• Kto się odważy podać końcową tabelę pge ekstraligi??...

To tylko zabawa więc bez spin. ;) moim zdaniem pewniakiem jest finał  czestochowa z lesznem i spadek rybnika. Pozostale drużyny są tak wyrownane ze decydować będą  niuanse. PS. Zdarzają mi się błędy, nie musisz czytać.1 Czestochowa - kompletna drużyna, wygladniały zarząd złota, różnice      w finale (…)

Więcej

• tabela wszechczasow

opracowałem tabele. jednak nie jestem pewien czy uwzgledniłem wszystkich, jesli nie to pomozcie. Tabela zawiera druzyny ktore zdobyły medale mistrzostw polski (czyli: DMP,MDMP,MPPK,MMPPK,IMP,MIMP). CZy mysłowice, katowice, krosno, kraków, albo bielska biała zdobyły jakies medale po wojnie??1 Gorzów (…)

Więcej

• zabawa kibica:)

mam taki pomysł zeby wymienic druzyny co maja w składzie wychowankow, zobaczymy jak to sie prezentuje na papierze... zawodnicy tylko aktualnie wystepujacy np. FALUBAZ 1 Piotr Protasiewicz 2 Grzegorz Walasek 3 Grzegorz Zengota 4 Kacper Rogowski 5 Alan Marcinkowski 6 Patryk Dudek 7 Adam Strzelec jesli (…)

Więcej

• kolejnosc enea ekstraligi??

odwazy sie ktos wytypowac koncowa kolejnosc?? :)

Więcej

• 23 marzec

falubaz bez stadionu??!! pierwszy mecz u nas wygrywamy w wyznaczonym terminie!!!

Więcej

• tabela wszechczasów

opracowałem tabele. jednak nie jestem pewien czy uwzgledniłem wszystkich, jesli nie to pomozcie. Tabela zawiera druzyny ktore zdobyły medale mistrzostw polski (czyli: DMP,MDMP,MPPK,MMPPK,IMP,MIMP). CZy mysłowice, katowice albo bielska biała zdobyły jakies medale po wojnie??1 Gorzów W.              102 (…)