eddy - lubi

 • eddy lubi Komentarz

  Ojcze Święty pamiętamy i dziękujemy za tyle dobrego dla naszego narodu :))).

 • eddy lubi Komentarz

  Swietna wiadomosc,sciganie na Motarenie jest zawsze na wysokim poziomie.

 • eddy lubi Komentarz

  GP w Toruniu??Szczerze???
  Bardzo dobry i trafny wybór.
  Oglądałem program poświęcony MotoArenie i chciałbym aby u nas na Jancarzu też odbywało sie tyle imprez co w Toruniu.
  Zasłużyli sobie i mądrze gospodarza obiektem.
  U nas obiekt stoi praktycznie pusty caly rok ,nie licząc meczy ligowych.Słabo to wyglada.
  Dawno nic nie pisałem.

 • eddy lubi Komentarz

  Niestety prawda jest tak że większość tych uchodźców to po prostu ludzie którzy nie mieli nic we własnym kraju i "uciekli" tam gdzie im podstawią wszystko pod nos! Pod pretekstem wojny za gruba kasę zostali przemyceni do Europy, która przyjęła ich z otwartymi rękoma a ci w zamian teraz się śmieją w twarz! Niestety ale cała ta akcja była dobrze zaplanowana. Pod przykrywką kobiet i dzieci przemycono bardzo dużą grupę młodych mężczyzn ( w każdym innym kraju po prostu walczyli by o wolność a nie uciekali) nie do końca zainteresowanych praca w nowym kraju. Oni maj inne zadanie. Niestety tam gdzie są przyjmowani nie bardzo chcą się aklimatyzować i dostosowywać. Uważają ze wszystko im się należy, łączą się w zorganizowane grypy i z reguły są postrachem miejscowych ludzi. Próby miejscowych władz czy ludności majce na celu ich uspokojenie zaraz jest odbierane i nagłaśniane jako agresja wobec "cierpiących" uchodźców! Próby "zagospodarowania" ich też niejednokrotnie kończą się fiaskiem ponieważ zasłaniają się religią. Po co mają pracować skoro dostają kasę jako uchodźcy? Młodzież zamiast iść do szkoły czy pracować woli handlować towarem pochodzącym z nielegalnych źródeł. Chodząc w grupach , zachowując się głośno czy agresywnie wprowadzają zastraszenie i niepewność u mieszkańców. I po czasie dochodzi do tego że to "uchodźcy" rządza miejscowościami a rdzenni mieszkańcy porostu w obawie o własne bezpieczeństwo czy mienie na które pracowali całe życie wolą się nie odzywać i unikać sprzeczek itp. Identycznie było w USA jak pewne grupy etniczne wprowadzały się do dzielnic. Po czasie dochodziło do tego że pierwotni mieszkańcy porostu uciekali stamtąd w obawie o bezpieczeństwo niejednokrotnie sprzedając domy za bezcen albo nawet porzucając je. Niestety ale odwrotna sytuacja nigdy by nie maiła miejsca! Wątpię w to ażeby np. w Syrii katoliccy uchodźcy mieliby cokolwiek do powiedzenia! Czy mogliby wybrzydzać odnośnie pracy! Bylibyśmy tam gorszym sortem nie mającym nic do powiedzenia. Nie mówiąc już o budowaniu kościołów itp.!

 • eddy lubi Komentarz

  Ljung swój chłop brakuje takich w tęczowej Szwecji.

 • eddy lubi Komentarz

  Do zobaczenia Anioły w ekstralidze w sezonie 2022.

 • eddy lubi Komentarz

  poza Iversenem to same petardy jechały jak w meczu Polaków z resztą świata.

