Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ania Dąbrowska otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Ania Dąbrowska napisał/a komentarz do F1: Lewis Hamilton liczy, że Robert Kubica pozostanie w F1. "Ten talent wciąż w nim tkwi"

  Panie Kuczera.. Od grudnia 1984 do stycznia 1985 jest..... jeden kalendarzowy miesiąc a nie kilka. Poza tym nawet niekwestionowany talent i forma Roberta nie pokona stanu auta sklejanego z odpadów po Russelu. Fakt niezaprzeczalny z dotychczasowych wyścigów, że na starcie Russel często wąchał rurę Roberta, do drugiego, trzeciego zakrętu. To świadczy, że Robert dalej ma to "coś".. Ale nie ma czym walczyć, a polityka Williamsa nastawiona na swojego angola, chyba jest dość widoczna Jak by to było, by Russel dostawał bęcki od Roberta z ograniczeniami.. Nie do przyjęcia.

 • Ania Dąbrowska lubi Komentarz

  No i brawo Robert. Pokazal faka wlliamsowi i oni nie beda juz mogli uzywac non stop jego pieniedzy. Nie dziwie sie ze stroll stamtad zwial

 • Ania Dąbrowska napisał/a komentarz do F1. Robert Kubica żegna się z teamem. Zientarski: Decyzję podjął Williams

  Facet z charakterem, pokazał kolejny raz. Wiedział, co będzie i zrobił to na własnych zasadach i w czasie ustalonym przez siebie. I tak długo wytrzymał w taczce skręcanej z pozostałości po Russelu. Jeżeli ktoś jest w temacie, to jak może się zmienić balans auta przez noc?... Jak by to wyglądało, jak by Russel dostawał bęcki od Roberta z ograniczeniami?? I tak na starcie wąchał z rury Roberta i to pokazuje klasę Roberta i jego możliwości, niestety do drugiego, może trzeciego zakrętu. Z wróbla orła nie zrobisz, z taczki wyścigówki też nie.

 • Ania Dąbrowska napisał/a komentarz do F1. Robert Kubica żegna się z teamem. Zientarski: Decyzję podjął Williams

  @AntyKob: byś był w parkingu, to byś jako dyletant nawet nie miał pytań.

 • Ania Dąbrowska napisał/a komentarz do F1. Łukasz Kuczera: Robert Kubica wyszedł przed szereg. Nie chciał się dać wykorzystać (komentarz)

  Dla mnie, Williams zostanie pierwszą taczką F1 o anty sportowym zachowaniu. Faworyzują swojego angola, który regularnie na starcie wącha z Roberta d.... I gdyby mieli równe auta (nawet w swojej taczkowej klasie), to..... No nie! Nie może być by Russel dostawał lanie od Roberta z ograniczeniami. Proste i widoczne na porównaniach z wyścigu obu driverów.. I dziwny mankament z niepowtarzalnością ustawień balansu w Roberta aucie. Z dnia na dzień przed wyścigiem..

 • Ania Dąbrowska

  Gdyby Putin miał syna, kupił by całą F1 i ustalił na dwa lata wcześniej, kto będzie mistrzem w kolejnych sezonach. Taka jest obecnie Formel 1.. Kasa, kasa, kasa.. Dyletant z workiem pieniędzy zasiada za kierownicą, spełnić tatusiowe marzenia.

 • Ania Dąbrowska

  Wspaniały człowiek i z charakterem. Nie czekał aż się stanie i podziękował na własnych warunkach i we własnym miejscu i czasie.A Williams zostanie dla mnie ostatnim taczkowym F1, o nie sportowych zasadach, faworyzujący swojego angola. Robert pokazał wiele razy na pierwszej startowej, że Russel może mu wyziewy z d... wąchać.Chyba się go boją widocznie, bo auto zawsze makabrycznie przygotowane w stosunku do partnera zespołowego. Przypadek? Wyraźnie nie.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.