Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mariusz Nowak napisał/a komentarz do Bundesliga. "Lewandowski jest nie z tego świata". Media zachwycone wyczynem Polaka

  Twoje życie to porażka dlatego potępiasz czyjeś sukcesy.

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  Kołodziejczyk - przed chwila usunięto mój wpis:
  "Kołodziejczyk - zatrudnia inteligentnych na swoją miarę pismaków, patrz Kubiak & Co. Dzieło w/w: "Lewandowski jest teraz największym seryjnym kasownikiem wszech czasów". Tłumaczenie genialnego redaktorka z farmy klakierów Kołodziejczyka. Klaun nie doczytał w "tłumaczeniu Google", że "Knipser" to nie KASOWNIK, lecz w żargonie piłkarskim pełny instynktu łowca bramek (" instinktreicher Torjäger - Gebrauch - Fußballjargon"). Dowód: DUDEN - najbardziej renomowany słownik języka niemieckiego ( https://www.duden.de/r...ng/Knipser ). Kołodziejczyk, Kubiak - zrozumiało, czy za szybko?"
  Kołodziejczyk - NIECH SIĘ NIE WAŻY PONOWNIE USUNĄĆ MÓJ WPIS. LEPIEJ NIECH SIĘ ZAJMIE NABOREM NORMALNYCH PISMAKÓW ZAMIAST.....


 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  bardzo dobry felieton. W pełni podzielam zawarte w nim opinie. Robert Lewandowski nie jest początkującym piłkarzem i ma prawo do wyrażania swojego zdania. Warto byłoby się wsłuchać, co ma do powiedzenia, a nie próbować Go uciszać. Już to przerobił w Bayernie. Miał wtedy rację krytykując władze klubu za złą politykę transferową (wręcz jej brak) i wylała się na Niego fala hejtu. Po roku okazuje się, że miał rację i Bayern wrócił do gry. Trener musi czymś przekonać zawodników, umiejętnie wykorzystać ich potencjał i stworzyć zespół. Widać, że p. Brzęczek nie jest w stanie tego zrobić. Nie widzę postępu i jestem sceptyczna. Obawiam się, że nasza kadra nie jest w stanie z powodzeniem stawić czoła silniejszym zespołom.

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  brawo jest wygrana ale reszta nadal przemawia za tym, że trener nic więcej nie wyciągnie z tego potencjału zespołu a powinno być dużo lepiej:) wygrane eliminacje czy awans z eliminacji to jedno a co osiągnie drużyna na turnieju to drugie. Z tym trenerem nie widzę dużych szans na prawdziwy sukces a trzeba pamiętać, że wielu piłkarzy z kadry zbliża się do końca kariery piłkarskiej więc szanse teraz trzeba wykorzystywać bo potencjał jest:)

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  TUZIMEK : "Reprezentacja Polski od dawna jedzie na hamulcu ręcznym. Trzeba znaleźć kogoś, kto go zwolni". JA MAM: komisarz w pzpn. Czekam na to od czasów Dziurowicza.

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  Pisanie tylko o kadrze jest tematem bardzo zastępczym. Sedno też nie leży w wieku piłkarzy ale problemem polskiej piłki jest osoba Bońka. Jest on pierwszym hamulcowym w rozwoju piłki i piłkarzy. Świadczą o tym powołania na stanowisko selekcjonera jak też w kadrach młodzieżowych. Prezes federacji w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań szuka ich nawet poza granicami i tak się dzieje gdzie rządzą ludzie,którym zależy na rodzimej piłce. Boniek ma to wszystko gdzieś,nawet i kibiców,którzy oprócz punktów chcą pięknej gry. Z mentalnością księgowego nie można pełnić funkcji Prezesa PZPN. Nawet najlepszy PR nie rozwinie piłki, może jedynie jej pomóc. Nie wiem co i komu Boniek chce udowodnić swoją polityką?

