedłużanie swojego serwisu! On tam odbijał piłkę ze trzydzieści razy, wszystko to trwało grubo ponad regulaminowe 20 sekund. Złamał regulamin, tak jak to zrobił w Nowym Jorku. Moralnym zwycięzcą ATP w Rzymie jest Schwartzman, on był najlepszym graczem turnieju, on pokonał Nadala (liczymy na powtórkę w Paryżu), on był wyraźnie lepszy od Dyskwalifikovicia (liczymy na powtórkę w Paryżu). Precz z psuciem tenisa, niech Rolanda Garrosa wygra ktoś nowy! Ku chwale Maestra Poety Tenisa! Come on Rożer!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. ATP Rzym: Rafael Nadal odpadł w ćwierćfinale. "Gdy tyle razy tracisz serwis, potrzebujesz cudu, aby zwyciężyć"

  Co jest niezgodnego z regulaminem w moim poniższym komentarzu? Dlaczego został on usunięty? Czy prawda tak mocno w oczy kole?
  ***
  Strata podania to jest trudna sprawa. Największym mistrzem utrzymywania własnego podania jest Maestro Rożer. On to umie robić najlepiej spośród wszystkich tenisistów w historii. Szczególnie na szybkiej nawierzchni (np. na trawie), szczególnie gdy gra toczy się o wielką stawkę (np. w finale Wimbledonu), szczególnie w meczu ze swoim niepokonanym rywalem (np. z Djokoviciem), szczególnie gdy posiada się piłki meczowe (np. przy 8:7 40:15 w piątym secie). W takich okolicznościach Nasz Geniusz pokazuje swój kunszt i swoją nadludzką odporność psychiczną. Maestro jest niepokonany, najlepszy, najbardziej elegancki, człowiek-klasa i GOAT tenisa. A taki Djoković to jest rzemieślnik, ciułacz punktów, beztalencie i gbur, który Rożerowi mógłby co najwyżej buty czyścić.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Goran Ivanisević oburzony dyskwalifikacją Novaka Djokovicia z US Open. "Przepisy są głupie"

  Przepisy są bardzo mądre. Ogólnie to każdy przepis uprawniający do dyskwalifikacji Djokovicia jest mądry. Grunt, że Nasz Bajeczny Helwet jest traktowany na królewskich prawach i jemu żadna dyskwalifikacja nie grozi. Kosmiczny Bazylejski Poeta uderzył mocno zagraną piłką w ball-boya podczas AO 2006, ale wówczas wystarczył szeroki uśmiech, aby wyjść z opresji. Come on Rożer!! Powtórzmy DSQ dla Djokovicia w Paryżu i w Melbourne!!

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Nadal powinien brać przykład z Rożera Federera. On jak nikt wie, że w Rzymie, w Wimbledonie nie można oddawać własnego podania.
  Tego nie potrafi także Djokovic. Maestro zawsze obnaża pod tym względem Serbucha i Nadala, nie?

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. ATP Rzym: Rafael Nadal odpadł w ćwierćfinale. "Gdy tyle razy tracisz serwis, potrzebujesz cudu, aby zwyciężyć"

  My, prorożerowe fedbojówki, mocno ściskamy kciuki za powtórkę Rzymu w Rolandzie Garrosie. Nadal musi zatrzymać się na liczbie 19. To jest priorytet równie ważny jak zatrzymanie tego awanturnika Serba. Tak, dla dobra tenisa French Open powinien wygrać ktoś inny. Ku chwale Maestra Fedexa, Nadludzkiego Kosmicznego Wirtuoza!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Były trener pogratulował Dominikowi Thiemowi triumfu w US Open. Następnie... podał do sądu rodzinę Austriaka

  @steffen: Misiaczku, fatalnie mylisz konteksty. Tu nie ma złudzeń, nikogo za granicą nie obchodzi treść publikacji w polskojęzycznym internecie. Co najwyżej pewne grono interesownych medialnych marketingowców obchodzi, jakie w danym kraju jest zabarwienie tych artykułów (czyli komu robią dobry wizerunek, a kogo oczerniają). Nie ma w Polsce żadnego medium tenisowego, które miałoby jakiś wpływ na tenisowy mainstream w skali światowej. Ale nie to jest sednem sprawy. W fedpropagandowych publikacjach w polskich mediach liczy się tylko jeden cel. Tym celem jest urobienie polskich czytelników. Jak sądzisz, co koduje się w głowach tabunów młodych ludzi, którzy przez szereg lat naczytają się o "bajecznym geniuszu wirtuozerskim Maestrze Najwspanialszym Sportowcu Świata" w opozycji do "czarnej owcy prowincjonalnego rozrabiaki Djokovicia, za którego trzeba się wstydzić"? Sądzisz, że tacy odbiorcy sami dojrzeją do wyrobienia prawdziwie własnego zdania i wypracują osobiste refleksje wolne od ukierunkowanych przekazów? Rozejrzyj się dookoła, od wielu lat w tenisie obowiązuje swoista poprawność polityczna napędzana przez media. Wystarczy w kilku liczących się mediach ukierunkować myślenie odbiorców: patrzcie, oto mamy Wspaniałego Maestra w opozycji do awanturniczego jugola, a ludzie sami się nakręcą. "Bo wszyscy mówią, że Rożer to jest klasa". "Ach, Rożer, synonim elegancji i szyku!". "Mówi się, że ten Djoković to jest awanturnik". "No tak, Djoković, od zawsze wiadomo, że to kołtun". Ludzie stają przed wizerunkowym wyborem: modne kontra obciachowe, elitarne kontra prowincjonalne. Co wybiorą? Przecież przeważająca część ludzi zainteresowanych tenisem w Polsce jest pod ogromnym wpływem tej narracji medialnej. Ta narracja pada na żyzny grunt wszędzie. Poczynając od kibiców niedzielnych (którzy z lenistwa poprzestają na najprostszym przekazie i chłoną np. w telewizji fedbanialuki Tomaszewskiego) poprzez kibiców bardziej zaangażowanych, poprzez dziesiątki tysięcy amatorskich i klubowych graczy, aż po ludzi mediów i dziennikarzy. Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jaka narracja zdominowała polskie media? Czy wolisz o tym nie myśleć? Jasne, płynąć z prądem zawsze jest najbardziej komfortowo. Przecież zawsze najłatwiej jest próbować zrobić wariata z kogoś, kto prowokuje do krytycznego myślenia...

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do US Open: Boris Becker pod wrażeniem występu Dominika Thiema. "Nazywam go Houdinim tenisa"

  Stwierdzenie zdecydowanie na wyrost. Houdini tenisa jest tylko jeden i na imię mu Maestro Rożer. Fedex to jest magik, który bajecznymi sztuczkami czaruje publiczność. Nikt nie potrafi tak nadludzko zagrywać piłki jak robi to Poeta z Bazylei. A co na gruncie dziennikarskim? Tutaj głosuję za fedredakcją spoRtowych Faktów! To są czarodzieje piśmiennictwa sportowego. Uwielbiam ten unikalny fedstyl, tę delikatność, to czarowanie czytelników za pomocą erudycji oraz dopracowanego do peRFekcji języka. Dzięki temu w dziale tenisowym codziennie czytamy kunsztowne, wirtuozerskie i mistrzowskie fedpublikacje. Fedredaktorzy SF to są himalaje obiektywizmu, 100-procentowa spójność oraz doskonałość formy!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.