Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Katarzyna Kochan lubi Komentarz

  po prostu OBCIACH dwa razy przegrać a teraz nawet 0:3 z taką przeciętną drużyną

 • Katarzyna Kochan lubi Komentarz

  Beznadzieja panie trenerze ,BEZNADZIEJA !!!!!!!

 • Katarzyna Kochan lubi Komentarz

  przegrana to zemsta trenera za bunt zawodniczek brak zmian , "zajechanie" atakujących całkowity brak koncepcji gry kto popiera nawrockiego //// powinien dawno być zdjęty !!!!!! trener jest dla zawodniczek a nie odwrotnie no ale "działacze" -czyli towarzystwo wzajemnej adoracji - wiedzą lepiej - żenada

 • Katarzyna Kochan

  Pozbyć się Nawrockiego

  Nawrocki to przyczyna porażki. Nie dokonywał żadnych zmian. Mędrzyk powinna zejść najpóźniej na początku 3go seta. To nie jej wina, że jej nie szło podobnie jak Malwinie Nie da się wygrać meczu posyłając 80% piłek do Malwiny, która nie ma dnia. Zmienić trenera Nawrockiego jest beznadziejny.

 • Katarzyna Kochan lubi Komentarz

  Godek najgorsza w zespole no gorszy byl jedynie Nawrocki !! Beznadziejny blazen nie trener !!! Mial tyle dziewczyn w rezerwie ale walil lbem w mor !!! A kolesie przedluzyli z nim kontrakt !!

 • Katarzyna Kochan lubi Komentarz

  Duet Nawrocki - Smarzek przegrali nam ten mecz. Zal było patrzeć co wyprawia Malwina. Aż prosiło się o zmianę.

 • Katarzyna Kochan lubi Komentarz

  Miałem rację co do kiepskiej formy Smarzek. Po drugie, Mędrzyk powinna być zmieniona lub przynajmniej zmieniana. Wójcik grała super w dwu ostatnich meczach, to za karę nawet na minutę nie weszła. Niestety, Nawrocki nie wytrzymał ciśnienia.

 • Katarzyna Kochan lubi Komentarz

  Czy można przegrać wygrany mecz? Niestety tak. Jak można nie kończyć tylu piłek? To był poprostu dramat. Niestety Nawrocki powinien sam podać się do dymisji. Już w czwartym secie prosiło się o zmiany !!!

 • Katarzyna Kochan

  Po co nawrocki zabiera zawodniczki rezerwowe, jeśli nie zmienia tych, którym nie idzie. Gość nie ma jaj, nie potrafi podjąć żadnego ryzyka. Hamulcowy drużyny. Powinien spadać w niepamięć. Z nim nigdzie nie dojdziemy.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.