Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Herve - jak widać w Twoim przypadku ten awatar , to jednak nie przypadek.

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Rafał. Nie chowaj głowy w piasek. Prawdziwi kibice tenisa chcą wiedzieć, co dzieje się z losemi życiem tych dwóch włoskich nastolatek, które tak okrutnie załatwił Rożer. Czekamy aż napiszesz nam o skandalu z udziałem Rożera we Włoszech. Możesz oszukiwać kibiców, ale tak po ludzku. Nie obchodzi Ciebie krzywda jaką sprawił Rożer Federer tym dwóm dziewczynom? Mógł im zrujnować całe życie? Ty, jako obiektywny redaktor potrafiłeś zmiażdżyć Djokovicia i jego rodzinę, a teraz oślepłeś? PRAWDZIWYM SKANDALEM JEST BRAK TWOJEJ OPINII w sprawie Rożera i ZŁAMANIA REGUŁ sanitarnych związanych z obowiązującą pandemią koronowirusa. ROŻER Nie nosił obowiązkowej maseczki, i nie miał rękawiczek, kiedy wręczał dziewczynkom piłeczki peRFekcyjnie podpisane? RAFAŁ, nie udawaj , musiałeś to widzieć!!!! Nie jesteś tym przerażony?? Przecież te dwie nastolatki mogły zostać zarażone śmiertelnym COVID 19 wirusem??? Napisz nam, co sądzisz na temat nierozsądnego, złego, niegodnego zachowania Spontanicznego Rożera ?? Chyba stać Cię na pisanie prawdy o Rożerze a nie tylko lukrowanie Rożera?

 • Anna Adamczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  @Piotr Wolski: Rzeczywistości nie zaczarujesz :-) ...Spojrzyj na statystyki, a przekonasz się , że w finałach szlema ani Federer ani Nadal nie są Djokovicovi straszni ! ...

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Hehe - jak widać , w Twoim przypadku awatar to jednak nie przypadek.

 • Anna Adamczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie szło Magdzie wyraźnie w tym meczu...

 • Anna Adamczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  @Herve: on w każdym szlemie ma takie szanse, niezależnie czy Szwajcar z Hiszpanem grają czy nie :-)... Djokovic ma patent na wygrywanie z jednym i drugim w finałach szlemów:-)

 • Anna Adamczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czas na rewanż!

 • Anna Adamczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wprawdzie to tylko pokazówka, ale to cenne zwycięstwo. Brawo.

 • Anna Adamczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oglądałam ten mecz, naprawdę mi się podobało.

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Ciekawe czy Madzia przystąpi do meczu z Barą speszona porażką sprzed 3 lat, czy przeciwnie, żądna rewanżu. Podobnie w 2 r. z Juvan (jeśli do takiego spotkania dojdzie). Mistrzyni Polski wkracza w najlepszy dla sportowca wiek, myśląc o poprawieniu życiówki (115 WTA) i o awansie do "100" musi zacząć takie mecze wygrywać, innej drogi nie ma.

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Marcin, co się z Tobą dzieje?, 'Ty, jako obiektywny redaktor potrafiłeś zmiażdżyć Djokovicia i jego rodzinę, a teraz oślepłeś? PRAWDZIWYM SKANDALEM JEST BRAK OPINII MARCINA MOTYKA w sprawie Rożera i jego ZŁAMANIA REGUŁ sanitarnych związanych z obowiązującą pandemią koronowirusa. ROŻER Nie nosił obowiązkowej maseczki, i nie miał rękawiczek, kiedy wręczał dziewczynkom piłeczki peRFekcyjnie podpisane? Marcin, musiałeś to widzieć!!!! Nie jesteś tym przerażony?? Przecież te dwie nastolatki mogły zostać zarażone śmiertelnym COVID 19 wirusem??? Napisz nam, co sądzisz na temat nierozsądnego, złego, niegodnego zachowania Spontanicznego Rożera ?? Czy teraz będziesz potępiał Rożera, tak jak potępiłeś Djokovicia?

 • Anna Adamczyk napisał/a komentarz do Koronawirus osłabił organizm Grigora Dimitrowa. Tenisista nie jest pewny występu w US Open

  Skoro Dimitrow jako jedyny z zakażonych miał jakiekolwiek objawy, to chyba jednak to on przywlókł tego wirusa na Adria- Tour ...

