Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Pablos 1980 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oglądam mecze piłki nożnej od ponad 30 lat. Takiego piłkarza jak Robert Lewandowski nie mieliśmy przez lata. Jest piłkarzem klasy światowej. Ilość strzelonych bramek w Lidze Mistrzów i w Bundeslidze mówią same za siebie. Jestem dumny z Polaka którego bramki oklaskują dziesiątki tysięcy kibiców na Allianz Arena i innych stadionach. Oby grał jak najdłużej ponieważ na ten moment nie mamy piłkarzy tej klasy. A cztery ⚽⚽⚽⚽ bramki z Realem i pięć ⚽⚽⚽⚽⚽ z Wolfsburgiem nie trzeba komentować wystarczy patrzyć jak Pep Guardiola łapie się za głowę.

 • Pablos 1980 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Pablos 1980 lubi Komentarz

  Co za ludzie :( nie posiadacie nawet połowy wiedzy jaką ma Mateusz Borek, co za hejt...żenada.

 • Pablos 1980 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Proba

 • Pablos 1980 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Boniek

 • Pablos 1980 lubi Komentarz

  Polak zawsze będzie Polakiem jak się komuś nie wiedzie to szczęśliwy, jak się ktoś czymś wyróżnia to zły,takie świetne policzki:) przykro czytać te komentarze,brawo Lewy zarabiaj miliony i graj jak najdłużej, :)

 • Pablos 1980 lubi Komentarz

  Przypominają mi się dawniejsze czasy np. 1998 rok napastnik numer jeden Citko później Trzeciak, Wichniarek, Juskowiak, i tak dalej dobzi napastnicy ale mundiale i euro brak teraz mamy Lewandowskiego grającego w jednym z najlepszych drużyn świata , Facet wali bramki na zawołanie w kadrze jest kluczowym zawodnikiem również zdobywa wiele bramek, ale Polakom mało " drewniak" tak rodacy określają jednego z najwybitniejszych polskich piłkarzy . Poprostu dramat ile jadu jest w tych wypocinach , żebyście w połowie osiągnęli to co on tego wam życzę mimo że nie zasługujecie na to.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.