Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Big Lebowski napisał/a komentarz do Żużel. Polonia - Unia. Bydgoszczanie wygrali i nie są już ostatni w tabeli. Udany powrót Zengoty [RELACJA]

  Można było szału dostać widząc Brzozę na starcie. Nadludzkim wysiłkiem robi oczka. Powodzenia należy życzyć chłopinie w 2 lidze. Jazda w 1 lidze to koszmar. Dzięki dla Grzesia. Był kurexsko szybki. Trochę brak kondycji, ale super koleś na przyszłość. Ciekawe co na to prezes? Pzdr!

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Wygrana cieszy niesamowicie,jednak nie rozumiem caly czas kanclerzyny pseudo trenera,po jaki uj kombinuje z Brzozowskimi i innymi wynalazkami kosztem Lyagera????? przeciez nie raz juz udowodnil ,ze jego miejsce w skladzie jes od pierwszego gwizdka. To takie trudne do pojecia?

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Uff opuściliśmy ostatnie miejsce w tabeli. Jest szansa na utrzymanie Dziś pierwszy krok został wykonany. Brzoza niech nie marudzi,bo psim swędem zdobył 2 punkty.Słabszy od niego był tylko Batchelor.
  Dzięki Zengi za jakże ważne punkty dla Polonii.
  Polonio walczymy!!!

 • Big Lebowski napisał/a komentarz do Żużel. Jedna z ostatnich szans Polonii na ucieczkę spod topora. Zengota ratunkiem dla bydgoszczan? [ZAPOWIEDŹ]

  @darek pe: Niebiescy to kiedyś pałowali wszystkich. Bycie kibicem gwardyjskiego klubu od niczego nie zwalniało. My nawet mieliśmy jeszcze większy wqrw. Kompleksy da się leczyć. Niech wpadnie na chlapacza od Rysia i będzie chodził jak szwajcar. Pzdr!

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  @AMON nie zapominaj ,że Polonia także zmiłowała się nad Gnieznem oddając Stalkowskiego i Studzińskiego z których występów jesteś mega zadowolony:)))

 • Big Lebowski napisał/a komentarz do Żużel. Jedna z ostatnich szans Polonii na ucieczkę spod topora. Zengota ratunkiem dla bydgoszczan? [ZAPOWIEDŹ]

  Amon: Łączymy się z Tobą w bólu. A jest on wielki... Lecz dalej kompleksy. Pewnie za młodu wyłapałeś w Bydgoszczy po ryju. Kto wie? Może nawet od Rysia? On lał kiedyś takich pętaków. Pamiętam, jak załatwił sam dwóch kozaków z Gniezna. Tak było. He, he. Pzdr!

 • Big Lebowski napisał/a komentarz do Żużel. Kierownik Abramczyk Polonii tłumaczy sytuację z Troyem Batchelorem. Australijczyk nie pojechał na siłę

  Do prowadzenia klubu potrzebni są ludzie ustosunkowani i stabilni finansowo. Posiadający zaplecze w postaci swoich biznesów, a nie gołodupce. Miejsce dla pasjonatów jest na trybunach, a nie na prezesowskim stołku. Potrzeba swojego, solidnego zaplecza finansowego. Wszystkie próby pasożytowania na miejskiej kasie zawsze kończą się tak samo. Teraz też tak będzie. Dopóki Polonia nie trafi w ręce człowieka biznesu, dopóty będą się działy takie cyrki. Myślałem, że wejście w ten projekt Z.Bońka i T.Golloba zwiastowało powiew świeżości i dopływu prywatnych pieniędzy. Nic z tego. Dalej bazuje się na funduszach z Ratusza. Zbudowano podwaliny pod poletko dla rodziny Kanclerzów. Jakie faktycznie role odegrali Boniek i Gollob? Tego na razie nie wiemy. Dziwne to wszystko bardzo. Do tego despotyzm prezesa. Brak możliwości wypracowania kompromisu. Traktowanie ludzi z góry. Czy to tylko nawyki trepowskie? O panoszących się synalkach nie warto nawet wspominać. Dziwne, że inteligentny człowiek, a nie widzi nic skandalicznego w zachowaniu synów? Widocznie im się to wszystko po prostu należy. Paranoją zajeżdża też fakt, że wywiad napisany został z jednym z synów, a drugi odpisuje tu w komentarzach. Pisze obelgi na krytykantów i jednocześnie peany na cześć tatusia (konto odpalone po 9 latach). Ciekawe czy to na rozkaz ojca, czy samowolka? Słabe to bardzo. Żenujące i w gruncie rzeczy ośmieszające. Wynik sportowy to jedno, a prowadzenie klubu czy też dojenie z niego kasy to drugie. To długo nie może potrwać. Tego nie da się zamydlić, bo tego nie da się obronić, a kasa się w końcu skończy. Nikt drugi raz nie da się zrobić w wała. Pzdr!

