Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Oprócz przyjemności z gry obowiązują zobowiązania organizatora względem publiczności i telewizji . Jeśli Estończycy obawiali się wirusa mogli o tym powiedzieć znacznie wcześniej .

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Estońskie panienki boją się bezobjawowego wirusa? Prędzejto oni mogli przywieźć tego wirusa do Polski, bo mają więcej zakażeń i śmiertelnych osób w przeliczeniu na osobę niż w Polsce.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Panie Redaktorze, cały wywiad Pan Wiceprezydent posługuje się jedną, wyuczoną formułką o potrzebach cięć w trudnych czasach i niezrozumieniu tego przez część zawodników. Aż prosiło się aby w którymś miejscu wspomnieć o tym, że zawodnicy z którymi zerwano umowy czy trener Daszkiewicz zgodzili się na blisko 20 % obniżkę kontraktów, a sprawa dotyczyła premii, która wedle zapewnień trenera Daszkiewicza tylko z nazwy była premią, a faktycznie miała być normalną częścią wynagrodzenia, jedną z wypłat, która wypłacona w ten sposób miała być korzystniejsza dla klubu. Nie wspomnienie o tej kwestii w wywiadzie czyni go tylko kolejnym politycznym bełkotem.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  to już brak honoru i człowieczeństwa też coroną usprawiedliwiają zapyziałe komuchy?????

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Brak w wywiadzie prostego pytania, po stwierdzeniu,że przecież zawodnicy zgadzali się z obniżką poborów ; Czy Prezydent Katowic akceptuje nie przestrzeganie prawa przez prezesa klubu ?

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Uważam iż Władze Ligi Siatkówki (przecież zawodowej) po winne usunąć klub z Ligi za nie przestrzegania prawa i przyniesienie wstydu Polsce w siatkarskim środowisku całego świata.W tamtym roku był Szczecin,teraz Katowice to nie może odbyć się bez kary.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Wiceprezydent Bojarun broni prezesa Szczerbowskiego w sposób umiarkowany,a jeśli prawdą jest je to co mówi były trener i zawodnik to gościu powinien być natychmiast odwołany z funkcji bo nie dorósł do piastowania tego stanowiska. Mógł zastosować przepisy KC dotyczące siły wyższej ale wychodzi na to,że facet jest prezesem z przypadku.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Czy Pan Szczerbowski to ta osoba, która roztwoniła potencjał Stadionu Śląskiego, który działał jak SŚ nie dostał ME w piłce, reprezentacja przestała grać, a wydarzenia muzyczne były w ostatnim czasie jego dzialalności niemal zerowe? Bo jeżeli tak to dobitnie pasuje do Katowic, Gks-u i spodka. Chyba ktoś nie zauważył ile kasy jest tam marnotrawione, jak spodek stał sie przestarzały, mekką siatkówki to był pod koniec lat 90, owszem jedne MŚ jeszcze potem miały tu finał, ale tak co raz częściej Łódź, Kraków, Gdańsk czy ostatnio nawet Gliwice przejmują wydarzenia. Czy to nie ten klub, który w sekcji piłkarskiej przez działalność miasta zniszczył lokalne dzielnicowe kluby co miało dać wielki jeden klub, który ostatecznie wylądował w trzeciej klasie rozgrywkowej mimo, że corocznie słyszeliśmy hasło ekstraklasa albo śmierć, a w tym czasie Rozwój, który wyszkolił tylu świetnych zawodników był regularnie niszczony. Nadal się okazywało, że juniorzy w Rozwoju są lepsi to teraz sprzedaje się ich stadion pod developerkę. Zresztą wiadomo kto rządzi w tym mieście. Może jeszcze przyjrzymy się sekcji hokejowej i podobną zasadę jak z Rozwojem zrobiono z Naprzodem Janów, gdzie jednak dzięki poświęceniu kilku osób jeszcze nie udało się tego dokonać, ale cały czas próbują. Ale też ściągali zagranicznych zawodników, trenerów, a mistrzostwa niezdobyli przegrywając zawsze z lokalnym rywalem Tychami. Ostatnio wielki sukces przy zielonym stoliku z powodu koronawirusa brązowe medale. A reprezentacja i tak woli grać w Gdańsku i Krakowie mecze i największe turnieje jakie może PLH zorganizować. Taki jest obraz tej wielkiej Gieksy, wielkiego miasta i wielkich polityków i działaczy, wydmuszka, która tylko chyba ludziom co coś z tego mają może jeszcze przysłaniać wzrok jak jest naprawdę i co się dzieje w tym mieście. Miasto ogrodów, które przy każdym remoncie zalewa co się da betonem.

