Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Japa lubi Komentarz

  Urzędnicy cudzymi, ciężko zarobionymi pieniędzmi chcą się przyłasić gościowi, co i tak sporo zarabia ;] Jak Bartek to odbierze, to trochę straci w moich oczach.

 • Japa lubi Komentarz

  To są publiczne pieniądze i miasto nie powinno ich w taki sposób wydawać !!!! Nie każdego mieszkańca interesuje ten sport . Są inne ważniejsze cele niż wyrzucanie pieniędzy w błoto , to jest zwykłe rozdawnictwo publicznych środków pod przykrywką promocja miasta.

 • Japa lubi Komentarz

  Miejskie pieniądze idą na miasto. Zawodnika powinny wspomagać inne podmioty. Po co tyle pieniędzy?

 • Japa lubi Komentarz

  Chylę czoła przed Świętochłowicami. Mimo braku światełka w tunelu wciąż pięknie walczą o żużel w swoim mieście. Najwyższy chyba czas, żeby GKSŻ im jakoś pomogła ze stadionem i w ogóle.

 • Japa lubi Komentarz

  Gdyby tak Lewandowski umiał choć trochę dryblować mógłby konkurować z Włodkiem Lubańskim . Poza tym jak wielu młodych zna Lubańskiego ?

 • Japa lubi Komentarz

  "Don Vito " dobrze zrobił Musielak i Huckenbeck mieli ważne kontrakty do 31 Października 2019 i nie mieli prawa negocjować bez wiedzy swojego obecnego pracodawcy więc PZM nie powinien mieć kłopotu żeby "klepnąć " te kary nałożone przez Orła Łódź :)

 • Japa lubi Komentarz

  Trudno szkolić młodych ludzi jeżeli motocykl zuzlowy kosztuje majatek.Bez zmiany platformy sprzętowej nic się nie zrobi.Zuzel musi być tanszy by być sportem popularnym a nie elitarnym.Gadanie przepisy i kary nie zastapia pieniędzy.Ale jak zlamac lobby cudomechanikow?Latwiej wygrac z rywalem sprzętowo niż umiejętnościami.A niestety jest jak jest.

 • Japa lubi Komentarz

  Nie bardzo rozumiem tej "rozpaczy" że nie wszyscy juniorzy kontynuują karierę w wieku seniora i w takim razie szkolenie to "wyrzucanie pieniędzy w błoto". Przecież tak jest we wszystkich dyscyplinach sportu, szkoli się wielu/wiele chłopców/dziewcząt: siatkarzy, piłkarzy nożnych i ręcznych, koszykarzy, tenisistów itd itp...., z czego w dorosłym sporcie zawodowym zostaje kilka-kilkanaście procent, a reszta kończy swoją przygodę ze sportem lub kontynuuje ją amatorsko :)). Ale takie szkolenie jest potrzebne, żeby wyłuskać te błyskotki które zostają solidnymi ligowcami lub te perełki, które w przyszłości mogą błyszczeć jako mistrzowie świata :)). Trzeba zainwestować żeby coś z tego mieć i tyle.

 • Japa lubi Komentarz

  kompromis czyli coś co nie zadowoli nikogo...sukcesywnie zmniejszać ilość zagranicznych zawodników w ostatniej lidze...zostawiając maksymalnie jedną gwiazdę w meczu...

 • Japa napisał/a komentarz do Żużel. Bogdan Berliński, Konrad Kuśka, Andrzej Wyglenda - złote trio

  Dziękuję.

  Pozwolę sobie p. Stefanie zasugerować wplecienie do Pańskich felietonów rybnickich postać Janka Tkocza.
  Niesłychanie barwna postać. Wspaniały żużlowiec, skromny i bardzo lubiany w Gdańsku człowiek.
  Odszedł w Paryżu prawie równocześnie ze Zb. Podleckim.

 • Japa lubi Komentarz

  Powiem tak. 38 lat jestem kibicem żużla ale naprawdę z roku na rok coraz bardziej odechciewa mi się tej dyscypliny sportu. "Miałem wrażenie, że żużel się rozwija" - pytam w którym miejscu Panie Cegielski??? Żużel się zwija co widać jak na dłoni! Tunerzy i absurdalne koszty zabili ten sport!! Może jeszcze dwa, trzy lata i po faworach. Liga Czeska - praktycznie nie istnieje, liga duńska - pika w dół i kadłubowe rozgrywki, liga angielska to podwórko a nie rozgrywki, liga szwedzka co roku jakoś daje radę ale ma coraz większe problemy z młodzieżą, liga polska hmmm - nudna jak flaki z olejem, zero ścigania, kombinacje, układy, ustawki, awarie z d....y! I my chcemy stadiony budować??? Pytam komu i po co to jest potrzebne, pieniądze wyrzucone w błoto, na kurnikach jeżdżą na całym świecie a u nas wymogi z kosmosu. Koniec żużla zbliża się wielkimi krokami i moim zdaniem nic tego nie zatrzyma, nic!

 • Japa lubi Komentarz

  No i super, czy nie pasuje ci? Teraz widzimy kto tak naprawde jest przyjacielem rzeszowskiego klubu, a podejrzewam, ze Krosno moze dalej liczyc na p. Marte.
  Jednym slowem: Bardzo dobre informacje z Rzeszowa!!!