 • Big Lebowski napisał/a komentarz do Żużel. Wybrzeże - Polonia. Chęć, walka, organizacja i atmosfera to za mało. Spadek bydgoszczan coraz bliżej

  A no właśnie. Im częściej i intensywniej wmawia się "ciemnej masie", że wszystko jest cacy, to tym szybciej powinna zapalić się czerwona żarówa w głowie. To sygnał, że chyba właśnie jest całkowicie odwrotnie. Drużyna dryfuje, a prezes z familią opuszcza tonący okręt, by z radością pławić się w klimatach turniejów GP. Ma wszak swój nadrzędny cel. Śrubuje rekordy jakiegoś Guinessa. Jak to się ma do organizacji i atmosfery klubowej? Dobra organizacja i atmosfera to pewnie jest, ale nie w drużynie tylko rodzinnej klice. Zabawa póki co jest świetna. Najważniejszy plan osiągnięty. Zlikwidowano ponoć krytykę pod adresem ludzi współpracujących z klubem. Dziwnym tylko trafem nikt z kibiców nie został przed sezonem poinformowany o tak dalekosiężnych celach. Karmieni byliśmy za to obietnicą walki o play-off i szybkim do 2023r. awansem do EL. Nikt nigdy nie wspomniał o przejmowaniu się czyjąś krytyką. Dzisiaj już wiemy, że prawdziwe cele zręcznie ukrywa się przed kibicami. Po co? Być może po sezonie dowiemy się o jeszcze innych planach, które niewątpliwie będą osiągnięte? Wszystko naturalnie w imię dobra i rozwoju bydgoskiego klubu. Cierpliwość kibiców się kończy... Pzdr!

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Widzę że wypowiedź Krzysztofa Kanclerza świadczy o inteligencji porównywalnej do braciszka. Dobrze, że zdąrzył się wypowiedzieć po meczu ;) Zapamiętajcie Kanclerze jedna rzecz. Powtarzając ciągle bajki o atmosferze dajecie do zrozumienia ze z tą atmosfera jest właśnie coś nie tak. Każdy złodziej powtarza że brzydzi się kradzieżą, a każdy kłamca twierdzi że nie toleruje kłamstw. Atmosfera w Polonii jest fatalna i przestańcie ściemniać