 • eddy lubi Komentarz

  Cóż to się stało z tak zacnym i szanowanym niegdyś portalem SF? Przeładowany reklamami, wyskakującymi okienkami, samo załączającymi się wideo-treściami. Co wchodzę to czytam wypociny niczym przerzucone z "małego różowego pieska". Rozumiem, że każdemu zależy na ilości odsłon, kliknięć, oglądanych reklam itp., ale żeby podjudzać czytających tanimi chwytami? Wstyd. Gdzie konkretne artykuły? Gdzie solidne materiały? Wiadomo, ze liga się skończyła i jest posucha, ale żeby tanie zabiegi na sztuczny ruch w interesie. Panie Ostafiński warto się zastanowić czy na pewno tędy droga. Można zacytować klasyka z golenią i filipińskim wirusem: "nie podążaj tą drogą..." ;-)

 • eddy lubi Komentarz

  Hanna Zdanowska skazana prawomocnym wyrokiem sądu za OSZUSTWO ps Polska to jednak republika bananowa .

 • eddy lubi Komentarz

  Dla Miedziaka podziękowanie za starty w Włókniarzu. Okazał się sympatycznym, bezproblemowym i walecznym zawodnikiem. Szybko to zrozumieli nawet stadionowi zatwardzialcy. Powodzenia w nowym sezonie.

 • eddy lubi Komentarz

  Jak już wcześniej pisałem Prezes Apatora nie wygrał wyborach.Człowiek ten nie żyje jedynie z mandatów poselskich .Przecież ma swój biznes nie źle prosperuje.Więc na pewno nie odejdzie z klubu ,Tacy ludzie jak mają dość tej zabawy w żużel informują nie co wcześniej ,Toruń już ten temat przerabiał.WIĘC NIE DZIWI MNIE TO ZE KOLEJNY BIZNESMEN OTRZYMAŁ TAKA ODPOWIEDŹ,

 • eddy lubi Komentarz

  Niech Pan Bóg Tobie dopomoże abyś odzyskał zdrowie, trzymaj się Chłopaku !.

 • eddy lubi Komentarz

  W Gdańsku konowały oczywiście nie zdiagnozowały obrażeń wewnętrznych, ostafinowskie fakty też zajmują się ploteczkami i fake newsami dariusza wyssanymi z brudnego palucha. Cały Gdańsk zaorać i wystrzelić w kosmos z dulkewiczówną na czele

 • eddy lubi Komentarz

  Robert Kosciecha urodzony w Grudziadzu,Mieszkal na Korczaka 17.Gdy mial 4 lata i TATA sp.Romek Kosciecha skonczyl jazde w GKm,wyprowadzili sie do Torunia na Rubinkowo.osobiscie przeprowadzalem Rodzine ,,wojskowym STAREM 29,,,:::::))))).po prostu zamienilismy sie mieszkaniami.A ja do Grudziadza.No i w Toruniu zaczal jezdzic itd...PS.Wrocil do rodzinnego Miasta.Pzdr,:::)))

 • eddy lubi Komentarz

  Mistrzowski wywiad. Te podchwytliwe pytania, te aluzyjne odpowiedzi... Czyta się to z taką przyjemnością, że aż palce lizać. To dobrze, że Sportowe Fakty utrzymują niesamowicie wyśrubowany przez Ostafińskiego poziom, tak trzymać!

 • eddy lubi Komentarz

  Jako wierny sympatyk żużla i Unii Leszno, mówię "dziękuję", przez grzeczność. Jednakże o wiele milej by mi było, gdyby sprzedał Pan wszystko, co posiada i wyruszył w wielką podróż na Zachód. Do krain, które tak pan ubóstwia, tak wychwala i bardzo chciałby ich namiastki tutaj, w Polsce.

 • eddy lubi Komentarz

  Tęczowo lewacka wp promuje takie szuje jak lisienko, tfu rzygać się chce.

 • eddy lubi Komentarz

  SAM Tomasz Lis ?! Trzymajcie tę karykaturę dziennikarstwa z dala od sportowego portalu a Falubaz niech się nim za bardzo nie chwali

 • eddy lubi Komentarz

  Narobiły sobie wstydu Syfy tym marniutkim artykulikiem z pogranicza lewactwa i wiadomo jakich kolorów.

 • eddy lubi Komentarz

  A kim jest Tomasz Lis że AZ tak go doceniono i wyróżniono?