Edvin Wóycik - komentarze

  • Edvin Wóycik napisał/a komentarz do Żużel. Prezydent Andrzej Duda w domu mistrza Bartosza Zmarzlika. To była wyższa szkoła jazdy

    Ja nie czaję bazy, jeżeli piszecie o komunizmie w wykonaniu lewaków, jak to nazywacie. Przecież mała szmata obraca się w towarzystwie byłych komunistów. Niedługo zabierze Wam część internetu etc. Duda to nie prezydent, tylko zwykła pisda, to dlaczego piszecie o nim w superlatywach? Przecież to tylko podpisywacz za Nasze pieniądze. Ma Nas w dupie. Liczą się pieniądze. Po co ten blamaż? Przecież takich sk...synów nie było w polskiej historii, jak teraz. Przestańcie oglądać tvpis, bo Wam się w głowach j...e.

  • Edvin Wóycik napisał/a komentarz do Żużel. Bartosz Zmarzlik ma gorszy sprzęt niż Leon Madsen. "Tytuł wywalczył samym sobą"

    Dobrze się stało, że wygrał Bartosz. Jechał w miarę równo i do celu. W pewnych momentach na wyjściach z łuku było widać tylko sam motocykl, bo Bartek tak prowadził maszynę, że wyglądało to niesamowicie.
    ...ale obiektywnie - Leon niesamowicie gonił Bartka w Toruniu. Jechał ponad wszystkimi i w innej lidze. Janek pieprzy o umiejętnościach, a ja akurat nie widzę, żeby Madsen był technicznie słabszy, niż inni z czołówki, także Janek - weź się ogarnij. Jestem z Czewy, to fakt, ale umniejszając Leonowi, nie będzie Bartek miał jeszcze więcej punktów na koniec. Na dystansie Madsen chodził w Toruniu niesamowicie, także po co to pieprzenie?