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Zobacz do czego doprowadziłeś Kanclerz, nie potrafiłeś utrzymać drużyny w ryzach swoim rodzinnym folwarkiem ... czekaj niech się zastanowię ile już Twojej rodziny pracuje w klubie (5,6,7 osób niezwiązanych z żużlem ?)
  Wykorzystałeś naiwność kibiców, którzy wierzyli w Twoja miłość do Polonii, ale otworzyły im się już oczy.Mimo wielu fuck-up i Twojej zachłanności do pieniędzy ufaliśmy Ci. Jako przykład mogę podać chociażby :wykupienie wszystkich programów na GP,które sprzedawałeś drożej swoim bliskim żużlowym znajomym z Polski. Oni Ci to wybaczyli, ale ja nie. Auto,którym jeździ Twój synuś (wiecznie pijany Przemuś),kupiłeś kilka dni temu-chyba na Polonię co ?
  Przemuś pewnie się zbulwersuje, ze ktoś,coś złego o nim powie ale ja mam pytanie po ostatnim GP we Wrocławiu, gdzie będąc z małym dzieckiem startował do kobiety z łapami. Pytanie do tatusia, o to czy Polonia jest dla niego nadal najważniejsza to jest powód by być tak agresywnym ? Czy została w Was jeszcze jakaś empatia?
  No cóż za głupie pytanie. Oczywiście ze nie. Wystarczy podpytać trochę w parkingu maszyn, spytać o atmosferę w klubie, o szacunek do zawodników, motywacje na odpowiednim poziomie.
  Zbyt duże oczekiwania względem klanu Kanclerzow, wystarczy ze laik napije się z nimi wódki i wszystko wiadomo kasa się musi zgadzać .
  Ale powiem coś ważniejszego klub istniał bez Was i z Wami i po Was tez będzie!jak to na tym samym GP odpowiedział Wam kibic, ale już bezpośrednio o Was i do Was.

  Drodzy zawodnicy Polonii, w imieniu swoim ale nie tylko dziękuję za dzisiejszy mecz, za walkę. Mam świadomość jak ciężko bylo Wam w tym sezonie. Wiem tez jak głupie były decyzje Kanclerza,jak bardzo niedoceniony byłeś Lyager, jak bardzo potrzeby byłeś Bellego, jak bardzo się starasz Orwat, jak niesamowity jesteś Huckenbeck. Ile Was to kosztowało emocji, nerwów, poniżania i właściwie jakichkolwiek wartości i wsparcia, które powinny być obowiązkiem kogoś kto ponoć kochał ten klub.
  Ps z ciekawości w sobotę wybierasz się na mecz do Gdańska czy na GP ?

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Atmosfera? Serio Kanclerz? Dobrze, to może pora wyjasnic te kłamstwa prezesa, choć w sumie zrobili już to poniżej inni. Atmosfera w klubie jest fatalna, głównie przez nepotyzm oraz prostackie zachowania Przemysława Kanclerza. Osoby do niedawna chętnie działające w klubie, obecnie robią to sporadycznie lub wcale. Po co zresztą to robić , skoro i tak wszystkie ewentualne sukcesy są przypisywane rodzinie Kanclerzy. Prezesie, proszę pochwalić się zakupem auta dla wiecznie pijanego syna, zapewne za klubowe środki. Przemysława mają dość już nawet zawodnicy. Temu niewychowanemu klaunowi nie przemawiają nawet do rozumu liczne sytuacje gdy dostaje po ryju, np za swój słynny tekst " wiesz kim ja jestem?". Zawodnicy narzekają na to że co mecz jest inny tor i nie ma kto go dobrze przygotować. Z prezesem nie ma dialogu bo on wie wszystko najlepiej. Biorąc pod uwagę dziwne wydatki Kanclerza, jak choćby samochód służbowy dla syna, ponawiamy prośbę : chcemy zobaczyć obiecane rozliczenia kwartalne

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Dobrze ze wiele osób zorientowało się już jaki jest Kanclerz. Do niedawna dobrze maskował swoje działania, ale poczuł się za pewnie i wyszło szydło z worka. Szkoda że jest jeszcze grono ślepo w niego wierzących, ale coraz mniejsze. Kanclerz to żaden zbawca Polonii, tylko przebiegły cwany kibic który wybił się na lizusowaniu Gollobom, zwłaszcza Tomaszowi. Synowie nic totalnie nie potrafią, a w klubie panosza się jakby byli Bogami. Dodam że za pełnienie funkcji kierownika dostają oni pieniądze, zaś inne osoby za to samo pieniędzy nie dostają

