Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Plastek - Rafał Ł. napisał/a komentarz do PKO Ekstralasa. Jak Kosta Runjaić przebudował Pogoń Szczecin

  CO JESZCZE DO TRENERA "KOSTY RUJANIĆA" - BYŁ BLISKI 2 RAZY I PRAWIE WYGRAŁ W WARSZAWIE Z LEGIĄ NA WIOSNĘ W SEZONIE 2018/2019. W PIERWSZEJ KOLEJCE NOWEGO SEZONU 2019/2020 TJ. 21 LIPCA 2019 ROKU - TO ON WYGRAŁ PRZECIEŻ Z NIELEŻĄCYMI PORTOWCOM LEGIONISTAMI W WARSZAWIE I TO PO 36 LATACH BEZ TAKIEGO SUKCESU !!!
  KOSTA RUNJAIĆ (POGOŃ SZCZECIN) - LEGIA WARSZAWA (2 Zw - 1 Rem - 2 Por) :-))

 • Plastek - Rafał Ł. lubi Komentarz

  Nigdy nie miałem okazji być na meczach Pogoni ale zawsze kojarzę Szczecin z czymś pięknym i oknem na duży świat, fakt wielokrotnie później byłem i bywam w Szczecinie i kocham to miasto !

 • Plastek - Rafał Ł. lubi Komentarz

  szkoda ze nie przyszedl do Kielc dzis bylaby tam druzyna walczaca o najwyzsze trofea a tak sprowadzony zadufany w sobie nie uznajacy zadnej krytki nie szanujacy drugiego czlowieka Letteri doprowadzi do spadku

 • Plastek - Rafał Ł. lubi Komentarz

  Jestem za Pogonią !!! Tam się urodziłem ale mieszkam w Białej Podlaskiej !

 • Plastek - Rafał Ł. lubi Komentarz

  Ciekawy artykuł. Dziękuję za przybliżenie sylwetki trenera szczecińskiej "Pogoni".

 • Plastek - Rafał Ł. napisał/a komentarz do PKO Ekstralasa. Jak Kosta Runjaić przebudował Pogoń Szczecin

  "NIE CHWALĘ DNIA PRZED ZACHODEM SŁOŃCA" - Myślę jednak, że się grubo Mylisz i Nie znasz się głębiej na piłce nożnej! Czasami porażka jest też zwycięstwem! - Zresztą runda dodatkowa sezonu 2018/2019 to dawanie szans innym piłkarzom i testowanie nowych ustawień na nowy następny już sezon. (Zresztą to Portowcy w pewnym sensie decydowali o Mistrzostwie Polski i losach górnej części tabeli :-))) - 35 kolejka remis w Warszawie z Legią 1:1, 36 kolejka 0:0 w Szczecinie z Piastem Gliwice - W tym meczy prawdopodobnie obliczono, że Pogoń wymieniła między sobą około 600 podań. To Tylko Barcelona za czasów Guardioli wykonywała takie podania w czasie meczu w ilości 600-800. Dodam więcej - 37 kolejka Pogoń wygrywa w Krakowie z Cracovią 3:0, a piłkarze pasów nie dowierzając po porażce u siebie cieszą się z pucharów po przegranej Jagi ) Kosta Runjaić przejął w beznadziejnej sytuacji Dumę Pomorza 6 listopada 2017 roku po 15 kolejkach z 9 punktami, ostatnim miejscem w tabeli, 6 punktami straty do bezpiecznego miejsca i główną kandydaturą do spadku (37 kolejek - 45 punktów - 11 miejsce i 9 oczek więcej od zdegradowanej Termalicy) - TRENER KOSTA RUNJAIĆ - TO TRENER Z POWOŁANIA, EXTRA FACHOWIEC PODPATRUJĄCY NA OTWARTYCH TRENINGACH POCZĄTKOWE SZLIFY JURGENA KLOPPA - ŚMIEM POWIEDZIEĆ TO TRENER KLASY EUROPEJSKIEJ I NAPRAWDĘ SUPER CZŁOWIEK (Wypowiedź po wygranym meczu z Arką Gdynia 29.07.2019 roku cyt. "Wolałbym przegrać ten mecz, w zamian za zdrowie Kamila" - Kontuzja Kamila Drygasa) - Tak - Eliminuje niektórych graczy - To on za to odpowiada - Zgniłe jabłka trzeba odrzucać! Gdyby był słaby to nie starałaby się o jego osobę Legia Warszawa pod koniec sezonu 2018/2019. Propozycje miał też nie małe z zagranicy. Pożyjemy zobaczymy... - To tylko Sport Panie Prezesie... - Czas pokaże i oby było dobrze... w tej Naszej Polskiej Piłce :-))

 • Plastek - Rafał Ł. napisał/a komentarz do PKO Ekstralasa. Jak Kosta Runjaić przebudował Pogoń Szczecin

  "HEJ Majkel2018" - Wiem, że to dopiero 2 z 37 kolejek :-) - "Może nie w tym sezonie ale niebawem Pogoń Szczecin będzie Mistrzem Polski" - (Piast Gliwice - Mistrz Polski Sezon 2018/2019, Leicester City Football Club-Mistrz Anglii w sezonie 2015/2016 !?!?! )
  LITOŚCI !!!!! - To Kluby PKO BP Ekstraklasa mogą błagać teraz Dumę Pomorza o Litość. Pewnie są silniejsze zespoły - Nie idzie to jednak czasami w parze - Co do grupy spadkowej to bez przesady Majkel - "NIE GROZI !!!"

