Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo dla turbo dobra drużyna, która jest przygotowana na awans do najwyższej klasy w angielskim piłce nożnej!!! Życzy awansu brawo Kamil dobra zmiana wyszła u ciebie!!!

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo chłopaki za walkę do końca i co najważniejsze że jest wygrana super mecz cibickiego pogoń szczecin będzie miała z chłopaka duże wzmocnienie składu organy u mnie się zastawić widać gołym okiem że ten transfer wypalił w 100 procentach!! Brawo Pawełek!! 02 na 32 i zwycięstwo wielkie dzięki za walkę do końca i co najważniejsze zwycięstwo!!brawo dla Listowski ma w końcu bramkę zdobytą!!!! Troszkę słabo 1 połowa ale 2 połowa była znakomita panowie oby tak dalej!! Brawo dla Pogoni Szczecin!!

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo dla Trenera i chłopaków za walkę do końca i co najważniejsze że jest wygrana super mecz cowelsa typowy lider zespołu Spójnii Stargard Brawo dla śniega rewelacja kreowania i punktuje gołym okiem widać że drużyna dostała się na wyższy poziom pod względem jakości brawo dla Trenera dobrze poukładal drużyne!!! Kolejny krok po kroku do celu uzyskania wejścia do top 8!!!

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo dla Trenera i chłopaków za walkę do końca i co najważniejsze że jest kolejna bardzo ważna wygrana! Trener fajnie poukładal zespół dalej brakuje centra w drużynie ale już coraz bliżej do dnia przyjazdu HAREGO, który pomoże drużynie w walce o zbiórki i łatwe punkty z trumny! Walka o top 8 na całego walczysz Spójnia Stargard WALCZYSZ!!!

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo dla Trenera i chłopaków za walkę do końca i co najważniejsze że jest wygrana super mecz cowelsa typowy lider zespołu Spójnii Stargard Widać gołym okiem że brakuje centra w drużynie już niedługo będzie HARRY CAŁE SZCZĘŚCIE BO brakuje zbiórek i łatwych punktów z trumny!! Walka o top 8 po tym zwycięstwie w najlepsze!! Walczymy Spójnia Stargard na całego!!!

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo No w końcu się udało zakontraktowac nowego zawodnika na pozycje centra!! Brawo dla Trenera mamy nadzieję że to pomoże w walce o top 8 bo cały czas jest jeszcze na to Harry na video wygląda rewelacyjnie koleś i rzuca wjazdy pod kosz 1na1 dynamika sprytny a co najważniejsze że jest bardzo duży i dynamiczny przy tym!!

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo chłopaki za walkę do końca i co najważniejsze że jest wygrana super mecz cowelsa typowy lider zespołu Spójnii Stargard Widać gołym okiem że brakuje centra w drużynie darnela i bishopa nie ma a zastępstwa nie widać przecież Peter Oli całego meczu nie zagra! do pracy Trenerze bo jest szansa na walkę o top 8 to trzeba wykorzystać i wzmocnić drużynę żeby mieć dobrego zamiennika na centra!!

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nowy napastnik to jest priorytet!!! Bo ani adasko ani manias tego nie udźwigną!bycie zastępcą Buksika!!! boczny obrońca, defensywny pomocnik i ofensywny pomocnik ala Radek Majewski przyjmie rozegra wie kiedy przyśpieszyć i zwolnić grę!!! Typowy kreator gry!! A gdy zarząd z trenerem dodali kogoś innego to będzie tylko z korzyścią dla drużyny i kibiców liczymy na odpowiednie wzmocnienia drużyny aby można było o coś więcej powalczyć!!! Wesołych świat dla wszystkich!!

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  FC Barcelona zdecydowanie zmierza po kolejny tytuł mistrza Hiszpanii VAMOS BARCA

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bardzo fajne zdjęcia same w akcienty zbliżających się świat jestem zainteresowany kiedy Pan prezes i trener mogą być nawet przebrania ZA MIKOLAJA!! Przyniosą worek z nowymi zawodnikami aby powiększyć siłę rażenia Spójnii Stargard bo jest szansa na walkę o top 8!!! Do roboty Trenerze i zarząd liczymy na wzmocnienie składu w trybie pilnym!!! Dla Wszystkim kibiców życzę wesołych świąt i wspaniałych prezentów pod choinką! P. S nowi zawodnicy w ramach projektu świąt bardzo mile widziany prezent!! Czekam na świętego Mikołaja!! Czas na wzmocnienie sił!!!

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo dla Trenera i chłopaków za walkę do końca i co najważniejsze że jest wygrana super mecz cowelsa typowy lider zespołu Spójnii Stargard Widać gołym okiem że potrzebne jest wzmocnienia drużyny!! Prezesie i Trenerze bierzecie się do pracy bo jest szansa na walkę o top 8!! Wzmocnić drużynę w trybie pilnym!!!