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Drogi Prezesie pamiętaj , że klub to również kibice i po szalonym awansie i robieniu wielkiego szumu takich osób jak Gollob z Bońkiem każdy myślał , że rzeczywiście Polonia idzie w dobrym kierunku.Ponoć takie fundusze , że starczyłoby na Protasa , Hampela a co mamy ? Mało ambitnego kapitana Brzozowskiego , drugim polskim seniorem jest gość i genialny taktyczny zmysł człowieka orkiestry , prezesa , trenera , menadżera w jednym.Spadek oznacza na pewno odwrócenie się dużej części kibiców tzw 'sukcesu' , Lyager , Bellego na pewno również nas opuszczą bo nie będą się marnować w II lidze.Jeśli znów zejdziemy na samo dno to za szybko nie wrócimy.Atmosfera ? To chyba żart , którego lepiej nie komentować.W II lidze to znów może zostać Brzoza , może tam będzie brylować do tego Orwat , Siopek niech nasty raz wróci i pół składu mamy.Żenada.Tak jak byłem optymistycznie nastawiony na rządy Kanclerza tak widać , że tego człowieka 'nieco' przerosła sytuacja.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  jak cztam wypowiedzi kancelrza to nie moge w to uwierzyc . jak mozna byc zadowolonym nawet jak klub spadnie z ligi. wtedy bedzie trzeba od nowa budowac zespoł , sponsorzy tez moga odejsc nie mowiac o kibicach.

 • Big Lebowski otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Jeśli już mamy auto niby służbowe to może by tak kupić jakieś mieszkanie ponad 100 metrowe w apartamentowcu i wmówić ludziom że to są klubowe pomieszczenia np biura.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Brawura była, ale nieczyste zagrania rozpoczęły się od przyciśnięcia Batchelora przez Tarasienko, na co sędzia nie zareagował.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Najbardziej mnie martwi ostatni akapit. To samozadowolenie moze Kanclerza zgubic i stawia go w opozycji do kibicow, ktorym w wiekszosci nie jest obojetne czy zespol bedzie jezdzil w I. czy w II. lidze.

 • Big Lebowski lubi Komentarz

  Przy braku formy Brzozowskiego i kłopotach zdrowtnych po upadku Batchelora osobiście od razu kontaktowałbym się z Zengotą. Numer telefonu do "szwagra" ma zapewne Tonder:)))

 • Big Lebowski napisał/a komentarz do Żużel. Jerzy Kanclerz mówi o przyszłości Polonii: Walczymy o utrzymanie, a poza tym mamy solidne fundamenty