 • Anna Adamczyk napisał/a komentarz do Tenis. Georgina Garcia-Perez o środkach ostrożności w Palermo. "Bezpieczeństwo jest zerowe"

  Zastanawiający wywiad - ....... to jak ona żyje w swoim kraju? Nie chodzi do sklepu? nie chodzi na spacer? siedzi wyłącznie w swoim mieszkaniu? A na kort aby potrenować chodzi? .... bo wynika z jej wywiadu, że w Hiszpanii wszyscy mają ochroniarzy pod mieszkaniem, by ich pilnować by czuli się bezpiecznie.

 • Anna Adamczyk napisał/a komentarz do Tenis. Annabel Croft o Nicku Kyrgiosie: Nie jestem skłonna go szanować

  Annabel Croft stanęła w obronie Djokovica przeciwko Kyrgiosowi ... czyli są jeszcze niezależni i przyzwoici komentatorzy w anglosaskich mediach ....

 • Anna Adamczyk napisał/a komentarz do Tenis. US Open: Hubert Hurkacz, Magda Linette i Iga Świątek na liście zgłoszeń. Może zagrać pięcioro Polaków

  Będziemy trzymać kciuki...

 • Anna Adamczyk napisał/a komentarz do Dyskwalifikacja za koronawirusa w sztabie tenisisty? Tego chce USTA, ATP się sprzeciwia

  Ja to mam wrażenie, że ATP to jedyna organizacja występująca w obronie graczy i nie pozwalająca na dyktat włodarzy turniejowych..... WTA gdzieś tam plącze się w tyle .... i najczęściej kopiuje zalecenia ATP.

 • Anna Adamczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wiadomo, że w sercu Nadala jest RG i Paryż, wiadomo, że trenuje cały czas na mączce, a że boi się zarazić to też w sumie logiczne, bo jak mu by dowalili kwarantannę w NY to i jeden i drugi szlem by mu przeszdł bokiem. Jednym słowem racjonalne zachowanie, choć wiadomo, że szkoda, bo zawsze z przyjemnością się jego grę ogląda.

 • Anna Adamczyk napisał/a komentarz do Tenis. Alexander Zverev nie chce rozmawiać o Adria Tour. US Open? "Trudno trzymać wszystkich w klatce"

  @Fanka Rożera: pytanie o Zvereva a także Dymitrowa w zdaniu powyżej to to ten sam problem o którym piszesz - czyli pytanie o prawdziwość relacji i stosowanie przez dziennikarzy różnych standardów i ocen w stosunku do tych samych zachowań.

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Czy uważasz, że Rafał Smoliński powinien zając stanowisko w sprawie złamania protokołu sanitarnego związanego z pandemią COVID19 przez Rożera Federera w prezentowanym na spoRtowychFaktach kontrowersyjnym spocie reklalmowym "spontanicznego Rożera z dwiema włoskimi nastolatkami?

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Rafał. Zauważyłeś, taj jak ja, że "Spontaniczny" Rożer - jak napisałeś - nie przestrzegał reguł sanitarnych związanych z obowiązującą pandemią koronowirusa?
  Nie nosił obowiązkowej maseczki, i nie miał rękawiczek, kiedy wręczał dziewczynkom piłeczki peRFekcyjnie podpisane? Rafał, musiałeś to widzieć!!!! Nie jesteś tym przerażony?? Przecież te dwie nastolatki mogły zarazić naszego Rożera śmiertelnym wirusem??? Napisz nam, co sądzisz na temat nierozsądnego, głupiego zachowania Spontanicznego Rozers?? Czy teraz cały świat będzie potępiał Rożera, tak jak media potępiły Djokovicia?

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Czy uważasz, że Rożer Federer powinien zostać surowo potępiony przez media za nieodpowiedzialne zachowanie i i złamanie reguł w czasie trwania pandemii koronowirusa?

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Czy uważasz, że Rożer Federer nieodpowiedzialnym zachowaniem mógł zarazić Covid 19 dwie nastolatki występujące w jego spocie reklamowym?

 • Anna Adamczyk lubi Komentarz

  Czy Rożer Federer, "ma kamienie w głowie,"jak mawia Nick Kyrgios, prezentowany często jako autorytet moralny, narażając na utratę zdrowia i życia dwie, niewinne włoskie nastolatki?

 • Anna Adamczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A tak poza tym dlaczego w stosunku do Dimitrowa uwzgędniomo fakt, że nie chciał rozmawiać o Adria Tour , a do Zvereva dziennikarze mają pretensje ??.... Dlaczego dziennikarze stosują różne miarki w odniesieniu do tych samych zachowań ???

 • Anna Adamczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A czy nie było tak, że Zverev zakończył konferencję jak padło pytanie o turniej w Berlinie , a nie o Adria Tour?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.