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kabaret ta liga gniot na Maxa!! Brawo dla prezesa za sprzedaż jedynego napastnika który umie strzelić gola! Prezes sam osłabił w meczu pogoń!! Buksik powodzenia w USA! Ewidentnie brakuje napastnika w drużynie dla mianiasa to powinien być ostatni mecz w Pogoni! Adam f też już dziękujemy listek za wysokie progi dla niektórych trzeba będzie dokonać wzmocnienia drużyny bo brakuje kilku piłkarzy na pozycje napastnik! pomocnik Def i ofenz! Obrona lewai prawa nowy skrzydłowy

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A co tu dużo mówić!! Dobrze ze trener to widzi potrzebne są wzmocnienia drużyny gołym okiem widać że brakuje nam zawodnika na pozycje numer 4i5 za Peter Oli o on ani nie daje rady ani punkty ani zbiórek wysoki do wymiany w trybie pilnym! Trzeba wyciągnąć wnioski z tej porazki i wzmocnienic pozycje wysokich bo tu jest problem Panie Trenerze trzeba wzmocnić drużynę żeby można było walczyć o top 8

 • arkadio1 napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa: Pogoń - Piast. Szybki cios powalił mistrza Polski

  brawo chłopaki za walkę do końca i co najważniejsze,że 3 punkty do tabeli dla pogoni szczecin !!!!!!!!szybki gol DANTE PLUS SUPER OBRONA SZCZECIŃSKI MUR !!!!!!!! BRAWO MKS BRAWO POGON SZCZECIN

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bardzo szkoda tej przegranej!! Znowu głupie i nie zrozumiałe decyzję dziecinnie straty!! Chociaż jak na 1 mecz de Leona to duży plus dla niego za ten mecz dlaczego tak długo w składzie trzema się Petera Oli ten mecz z astoria powinien być jego ostatnim nic nie daje ani punktów ani zbiórek na co zarząd dalej czeka zawodnikado wymiany w trybie pilnym!! Prezesie i Trenerze bierzecie nowego zawodnika na pozycje numer 4i5 bo brakuje wsparcia dla darnela!!!

 • arkadio1 napisał/a komentarz do EBL. Kolejne zmiany w PGE Spójni. Adris De Leon wraca do Polski

  bardzo dobry wybór zawodnik ograny w krajach europejskich i dodatkowo reprezentant swojegdominikany ! dobry rzut dynamiczny łatwy wjazd na kosz i dobry rzut !!

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Spójnia Stargard Brawo chłopaki za walkę do końca i co najważniejsze że jest wygrana brawo dla Trenera za dobre decyzję na plus Litwin mlynarz cowels i Peter Oli Polacy przyzwoicie kolej super mecz! Drogi zarządzanie gołym okiem widać że brakuje nam zawodnika na rozegranie bo troszkę za duża ilości strat w meczu trzeba wzmocnić drużynę żeby można było walczyć o top 8 nowy rozgrywającego bardzo potrzebny co ułoży rozegranie!!!

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo pogoń Szczecin BRAWO chłopaki za walkę do końca i co najważniejsze że jest wygrana super mecz kolejne 3 punkty do tabeli dla Pogoni Szczecin odchaczone mamy lidera mamy lidera!! Fenomenalny mecz czapki z głów dla was wszystkich dla takich chwil warto życzyć!!!! Pełna dominacja bez apelacyjne zwycięstwo!!! Slychajac komentatorów tego spotkania to miałem wrażenie, że oglądamy inny mecz jak to w telewizji!! Bardzo dumny z tego co zobaczyłem!!! Brawo dla chłopaków ze Szczecina!!! Mamy lidera

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kolejny mecz gramy bez rozgrywającego!!! Dlaczego zarząd i trener tego nie widzą!! Litwin nic nie daje zespołowi zajmuje tylko miejsce w składzie potrzeba nowego zawodnika na pozycje numer 1, który uporządkuje rozegranie przygotuje pozycje dla cowelsa bo cowels nie może rozgrywać i rzucać!! On żyje z podań, których nie dostaje Czy to jest tak trudne do zrozumienia!! po 2 za dużo zo strat w wyprowadzianiu piłki! Czas na podjęcie decyzji bo zaraz będzie za późno na walkę o top 8!!

 • arkadio1 napisał/a komentarz do Raymond Cowels III zrobił różnicę. Wielka kwarta strzelca PGE Spójni Stargard (wideo)

  prawdziwy lider fenomenalny zawodnik

 • arkadio1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo chłopaki za walkę do końca i co najważniejsze że jest wygrana super mecz!! Fenomenalny występ cowelsa strzelec wyciągnął pistolety i rozstrzelal przeciwnika na duży plus postawa Polaków brawo dla darnel i bishopa a kolejny tragiczny mecz litwina!! Tylko zajmuje miejsce dla nowego zawodnika trzeba zrobić wymianę a za Litwina kontrakt rozwiązać i znaleźć nowego zawodnika na rozegranie!!! Do roboty Trenerze!! Brawo SPÓJNIA STARGARD!!

 • arkadio1 napisał/a komentarz do EBL. Kamil Piechucki: Sezon to maraton, a nie sprint. Zespół pod moją wodzą zacząłby wygrywać

  zmiana trenera spowodowana jest wyłącznie tragiczną polityką transferową, za którą w 100 procentach ponosi winę Kamil trener!!!!!!barakowało centra przyszedł center emeryt ,którego ogrywał jimi jak dzieciaka !!litwin nie nadaje sie na rozegranie dużo strat i mało asyst! jedyna petarda transferowa to cowels!!!!a wiadomo ze 1zawodnik wyniku nie zrobi i mamy to co mamy!! a polacy grali tyle co mogli w tej sytuacji!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.