  "Walczymy o utrzymanie z Lokomotivem oraz Wybrzeżem Gdańsk. Patrzę na przyszłość optymistycznie. Dla mnie głównym zadaniem było jednak usunięcie krytyki od osób współpracujących z klubem." Czy ten człowiek dobrze się czuje? Nie zbudowanie solidnego składu, nie sukcesywne budowanie trybun, nie sportowe utrzymanie poziomu rozgrywek tylko usunięcie krytyki? Do tej pory karmieni byliśmy oddłużeniem klubowej kasy i pozyskaniem zaufania u sponsorów. Do tego głośno i wyraźnie mówił J.Kanclerz o celach sportowych. Awans do EL najpóźniej do 2023r. Dziś dowiedzieliśmy się, że najważniejsze było jednak coś innego. O czym wcześniej nie raczył nas o tym poinformować. Chodziło o usunięcie krytyki od osób współpracujących z klubem. O co albo o kogo tu właściwie chodzi? Wie to chyba tylko familia Kanclerzów. Doprawdy wielce enigmatyczna i dziwna wypowiedź. Zatem ponowny spadek do 2-iej ligi będzie spełnieniem marzeń, bo inne założenia były przecież bardziej istotne. Czy ten chłop ma nas kibiców i sponsorów za głupców? Z budżetem ok. 3,5 miliona nie był w stanie zapewnić bezpiecznego ligowego utrzymania? Przecież to ewenement na skalę co najmniej europejską, żeby nie wykorzystać takich funduszy. Pytam się co na to główny akcjonariusz, czyli bydgoski Ratusz? Czy wie o tym i bierze w tym udział, czy jest okłamywany? Szydło prędzej, czy później wylezie z wora.
  Całe szczęście, że mecz w Gdańsku jest o 14-tej. Dzięki temu prezes zdąży z synalkami na turniej GP w Gorzowie. Wszak nowa fura wzięta na klub, na pewno zapewni komfort i odpowiednią szybkość w dotarciu do kolejnego celu. Czyli bicia rekordów w pasjonowaniu się owymi turniejami na żywo. Nie mam bowiem złudzeń, że gdyby mecz był zaplanowany później, to J.Kanclerz zagrzewałby do boju kadrowiczów, a nie swoich żużlowców. Plany i cele tego pana są inne i już rozszyfrowane przez kibiców. Prywata ponad wszystko. Grunt, że rodzinka podwieszona pod klubowe koryto. Rozumiem, że nikt nie będzie się w taki interes bawił charytatywnie, ale są jakieś granice przyzwoitości. Synalek panoszący się po klubie i pomiatający wszystkimi jest dość smutnym obrazkiem. W kieliszek nikomu zaglądać nie zamierzam, ale czy aby tego alkoholu też nie było za dużo? Co na to tatuś? Ano nic. Nie reaguje na infantylne i skandaliczne zachowanie synusia. Bo przecież oni wszystko wiedzą najlepiej. A tak się J.Kanclerz puszył na poprzedników. Tak zapewniał, że do takiego bagna nigdy nie wróci. Innych wytykał palcami, a teraz robi to samo pod swoim sztandarem rodzinnym. Jakie to mikre i przykre. Jeszcze zapytam o dyrektora sportowego. Dlaczego T.Gollob występując na antenie TV ma na koszulce wspierających Go sponsorów, lecz bez loga bydgoskiej Polonii? Przecież jest ponoć jej dyrektorem? To też dziwna sytuacja. Czy aby tylko na plecach Tomka próbowano zbudować Kanclerzowskie imperium? Czy faktycznie ma coś wspólnego z Polonią? Czy jest to tylko ściema? Pojawia się ciągle coraz więcej nurtujących pytań, a będzie zapewne jeszcze więcej. Póki co karawana jeszcze jedzie. Jeszcze tli się iskierka nadziei na utrzymanie. Kibice mają w czterech literach czyjąś krytykę, czy jej brak. Chcą zaangażowania całego klubu, a nie tylko sportowców. Jak mają się czuć, gdy prezes mówi, że osiągnął już swoje cele? To jest jakaś dziecinada. Kolejnym przykładem amatorstwa jest brak toromistrza. Raz w tygodniu przyjeżdża emeryt z Ostrowa szykować tor. Czyżby kolejne oszczędności? Po co? Dla kogo? Na samochód czy może teraz dom z basenem? No litości. Potem robi się nawet problem z treningami. Takie i inne sprawy fatalnie rzutują na dowodzącego naszym klubem. Czas na rozliczenie nadejdzie. Pzdr!

 • Big Lebowski otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Big Lebowski napisał/a komentarz do Sparta - Stal. Sensacja we Wrocławiu. Stal wstała z kolan i jedną nogą wjechała do play-off! [RELACJA]

  Wielkie miasto, Silnie umocowany klub. Bogactwo i przepych, a takie panisko jak Rusko nie stać na oddelegowanie jednego zawodnika do wywiadu z TV. O czym to świadczy? Na salony się pchają, a słoma z gumofilców wyłazi. Wstyd dla włodarzy klubowych ale i dla zawodników. Chyba M.Cieślak miał rację, że z Janowskim jest jakiś problem. Wygrywać jest przyjemnie, ale prawdziwych sportowców poznaje się po tym, jak potrafią z godnością przyjąć porażkę. Tego dzisiaj u gospodarzy zabrakło. Wielki podziw i gratulacje dla Stali Gorzów. To była szalona i fantastyczna pogoń uwieńczona zasłużonym sukcesem. Brawo! Pzdr!

