Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  A niektórzy dalej twierdzą że Śliwka jest słaby i nie nadaje się na igrzyska.Na szczęście w siatkówce nie tylko siła ognia jest ważna a technika i spryt też mają ogromne znaczenie.A teraz czekam na minusy fanboyów Bednorza.

 • Skrzat70 napisał/a komentarz do Nikola Grbić: Aleksander Śliwka? Takich jak on, nie ma wielu na świecie

  @Kris59: Nie wystarczy być dobrym technicznie. Trzeba jeszcze dojrzeć emocjonalnie i nie psuć atmosfery w drużynie. Jak Bednorz to zrozumie i osiągnie to można pomyśleć o nim w reprezentacji. Do tego czasu niech gra w tych najlepszych klubach na świecie i tyle.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  @Kris59: Śliwka przynajmniej nie strzela fochów jak dziecko w przedszkolu i nie pisze takich SMS-ów do Urnauta.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Jestem oczywiście za tym, by wszelkie niesnaski, poszły w niepamięć. Szkoda bowiem, tak wielkiego talentu. Lecz nie mogę się zgodzić, gdy ktoś wini, tylko Kubiaka i trenera.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  W grze zespołowej, oprócz umiejętności-potrzeba zaufania, a nie zdobywa się go-wątpiąc, w trenera, i wypowiadając się, w imieniu zespołu, jak jego, kapitan-po Lidze Narodów.

 • Skrzat70 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niech jedzie do Zenitu. Tam nikt nie będzie się z nim chciał. A on może i sistkarzem jest dobrym ale psychikę ma zrytą i jest toksyczny dla drużyny. Dobrze zrobił trener że posłał to w diabły. Jak dobrze ja i spokornieje to może się nada ale póki co narobiłby w reprezentacji więcej szkody niż pożytku.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  To moze niech na skocznie wejda i zablokuja ją, to wtedy bedzie rozglos jeszcze wiekszy, a o to widze z rozmowy, ze organizatorom chodzilo.
  Dlaczego uprzykrzaja zycie normalnym obywatelom, co oni maja wspólnego z ich problemami? Mimo ze ich popieraja, to dostają wzamian gratisowy postoj i kupe nerwów.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Szkoda chłopa, wiadomo że źle postąpił ale chciał na skoki i to się liczy, ta zafajdana policja jednak mu uniemożliwiła.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Zaszkodzmy i zróbmy na złość ludziom którzy nie mają z tym nic wspólnego.
  Takie coś powinno być karalne.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Uderz w stół a... wyznawcy pisizmu się odezwą: Modafi, Lutnia itp.!

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Modafi, powtarzasz się! Mózg zlasowany przez tvpartyjną pisowską szczujnię!

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Bartek Bedorz być może chce być ważną postacią w reprezentacji, ale zapomina czasem, że siatkówka to sport drużynowy. Po ME przechlapał sobie w drużynie totalnie ciesząc się z porażki ze Słowenia... Dla wielu siatkarzy jest podobno skończony w reprze.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Wystarczy kliknąć nieco wyżej, w lewym górnym rogu, w jej dane, żeby zobaczyć jak jej mało w mediach. Zresztą jak widać jest dziś na wp sportowym newsem dnia.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Skoro nie chce być na okładkach to po co się zgadza na wywiad? Myślę, że brak udzielania się w mediach byłby wystarczającą wiadomością.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Oglądałem wszystkie mecze pań i bardzo byłem zdziwiony brakiem jakijkolwiek reakcji trenera na te beznadziejne zagrywki tej Smarzek Godek czy jak jej tam. Na miescu trenera wy...ł bym tą godek z zespołu bo tylko ona psuła wszystkie zagrywki tak jak by grała przeciw naszym

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Co by nie mówić, to była jedna z najbardziej frajerskich porażek w historii polskiej siatkówki...

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Płacz tu nie pomoże.Trzeba po prostu lepiej grać ale to chyba nie z tym trenerem.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Panie Nawrocki, kolejny raz piszę, że Pan nie wie co mówi i nie ma pojęcia o trenerce. Kolega, prezes PZPS zrobił Panu przysługę, robiąc z Pana selekcjonera kadry. Co o tym przesądziło, chyba wiecie tylko obaj, na pewno nie Pana osiągnięcia, jako trenera. Te dziewczyny mają potencjał, aby walczyć o podium IO, ale tylko dzięki Waszej (Pana i Prezesa Związku) bezmyślności nie pojadą na IO. W tej chwili dla dobra polskiej siatkówki powinniście obydwaj podać się do dymisji i więcej nie zasiadać we władzach tego związku. Jak patrzyłam na Pana bezsilność w przerwach meczu, oczy tęskniące za rozumem było mi Pana naprawdę szkoda. Jak olbrzymią krzywdę panu zrobiono. Były sygnały o Pana braku elementarnej wiedzy o trenerce , trzeba było zrezygnować i Pana upór sprawił, że dziewczyny nie pojadą na imprezę życia. Ale co, liczy się kasa................Wstyd, jeśli ten wyraz jest u Pana w słowniku.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  wszyscy kibice widzieli ,ze pani Godek "nie idzie" i nikt nie ma o to do niej pretensji tylko dlaczego "trener" nie reagował??? po co ławka rezerwowych??? przecież ten mecz był do wygrania jakbyśmy mieli TRENER a nie wuefistę!!!!!!!!

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  A cóż ona takiego może po takim meczu powiedzieć? Że jako atakująca nie potrafi skończyć piłki w górze na wagę finału? Taka atakująca, po tym poznasz jej wartość. Podbijali ją jak chcieli, ta się męczyła, a treneiro nie reagował, gdzie powinna była już dużo wcześniej być zmieniona niż druga część 4 seta. 5 set to kontynuacja dalszego braku skuteczności i w dalszym ciągu brak reakcji ze sztabu szkoleniowego.
  Porażka na własne życzenie.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Nie ma co zwalać winy na Malwinę, każdemu może się przydarzyć słabszy mecz. Błędem zaś był brak reakcji trenera na słabą dyspozycję Malwiny, gdzie była druga atakująca. Naprawdę nie wiem jaki Nawrocki miał pomysł na ten turniej, zabrał Łukasik, ale jak widać nie ufa jej za grosz skoro nie wpuścił jej na boisko przy totalnej niemocy Smarzek, która nie kończyła nic.. Na ten turniej powinna była jechać Zaroślińska, może z nią by coś wyszło.

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  ......jaka piękna katastrofa....
  ...igrzyska olimpijskie w telewizji....

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Skrzat70 lubi Komentarz

  Dziwię się tym /51%/ którzy są za pozostaniem Nawrockiego,trafnie ktoś napisał że nawet wuefista dokonał by zmian ale nie staruszek.Inni trenerzy drużyn kobiecych /męskich/ zdejmuja gwiazdy gdy im nie idzie.Smarzek ostatnio w Italii dołowała, tu też ale jest to efekt kierowania do niej piłek na maxa.Wiedziała że zawaliła ale to nie ona lecz trener i sztab/jeżeli ma coś do powiedzenia/

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.