  I te zdanie przecież mogą iść do sądu... jakieś wcale mnie nie dziwi z ust tych ludzi.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Co za patologia.Ligę włoską wstrzymali w obawie przed koronawirusem ale Ligi Mistrzów to już nie bo nie ma zagrożenia.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  makarony są na specjalnych prawach?!?!?!!?!? SKALNDAL!!!!!! leśnych dziadków z CEV wysłać na mecz może nie wrócą!!!!!!!!!!!

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Zakłamanie CEV, sięga zenitu!!!
  Najpierw piszą, że nikogo, nie zmuszą do meczu, a potem stają po stronie Włochów, bo trzęsą, siatkówką klubową.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Czyli trzeba ich ograć u siebie 3-0 albo 3-1 a potem wygrać złotego seta , mam nadzieję że karma wróci do Trentino za to że mają gdzieś czyjeś zdrowie i życie.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Co na to Ryszard Cz. ? Jaśnie panujący pan prezes.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  A spotkania w Turcji na jakiej podstawie odwołali? Tam nie odnotowano koronawirusa.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  A niektórzy dalej twierdzą że Śliwka jest słaby i nie nadaje się na igrzyska.Na szczęście w siatkówce nie tylko siła ognia jest ważna a technika i spryt też mają ogromne znaczenie.A teraz czekam na minusy fanboyów Bednorza.

 • Skrzat70 napisał/a komentarz do Nikola Grbić: Aleksander Śliwka? Takich jak on, nie ma wielu na świecie

  @Kris59: Nie wystarczy być dobrym technicznie. Trzeba jeszcze dojrzeć emocjonalnie i nie psuć atmosfery w drużynie. Jak Bednorz to zrozumie i osiągnie to można pomyśleć o nim w reprezentacji. Do tego czasu niech gra w tych najlepszych klubach na świecie i tyle.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  @Kris59: Śliwka przynajmniej nie strzela fochów jak dziecko w przedszkolu i nie pisze takich SMS-ów do Urnauta.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Jestem oczywiście za tym, by wszelkie niesnaski, poszły w niepamięć. Szkoda bowiem, tak wielkiego talentu. Lecz nie mogę się zgodzić, gdy ktoś wini, tylko Kubiaka i trenera.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  W grze zespołowej, oprócz umiejętności-potrzeba zaufania, a nie zdobywa się go-wątpiąc, w trenera, i wypowiadając się, w imieniu zespołu, jak jego, kapitan-po Lidze Narodów.

 • Skrzat70 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niech jedzie do Zenitu. Tam nikt nie będzie się z nim chciał. A on może i sistkarzem jest dobrym ale psychikę ma zrytą i jest toksyczny dla drużyny. Dobrze zrobił trener że posłał to w diabły. Jak dobrze ja i spokornieje to może się nada ale póki co narobiłby w reprezentacji więcej szkody niż pożytku.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  To moze niech na skocznie wejda i zablokuja ją, to wtedy bedzie rozglos jeszcze wiekszy, a o to widze z rozmowy, ze organizatorom chodzilo.
  Dlaczego uprzykrzaja zycie normalnym obywatelom, co oni maja wspólnego z ich problemami? Mimo ze ich popieraja, to dostają wzamian gratisowy postoj i kupe nerwów.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Szkoda chłopa, wiadomo że źle postąpił ale chciał na skoki i to się liczy, ta zafajdana policja jednak mu uniemożliwiła.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Zaszkodzmy i zróbmy na złość ludziom którzy nie mają z tym nic wspólnego.
  Takie coś powinno być karalne.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Uderz w stół a... wyznawcy pisizmu się odezwą: Modafi, Lutnia itp.!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.