 • Japa lubi Komentarz

  Gnidowaty, na samo odwodnienie liniowe którego inne kluby nie muszą mieć a w Lublinie już było wymagane poszło około miliona. Oświetlenie, dosypanie dużej ilości nawierzchni, wymiana krawężników, powiększenie parkingu, park maszyn, poszerzenie łuków, budowa trybuny dla gości, a nawet dołożenie kibelkow, stanowiska dla tv. Przed sezonem zostało zrobione niesamowicie dużo. Wszystkie punkty licencji warunkowej zostały wypełnione co do joty. Tyle tego było że wydawało się niewykonalne, a jednak nasi zdążyli. Nie udało się przez remonty odjechać przed sezonem treningów. Stepniewski jest teraz wkurzony bo chcieli załatwić Motor przed sezonem, więc teraz wymyśla jakieś bajki a ci mniej kumaci nawet mu uwierzyli.
  Nie wiem jak trzeba być kumatym żeby uwierzyć że w parę miesięcy ogarnie się biurokrację, zrobi projekt, ogarnie przetargi, wybuduje stadion i odda do użytku. Niestety to nie trwa 10 miesięcy jak usiłuje wcisnąć Stepniewski. Na samą dokumentację i zezwolenia to mało.

 • Japa lubi Komentarz

  Misiu. Wiesz, ze NAJPIERW dostali warunkową licencję? Ta licencja warunkowa, jak nazwa wskazuje była oparta na pewnych warunkach, które klub musiał spełnić już PO dostaniu licencji. Mam nadzieję, że póki co nadążasz. No więc idźmy dalej. Jak już dostaliśmy tą warunkową i poznaliśmy warunki, to klub przystąpił do ich realizacji. I wszystkie te warunki zrealizował. Jakie one były? Poszukaj w necie, można to znaleźć dość łatwo. Tak więc podsumowując: Warunki licencji zostały zrealizowane PO jej przyznaniu, a nie przed. Bo to by było dość trudne, skoro przed przyznaniem licencji nie mogliśmy znać warunków. Jakbyś jeszcze tego nie ogarniał, to daj znać, narysuje Ci diagram.

 • Japa lubi Komentarz

  Jestes dzbanem do kwadratu XD zobacz sobie zdjęcia stadionu z przed roku i teraz, to zobaczysz ile zrobiono, a nie krytukujesz nie znając sytuacji

 • Japa lubi Komentarz

  Według mnie na pierwszym miejscu powinny być stawiane względy sportowe oraz przepisy bezpieczeństwa zawodników. Wymogi infrastruktury otoczenia stadionu powinny być na dalszym miejscu.

 • Japa lubi Komentarz

  Na co poszły pieniądze ?? Na dolozenie krzesełek na tryb7ne kibicow gości na nowy telebim na nową maszynę startową na modernizację parku maszyn na odwodnienie toru na zrobienie kostki na koronie stadionu na dołożenia świateł i pewnie wiele innych o których nie masz pojęcia.

 • Japa lubi Komentarz

  Panie Dębski wróć Pan na wieżyczke sedziowska zobaczymy czy wtedy będzie Pan taki Figo fago. Będzie parę sekund na podpięcie decyzji. Cegła ma rację!!!!!!!

 • Japa lubi Komentarz

  Brawo Cegla-Demski juz sam sie pogubil w tych swoich interpretacjach...

 • Japa napisał/a komentarz do Marta Półtorak. Półtora okrążenia: Szefów GP dany turniej interesuje do momentu zgarnięcia kasy (felieton)

  Ty byś będąc prezydentem, burmistrzem nie wykładał czyichś pieniędzy na promocję SIEBIE?
  Jest taki klimat. Jest polski układ korupcji, jest przyzwolenie.
  Spróbuj to w Anglii. Pani Marta gapami karmiona nie jest. Szkoda gadać. Ten głupi lud zawsze płaci za igrzyska.

 • Japa lubi Komentarz

  p.Marta ma świętą racje GP nuda i badziew nic ciekawego to nasza extra liga jest super i bardziej ciekawa

 • Japa napisał/a komentarz do Nie żyje legenda częstochowskiego żużla. Stefan Kwoczała miał 85 lat

  Może będzie memoriał S. Kwoczały?
  Miał niedobry zwyczaj zdejmowania kasku za metą i machania do publiki.
  Tak najechał go E. Kupczyński.

 • Japa lubi Komentarz

  Już to przerabialiśmy i nie wiem, jak trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć, jak wielką dziurę pokoleniową mamy z roczników 1988-1993, czyli tych, których okres juniorski przypadał na lata z zagranicznymi zawodnikami na juniorce.

 • Japa napisał/a komentarz do Żużel. Ostrovia - Wybrzeże: piorunująca końcówka i bonus dla gdańszczan (relacja)

  CO ZA G...O POJECHALI JUNIORZY
  Jak mogą juniorzy zdobyć 1pc?
  Bech i Nilsson do wywalenia na zbity pysk !

 • Japa lubi Komentarz

  Jeśli natychmiastowa ZZ to zlikwidować 8 i 16. Właśnie 8 zawodnika wprowadzono, by zapobiec sytuacjom z kontuzjami. Czy już o tym zapomnieliście? Tak to tłumaczono, ale właściwie chodziło o wprowadzenie zdolnych obcokrajowców w miejsce polskich zawodników.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.