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  Wszyscy wiedzą, że jest źle. Wszyscy wiedzą, że Brzęczek się nie nadaje.
  Dla Bońka bilet na Sycylię w jedną stronę, komisarz do PZPN. Zatrudnić światowej rangi trenera, za asystentów dać mu utalentowanych polskich selekcjonerów, niech się przy nim uczą. Trener musi mieć charyzmę i wizję, wiedzę i doświadczenie, i być całkowicie niezależny od prezesika. Nawałka fajnie sobie radził, ale spuchł na mundialu, przestał wierzyć w drużynę. Trener z kompleksami, to katastrofa.

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  Całkowicie się zgadzam z tezami Tuzimka. Oczywiście, że to był kolejny zawstydzający mecz z outsiderami piłkarskimi. Powtarzam się, ale;
  - Polska piłka reprezentacyjna oraz klubowa trze siedzeniem o asfalt, ale pan Boniek jest optymistą. Albo żyje już w innej rzeczywistości albo ją zaklina. Moje subiektywne odczucie i ogląd sytuacji jest taki: reprezentacji nie ma, wszystkie krajowe kluby pikują w dół, przegrywają z kelnerami, żaden zespół nie wyjdzie poza krajowe opłotki bo dostaje w tyłek. Taki jest stan na dziś. Co pan prezes widzi i gdzie to wyświetlają??

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  ...i Boniek i Brzeczek juz powinii odejsc, is time to say good-bye

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  Co zrobić?Może tak wystarczyłoby wziąć przykład z tych co im się udało?W latach '90 polska siatkówka sięgnęła dna.Na igrzyskach w Atlancie , o ile pamiętam , nie ugraliśmy nawet seta!I co?Dało się wyprowadzić tak reprezentację jak i ligę na światowe szczyty.
  Rozpirzyć towarzystwo do imentu i zacząć od nowa.Inaczej wg mnie przez następne dziesięciolecia będziemy oglądali grę dziadów.

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  Panie Boniek, szanuję Pana bardzo za pańskie osiągnięcia ale nie zamykaj pan ust człowiekowi, który więcej znaczy w futbolu niż Pan!!! Panie Zbyszku - komuna juz się skończyla!!! A kto ma rację to zobaczy Pan po ME...

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  "I dobrze, że liderzy kadry nie słuchają głupich rad i nie rozwalają szafek w szatni. Dobrze, że chcą stawiać sprawę jasno. Kiedy rozmawiać o problemach reprezentacji, jak nie po zwycięstwach? A te kłopoty istnieją naprawdę."
  Mnie zawsze uczyli, że "Co się dzieje w Vegas, zostaje w Vegas". Kto u siebie w pracy, wywleka problemy wydziału do innych? Wg. mnie ten, który wcale nie chce zagrzać tam miejsca i nie obchodzi go co się stanie bo jego zaraz tu nie będzie.
  Co się wydarzyło, że nasza kadra gorzej gra? Panowie zapomnieli jak się piłkę kopie? Nie, to zmiana trenera, który nie ma autorytetu w szatni. Nawałka, był tym, który wyciągnął nas na szczyt(a przecież jego początki wcale nie były lepsze), ostatni turniej był totalną klapą i sam podał się do dymisji. Jak mamy oceniać Brzęczka, skoro nasze gwiazdy, które na codzień grają w nieporównywalnie lepszych ligach, nie szanują trenera z naszego podwórka. Dziwne?w sumie to nie, bo kto z nas by szanował nowego przełożonego, który w połowie nie osiągnął tego co oni. To co mówi Glik potwierdza to co myślę-każdy gra na siebie, wg. schematu jaki mają w klubie bo przecież tam to działa. Brzęczek jest do wymiany to pewne, ale tylko na kogoś kto złapie reprezentacje za mordę i bd wyciągał konsekwencję z niesubordynacji. Jerzy jest za miękki na to, nie podskoczy ,a "pracownicy" to wykorzystują.

 • Mariusz Nowak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie dziwi mnie masowe krytykowanie reprezentacji bo piłka nożna to w Polsce najpopularniejszy sport a poziom ignorancji wobec kibiców jest absolutnie za wysoki. Ludzie kupują bilety idą na mecz, siedzą przed telewizorami a tu co widzą zero walki, obraz nędzy i rozpaczy. Zmarnowany potencjał. Piłkarzy mamy dobrych. Ale zapomniano ,że na boisku trzeba dać z siebie wszystko a wynik nie jest najważniejsze bo i najlepsi czasem przegrywają.