 • Big Lebowski napisał/a komentarz do Żużel. Dobre wiadomości dla Polonii Bydgoszcz. David Bellego wraca na tor

  Bellego ponoć wraca, ale być może ktoś inny za chwilę odejdzie? Prywata klanu Kanclerzy już chyba wszystkim w klubie uwiera. Nie każdy chce w tej grze jak widać być marionetką. Ale zabawa póki co trwa w najlepsze. Jeżeli turnieje GP i związane z tym spotkania gastronomiczno-towarzyskie ważniejsze są od dobra własnego klubu, to dobrze być nie może. To ekspert od zgaduj-zgaduli, a nie prowadzenia klubu. Nadal zastanawia mnie już tylko kiedy na to wszystko zareaguje przedstawiciel największego sponsora czyli prezydent Miasta? 7 lat temu opluwano (i słusznie) prywatę Deresińskiego. Dziś największy krzykacz robi to samo. To śmieszne wówczas zamieszanie z włamaniem do klubu, nabiera obecnie jeszcze bardziej komicznego wymiaru. Biedny miś miał być w to wplątany. Od zeszłego roku to człowiek obdarzony olbrzymim zaufaniem ze strony kibiców i sponsorów. Tyle splendoru było. Kryształowy koleś. Obecnie 3/4 rodziny zatrudnionej w klubie. To robi wrażenie. Niekoniecznie pozytywne. Pzdr!

 • Big Lebowski napisał/a komentarz do Żużel. Cieślak otwiera drzwi do kadry przed Janowskim: Musi tylko wyrazić chęć

  Cieślak ma rację. Maciek o tym wie. Pzdr!

 • Big Lebowski napisał/a komentarz do Żużel. Polonia - Lokomotiv: Pierwszy z meczów o wszystko. Kto się utrzyma? [ZAPOWIEDŹ]

  Aby nie było piexxolenia, że to Centrala zrobiła kupę. Jakoś inne mecze zostały rozegrane. Okazuje się, że musi być pozwolenie klubu, na defekację. A nie jak przedstawia to J.Kanclerz, że został postawiony pod ścianą. Bzdura na czterech kółkach. Mecz mógł się śmiałym ruchem ręki odbyć. My kibice i sponsorzy fajnie spędzilibyśmy popołudnie. Jest inaczej. Pzdr!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Tomek z Bamy

Wielkiej, świątecznej radości,
na stole dóbr obfitości,
jajeczka święconego,
mocno zakrapianego!
Najlepsze życzenia wielkanocne!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Niestety nie jestem w stanie Ci pomóc. Struktura działania tego portalu stała się mało czytelna i jeszcze mniej zrozumiała. W każdym razie życzę powodzenia i samych zdrowych emocji. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

To jakaś paranoja, bo ja wysłałam do nich ok 100 mejli z prośbą o usunięcie konta (nie tego, tylko pierworodnego do którego obecnie nie mam dostępu, bo usunęłam konto na FB z którego się logowałam) i...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Em-Ma

To jakaś paranoja, bo ja wysłałam do nich ok 100 mejli z prośbą o usunięcie konta (nie tego, tylko pierworodnego do którego obecnie nie mam dostępu, bo usunęłam konto na FB z którego się logowałam) i do dzisiaj nie usunęli tego konta, a Tobie zrobili to za friko :)
WPSF to jednak stan umysłu obsługiwany przez specyficznych ludzików. Pewnie dlatego loguję się tu raz na miesiąc ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 5 sierpnia 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.