Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Jarecki59 napisał/a komentarz do Łukasz Kuczera: Mikkel Michelsen pewniakiem do tytułu objawienia sezonu. Zasłużył na sporą podwyżkę (komentarz)

    Nie rozumiem dlaczego MM miałby pasować do Wrocławia. Patrząc na średnią jest teraz 15 i aż 3 żużlowców Betard ma lepszą średnią.
    Czy każdego rokującego i zdolnego trzeba zaraz zabrać do Wrocławia. Może to właśnie do Lublina w uwagi na klimat w zespole, kibiców należałoby zabrać np. Doyla czy Zmarzlika...
    Pompowanie tego co najlepsze do mocnych klubów powoduje, że liga staje się nudna. Nie jest tak, że każdy może wygrać z każdym. Patrząc na tegoroczną tabelę, już z góry można założyć jaki będzie finał ligi, kto spadnie, kto będzie w barażach. Bardzo mało niewiadomych, choć jeszcze tyle meczy do końca rozgrywek. Takie stawianie sprawy wcale nie jest dobre dla tego sportu. Żużel jest sportem niszowym, trzyma go polska liga i jeśli jeszcze tu zrobimy mistrzostwa 3-4 zespołów, to jaka to atrakcja. Celem powinna być wyrównana zacięta liga. Pan redaktor wyraźnie ma inna zdanie i zupełnie tego nie rozumiem.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.