Bubuś 85 - lubi

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  Panie Gajewski jak się pan dziś czuje? I nie współczuje pan kibicom z Torunia, że muszą kibicować debilowi.

 • Bubuś 85 lubi Zdjęcie

   

 • Bubuś 85 lubi Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 46:44 cz.1

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  Dzięki za te dwie fotki w ramach artykułu. Idealnie pasują jako kontra do treści artykułu:D Tyle że ta wyżej jest późniejsza od tej niżej

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  Panie Gapiński proszę napisać co grozi menadżerowi gospodarzy za wtargnięcie do parkingu gości. Co prawda Gajewski twierdził że go tam nie było, jednak kamery zarejestrowały coś innego. Powtórzę jeszcze raz NIC nie usprawiedliwia zachowania Nickiego, ale jak karać to obie strony, bo wina leży po środku. Tak naprawdę sytuacja w parkingu, owszem była następstwem wydarzeń na torze, ale została sprowokowana, bo gdyby Gajewski nie "odwiedził" Nickiego w jego boksie to ten nie szukałby zaczepki. Menadżera też obowiązują zasady fair-play i powinien on być ostatnią osobą w parkingu która daje się ponieść emocjom.

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  Pan Gapiński i jego mądrości. Matko, oszczędź nam tej biegunki umysłowej. Znowu nakręcanie dyskusji, podburzanie tłumu, żeby ruch na stronie był większy i oglądalność rosła. Najpodlejszy rodzaj dziennikarstwa- BRUKOWY. Niedługo skrót SF będzie tożsamy z SE (nie, nie Speedway Ekstraliga).
  Nickiego bronię, bo nie widzę jego winy w całym zajściu, a tylko wyrachowanie Doyle'a, który wystawia nogę i liczy (jakże naiwnie), że Duńczyk się przestraszy i zaniecha ataku. Ten zaatakował mimo wszystko, zahaczył Australijczyka, potem wpadł z Przedpełskiego. I otrzymał czerwoną kartkę. W takim razie dlaczego czerwonej kartki nie otrzymał Przemysław Palwicki po tożsamym zajściu z Kacprem Gomólskim? Mało tego, sędzia wykluczył Gomólskiego. Dlaczego czerwonej kartki nie otrzymał Doyle, gdy ściął nogę Zengoty dziesięć metrów dalej w innym z biegów? A, bo leszczynianin utrzymał się na motocyklu, nie upadł a bieg był kontynuowany. Jason nawet nie otrzymał upomnienia za zbyt ostrą jazdę, a atakował w identyczny sposób, jak Pedersen w biegu ósmym.
  Patologia. Media żużlowe równają poziom dna, podobnie, jak telewizja, sędziowie i zachowanie niektórych działaczy.

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  STOP STRONNICZYM PISMAKOM !

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  Genialne zawody! A dobrze przygotowany SMOK to najlepszy tor do ścigania na świecie jak zawsze mówili Adams Loram i Tony... dziś to samo powiedział na podium Grin.

  W tym roku także na lidze są świetne widowiska tak było gdy do Leszna przyjechał Gorzów , Toruń czy Tarnów i dziękuje za to Adasiowi! Po jego przyjściu są kapitalne widowiska i oby tak dalej.
  Jeśli pojedziemy w finale to mam nadzieje że pojedziemy tam z Toruniem bo mamy rachunki do wyrównania za 2008 ;) BRAWO GRISZA i Piter obok Warda najbardziej elektryzujący Rajderzy!

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  Zawody rewelacja. Więcej takich w Lesznie!

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  Skoro zatem ponownie uznano że to był tylko piknik zorganizowany przez bliżej nieokreślony podmiot a nie impreza masowa to dlaczego przyznano SPAR-owi punkty meczowe? :)
  Nie będę się nawet wysilał i dokonywał porównań do innych dyscyplin. Kara w zawiasach to żadna kara. Nie jestem zwolennikiem bardzo surowych kar ale ich nieuchronności. Dlatego nie byłem zwolennikiem maksymalnych grzywien i trzech meczy bez publiczności. Uważam jednak że rzeczywista kara jednego meczu spowodowałaby znacznie większą czujność wszystkich organizatorów i... kibiców którzy następnym razem (oby nie!) pomogliby klubowi a nie chuliganom!

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  Kara jak kara...myślę ,że jakbyście mieli nieco odchylone od pionu bandy kara byłaby większa;))))))))))))))))

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  Ta sytuacja spowodowała zagrożenie życia zawodników,co jest gorszym przewinieniem od ucieczki z finału.Tymczasem kara 1000 razy mniejsza.Widać kto ma chody w centrali.

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  Powinien milczeć.

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  Chlopie co ty gadasz...gdyby taka sytuacja byla w lesznie albo toruniu to byłoby pol miliona kary,stadion zamkniety na pol roku i -5 na nastepny sezon...dostaliscie jakies grosze kary i masz czelnosc mowic ze to potezne obiazenie...moze i jest potezne bo jak sie ma 2 banki dlugu to nie jest kolorowo ale jak mozna jeszcze narzekac na tak niska kare...

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  To nie na moje skołatane nerwy.Przemo człowieku Ty mnie wykończysz przed sześćdziesiątką. Panowie Emil i Grześ jedzie się do końca zawodów.
  ps. co za ....szykował ten tor...beznadziejne czasy

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  z żartem: zaraz okaże się że to nie były zawody żużlowe a piknik :)

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  Leszno nawet Toruń na MA puknie jak pijaną nastolatkę.

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  3-4 mijanki to były miedzy Emilem a Madsenen w jednym biegu.

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  Jedyną osobą, która przytacza miejsce w tabeli podczas tej dyskusji jesteś Ty. Naprawdę nie potrafisz odróżnić miejsca w tabeli od sposobu w jakim jest ono wywalczone? Powiem więcej! Życzę Wam nawet DMP! Wszystkim chodzi tylko i wyłącznie o to, że żużel we Wrocławiu jest pasjonujący jak wiązanie buta.

 • Bubuś 85 lubi Komentarz

  będąc kibicem Toronto i patrząc na tory z jedną ścieżką stwierdzam, że do chrzanu takie zawody. Niedługo na domo+ albo TVN Style będą transmisje jak tak "ciekawe" zawody będą. Nie staje po stronie Leszna ani przeciwko Sparcie ale kurczę. Żużel to żużel a nie snooker czy szachy. Tu mają być mijanki , mecz na styku a nie 63:27 albo kreda i wio do przodu a jak nie trafisz to zjazd z toru bo uja zrobisz. Rozumiem , że Spartan może cieszyć wynik ale osobiście jak widzę mecz bez walki to potrafię ziewnąc i pyknąć Pasjansa bo momentami jest to bardziej pasjonujące. A może % zamroczyły mi pkt widzenia? Tak czy siak taka moja opinia ! Pozdrawiam wszystkich kibiców !