Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • artur61 napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera. Szpila tygodnia: Piotr Pawlicki nie jest i oby nie był Jamesem Huntem (komentarz)

  Nie toleruje Pawlickiego od kilku .Talent przegrał z głową. a zazdrość i złośliwości wobec Zmarzlika to jeszcze pogłebiły ,, ale.. te wypociny i gnębienie Pawlickiego to już nabrało jakiejś nagonki.Chłop dostał swoje , jak zrozumiał to ok , jak nie to trudno. Szkoda tylko że Janowski taki zapatrzony w kolegę że podąża jego sladem.

 • artur61 napisał/a komentarz do Żużel. Poznaliśmy skład reprezentacji Polski. Bez Janowskiego, Drabika i Pawlickich!

  @Ja tam się nie znam: toż to Pan Janowski zrezygnował z kadry nie chcąc jechać za friko w kadrze .Tak to ciężko zrozumieć iż on ma reprezentacje w du....

 • artur61 lubi Komentarz

  Brawo panie Cieslak !!!!

 • artur61 lubi Komentarz

  Słuszna decyzja po co nam panienki w reprezentacji.

 • artur61 lubi Komentarz

  Czirliderek nie potrzebujemy.Jeszcze raz brawo trenerze.

 • artur61 lubi Komentarz

  Wreszcie mniej smrodu w kadrze. A ci chorzy niech jadą na Majorkę czy inne wczasy.

 • artur61 lubi Komentarz

  Wolę bez medalu ale z poświęceniem i honorem ;]

 • artur61 lubi Komentarz

  I BARDZO DOBRZE
  OLALI KADRE
  KARA MUSI BYC A NIE KOLESIOSTWO
  NA LEWO I PRAWO

 • artur61 napisał/a komentarz do Żużel. Poznaliśmy skład reprezentacji Polski. Bez Janowskiego, Drabika i Pawlickich!

  @0nyx prestiż kadry to ci panowie poszarpali

 • artur61 lubi Komentarz

  Trener Marek słowny (zacietrzewiony) jest. Nie powołał do kadry czołówki krajowych zawodników bo nie odbierali od niego telefonów jak byli na L4. Dziecinada! Nie dziwię się, że nie odebrali tych telefonów. Widocznie poznali się na nim wcześniej.
  Swoją drogą ciekawy byłby mecz tej czwórki z reprezentacją Cieślaka. Byłby o wiele ciekawszy i bardziej wyrównany niż ten w Rybniku z resztą świata. Jeżeli Cieślak ma jaja to powinien taki turniej zorganizować.
  Obstawiam zwycięstwo tej czwórki. Zmarzlik sam nie pojedzie we wszystkich biegach.

 • artur61 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Widać po wynikach sondy iż Zdecydowana większość ma dość tych zmanierowanych pseudo gwiazd . Towarzystwo niejakiego Nejmara widać im szkodzi.Potrzebny detoks i coś jeszcze może być.No z wyjątkiem leszczynianina, bo on już to na Mistrza w motorynkach
 • artur61 lubi Komentarz

  Frustrat Pawlicki nie może przeżyć, że Zmarzlik wyprzedził go o...lata świetlne!:)) Budzi się w nocy zlany potem!:)) A tak przy okazji zagłosuję na 'Orlen" to może mnie zauważa i dadzą parę..."złotówkow"!:)) Masakra...

 • artur61 lubi Komentarz

  Pawlicki to zwykły burak. Pamiętam kiedyś podjechałem do niego na zawodach z synkiem. Zapytałem czy syn może sobie zrobić zdjęcie, a on do mnie żebym se zrobił ze swoimi gwiazdami. Sytuacja miała miejsce w Gdańsku. Dodatkowo jego śmiech wskazywał, że mówiąc "gwiazdy" czuł się lepszy od gdańskich zawodników. Może i jest ale taki brak szacunku dla środowiska w którym przebywa tylko pokazuje skalę buractwa.

 • artur61 lubi Komentarz

  Zdecydowanie Pan Pawlicki nie radzi sobie ze swoją psychiką . W takim stanie zacietrzewienia nie powinien stawać pod taśmą . Myślę ,że bar będzie dobrym miejscem dla tego głupka .