 • Plastek - Rafał Ł. napisał/a komentarz do PKO Ekstralasa. Jak Kosta Runjaić przebudował Pogoń Szczecin

  Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Sport, a w szczególności Piłka Nożna to takie moje Drugie Życie - Jako Szczeciński Patriota. Mocno i wiernie więc kibicuję w ogromnej szczególności POGONI SZCZECIN - Tak Myślę, że wreszcie teraz idzie to naprawdę w dobrym kierunku i w ciągu 5 lat po 71 latach doczekamy się Upragnionego Mistrza Polski. Budowa Nowego i Nowoczesnego Stadionu - Zaplecza Szkoleniowego oraz infrastruktury około stadionowej w centrum miasta Szczecin OK. Naprawdę SUPER Fachowiec i Człowiek z Powołania - Trener Kosta Runjaić oraz dobra gra wraz z atmosferą w zespole. To Jest To. Kibice w Szczecinie byli, są i będą naprawdę liczni - Zaliczani do elity krajowej. "LECZ SMUTNE JEST ICH TRAKTOWANIE PRZEZ NIEKTÓRYCH LUDZI Z WŁADZ KLUBU, A W SZCZEGÓLNOŚCI Z ZARZĄDU" - Naprawdę muszę to powiedzieć, choć jestem Wiernym Szczecinianinem. To nie jest pierwszy raz od dłuższego czasu... "SZANOWNI PANOWIE I PANIE ZARZĄDZAJĄCY DUMĄ POMORZA - PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO - CZAS IDZIE DO PRZODU - PIŁKARSKI POKER BYŁ I BĘDZIE TRWAŁ ALE BEZ PRZESADY" - Dążymy do profesjonalizmu goniąc Europę ale ich nie dogonimy jeżeli nie będziemy myśleć tylko o kasie, która jest może ważna ale na pewno nie najważniejsza.Drużynę też tworzy 12 zawodnik zasiadający na trybunach, a poszanowania, godności szacunku dla niego nie macie. Przynajmniej nie wszyscy ale w większości (Co byście bez nas zrobili i zarobili.... - SPORT - PIŁKA NOŻNA to biznes - Wiem ale to też coś innego emocjonującego, nadzwyczajnego i nieziemskiego) - OPANUJCIE SIĘ - W Szczególności Panie Dyrektorze Klubu ŁUKASZU MACHIŃSKI razem ze zwodzącym Dyrektorem komunikacji i PR: Panem KRZYSZTOFEM UFLAND oraz resztą. "NIE RÓBCIE KIBICÓW W BAMBUKO, SZANUJCIE SWOJE SŁOWA, BĄDŹCIE HONOROWI I MIEJCIE ZASADY BO PREZESEM, DYREKTOREM CZY KIEROWNIKIEM JEST SIĘ MOMENT CZY CHWILĘ, A CZŁOWIEKIEM CAŁE ŻYCIE...... :-( "

 • Plastek - Rafał Ł. napisał/a komentarz do PKO Ekstralasa. Jak Kosta Runjaić przebudował Pogoń Szczecin

  Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Sport, a w szczególności Piłka Nożna to takie moje Drugie Życie - Jako Szczeciński Patriota. Mocno i wiernie więc kibicuję w ogromnej szczególności POGONI SZCZECIN - Tak Myślę, że wreszcie teraz idzie to naprawdę w dobrym kierunku i w ciągu 5 lat po 71 latach doczekamy się Upragnionego Mistrza Polski. Budowa Nowego i Nowoczesnego Stadionu - Zaplecza Szkoleniowego oraz infrastruktury około stadionowej w centrum miasta Szczecin OK. Naprawdę SUPER Fachowiec i Człowiek z Powołania - Trener Kosta Runjaić oraz dobra gra wraz z atmosferą w zespole. To Jest To. Kibice w Szczecinie byli, są i będą naprawdę liczni - Zaliczani do elity krajowej. C.D.N... "LECZ SMUTNE JEST ICH TRAKTOWANIE PRZEZ NIEKTÓRYCH LUDZI Z WŁADZ KLUBU, A W SZCZEGÓLNOŚCI Z ZARZĄDU - Naprawdę muszę to powiedzieć, choć jestem Wiernym Szczecinianinem. To nie jest pierwszy raz od dłuższego czasu... SZANOWNI PANOWIE I PANIE ZARZĄDZAJĄCY DUMĄ POMORZA - PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO - CZAS IDZIE DO PRZODU - PIŁKARSKI POKER BYŁ I BĘDZIE TRWAŁ ALE BEZ PRZESADY - Dążymy do profesjonalizmu goniąc Europę ale ich nie dogonimy jeżeli nie będziemy myśleć tylko o kasie, która jest może ważna ale na pewno nie najważniejsza.Drużynę też tworzy 12 zawodnik zasiadający na trybunach, a poszanowania, godności szacunku dla niego nie macie. Przynajmniej nie wszyscy ale w większości (Co byście bez nas zrobili i zarobili.... - SPORT - PIŁKA NOŻNA to biznes - Wiem ale to też coś innego emocjonującego, nadzwyczajnego i nieziemskiego) - OPANUJCIE SIĘ - W Szczególności Panie Dyrektorze Klubu ŁUKASZU MACHIŃSKI razem ze zwodzącym Dyrektorem komunikacji i PR: Panem KRZYSZTOFEM UFLAND oraz resztą. NIE RÓBCIE KIBICÓW W BAMBUKO, SZANUJCIE SWOJE SŁOWA, BĄDŹCIE HONOROWI I MIEJCIE ZASADY BO PREZESEM, DYREKTOREM CZY KIEROWNIKIEM JEST SIĘ MOMENT CZY CHWILĘ, A CZŁOWIEKIEM CAŁE ŻYCIE...... :-(

 • Plastek - Rafał Ł. otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

 • Plastek - Rafał Ł. został fanem tagów: Kosta Runjaić, Reprezentacje młodzieżowe

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.