Kamil Majchrzak przegrał z Dimitrovem.

autor: xPetardax | 2019-08-31, 02:17 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Kamil Majchrzak przegrał z Grigorem Dimitrovem 5:7, 6:7(8), 2:6 w III rundzie US Open. Porażkę w deblu poniósł też Hubert Hurkacz.

W I secie obaj bardzo pewnie wygrywali swoje serwisy, aż do 12. gema, gdy Majchrzak oddał swoje podanie i przegrał partię 7:5. W drugiej partii Bułgar szybko przełamał Polaka, ale przy stanie 4:2 za piątym podejściem rywala został przełamany. Od tego momentu nie było breaków i doszło do tie-breaka, którego nie można było obejrzeć (dzięki Eurosport). W nim Polak prowadził 5:2, ale przegrał 4 punkty z rzędu i musiał mierzyć się z piłką setową, którą na szczęście obronił. Tie-breaka dłużył się i dłużył (a transmisji nie ma), ale to Bułgar wygrał 2. partię, nie dając Majchrzakowi nawet szansy na zakończenie partii. III set to popis Dimitrova, który na początku przełamał serwis rywala i od tej pory kontrolował przebieg spotkania. Na koniec dołożył jeszcze kolejnego breaka :((. Polak próbował wrócić do meczu (miał 2 bp na 5:3), ale wszystkie zostały oddalone winnerami Bułgara, który wykorzystał już pierwszą piłkę meczową i awansował do IV rundy, w której zmierzy się z Alexem de Minaurem.

Polak może być jednak zadowolony ze swojej postawy w tym turnieju, dostał się jako lucky loser i wygrał dwa mecze. Gratuluję Kamil dobrego turnieju i powodzenia w następnych startach.

|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.