 • Mariusz Nowak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Uważam że połowa drużyny Milanu więcej gwiazdorzy niż gra. Jeśli drużyna nie chce współpracować z Piątkiem to on nie będzie strzelał.Milan nie potrafi wypracowywać sytuacji do strzelenia goli.Wstawcie tam Mesiego czy Lewandowskiego to też nie nastrzelają goli.

 • Mariusz Nowak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niech Pan panie Bońku nie wybiela tak Polskiej reprezentacji w Piłce Nożnej, bo to się staje nudne. Obraz drużyny w ostatnich dwóch meczach był po prostu katastrofalny.

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  Boniek z Brzęczkiem zamiatają wszystko pod dywan. To nie jest prawda, że takie tematy porusza się w szatni. Robert powiedział prawdę i chwała mu za to. W Bayernie ma 5 szans na mecz, więc nie ma takiej presji jak gra z reprezentacją. Boniek by chciał, żeby Robert strzelił z pierwszej i jedynej okazji a później z Austriacy musieliby przeć do przodu o zmianę wyniku, przez co z kontry nasi zdobyliby kolejnego gola albo dwa. Nie mamy złych zawodników tylko Brzęczek podejmuje złe wybory w składzie. Stawia zawodników nie na ich nominalnych pozycjach i się dziwi, że tak to wygląda. Nic nie da, że Robert powie w szatni "chłopaki weźcie się w garść". To wina Trenera reprezentacji i Pana Bońka, który już dawno powinien odwołać Brzęczka.

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  Cóż, Boniek nie jest jakimś autorytetem piłkarskim już. Jemu się nadal wydaje, że wszystko co powie będzie traktowane z szacunkiem, niczym wypowiedzi guru. Jednak wyniki i gra reprezentacji obnażają Bońka i jego trenera.
  Reprezentacja gra źle i tyle, każdy kibic to widzi.

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  Brzęczek to lizi....pa Bońka. Kiedy został wybrany trenerem reprezentacji to nawet garnitur i krawat miał TAKI SAM jak JEGO PAN.

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  Boniek i Brzęczek jego marionetka out! tylko to może zmienić polska piłke

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  Hmmm...niby tak..ale za dużo pod dywan zamiatacie...za dużo składacie obietnic bez pokrycia...jak politycy...DLATEGO TRZEBA WAM WALIĆ PROSTO W NOS SZCZERĄ DO BÓLU PRAWDĘ !!!

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  Fajnie, że Boniek nie będzie już Prezesem PZPN. To nierozgarnięty osobnik. Ale będzie kombinował żeby jeszcze.

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  Popieram, Brzęczek do szkoły

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  P. Boniek był dobrym piłkarzem do niczego trenerem i jeszcze gorszym prezesem....moim skromnym zdaniem nie zwalnia się ludzi po małych problemach jak to miało miejsce z p.Nawałką. Był trenerem z powołania i miał pomysł na drużynę i na tych chłopaków. Prostym przykładem jest trener Niemców który popełnił kilka błędów i nie wyszło mu kilka rzeczy ale nikt to narazie nie zwalnia bo ma pomysł na reprezentację. Ale u nas jest zupełnie inaczej,kto nie wchodzi p.bonkowi w tyłek natychmiast jest zwalniamy i zmieniany na innego przydupasa.Takie jest skromne moje zdanie i jak czytam wypowiedzi p.bonka to normalnie krew się we mnie gotuje....

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  "Lepiej, żeby do kamery wypowiedział się z pokorą, dyplomatycznie," - on i tak się gryzł w język. Miał kłamać lub pieprzyć te same puste frazesy co Brzęczek na konferencjach? Kiedy wszystko się wali nie ma miejsca na dyplomację.

 • Mariusz Nowak lubi Komentarz

  Boniek boi się o stołek, a decyzja z wyborem Brzęczka na selekcjonera kadry - tragiczna. Boże chroń nas w przyszłości od Latów, Brzęczków, Bońków i innej zarazy co psuje polską piłkę nożną.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.