 • artur61 lubi Komentarz

  A niech sobie głosuje na kogo chce, jego sprawa. Swoją drogą, że wybranie Przygońskiego na najlepszego sportowca 2019 roku w porównaniu z tym co osiągnęli inni nominowani sportowcy to raczej głupota, ale akurat "krul" Piotruś już nie raz udowodnił, że ma IQ na minusie.

 • artur61 lubi Komentarz

  A panienka dalej zazdrości.. Kiedy to się skończy?

 • artur61 lubi Komentarz

  Piotr Pawlicki to największa patologia polskiego żużla jako zawodnik jest skończony na arenie międzynarodowej nic nie osiągnie tylko zazdrości.

 • artur61 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sprawa może mieć inne dno.Byc może Pawlicki ma zamiar odejść z żużla ,ma już dość ciagłego czepiania się jego osoby i rozpocznie swoją karierę na motorynkach.Tam ma szansę zostać Mistrzem Swiata.Stad jego postępowanie.Nic go nie wiąże z żużlem....... niestety to tylko moje pragnienie

 • artur61 lubi Komentarz

  Najwieksze zakały polskiego żużla to Sparta W. Ich działania są bardzo świńskie . Talenty wyszukują inne kluby a oni je podkupują . Mają jedynego celebryte Janowskiego a reszta zero! Co roku medal daje Częstochowianin którego również kupili jak ckm był w kryzysie . To są hieny z wielkim apetytem na złoto , a w 20 r. nawet play off nie będzie .. Juniora się chciało zagraniczniaka , bo swych nie ma . Ku..y i tyle .... RoW trzymam kciuki za was ...

 • artur61

  dokładnie..miasto nie chce , kibice również , bo trudno przyjąc lichą frekwencję gdzie większośc kibiców z poza Piły. Sam jężdzę z 60 km aby obejrzęc zawody. mimo iż jestem stałym kibicem Staleczki zawsze mająć czas zaglądam na stadion Polonii. Gorąco wspieram Polonię ale i trzymam kciuki za dobry układ Z Falubazem , choć parę kopów w Zielonce na derbach zebrałem, Ale jak mówi Bartek Lubuskie razem..

 • artur61 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No cóż trzeba jakoś ubarwic średnie nabytki i podnieść na duchu kibiców.Mial byc Doyle,Kasprzak i kilku innych ostał sie Bober i Jamrog oraz Zagar.Zawodnicy którzy zawiedli w tym sezonie i kluby z chęcią ich oddaly

 • artur61 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oprócz Doyla, Stał zgarneła najlepszy towar na skromnym zawodniczym rynku.Utrzymała skład i wymieniła najsłabsze ogniwo.Wielu grymasi ale każdy klub z PGE bralby Woźniaka i Kasprzaka za duże pieniądze.W Gorzowie PUK to inny ,lepszy zawodnik.Thompsen ma przed sobą coraz lepsze sezony.Bartka nie trzeba reklamować.Tylko Ci juniorzy.........Tu Panie Prezesie trzeba zadziałać

 • artur61 lubi Komentarz

  Pan Kepa jak chce miec dobrych zuzlowcow to musi licytowac a Doylowi nie ma sie co dziwic kariera nie trwa wiecznie i kazdy pieniadz sie liczy

 • artur61 lubi Komentarz

  skoro motorek tak ceni sobie pierwsze uzgodnienie to czemu na chama chcial wyrwac zagara rok temu ???? karma wraca, obecmie wcale nie sa mocniejsi, zagar bedzi erobil 6-7 pkt tyle co Jonsson a Jamróg dorzuci 3-4 pkt wiecej niz Lampart ale....to ze Michelsen i Miesiąc pojada sezon zycia to juz nie jest pewne. Siła jest zatem taka jak rok temu a gkm, wlokniarz i gorzow sie wzmocnily wiec przyjdzie motorkowi znowu bić sie o utrzymanie taka prawda. Na ich szczescie ROW wypada poki co blado.

 • artur61 lubi Komentarz

  Wychodzi na to że Doyle podobnie jak Kasprzak użył rozmów z prezesem Kepą jako elementu negocjacji kto następny ??? oj biedny ten Lublin zawodnicy nie traktują go poważnie poza tymi których już nie chce obecny pracodawca tacy jak Zagar czy Jamróg.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.